[ Поиск ] [ Регистрация ] [ Пользователи ] [ Вход ]

  Список форумов ›››› Розыск ›››› Просмотр темы

(ЗНАЙДЕНО МІЙ БАЙК З ЧУЖОЮ РАМОЮ!!!) викрадено велосипед у Львові на рамі da bomb xlr8r

  • (2 Страниц)
  • 1
  • 2

Автор Сообщение
 Pikassoo

На сайте с 01.09.2010
Репутация: 11
Сообщений 116
Пол: Мужской(34)
Город: Львів
Стиль: MTB:Freeride
17 июн 2014 в 21:06

сьогодні у Львові в районі вулиці Бальзака було викрадено байк на рамі da bomb xlr8r..........можливо хто бачив чи має якусь інформацію мій тел 0637036627

NQ8xSuZWefY.jpg-RTLDoqAOWA.jpg

ooF5Pj4nYIk.jpg 

Cсылка на пост
0
Поделиться:
VKontakte Facebook
 Epire5

На сайте с 27.08.2013
Репутация: 53
Сообщений 232
Пол: Мужской(32)
Город: днепропетровск
Стиль: MTB:Urban Freeride
Байк: Trek session 88
17 июн 2014 в 21:16

Красивый байк. Жалко ,что всякая шваль чужие байки крадет, и как правило им это сходит с рук((( Удачи в поиске!

Пришли лопату, мы его тут закопаем...
Cсылка на пост
+1
 Yuretz81

На сайте с 22.07.2012
Репутация: 338
Сообщений 3060
Пол: Мужской(42)
Город: Бровары
Стиль: MTB:Park
17 июн 2014 в 21:17

был 'прочно надежно" прикован мегатросиком к забору на 5 минут? Или гипер секретный предбанник-общий коридор, с вип секьюрити бабкой консьержкой?

Cсылка на пост
+6
 DaBomb

На сайте с 30.06.2012
Репутация: 77
Сообщений 294
Пол: Мужской(27)
Город: Ровно
Стиль: MTB:Street
Байк: пока что продан
17 июн 2014 в 21:58

вот думаю продать байк чтоле,чтоб не украли из под жопы?

Cсылка на пост
+2
 Gnussen

На сайте с 20.03.2014
Репутация: 97
Сообщений 373
Пол: Женский(32)
Город: Харьков
Стиль: MTB:Urban Freeride
Байк: Cannondale CAADX 105 SE
17 июн 2014 в 21:59

Заходи на Дудаева, 16 в Радлер объявление о пропаже, там больше шансов, такой красавец не должен пропасть)

Cсылка на пост
+2
 Zealot

На сайте с 08.06.2011
Репутация: 65
Сообщений 132
Пол: Мужской(34)
Город: Львів
Стиль: MTB:Urban Freeride
Байк: Cocker + Shiver
17 июн 2014 в 23:23

okay...
буду уважніший
тільки ти тут в темі відпиши, коли раптом повернеш
(щоб раптом не виявилось, що я його в тебе  відібрав)))

Продам: Shiver, покри 3.0
Cсылка на пост
0
 street-spirit

На сайте с 27.05.2011
Репутация: 28
Сообщений 107
Пол: Мужской(36)
Город: Львов
Стиль: MTB:Freeride
Байк: GF Mullet
19 июн 2014 в 11:47

Гнуссен, при всё уважении, но неужели ты думаешь, что объявление в Радлере поможет байк вернуть?

Пикассо, буду палить, байк приметный, если увижу - отожму. 

Cсылка на пост
0
 doctor drive

На сайте с 10.11.2007
Репутация: 44
Сообщений 344
Пол: Мужской(31)
Город: Львов
Стиль: MTB:Street
Байк: DC Cocker, Echo Czar Neuron
19 июн 2014 в 14:45

Чому майже ніколи не пишуть при яких обставинах? Заяву в міліцію закинув? Без неї буде важно віджати байк назад.

- Я хочу посрать пойти, можно мне бесплатно?
- Если дома у себя то можно, а если на вокзале и тебя запомнила бабка что ты пи*д*тый триалист и прыгаешь на заднем колесе то все в твоих руках...
Cсылка на пост
0
 Pikassoo

На сайте с 01.09.2010
Репутация: 11
Сообщений 116
Пол: Мужской(34)
Город: Львів
Стиль: MTB:Freeride
19 июн 2014 в 18:50

doctor drive писал(а):
Чому майже ніколи не пишуть при яких обставинах? Заяву в міліцію закинув? Без неї буде важно віджати байк назад. 

байком приїхав на роботу поставив в підїзді нашого офісу який закривається на ключ і ключ мають тількі всі свої крім того стояв практично під дверима офісу .....ввечері виходжу а байка  як і не було ну і як звичайно ніхто нічо не бачив і не знає..............заяву в міліцію подав хоча сам розумію що це чисто формальність і шансів шо міліція знайде байк чи взагалі сильно там його шукати буде дуже дуже мало..........доречі зразу як подав на всі форуми і соціальні мережі обяву про кражу байка почало звонити різне бидло з метою нажитися і пропонувати викупити байк хоча коли я починав питати якусь конкретну інформацію типу звідки саме був вкрадений бай чи там певні особливості байку ніхто не міг відповісти і кидали трубку вбільшості а один російськомовний навіть обізвав мене йобаним бандерівцем коли зрозумів шо не вийде розвести це мене аж розсмішило ........хоча потім ті номери з яких звонили я заніс в міліцію вони по суті сказали теж саме що я і так знав що це розвод на 98%...........ось такі от обставини

Cсылка на пост
0
 Gnussen

На сайте с 20.03.2014
Репутация: 97
Сообщений 373
Пол: Женский(32)
Город: Харьков
Стиль: MTB:Urban Freeride
Байк: Cannondale CAADX 105 SE
19 июн 2014 в 19:29

В Радлере целыми днями алкорайды проходят, кагала новых знакомых в помощь, больше информации... Кстати, автор так красиво оформил объявление, будто байкчек сделал на похвастаться))) Вот сайт помощи, база украденых велосипедов - Backmy.bike

Cсылка на пост
0
 Pikassoo

На сайте с 01.09.2010
Репутация: 11
Сообщений 116
Пол: Мужской(34)
Город: Львів
Стиль: MTB:Freeride
19 июн 2014 в 19:40

Gnussen, нажаль нема вже чим хвастатися).......а на Backmy.bike я вже подав оголошення.........взагалі вже де тільки знав оголошення порозміщував залишається тільки надіятись що байк десь засвітиться

Cсылка на пост
0
 doctor drive

На сайте с 10.11.2007
Репутация: 44
Сообщений 344
Пол: Мужской(31)
Город: Львов
Стиль: MTB:Street
Байк: DC Cocker, Echo Czar Neuron
19 июн 2014 в 19:41

Pikassoo писал(а):
заяву в міліцію подав хоча сам розумію що це чисто формальність і шансів шо міліція знайде байк чи взагалі сильно там його шукати буде дуже дуже мало.........

Були випадки, що знаходили, наприклад тема Как у меня украли вел.

Pikassoo писал(а):
байком приїхав на роботу поставив в підїзді нашого офісу який закривається на ключ і ключ мають тількі всі свої крім того стояв практично під дверима офісу .....ввечері виходжу а байка  як і не було ну і як звичайно ніхто нічо не бачив і не знає..............
 
А камери немає під офісом? В нормальних конторах повинны бути.

Pikassoo писал(а):
доречі зразу як подав на всі форуми і соціальні мережі обяву про кражу байка почало звонити різне бидло з метою нажитися і пропонувати викупити байк хоча коли я починав питати якусь конкретну інформацію типу звідки саме був вкрадений бай чи там певні особливості байку ніхто не міг відповісти і кидали трубку вбільшості а один російськомовний навіть обізвав мене йобаним бандерівцем коли зрозумів шо не вийде розвести це мене аж розсмішило ........хоча потім ті номери з яких звонили я заніс в міліцію вони по суті сказали теж саме що я і так знав що це розвод на 98%...........ось такі от обставини
 
То взагілі піндоство. Навіть якби в реалі пропонували інфа 100% - треба бути лохом щоб заплатити за нього.
Не віриться, що стільки уродів шукають такий плосколобий спосіб намахалова.


- Я хочу посрать пойти, можно мне бесплатно?
- Если дома у себя то можно, а если на вокзале и тебя запомнила бабка что ты пи*д*тый триалист и прыгаешь на заднем колесе то все в твоих руках...
Cсылка на пост
0
 Gnussen

На сайте с 20.03.2014
Репутация: 97
Сообщений 373
Пол: Женский(32)
Город: Харьков
Стиль: MTB:Urban Freeride
Байк: Cannondale CAADX 105 SE
20 июн 2014 в 13:34

У мене в Харкові велосипеда вкрали, допомогло те, шо я ободи з ніпелями фарбувала, знайшовся через тиждегь. Ободи чорні, а ніпельки бірюзові лишилися)) то все буде добре, знайдемо)

Cсылка на пост
0
 xex.sxe

На сайте с 22.12.2006
Репутация: 257
Сообщений 529
Пол: Мужской(40)
Город: Львів
Стиль: MTB:Enduro
Байк: YT Jeffsy 29
20 июн 2014 в 13:47

Байк гарнюня, кидатиметься в очі, які обіцяю тримати широко розплющеними при поїзденьках по місту на своєму байку:)

Cсылка на пост
0
 DeeMON

На сайте с 20.06.2007
Репутация: 165
Сообщений 1701
Пол: Мужской(30)
Город: Львов
Стиль: MTB:Urban Freeride
Байк: Scott YZ1 2006
20 июн 2014 в 13:51

Простите меня, можете даже минусовать, но после этой фразы
Pikassoo писал(а):
а один російськомовний навіть обізвав мене йобаним бандерівцем коли зрозумів шо не вийде розвести

я чуть под стол не упал)))
Не в тему, но недавно жена(в институте получила красного магистра по специальности "Укр. Філологія") во дворе многоэтажки разговаривала по телефону с преподшей, естественно на укр.языке, так там абсолютно все(бабки, дети, мамаши, и естествено всякое быдло) аж заткнулись на время разговора))))Теперь нас весь двор бандеровцами считает)))Хотя я думал, когда мы месяца полтора назад в час ночи в квартире с друзьями пели гимн Украины под гитару - наша дверь и пространство около неё очень сильно пострадает.Но пронесло))
По теме - Луганск палит, но вряд ли дойдет он сюда.

\"Истинный фрирайд это как в старых-старых видео,когда чел вылазит из кустов наматывая на кулак свой кишечник,из-за лопнувшей под ним рамы?\" - ~clim~
Cсылка на пост
+6
 Pikassoo

На сайте с 01.09.2010
Репутация: 11
Сообщений 116
Пол: Мужской(34)
Город: Львів
Стиль: MTB:Freeride
20 июн 2014 в 15:18

народ появилася нова інфа на рахунок вкраденого байка.............ось текст повідомлення (Привіт чуваче.Побачив твою об"яву про велосипед тільки сьогодні.А вчора - 19 червеня бачив твій велик (я ще так звернув увагу,що їхав хлопець в кепці на дурі високій) на вулиці Івана Франка,біля кінцевої трамваїв на Площі Соборній(там ще кільце таке,а навпроти секонд - хенд).Це недалеко від площі Петрушевича.ось ссилка на гугл мапс https://www.google.com.ua/maps/place/Соборна+пл.,+6/@49.838582,24.035539,17z/data=!3m1!4b1!4m2!3m1!1s0x473add695f195651:0x8fd5bae38299d466

значить байк ще у львові і судячи з того катається на ньому якійсь наглий лох



Cсылка на пост
0
 xex.sxe

На сайте с 22.12.2006
Репутация: 257
Сообщений 529
Пол: Мужской(40)
Город: Львів
Стиль: MTB:Enduro
Байк: YT Jeffsy 29
20 июн 2014 в 16:47

Зашибісь, я там кожен день проїжджаю, коли педалюю з роботи додому:) Сподіваюсь, що комусь з нас все ж таки вдасться схопити того мудня за шкварок:))

Cсылка на пост
+1
 doctor drive

На сайте с 10.11.2007
Репутация: 44
Сообщений 344
Пол: Мужской(31)
Город: Львов
Стиль: MTB:Street
Байк: DC Cocker, Echo Czar Neuron
20 июн 2014 в 16:49

xex.sxe писал(а):
Зашибісь, я там кожен день проїжджаю, коли педалюю з роботи додому:) Сподіваюсь, що комусь з нас все ж таки вдасться схопити того мудня за шкварок:))


Тільки не фігарте його сильно, а то може він тупо купив його, йому тіпа сказали "пригнали з-за кордону" )

- Я хочу посрать пойти, можно мне бесплатно?
- Если дома у себя то можно, а если на вокзале и тебя запомнила бабка что ты пи*д*тый триалист и прыгаешь на заднем колесе то все в твоих руках...
Cсылка на пост
+1
 Pikassoo

На сайте с 01.09.2010
Репутация: 11
Сообщений 116
Пол: Мужской(34)
Город: Львів
Стиль: MTB:Freeride
5 авг 2014 в 01:04

....ЗНАЙШОВ БАЙК !!!!!!.................. можливо зарано святкувати але э новы зрушення в справі.........от вже пройшло майже два мысяці выд тих пір як викрали мого байка............і сьогодны ввечері пысля роботи телефонуэ мій друг і каже шо на левандівці катається якійсь пацан на мому байку тільки перекрашена рама....я бистро з знайомим сідаємо в машину і їдемо на левандівку приїзжаю і дійсно мій велосипед якого я рік збирав і вночі можу на ощуп кожну деталь впізнати єдине шо це поміняли раму на UMF hardy і педалі мої яскраво сині замінили на якісь такє враження від ардіса аа ну і ще здерли з мої розігнаної вилкі Duro FR20 наклейки і приліпили нові FOX як не смышноб то здавалося..........тобто байк за вийнятком рами ы педалыв остався повныстю такым як я його склав...раму замынили певно щоб не було по чому звырити серыйний номер........короч історыя продовжилась тим що ми з тым хлопцем якому рокыв 10 пышли до батька його котрого не було спочатку тому мене зустрыли бабка його ы мати...скажем так не дуже радысно  зустріли але о таке..........і коли прийшов накінець батько то росказав що нібито купив в якогось невідомого чувака на ТОРПЕДІ (ринок з всякім хламом у Львові якщо хтось не знає).....і заплатив за нього десь 2800 грн коли я почав росказувати що це мій велосипед всі компоненти які я знаю кожну царапину і особливість на вилці був тріснутий лівий дропаут  то він мені заявив що байка не віддасть може тільки мені його продати за туж ціну тим більше з не мою рамою можливо теж краденою........на таку пропозиція я звичайно відмовився і зразу зателефонував в міліцію яку ми чекали потім годину після чого передзвонили з міліції і сказали шо вони сьогодні не можуть приїхати але допоміг в цій ситуації хороша людина адвокат якій ніжно поговорив такби мовити з мінтами і врезультаті чого вони через пів години такі приїхали.....розпитували спочатку мене потім окремо розпитували батька того малого який купив велосипед і в результаті фінал цієї історії на даний момент це те що слідчий сказав що довести буде важко що це мій велосипед хоча я давав детальні фото коли писав заяву в міліції і дотогож сказав що можу вразі чого розписати всі компоненти до болтика і можу сказати всі модифікації які не видно і які при розборці злегкістю підтвердять що це мій велосипед.............ось такі справи на даний момент...тепер чекаю завтра мають подзвонити з відділку і викликати на допит мене і дядька того котрий купив начебто мій велосипед.........чим закінчиться справа і в чию користь час покаже

Cсылка на пост
+8
 VaNeSsP96

На сайте с 25.10.2010
Репутация: 904
Сообщений 5187
Пол: Мужской(25)
Город: Ужгород
Стиль: MTB:Downhill
Байк: Specialized Enduro Comp 650B 27.5
5 авг 2014 в 01:11

оце так новина,успіхів!!

Не работаю с мудаками.
Cсылка на пост
0
  [ Подписаться на ответы в данной теме ]

  • (2 Страниц)
  • 1
  • 2



ПОХОЖИЕ ТЕМЫ (сортировать по релевантности или по дате)
Посл. ответ Тема Автор Ответ. Просм.
5 мая 2015 в 00:00
  ВИКРАДЕНО DunCon Amstaff у Львові! TarasD166137
20 мая 2013 в 00:00
  Викрадено у Львові чорний Banshee Scratch. Вилка FOX VAN RC2 2010 Noxikid156351
3 апр 2012 в 00:00
  Da Bomb Ejector vs da bomb xlr8r
  На страницу 1, 2
Wolfman3416553
4 июн 2004 в 00:00
  Da Bomb XLR8R cErega54381
18 ноя 2007 в 00:00
  расскажите о раме Da Bomb XLR8R поподробнее
  На страницу 1, 2
Fukel882011421

  Список форумов ›››› Розыск

  Форум:   







© 2003-2024 X-Bikers.com - горный велосипед, велотриал, фрирайд, стрит, дёрт, BMX
Размещение рекламы на сайте
Использование материалов без разрешения владельцев не допускается