[ Поиск ] [ Регистрация ] [ Пользователи ] [ Вход ]

  Список форумов ›››› Розыск ›››› Просмотр темы

Знайшов свій байк!

  • (2 Страниц)
  • 1
  • 2

Автор Сообщение
 Andre

На сайте с 29.03.2013
Репутация: 96
Сообщений 929
Пол: Мужской(33)
Город: Бровари
Стиль: MTB:Freeride
Байк: Самовар
30 авг 2014 в 17:08

Ofw_Zq0pY54.jpg

Тема про крадіжку Ссылка.

Початок історії можна прочитати по ссилці вище. Ну і продовження:

Повідомив на наступний день після крадіжки усіх друзів, знайомих і навіть малознайомих людей про крадіжку. Створив тему тут, на ХБ ну і ссилку на цю тему у ВК.

  Заяву на "Ж" я спочатку не написав і поїхав він на наступний день у Росію. В місцевих ломбардах будь-яку інформацію про велосипеди, що в них на зберіганні мені не давали так як не було заяви в міліцію... Мама "Ж" говорила, що дала фотки мого байка лише в ОДИН із ломбардів там де працювала її знайома (в інші я пробував також дати фото але мені сказали що все одно ніякої інформації вони не мають права давати без заяви).

 Наступного тижня, десь в суботу, до мене дзвонить якийсь чудік з неприхованого номера. Говорить, що мій велосипед тіпа у нього і запитав за скільки я його готовий викупити. Домовились за 1500 грн. Були б у мене тоді ці гроші - я б швидше всьогоготовий був би йому їх справді віддати. Але але в мене не було стільки. Подзвонив батькам "Ж" сказав: " ну так ітак - викуп просять". У них також не було. Подзвонив ще одній, так би мовити, впливовій людині (ВЛ) - сказав що хочуть викуп. Грошей я не знайшов, "ВЛ" сказав, щоб я  домовлявся про зустріч з тим чудіком (тому чудіку, звісно, сказав що гроші є, все норм, готовий заплатити).  "ВЛ" сказав, що буде чекати осторонь на машині, і у випадку якщо він помітить когось підозрілого - буде ловити.

   Домовились про зустріч біля супермаркета. Чудік зказав підійти до терміналу для оплати послуг який біля цього супермаркета (справді, там колись був термінал на вулиці, але його вже давненько знесли). Я йому кажу: "Тут нема такого, є тільки всереді магазину". Сказав мені: " ну тогда подходи к тому что внутри".(У мене з"явилась думка, що цей чувак не місцевий або просто давно не був в Броварах і тим більше зараз швидше всього, його взагалі поряд нема, хоче тупо підзаробити таким чином). Хотів щоб я скинув йому гроші на карту. Я почав домовлятись про особисту зустріч типу "йому нічого не буде, я віддам гроші і заберу велик." Кажу йому, що типу гроші все одно не мої,мені не шкода цих грошей, що я їх узяв у батьків того чувака (Ж) який і про*бав мого байка, що сто пудов віддам йому. Він не погодивсь, сказав що велосипеда я більше не побачу.

  Виходжу з магазину, одразу оглядаюсь на машини поряд - одна швидко від"їжджає, одразу по телефону називаю "ВЛ" марку і номер машини, "ВЛ" сказав мені не надзвонювати більше тому вимагателю і погнався за тією машиною. Я залишвся на місці записувати номера і марки усіх підозрілих машин поряд, які почали від"їжджати. "ВЛ"  дзвонить мені і каже що догнав машину але це не вимагатель... Сказав мені що нема сенсу "пробивати" ті інші номера, що я позаписував...

   Пройшов тиждень після крадіжки. Понеділок. Батьки "Ж" так і не віддали гроші. Подав я заяву в міліцію. Батьки "Ж" були, м"яко кажучи, незадоволені цим. Я їм пояснював: "Чого ви так переживаєте, якщо впевнені в непричетності свого сина? Вам же ж краще якщо знайдеться байк, і не доведеться віддавати гроші." Кажу їм що без заяви не можна ж навіть ломбарди перевірити. Через пару днів батько "Ж" віддав мені частину грошей за байк (1 тис. грн.).

  Ішов час, ніякі вимагателі більше не дзвонили, я з батьками "Ж" періодично спілкувались по телефону. Так як "Ж" перебував в РФ - я вимагав компенсацію за свій байк з них тпк як: "він узяв - він і відповідає". І так тривало близько трьох тижнів. За ці дні я з допомогою друзів знаходив та "пробивав" усі можливі місцеві точки збуту. Все марно.

  На початку серпня брат цього "Ж" сказав, що "Ж" приїде після 15-го - і розрахується. ок. Майже два тижні я їх (батьків "Ж") не задовбував своїми дзвінками. Та й самому вже якось вже трохи набридли ці постійні суперечки. Купив раму-донора для самовара. Почав потихеньку продумувати та робити собі підвіс суперпуперсамовар.

  Подзвонив 15-го я до "Ж". Він сказав що вже приїхав, грошей на руках у нього поки нема будуть через пару днів. Я не повірив, почали ми сперечатись. Пізніше, десь 19-го при розмові з ним я відчув що щось не так бо в його словах проскочила фраза:"так ти ж заяву НЕ писав".  20- го я прийшов до міліції і дізнався, що вони кримінальну справу по заяві не завели, провели лише перевірку з цього приводу і у висновку написали що так як я сам дав йому проїхатись - такі питання типу вирішуються у приватному суді. Я був офігевший... Подзвонив одразу "Ж" вимагав негайної зустрічі і пояснення з цього приводу, ну і щоб він написав мені розписку про те, що поверне мені гроші. Він, звісно, відмовився. Сказав йому - якщо ми негайно не зустрінемся і не поговорим - я завтра подаю в суд.

  Попросив я двох своїх друзів, щоб були присутні як свідки при написанні ним розписки. "Ж" сказав що із своїх зароблених віддавати мені не збирається, сказав що віддасть хіба що якщо знайде винного і забере спочатку у того, також для чогось викликав своїх пару друзів, хоча розписку все одно відмовлявся писати. Розмовляти з ними було марно. Розійшлись. Розписку він не написав.

  Чекав я ще тиждень нікуди не заявляючи поки він шукав (чи не шукав, я без поняття) винного в крадіжці.

В мене виникла така думка:" А якого * я буду іти в той приватний суд  та ще й витрачати додатково свої гроші на судову тяганину в приватному порядку? Наф*г воно мені треба?". Пішов 28-го я в прокуратуру. Без попередження (набридло вже просто випрошувати у них компенсацію, за*бало, одним словом). Написав заяву про те що не згоден з рішенням міліції "про вирішення в приватному порядку". Наполяг щоб вони відкрили справу саме як про крадіжку а не про "позичив знайомому на деякий час свій велосипед який не повернув його" - як вони писали спочатку. Потім дізнався про себе по телефону який я такий-сякий "хороший" від матері "Ж" та його брата.

 На наступний день, 29-го після роботи я пішов на День народження до співробітника. Після ДН я з одним із співробітників пішли вдвох напились в хлам.. В результаті я не пам"ятав як попав додому (мені розказували на наступний день про мої подвиги). Просинаюсь я зранку 30-го, бачу вчорашні  пропущені виклики від друзів  (за 29-е число, я саме тоді гуляв після ДН і просто не чув як мені дзвонили). Передзвонюю, друг каже що бачив як мій байк проїжджав прямо по моїй вулиці , тому й дзвонив мені, прослідкувати за моїм байком у нього не вийшло...  Я в печалі. Думаю все, пробухав я свій байк... Що робити?.. Взяв з собою документи, фотки байка - пішов до міліції сказати що 29-го ввечері бачили мій байк в Броварах. Дізнався заодно, що справу все таки відкрили але сказали підійти пізніше коли буде слідчий.

  Іду я з відділку додому. По дорозі додому домовись зустрітись з другом біля супермаркета поговорити. Жду його біля того магазину. Тут зустрічаю іншого друга, розказав йому про події минулого дня, в цей же момент випадково повертаю голову назад і офігіваю - їде чувак наче на моєму байку (бачив ззаду, тому точно не був впевнений). Я побіг за ним. Підхожу до нього (він зупинився і дивиться на мене). Підхожу впритул, бачу вже що це саме мій байк, хапаю за руль і кажу що він мій - одночасно глянув на його лице - впізнав у ньому чувака-велосипедиста з яким не дуже давно декілька разів разом катались на байках. Він сказав, що купив його за 3тис. у свого знайомого. Потім він віддав мені в руки байк.  Я показав йому фотку (не на телефоні, а розпечатану на фотопапері, яку я носив до міліції).  Сказав, що були здогадки, що можливо крадений, але не впізнав у ньому мого байка.. Я попросив цього велосипедиста викликати на місце цього знайомого. Я в свою чергу почав збирати по тел. на місце своїх друзів та знайомих. Приїхав його знайомий і підтвердив, що справді продав йому його за 3тис., а сам його купив за 2,5 тис. у невідомого. Мені друзі порадили викликати наряд міліції, а не тупо забирати байк і відпускати цих чудіків, аргументуючи це тим, що у випадку якщо я не повідомлю одразу міліції - ці двоє можуть потім "дати задню" а на мене повісять що я типу сам його десь переховував і при цьому вимагав за нього гроші.

  Чекали ми міліцію близько години після виклику smiley-dash2.gif... Приїхала нарешті міліція, прямо на місці записали наші дані, взяла свідчення, дозволили мені у себе залишити байк під розписку. Ведеться слідство.

   



Cсылка на пост
+54
Поделиться:
VKontakte Facebook
 NEMESIS_999

На сайте с 25.09.2012
Репутация: 232
Сообщений 1193
Пол: Мужской(27)
Город: Дважды Герой
Стиль: MTB:Freeride
30 авг 2014 в 17:25

щіро вітаю! давай розповідай як знайшов

Cсылка на пост
0
 ENAMP

На сайте с 27.09.2011
Репутация: 172
Сообщений 77
Пол: Мужской(28)
Город: Мариуполь
Стиль: MTB:Urban Freeride
Байк: Big Hit + 66 RC & Demo + Fox 36 FIT
30 авг 2014 в 17:48

Красава, поздравляю!

В экстриме главное заметить, когда кончается экстрим и начинается пиздец
Cсылка на пост
0
 Elvis1869

На сайте с 17.07.2008
Репутация: 82
Сообщений 298
Пол: Мужской(30)
Город: Город
Стиль: Trial
30 авг 2014 в 17:52

Подписался! Жду рассказ. 
З.Ы. Хорошо что нашелся 

- Есть КК. Я его жене подарил, но ей то влом, то беременная © Jedi_Lee
- Я шкалата?мне 19 лет!!!!!!!!!го в скайп!!!!!!!!!! © Maks_ritual
Cсылка на пост
+1
 Andre

На сайте с 29.03.2013
Репутация: 96
Сообщений 929
Пол: Мужской(33)
Город: Бровари
Стиль: MTB:Freeride
Байк: Самовар
30 авг 2014 в 17:57

Elvis1869 писал(а):
Жду рассказ
  Завтра постараюсь написати. Зараз зайнятий збором і нформації для міліції, як і де я купляв запчастини на нього, щоб довести що він МІЙ.

Cсылка на пост
0
 silverman

День рождения:
Отметил 3 дней назад
На сайте с 24.11.2010
Репутация: 338
Сообщений 1718
Пол: Мужской(31)
Город: пригород Киева ( Украинка )
Стиль: MTB:Freeride
Байк: Santa Cruz Jackal
30 авг 2014 в 18:05

Вот это уже радует)

Cсылка на пост
0
 ride your way

На сайте с 19.06.2013
Репутация: 8
Сообщений 87
Пол: Мужской(23)
Город: ирпень
Стиль: MTB:Street
Байк: specialized p1 ns fundamental
30 авг 2014 в 18:21

Поздравляю!!!!!!))))

Понтов доху* трюков ниху*
Cсылка на пост
0
 am.ok

На сайте с 24.09.2013
Репутация: 107
Сообщений 509
Пол: Мужской(35)
Город: Стрий
Стиль: Стритец
30 авг 2014 в 18:28

Вітаю, підпишусь!

Якщо не важко, розпиши детально ось ці пункти:

1. «збором і нформації для міліції, як і де я купляв запчастини на нього, щоб довести що він МІЙ» - що саме вимагає міліція? Якшо ти купував деталі не в магазині, переписка & скан чека про оплату підходять?
2. «побачив чувака на своєму байку - догнав і забрав» - чи є якісь підводні камені? Чи не пришиють хуліганку/віджим байка і т.д.?

Так сказати, на майбутнє (тьфу-тьфу-тьфу).

Cсылка на пост
0
 Andre

На сайте с 29.03.2013
Репутация: 96
Сообщений 929
Пол: Мужской(33)
Город: Бровари
Стиль: MTB:Freeride
Байк: Самовар
30 авг 2014 в 20:05

am.ok писал(а):
Якшо ти купував деталі не в магазині, переписка & скан чека про оплату підходять?
Так.

am.ok писал(а):
«побачив чувака на своєму байку - догнав і забрав» - чи є якісь підводні камені? Чи не пришиють хуліганку/віджим байка і т.д.?
в мене при собі якраз були фото байка які я показав тому чуваку, бо я якраз ішов з відділку міліції. Ходив повідомляти про те, що в чора ввечері мій байк бачили в Броварах. Викликав одразу на місце події своїх друзів та міліцію. Та якби і при собі не було б фоток - я б все одно забрав би - бо це моє.



Cсылка на пост
+2
 G-dUb

На сайте с 12.10.2011
Репутация: 182
Сообщений 1068
Пол: Мужской(29)
Город: Київ
Стиль: MTB:Urban Freeride
Байк: розібраний
30 авг 2014 в 20:08

підпишусь

cka3o4nuk писал(а):
Присоединюсь к мнению что рш говно

Cсылка на пост
0
 panch

На сайте с 25.10.2011
Репутация: 133
Сообщений 438
Пол: Мужской(27)
Город: Остапа Бендери
Стиль: MTB:DirtJumping
Байк: Fixed gear
30 авг 2014 в 22:31

подпишусь

Организация срачей на любую тему: политика, религия, точки зрения и тд. Срач возможен на хб, вк, твитере, инстаграме.
Cсылка на пост
0
 Elvis1869

На сайте с 17.07.2008
Репутация: 82
Сообщений 298
Пол: Мужской(30)
Город: Город
Стиль: Trial
30 авг 2014 в 23:20

Andre 1staff писал(а):
щоб довести що він МІЙ.

А им что, не хватит твоих старых фоток с этим байком? Обычно пары фоток было достаточно...

- Есть КК. Я его жене подарил, но ей то влом, то беременная © Jedi_Lee
- Я шкалата?мне 19 лет!!!!!!!!!го в скайп!!!!!!!!!! © Maks_ritual
Cсылка на пост
0
 NazarcheG

На сайте с 13.09.2012
Репутация: 288
Сообщений 531
Пол: Мужской(32)
Город: Сколе
Стиль: MTB:Freeride
Байк: Big Hit 06, Iron Horse 7 point, Trek 4300
31 авг 2014 в 01:48

Уявляю яке облегшення отримав...щиро радий за тебе.

Продаю Лінзи до всіх моделей масок, а ти вже змінив старе зацарапане скло? =)
Cсылка на пост
+2
 chika

На сайте с 04.11.2011
Репутация: 174
Сообщений 967
Пол: Мужской(23)
Город: Киев
Стиль: MTB:Freeride
Байк: IH Y K + RS Domain 302
31 авг 2014 в 02:51

Подпишусь.

Jinner писал(а):
Главное правило любого расследования: в конечном итоге не выйти на самого себя.
Cсылка на пост
0
 Intruder

На сайте с 01.03.2014
Репутация: 58
Сообщений 114
Пол: Мужской(25)
Город: Харьков
Стиль: MTB:Freeride
Байк: Norco Sasquatch 2008+ Marzocchi 55 2014
31 авг 2014 в 09:53

То есть ты говоришь, что ты нашел вора твоего байка и никакой расправы? В чем подвох?:D

Я за любой кипишь кроме голодовки
Cсылка на пост
0
 Seedster

На сайте с 06.10.2011
Репутация: 87
Сообщений 433
Пол: Мужской(27)
Город: Хуст
Стиль: MTB:Freeride
Байк: Norco A-line 2005
31 авг 2014 в 11:18

Радий за тебе, вітаю=) Катай, не ламай, без нагляду не залишай і друзямдрузів катати не давай)

УГНАЛИ БАЙК BANSHEE MORPHINE Подробности тут: [ Ссылка ]
Cсылка на пост
+1
 Andre

На сайте с 29.03.2013
Репутация: 96
Сообщений 929
Пол: Мужской(33)
Город: Бровари
Стиль: MTB:Freeride
Байк: Самовар
31 авг 2014 в 18:21

Доповнив перший пост.

Elvis1869 писал(а):
А им что, не хватит твоих старых фоток с этим байком? Обычно пары фоток было достаточно...
ну незнаю... Я їм сказав що купив раму новою без документів так як раму купляв з браком на "Байкшопі", є лише чек на неї. Потім в підтвердження своїх слів про брак дав їм ссилку на БШ і фото чека. Ну і заодно скинув більше фоток себе з байком, скріншоти з і-нет магазинів,там де купував деталі.

Ось наприклад:

ba8FF9U76BA.jpg

ну і ссилки на об"яви барахолки по яких купував (добре, що старі об"яви на ХБ не можна повністю видалити, ну хіба що продавець переробить об"яву про продаж вилки, наприклад, у об"яву про продаж рами..)



Intruder писал(а):
То есть ты говоришь, что ты нашел вора твоего байка и никакой расправы? В чем подвох?:D

Andre 1staff писал(а):
їде чувак наче на моєму байку (бачив ззаду, тому точно не був впевнений). Я побіг за ним. Підхожу до нього (він зупинився і дивиться на мене). Підхожу впритул, бачу вже що це саме мій байк, хапаю за руль і кажу що він мій - одночасно глянув на його лице - впізнав у ньому чувака-велосипедиста з яким не дуже давно декілька разів разом катались на байках. Він сказав, що купив його за 3тис. у свого знайомого. Потім він віддав мені в руки байк. Я показав йому фотку (не на телефоні, а розпечатану на фотопапері, яку я носив до міліції). Сказав, що були здогадки, що можливо крадений, але не впізнав у ньому мого байка.. Я попросив цього велосипедиста викликати на місце цього знайомого. Я в свою чергу почав збирати по тел. на місце своїх друзів та знайомих. Приїхав його знайомий і підтвердив, що справді продав йому його за 3тис., а сам його купив за 2,5 тис. у невідомого.

Встановлюють того невідомого і чи взагалі був він.



Cсылка на пост
0
 peacedeath

На сайте с 26.05.2011
Репутация: 372
Сообщений 2649
Пол: Мужской(28)
Город: Чернигов
Стиль: MTB:Freeride
Байк: Чёрный,как моё сердце
1 сен 2014 в 17:02

Andre 1staff, поздравляю, и не давай всяким лохам свой велосипед.
Я помню когда-то дал одному мтб-дегенерату ардис. Вернулся он без велосипеда и с разбитым гребальником. Пришлось разбивать повторно (а заодно и его корешам хотелось вставить) -вернулся и велосипед.

Мой вело бложек [ Ссылка ]
Cсылка на пост
+3
 Elvis1869

На сайте с 17.07.2008
Репутация: 82
Сообщений 298
Пол: Мужской(30)
Город: Город
Стиль: Trial
1 сен 2014 в 19:15

История жесть, еле прочитал) Но интересно. Очень рад что байк нашелся!
НО! Не буду пока поздравлять с победой, ибо: 
Andre 1staff писал(а):
Ведеться слідство

Тебе желаю только удачи, сил и терпения. Держись. Хоть бы все обошлось и на тебя ничего не повесили

- Есть КК. Я его жене подарил, но ей то влом, то беременная © Jedi_Lee
- Я шкалата?мне 19 лет!!!!!!!!!го в скайп!!!!!!!!!! © Maks_ritual
Cсылка на пост
+1
 Dragov

На сайте с 24.01.2011
Репутация: 241
Сообщений 64
Пол: Мужской(27)
Город: Днепр
Стиль: MTB:Downhill
Байк: Specialized Status & Marzocchi 380
12 сен 2014 в 12:33

захватывающий рассказ, хорошо что все хорошо кончилось, поздравляю!
надеюсь найдётся и виновник, и его накажут

Cсылка на пост
+1
  [ Подписаться на ответы в данной теме ]

  • (2 Страниц)
  • 1
  • 2



ПОХОЖИЕ ТЕМЫ (сортировать по релевантности или по дате)
Посл. ответ Тема Автор Ответ. Просм.
13 ноя 2022 в 00:00
  20.11.2022 БЛАГОДІЙНИЙ івент | вело змагання | БРЮХОВИЧІ БАЙК-ПАРК м.Львів NicholasKG09651
6 авг 2021 в 00:00
  Захар Беркут Байк парк. Волнующие вопросы и интригующие ответы.
  На страницу 1, 2, 3
CaptainDog5434169
11 мая 2021 в 00:00
  [Оцените байк/деталь] - тема для всех
  На страницу 1, 2, 3...122
flufster2439519213
2 апр 2021 в 00:00
  Украден байк Scott Voltage YZ TMO 2013 Харьков cola35738
22 сен 2020 в 00:00
  Строим байк-парк / Часть 2 Ivanche3703408

  Список форумов ›››› Розыск

  Форум:   







© 2003-2024 X-Bikers.com - горный велосипед, велотриал, фрирайд, стрит, дёрт, BMX
Размещение рекламы на сайте
Использование материалов без разрешения владельцев не допускается