[ Поиск ] [ Регистрация ] [ Пользователи ] [ Вход ]

  Список форумов ›››› Розыск ›››› Просмотр темы

Помогите вычислить кидалу Slando

  • (3 Страниц)
  • 1
  • 2
  • 3

Автор Сообщение
 MAXIMUM3333

На сайте с 19.01.2012
Репутация: 121
Сообщений 423
Пол: Мужской(27)
Город: Херсон
Стиль: MTB:Freeride
Байк: Dartmoor 26 player + fox 34
28 июн 2014 в 22:59

сландо похуду создано для того, чтоб кидать людей ) 

Cсылка на пост
0
 Dilirium

На сайте с 07.03.2011
Репутация: 73
Сообщений 33
Пол: Мужской(35)
Город: Ровно
Стиль: MTB:Freeride
Байк: Vinci
29 июн 2014 в 19:39

MAXIMUM3333, да саме СЛАНДо тут ні до чого, вони нас попереджують, що не платіть наперед, не дзвоніть на підозрілі номера, не ведіться на занижені ціни...попри все кидалово, там торги по деяких групах товарів ідуть з неймовірним розмахом і люди користуються і будуть користуватися послугами цього ресурсу. А кидалово було і буде. 

Давайте краще допомагати одне одному в вирішенні такого роду проблем. Останнього кинув вінничанин, хто з Вінниці може допомогти-пишіть в тему, може хтось може по відомій інформації допомогти встановити особу-пишіть також, разом ми зможемо щось вирішити.

Cсылка на пост
0
 yarko1975

День рождения:
Будет через 6 дней
На сайте с 11.09.2014
Репутация: 0
Сообщений 1
Пол: Мужской(46)
Город: Ивано-Франковск
Стиль: Trial
11 сен 2014 в 19:14

Еще один КИДАЛО, зовут Андрей Песков, телефон 099-492-53-36, почта [email protected], продал роутер, писал что "почти новый" пришло дерьмо которое даже роутером, язык не поворачивается назвать.


Также из этой серии на сландо зарегистрирован как "masipan" из Белая Церковь, называется по реквизитам "Куцкий Максим Викторович" заказывает товар и просит высылать наложкой на склад Н/П отд.#4, как только продавец отправляет товар он не поднимает трубу, вот номер 0984213538.

Cсылка на пост
+2
 Alkazar2009

На сайте с 03.12.2014
Репутация: 0
Сообщений 1
Пол: Мужской(33)
Город: Киев
Стиль: MTB:Street
3 дек 2014 в 20:04

Кидала на OLX
№ карты: 5168757214880207
Скобел Дмитрий Александрович

На OLX, был в разделе телефоны, игровые приставки и т.д. может ещё где-то есть. Просит предоплату 100грн, якобы для покрытия почтовых расходов, если не заберут на почте по наложенному платежу, потом удаляет аккаунт не написать, не дозвониться и т.д.

Cсылка на пост
+2
 MAXIMUM3333

На сайте с 19.01.2012
Репутация: 121
Сообщений 423
Пол: Мужской(27)
Город: Херсон
Стиль: MTB:Freeride
Байк: Dartmoor 26 player + fox 34
4 дек 2014 в 00:33

Alkazar2009, пиши заявление или отмени перевод средств. 
всё таки номер карты есть а там вся инфа 

Cсылка на пост
0
 getriebe

На сайте с 09.06.2014
Репутация: 180
Сообщений 250
Пол: Мужской(34)
Город: Мариуполь
Стиль: MTB:Freeride
Байк: Dartmoor Primal '17 + Fox 36
4 дек 2014 в 01:08

Таких кидал полно, как оказалось. Я вот ищу жене на подарок фотик, выбор пал на модель Nikon D3100. Ясное дело, в числе ресурсов с объявлениями просматриваю сландо. Есть масса предложений. И есть весьма привлекательные цены. Но что интересно - пишешь этим людям, авторы вроде как разные (имена, номера телефонов), а текст едва ли не один к одному) И все, как один, просят предоплату в 100-200 грн.
Ещё я заметил одну тенденцию - под именем продавца указана дата, с которой он находится на сландо (теперь olxsmiley-trololo.gif). Если он на сайте условно говоря с марта 2013 года, то скорее всего это реальный продавец. А если он с ноября-декабря 2014 года - наверняка кидала. Как это, когда я первого декабря вечером смотрю объявления, вижу объяву, опубликованную в это же день, а продавец на сландо с декабря 2014 года?))

Cсылка на пост
0
 Half

На сайте с 24.04.2013
Репутация: 50
Сообщений 720
Пол: Мужской(33)
Город: Киев
Стиль: MTB:Freeride
Байк: Big Hit + Shiver
4 дек 2014 в 12:13

getriebe писал(а):
Nokin D3100

возьми хотя бы 3200. а еще лучше 5ххх. и ищи не на сландо а на foto.ua>форум>барахолка, там и цены вменяемые и кидал (почти) нет.

сландо это тот еще рассадник кидал, там даже прри покупке в твоём городе могут кинуть. 

Cсылка на пост
+1
 getriebe

На сайте с 09.06.2014
Репутация: 180
Сообщений 250
Пол: Мужской(34)
Город: Мариуполь
Стиль: MTB:Freeride
Байк: Dartmoor Primal '17 + Fox 36
4 дек 2014 в 14:58

Half, взял бы, только бюджета на эти аппараты не хватит... Думаю, для начала и 3100-го хватит, по соотношению цена/качество его очень хвалят.

Cсылка на пост
0
 Daren1

На сайте с 04.05.2014
Репутация: 6
Сообщений 10
Пол: Мужской(35)
Город: Херсон
Стиль: MTB:Freeride
Байк: Haro thread 8
6 дек 2014 в 04:32

Шеф на сландо нашёл телефон по норм цене, да ещё и в нашем городе. Позвонил, продавец говорит в отличном состоянии, ни царапинки. Встретились, смотрит - на стекле трещина. На фото её конечно нет - фото сделаны под другим углом. Шеф начал торговаться, тот отказался и ушёл. Полюбому на сландо пиханул кому-то по полной предоплате или предоплата 100грн+наложка, чтоб человек или терял 100грн или соглашался на говно. Или "вдруг не заметит".

Cсылка на пост
+2
 skaz

На сайте с 01.05.2009
Репутация: 79
Сообщений 436
Пол: Мужской(37)
Город: Тернопіль
Стиль: MTB:Downhill
Байк: Giant Glory
6 дек 2014 в 19:52

В мене теж є гіркий досвід з Сландо, хоча розвели мене дуже професійно і на суму більшу. І заява є і в міліцію і пркуратуру і т.д. - толку нуль.
Автор купив собі не плеєр а досвід, причому ще по нормальній ціні. Гроші ти не повернеш ні в банку, Привату тупо настрать на це все (їм це вигідно, вони нічого не повернуть і не скажуть, комерційна таємниця і т.д.), ні через міліцію - сума невелика і за це бартись ніхто не буде (але заяву на всяк випадок напиши).
На Сландо багато кидал - наприклад взяв предоплату з 10 людей по 50  - вже в кишені 500, а за 50 грн ніхто паритись не буде.
Але є і багато норм людей і оголошень, тут як повезе. А загалом товари краще купляти на тематичних форумах або з рук в руки.
Бережіть гроші і нерви. 

ВЕЛОДЕТАЛЬКИ [ Ссылка ]
Cсылка на пост
+1
 stakhoviyu

На сайте с 02.03.2014
Репутация: 0
Сообщений 2
Пол: Мужской(29)
Город: Kyiv
Стиль: BMX:Street
11 дек 2014 в 23:52

блін, знайшов вчора оголошення про шолом на сландо, зразу перевірив номер телефону по гуглу, нічого не знайшов, крім такого ж оголошення на скейтерському сайті, там знайшов сторінку в вк, чувак цілком адекватний, видно при грошах, перевірив картку, теж нічого не найшов, скинув переплату в 550 грн, мав відправити, сьогодні пише, шо не можу відправити до середи, каже що назд скине гроші. цілком адекватна розмова, виглядає як правда, але шось очко в мене жме всерівно. грошей поки що нема. завтра піду до знайомого, управляючого в приваті, попрошу пробити по базі картку. 
а мораль така: навіть якщо перевірили в гуглі всю інфу, всерівно може бути кидок.
п.с. дивився на дату створення акаунту - минулий рік. я от думаю,якщо він до мене когось кидав, то хтось би мав пожалітись на нього і акаунт як мінімум був би видалений. чи скарги в о ел ікс взагалі не діють?
поки що інфу про цього продавця не кидаю, може гроші і прийдуть.  

а ще був випадок - продавав телефон, звонить чувак, і таким завченим монотонним голосом розпитує мене про нього, потім каже шо бере, скидую йому номер картки, приходить липове смс про поповнення рахунку, з купою помилок. дзвонить якийсь інший хер, розказує про те,що гроші переслали з ощадбанку, а шою їх зняти, треба піти до банкомату, вставати картку, ввести якийсь номер і тоді отримаєш гроші. я, находячись в той момент в лісі на велозмаганнях, домовився з ним що до банкомату підійду в 17:00 і тоді це зроблю, бо він мав якусь інструкцію розказати. в 17:00 він дзвонить, я весь час імітую,що я біля автомату, і тут така інструкція, ну просто для олігофренів: вставте картку-остаток грошей на картці( кажу, а для чого це? це якесь кидалово :)) він переконує шо так і має бути. я кажу,шо в мене 5 кусків є :) ) потім каже: виберіть переказ-інша картка-введіть значить номер транзакції щоб отримати гроші ( а наспраді це картка цих кидал)-введіть суму 3000 грн ( суму яку я мав отримати) і ок. і мав вилізти чек, я мав продиктувати якийсь номер, я з голови дивтував набір цифр, але в нього шось не виходило :) потім ми "пробували" знову, але вже він сказав "давайте попробуєм 1700грн,а 1300 вам прийде автоматом"  (це ж треба таку херню видумати). потім я сказав,що "виліз чек,а тут написано "помилка операції, вас хочуть розвести, як лоха", довга пауза, і тут він видає "як якого лоха?" - як останнього! вся компанія слухала це на гучномовці і почала дико ржати :) він сказав "понятно..." і кинув трубу) така от історія  

Cсылка на пост
+5
 skaz

На сайте с 01.05.2009
Репутация: 79
Сообщений 436
Пол: Мужской(37)
Город: Тернопіль
Стиль: MTB:Downhill
Байк: Giant Glory
12 дек 2014 в 00:02

stakhoviyu писал(а):
а мораль така: навіть якщо перевірили в гуглі всю інфу, всерівно може бути кидок


stakhoviyu писал(а):
то хтось би мав пожалітись на нього і акаунт як мінімум був би видалений


аж ніяк не обовязково

ВЕЛОДЕТАЛЬКИ [ Ссылка ]
Cсылка на пост
0
 Гарри

На сайте с 18.07.2009
Репутация: 56
Сообщений 277
Пол: Мужской(35)
Город: Полтава
Стиль: MTB:Street
13 дек 2014 в 18:12

ну так а что вы хотели,  тут на ХБ кидают,   а сландо  -  это  в 100500  раз  большая барахолка по объёмам продаж,  соответственно  в 100500  раз  больше кидал =\
    хотя  они действительно  припухли,     вчера выложил ботинки на продажу -   а сегодня  уже звонят   " бла бла бла   всё устраивает,  я вам переведу деньги, подойдите к ощаду.... "   LOL    ,  в итоге  немного   протролил его  и  отправил  с добрым  напутствием smiley-trololo.gif

Cсылка на пост
0
 stakhoviyu

На сайте с 02.03.2014
Репутация: 0
Сообщений 2
Пол: Мужской(29)
Город: Kyiv
Стиль: BMX:Street
15 дек 2014 в 19:12

отримав шолом. чувак не кинув, але просто якийсь пофігіст, бо відправляв хтось лівий, номер ТТН не записали, накладну викинули, смс не прийшло взагал.я в знайомих на новій пошті попросив промоніторити де посилка, то все ок. 

було б добре зробити якийсь сайт з номерами таких от кидал,шукав в вк такі, в приципі є пару груп, але зовсім незначні. 

Cсылка на пост
0
  [ Подписаться на ответы в данной теме ]

  • (3 Страниц)
  • 1
  • 2
  • 3



ПОХОЖИЕ ТЕМЫ (сортировать по релевантности или по дате)
Посл. ответ Тема Автор Ответ. Просм.
3 фев 2013 в 00:00
  помогите вычислить парня P.K.196037
22 июл 2013 в 00:00
  помогите наказать кидалу Паламарчука Андрея
  На страницу 1, 2
{tv}2010307
11 мая 2015 в 00:00
  Мошенники / карта ПриватБанк / OLX (Slando)
  На страницу 1, 2, 3...7
Flint77712726715
25 фев 2015 в 00:00
  Попытка кидалова на Slando OLX Лысак Дмитрий Юрьевич
  На страницу 1, 2
Serega19872413636
29 июл 2013 в 00:00
  информация про известного кидалу паламарчука андрея {tv}85623

  Список форумов ›››› Розыск

  Форум:   







© 2003-2024 X-Bikers.com - горный велосипед, велотриал, фрирайд, стрит, дёрт, BMX
Размещение рекламы на сайте
Использование материалов без разрешения владельцев не допускается