[ Поиск ] [ Регистрация ] [ Пользователи ] [ Вход ]

  Список форумов ›››› Наши байки ›››› Просмотр темы

Історія моїх велосипедів

Цікаво?
Багато букв  6%
Мало фото  23%
З пивком потяне  34%
Добре)  37%
Проголосовало 35 человек(а).
Голосовать могут только зарегистрированные посетители. [ Вход ]

Автор Сообщение
 Seedster

На сайте с 06.10.2011
Репутация: 87
Сообщений 433
Пол: Мужской(27)
Город: Хуст
Стиль: MTB:Freeride
Байк: Norco A-line 2005
6 окт 2014 в 13:43

Вже на одному форумі писав цю історію, але ХБ якось пропустив... От, виправляюся=)

Все починалося як у всіх. Дитячі "БМХ", кшольники і т.д.

І тут взимку (11.01.2011 року), одразу після Дня Народження, назбиравши 1800 грн. я з братом пішли в "мєсний" веломагазин купувати мені  веліка=)

Без будь-яких знаннь в влосипедах я обирав піж "підвісом" та ХТ. На щастя я обрав ХТ. Але було одно АЛЕ. Він коштував 1900 грн (було тільки 1800), а підвіс коштував саме 1800 грн. Але вмовив я брата дати мені 100 грн. Так і сталося.Купив я собі свій перший "ВЕЛОСИПЕД" 

Зустрічайте, Ardis silver bike 500:
z_76c1cd67.jpg

Через кілька днів після його покупки в мене поламалися педалі. Замінив на ВП зі змінними ширами. З того і почалося моє знайомство з технічною стороною велосипедів wink.png

Він ламався і ламався, а я дуже люблю розбиратися в незнайомих мені речах, тому і брався його ремонтувати самостійно. З часом мені це почало подобатися, і я замінив покришки на Maxxis High roller 26x2.5 і заднє колесо на Double Track+Quando, і був самим крутим пацаном biggrin.png

Так як живу я в Закарпатті, і гір в нас багато, мене почануло тягнути на них, і з них спускатися. Тоді я зрозумів, що це моє, і воно мені подобається, але мене перестав влаштовувати мій велосипед.

Йшло літо 2012 року. велосипед бачив багато перемін, спусків і падіннь. Чув в свою сторону багато матюків і іншого wink.png

Мені вдалося його продати за 2100 грн. І тут почався пошук нового велосипеда.

Потрібен був простий транспортний засіб, для доставки моєї дупи з хати на річку і назад.

Взяв в діда старенький велоспед, озброївся змивкою для фарби, шліфшкуркою, балончиками з фарбою і інтузіазмом вийшло таке чудо:
rK37HslXOQg.jpg

fSgBo5w9IMg.jpg

Фотографій в зібраному стані, нажаль, нема. Вийшло щось. Він не їхав, а літав. Все було просто. Щоб їхати, крутиш вперед, щоб стати - назад=)

Котився прекрасно. И його страшенно любив. Їздив, катався, горя не знав. прокатався літо 2012 року, і восени поїхав на навчання до Польщі. Зрозумів, що велосипед треба купити "горний" там. І от вже в кінці осені знайшов я чудо-юдо. Фотографія, нажаль, залишилася лише одна

Зустрічайте:

Рама: Destroyer DS 14" 

Вилкa: Monitou Stance 

Руль: NS 740мм 

Винос: BuDdy 

Обода: Double Wide 24x36 

Втулка зад: NS 

Втулка перед: UP Bikes 

Ротора: 203 

Система

Шатуни: Дартмур ель торо 32 звезды 

Успок: Amoeba Scudo 

Цепь: КМС 

Касета: Срам 

Монетка: Срам х4

Перекидка: Срам х3

Покришки

Зад: 24х2.6 Vee Rubber

перед:  Tioga 24x2.1

Гудок 

113628_1.jpg

Для мене це було "песня", а не велосипед=) І ціна його, на той час, була 2600 грн. І я вирішив брати

Вилка на 150мм, широкі колеса (ВАЙДИ ахаха) Гальма гідравлічні і 203 ротора. для мене це був космос...

Приїхало все, м*яко кажучи, розібране. Втулки собі, обода собі, шпці собі. Все було розібране. Каретка намісці, успок (під каретку) знятий, і т.д.

Це мене злякало. Колеса я збирати не вмів, каретку крутити не знав, про успок і зовсім не чув.

Зателефонував я своєму знайомому в сусіднє місто. Домовилися, що я приїду і все зробим.

Субота, ранок, сідаю в автобус з усім барахлом і їду. Колесо сплели,  касету поставили, ротори прикрутили, і почали викручувати каретку. І тут почалася біда. не лізла і все. Він з другом вирішили вибити молотком і зубилом. Вибили. Убили різьбу. поставили успок і почали вкручувати. Я сидів і не втручався. Склали байк, і поїхав я додому. Радості повні штани. Після "Ардіса" це було щось... Я не міг нарадуватись... Покатався кілька днів по місту, і вирішив на вихідних піти в гори. Але цього не сталося. викрутилася каретка, послабився болт на шатуні, і він розбився, і почав люфтити. Пішов у майстерню. Зняли каретку. Вердикт: "Різьба вбита, проми в каретці накрилися. Було вирішено деребанити велосипед. Вирішив, що не хочу я більше велосипедів, але деякі запчастини я залишив=)

Так вийшло, що світило мені літо, або знову з моїм "Біляшом" (білим недошосейником), або потрібно було щось робити. Хотілося в гори.

Було вирішено збирати щось по зачастинам. Досвіду вж набрався. Теоретичного, і небагато практичного.

Збирав я все довго і нудно. І, нарешті, в Липні я його зібрав. головні критерії для мене були: простота, та надійність.

Купив найміцнішу, і найнепопсовішу раму, яку зміг знайти...

1.jpg

Бирішив робити сінгл спід. Вилку хотів будь-яку тільки б працювала.

І тут знайшов я джуніора  на польському аукціоні. Ставок було багато,а надії в мене мало... Але я виграв аукціон, і став власником джуніора 2003 року з нетроганими ногами, і в дуже хорошому технічному стані....

Поставив тормоза з "дестроєра", руль, винос звідти ж. Купив собі 26 колеса, бо 24 для мене було мало.

І вийшов такий собі ФР апарат.

gpZGK29y1c4.jpg

dFkvaHbAWXU.jpg

Я був задоволений. Фото з екшном нема=((  Ми з ним провели шалені 2 місяці. Разом з цим велосипедом в мене з*явився перший фулл, і жорсткі покатухи, падіння і т.д. І тут 22 вересня 2013 року сталася біда. Залишивши велосипед на власному подвір*ї забіг додому перекусити. І що? За 10 хвилин його сперли!

Цілу ніч бігав по міліції, їздив на машині, шукав його, не спав, і був дуже подавлений. Але був впевнений, що якщо я його не знайду, то збираю ФР машину. Тільки вже з пружиною, тобіш "Падвєєєєс" Вже добре знався у велотематиці, і почав спілкуватися з дуже хорошою людиною, яка мені допомагала, ділилася знаннями і т.д. Про нього пізніше=)

Втративши всі надії на те, що мій улюблений морфін знайдеться, я почав. Знав, що хочу щось велике, важке і зле.

Домовившись з гаманцем. Відмовляючи собі в шкільних обідах,  в мене вийшло приблизно те, що я хотів=)

Зустрічайте

Norco A-Line 2005 

MRZ 888 рцв 2007

Hayes Stroker Ace

Втулки NS + Dartmoor 

Система FSA moto-X

і т.д.

 VLHMfTvLXhM.jpg
Був задоволений, як слоняра, але це було не те. Хотілося замінити заднній ротор, вилку, покришки... От і "псіханув", купив, поставив... Щастю моєму немає меж.
Hu0Ib-WsO3A.jpg

mlVq4BiEzS8.jpg
Екшон не було кому знімати, такщо ось, все, що є:
IUfEAW--lp8.jpg

Це кінечний варіант... Стоїть зараз тільки псевдолавсіт замість тіоги (сідло)
Ось, поки що і кінець моєї історії... Незнаю, чи продовження буде...
Всім добра, дякую, що прочитали, надіюся у вас непогані враження
P.S. Дякую NEMESIS_999  за раму, за те, що чекав, поки мій гаманець наповниться достатньо.
 

 

 

 

 

 

УГНАЛИ БАЙК BANSHEE MORPHINE Подробности тут: [ Ссылка ]
Cсылка на пост
+48
Поделиться:
VKontakte Facebook
 markolv

День рождения:
Сегодня !!!
На сайте с 05.06.2013
Репутация: 38
Сообщений 137
Пол: Мужской(24)
Город: Львов
Стиль: MTB:Freeride
Байк: Dartmoor Hornet
6 окт 2014 в 14:09

норм історія))

Cсылка на пост
+3
 ENAMP

На сайте с 27.09.2011
Репутация: 172
Сообщений 77
Пол: Мужской(28)
Город: Мариуполь
Стиль: MTB:Urban Freeride
Байк: Big Hit + 66 RC & Demo + Fox 36 FIT
6 окт 2014 в 15:05

Красивая Норка, держи + smiley-ab.gif



В экстриме главное заметить, когда кончается экстрим и начинается пиздец
Cсылка на пост
+1
 sergiy karpush

На сайте с 27.01.2014
Репутация: 31
Сообщений 69
Пол: Мужской(34)
Город: Тернополь
Стиль: Стритец
6 окт 2014 в 16:04

Супер історіяsmiley-good.gif

Cсылка на пост
+1
 Seedster

На сайте с 06.10.2011
Репутация: 87
Сообщений 433
Пол: Мужской(27)
Город: Хуст
Стиль: MTB:Freeride
Байк: Norco A-line 2005
6 окт 2014 в 16:06

Дякую=)

УГНАЛИ БАЙК BANSHEE MORPHINE Подробности тут: [ Ссылка ]
Cсылка на пост
0
 NEMESIS_999

На сайте с 25.09.2012
Репутация: 232
Сообщений 1193
Пол: Мужской(27)
Город: Дважды Герой
Стиль: MTB:Freeride
6 окт 2014 в 16:20

Seedster писал(а):
P.S. Дякую NEMESIS_999  за раму, за те, що чекав, поки мій гаманець наповниться достатньо.


завжди будь ласка! 
чекаю на наступну зустріч!

Cсылка на пост
0
 Solovey

На сайте с 20.08.2010
Репутация: 108
Сообщений 454
Пол: Мужской(25)
Город: Украина
Стиль: MTB:Freeride
Байк: NS
6 окт 2014 в 17:41

Seedster, цікава історія)+ шкода тільки Баньшу(

Cсылка на пост
+1
 [/skript]

На сайте с 14.08.2012
Репутация: 186
Сообщений 1380
Пол: Мужской(53)
Город: Київ
Стиль: MTB:Urban Freeride
Байк: да. є.
6 окт 2014 в 21:30

мммм-дя.  моя перша лайба називалась "орлятко".  і переше шо там ламалось - то треба було варить раму.  прив"язуать вєл нікому в голову не приходило. приїхав/поставив/пішов.  вернувся/ сів/поїхав. (гастроном, кіно..)  правда пару раз їх тирили.  1 раз найшли через рік. перефарбованим.  вернули.
     тобто відмінності очевидні.

Cсылка на пост
0
 Preston38

День рождения:
Отметил 5 дней назад
На сайте с 11.10.2013
Репутация: 7
Сообщений 37
Пол: Мужской(36)
Город: Киев
Стиль: MTB:Downhill
20 мар 2015 в 15:52

мені сподобалося,молодець!)

Cсылка на пост
0
 tremolo

На сайте с 19.10.2007
Репутация: 150
Сообщений 2283
Пол: Мужской(44)
Город: киев
Стиль: MTB:Freeride
Байк: отсутствует
20 мар 2015 в 17:21

а где хеппи энд?
 

дразню гусей и идиотов.
Cсылка на пост
0
 Preston38

День рождения:
Отметил 5 дней назад
На сайте с 11.10.2013
Репутация: 7
Сообщений 37
Пол: Мужской(36)
Город: Киев
Стиль: MTB:Downhill
21 мар 2015 в 08:29

ну чому ж,він є)автор купив дх велосипед і радіючи життю катається на ньому,ріявши про це)

Cсылка на пост
0
  [ Подписаться на ответы в данной теме ]



ПОХОЖИЕ ТЕМЫ (сортировать по релевантности или по дате)
Посл. ответ Тема Автор Ответ. Просм.
24 мар 2013 в 00:00
  Історія моїх байків і не тільки
  На страницу 1, 2
Анджей3011750
10 янв 2017 в 00:00
  Історія моїх байків) ПРОДОВЖЕННЯ (2016 РІК)
  На страницу 1, 2, 3
nord20135717078
6 ноя 2016 в 00:00
  Літня історія. vasyok12164517
21 янв 2014 в 00:00
  Мій байк ( мікро історія) jettadls95891
1 июл 2014 в 00:00
  Не приємна історія з lucky777 NazarcheG165903

  Список форумов ›››› Наши байки

  Форум:   







© 2003-2024 X-Bikers.com - горный велосипед, велотриал, фрирайд, стрит, дёрт, BMX
Размещение рекламы на сайте
Использование материалов без разрешения владельцев не допускается