[ Поиск ] [ Регистрация ] [ Пользователи ] [ Вход ]

  Список форумов ›››› Розыск ›››› Просмотр темы

Львів, украли GT avalanche 3.0.

Автор Сообщение
 ніхтарбайтер

На сайте с 30.05.2010
Репутация: 31
Сообщений 50
Пол: Мужской(36)
Город: львів
Стиль: MTB:Freeride
Байк: дабомб XlR8R
10 окт 2013 в 02:23

ot3MUaJ8lg0.jpg




Ромчєк Бомчєк Друзі! Веломани і не тільки! 

Сьогодні між 12:00 і 15:00 з велостоянки головного корпусу ЛНУ ім. Івана Франка вкрали мого незмінного GT avalanche 3.0.

Якщо має статися чудо, то з особливостей ровера: 
* колір - темно-синій
* 1 болотник (ЛИШЕ на задньому колесі)
* багажник Tourist чорний
* потертий кінчик сідла
* червона та жовта ниточка на рулі
* один ніпель значно довший за іншого

+ !!! № рами SNMNG12M60555

Репост, будь ласка.

+++ Порада усім на майбутнє:

1) не залишайте у сумнівних місцях, не дивлячись на те, що крадуть у білий день та на людних площах

2) якщо у вас простенький шнурок, яким кріпите ровер - викиньте в смітник і купіть собі тяжчий ланцюговий блокер. Не пожалійте тих 200 грн. Шансів перерізати його як не як менше.

3) не пожалійте півгодинки і напишіть заяву в міліцію. надіятись, що знайдуть - шанси нульові. але якщо крадіжки будуть системні і заяви теж, то може чогось від них (міліції) ми дочекаємось

а далі я пішки... :(

Репост, будь ласка.

 Власник

Cсылка на пост
0
Поделиться:
VKontakte Facebook
 Gleb Kyiv

На сайте с 02.11.2012
Репутация: 128
Сообщений 617
Пол: Мужской(22)
Город: Киев
Стиль: MTB:Freeride
Байк: Пока только рама.
10 окт 2013 в 08:31

ніхтарбайтер писал(а):
1) не залишайте у сумнівних місцях, не дивлячись на те, що крадуть у білий день та на людних площах


Об этом надо было тебе самому подумать перед тем как ставить байк где попало.

Cсылка на пост
+2
 Спеш

На сайте с 18.05.2013
Репутация: -4
Сообщений 61
ЗАБАНЕН.
Пол: Мужской(34)
Город: Киев
Стиль: MTB:Freeride
10 окт 2013 в 10:05

ніхтарбайтер писал(а):
не залишайте у сумнівних місцях, не дивлячись на те, що крадуть у білий день та на людних площах

спасибо КЭП

Продам| Аморт Fox rc 222
Cсылка на пост
0
 Leva Rodriguez

На сайте с 24.05.2011
Репутация: 178
Сообщений 2331
Пол: Мужской(17)
Город: Hamburg
Стиль: MTB:Downhill
Байк: Winora flitzer/trek slash 9.8
10 окт 2013 в 11:39

мне тут недавно приснилось что я де то гулял на свадьбе или типа того пулял пролетки... ну а потом поставил байк 
 и пошел тусить... а через время вернулся... а там вместо моего байка ашаняка стоит.....
.....это был самый страшный ночной кашмар....мне кажется что я даже плакал во сне....


это я представляю что испытываешь когда такое происходит на яву

Я бы стал чемпионом мира по ДХ,
но мне мешают силы природы
Гравитация и возможность обосраться...
Cсылка на пост
0
 ReenFFy

На сайте с 07.03.2013
Репутация: 72
Сообщений 31
Пол: Мужской(32)
Город: Львів
Стиль: MTB:Freeride
10 окт 2013 в 11:48

Реальні фото є? А то дана модель дуже поширена в наших краях. Важко буде збагнути, що саме твій велосипед.
Навсякий випадок буду приглядуватися по тим прикметам, які написані в темі. 

Зберігай спокій і купуй детальки.
Cсылка на пост
0
 Lajoe

На сайте с 25.09.2011
Репутация: 91
Сообщений 129
Пол: Мужской(32)
Город: Киев
Стиль: MTB:Freeride
Байк: UMF Hardy 5, Norco Aurum 6.2
10 окт 2013 в 17:48

ніхтарбайтер писал(а):
+ !!! № рами *******

Лучше удали с форума № рамы

Leva Rodriguez писал(а):
мне тут недавно приснилось что я де то гулял на свадьбе или типа того пулял пролетки... ну а потом поставил байк   и пошел тусить... а через время вернулся... а там вместо моего байка ашаняка стоит..... .....это был самый страшный ночной кашмар....мне кажется что я даже плакал во сне....
 
Мне тоже недавно приснилось, что байк сперли, в итоге словил одного из 4х воров и втрамбовал его голову в землю, но к сожалению байк не нашел, был расстроен и зол сильно smiley-bk.gif Плохой был сон, проснулся почти в холодном поту smiley-ac.gif

Cсылка на пост
0
 Zealot

На сайте с 08.06.2011
Репутация: 65
Сообщений 132
Пол: Мужской(34)
Город: Львів
Стиль: MTB:Urban Freeride
Байк: Cocker + Shiver
10 окт 2013 в 21:32

пацантре!
скільки вже можна у Львові (і не тільки) тупити з тими вєліками?!
як вкалав гроші, то бережи....
а не лишай на призволяще. те що ви думаєте, що "мене та біда мине", ви глибоко помиляєтесь
бабоси нікому не завадять, тому якщо всякі нормальні пацики бачать дорогий вєл, "акуратно" залишений, то чого б його й не стирити......
скільки ще тут з"являтимуться ці теми "вкрали" ??

Продам: Shiver, покри 3.0
Cсылка на пост
0
 Lajoe

На сайте с 25.09.2011
Репутация: 91
Сообщений 129
Пол: Мужской(32)
Город: Киев
Стиль: MTB:Freeride
Байк: UMF Hardy 5, Norco Aurum 6.2
11 окт 2013 в 00:17

Zealot писал(а):
скільки ще тут з"являтимуться ці теми "вкрали" ??

Пока у всех "уверенных в своем везении" не украдут байки.
А после кражи, они будут уже всем писать "зачем оставил байк в парадном?" и тд.

Cсылка на пост
0
 ніхтарбайтер

На сайте с 30.05.2010
Репутация: 31
Сообщений 50
Пол: Мужской(36)
Город: львів
Стиль: MTB:Freeride
Байк: дабомб XlR8R
19 окт 2013 в 02:26

Історія одного ровера. І одного хлопчини з 11-ма друзями.
Або як відшукати вкрадений велосипед за 7 днів.

Прошу поширити, аби всі знали як чинити при крадіжці велосипеду і ніколи не здавались.

7 жовтня (понеділок) – в 12.00 я традиційно залишив свого “GT avalanche 3.0” на університетській вело-стоянці, яка, як потім виявилось, є абсолютно незахищеною. Вже в 15.00 наступив повний ступор – а ровера то нема. Вкрали.
Наступного дня, ідучи на пари (після яких планував зайти у відділок, щоб написати заяву про крадіжку), біля вело-стоянки побачив засмученого хлопця, який тримав у руках перекушений вело-замок. А на стоянці лежав ще один. Дзвінок 102, наряд, протокол,слідчо-оперативна. До моєї пропажі додались ще два крадених байки. Після того написав заяву, не надто вірячи, що міліція щось добре зробить.

Репости – це фігня? Ні, дорогі мої! Дякую всім-всім, хто зовсім неочікувано впродовж двох діб підтримав мене – 150 репостів ВКонтакті та ще 140 на Фейсбуці зробили чималий резонанс. Люди скидали мою новину на різні вело-форуми, спеціалізовані пабліки та сайти. Навіть один журналіст написав статтю про вело-шахрайство з посиланням на мою біду. Це спрацювало!

11 жовтня (п’ятниця) – після перемоги України над поляками та інших небилиць мені приходить повідомлення від далекого знайомого Данила Гери (пластуна з багряних). Очевидно, що інформація до нього потрапила не від мене, а від одного з репощиків.
Його меседж містив посилання на сайт “slando.lviv”, де продавався ідентичний моєму ровер. Нерви дістали мене у кожному м’язі, органі і звивині. Один з ніпелів нестандартний, такий як я встановлював додатково. Це воно. Мабуть. 00:30 – дзвінок до Колоба: “моє пояснення – відповідь Ромка: рано всьо організую”. Неспокійний сон, тремтливий ранок. Є! Додзвонився до крадія. Домовились. 20:00, “Метро” на Городоцькій.

А далі найцікавіше. Друзі – це ті, з ким ти не лише святкуєш, але й які допомагають тобі безкорисливо. Дякую ще раз дуже водію вечора Шльомі, Колобу, який домовився з тіпом і всім, хто підтримали: Павук, Сем, Глам, Гуцул, Павло Дідула зі своїм другом, Зевсу і Вихору :) Ну і свому братові, який неочікувано…
Розбились на групи по периметру, очікуємо зустріч. Один момент і ми бачимо його. Машина зі мною та Шльомою проїжджає повз нього і я бачу – мій ровер. Другий раз – точно мій. Третій раз – беремо його. Шльома тримає руль, я кажу:”злазь з ровера”, дивлюсь номер рами і кажу: “ровер крадений”. Той тікає, біжить – брат з кущів вибігає і кидається на нього. Через хвилину навколо 10 людей. Вихор був десь не там :) Наручники з ремня і дзвінок 102 – 4 хвилини і його садять до міліціянтів. Оформлення, відділок. Начесав, що купив на “Шуварі” за 1500 в двох невідомих з рук. Та-та-та. Райвідділ, “пальчики”, затримання. Якась лише 00:00 і я виходжу з відділку зі своїм незмінним GT. Дякую Сватіку, що під’їхав підстрахувати, ну і звісно Шльомі, Сему і Павуку, які дочекались до кінця. До кінця! :)

14 жовтня (рівно тиждень після крадіжки) на допиті затриманий нами таки розколовся і здав дядька 30-річного, до якого на Кульпарківську завітала міліція і затримала з підозрою у крадіжці. Він признався, що вкрав мого ровера і невідомо як, але віддав ще 6 крадених велосипеді. Думаю, що вони змовники і крали разом, але за свідченнями то знайомі і просто один в іншого купив ровер. Результат – наразі 2 роки умовно, а якщо ще 1-2 крадіжки підтвердяться, то 3 роки за ґратами.

Ось така-то історія, малята :) Хто б міг подумати, що все вийде саме так.

Практичні поради:

1) Ніколи не здавайся!

2) Купив велосипед – купуй ланцюговий замок. Тросикові і т.п. – на смітник!

3) При купівлі ровера обов’язково зберігати документи:чек та гарантію, номер рами і т.д.

4) Якщо у вас вкрали байк – одразу їдьте за документами та пишіть заяву у відділок. Обов’язково!

5) Репостити про крадіжку – неодмінно всім і всюди. Це діє – точно!

6) Моніторити всі джерела продажів: “Ваш магазин” / аукро / Slando / вело-барахолки в соц. мережах і на форумах.

7) Якщо знайшли в неті ровер – вам повезло і ви мусите організувати групу друзів (5-10 людей, щоб перестрахуватись) і “накрити” продавця (досвідчена група захоплення “ОЗО і друзів” готова долучитись :)

Прошу до поширення.

Всім дякую – я щасливий! =)


 



хлопаки, я тіки репост зробив, дякую,
а зі своєю гальою я б так не зробив. завжди затягую її поблище до себе і так аби я її бачив за метр від себе

Cсылка на пост
+2
 Zealot

На сайте с 08.06.2011
Репутация: 65
Сообщений 132
Пол: Мужской(34)
Город: Львів
Стиль: MTB:Urban Freeride
Байк: Cocker + Shiver
21 окт 2013 в 16:36

нарешті якийсь позитив
ніхтарбайтер, молодці 

Продам: Shiver, покри 3.0
Cсылка на пост
0
 Mykola_Hlynka

На сайте с 23.03.2014
Репутация: 0
Сообщений 1
Пол: Мужской(33)
Город: Львов
Стиль: MTB:Freeride
Байк: GT Avalanche3.0
23 мар 2014 в 14:54

Увага РОЗШУК! GT AVALANCHE 3.0 - 2012р.в.
Викрадення. 18 березня 2014 року

Yy0voLLkawg.jpg


***Особливі прикмети***
1. Чорного кольору Обклеєний синьо-білими наклейками. 
2. Передній обід чорний, задній білий. 
3. Ліва ручка тормозів дефомована по напрямку руху.
4. Сідло деформовано в місці де найцінніше(яйця) - вниз - привиртає увагу – також поцарапана трубка. :mosking: 
5. Замість правої педалі стержень.
6. Руль - фарбований - чорний, конкретно стертий ланцюгом до металу з правого боку
7. Рама XL - 22” cерійний ном.: SNMNG-1LM 56645
8. Вилка серійний ном.: KB111 006

Отже, Викрадено з велостоянки політехніки 5 кор. між 17:15 - 19:50 год :yes:
Відчуваю, що знайду в майстерні або по запчастинам. - Але знайду !)
Прошу РЕПОСТ!!! ЩОБ ПРОСТО ЙОГО НЕ ПРОДАЛИ !)


Cсылка на пост
0
 ride1998

На сайте с 23.03.2014
Репутация: 27
Сообщений 1
Пол: Мужской(23)
Город: Львов
Стиль: MTB:Freeride
Байк: magelana polar x
23 мар 2014 в 17:45

Львів  палить
удачі в пошуках :)

Cсылка на пост
0
 romich

На сайте с 21.03.2014
Репутация: -8
Сообщений 49
Пол: Мужской(29)
Город: киев
Стиль: MTB:Freeride
23 мар 2014 в 18:49

Странно

Cсылка на пост
0
 enze

День рождения:
Отметил 5 дней назад
На сайте с 12.12.2010
Репутация: 233
Сообщений 508
Пол: Мужской(26)
Город: Калуш
Стиль: BMX:Street
23 мар 2014 в 19:00

добре шо я нелишав байк біля політехніки 
буду дивитись може десь побачу  

всі питання в вк на хб несижу нема часу і можливості
Cсылка на пост
0
  [ Подписаться на ответы в данной теме ]



ПОХОЖИЕ ТЕМЫ (сортировать по релевантности или по дате)
Посл. ответ Тема Автор Ответ. Просм.
11 июн 2014 в 00:00
  GT Avalanche 4.0.,вкрали,Львів Frankenstein66301
27 мар 2014 в 00:00
  (Львів) Украли велосипед Umf hardy 3 (чорний)
  На страницу 1, 2
futaba3512703
22 авг 2014 в 00:00
  Украли зеленый Avalanche 3.0 Music_Man25518
12 ноя 2011 в 00:00
  Украли велосипед GT Avalanche 1.0 в Симферополе. sin-ok117390
2 сен 2014 в 00:00
  Украли GT Avalanche 2008 года, белого цвета. Yue95444

  Список форумов ›››› Розыск

  Форум:   







© 2003-2024 X-Bikers.com - горный велосипед, велотриал, фрирайд, стрит, дёрт, BMX
Размещение рекламы на сайте
Использование материалов без разрешения владельцев не допускается