[ Поиск ] [ Регистрация ] [ Пользователи ] [ Вход ]

  Список форумов ›››› Общий ›››› Просмотр темы

повчальна історія про те, що обманювати не треба....


[ ТЕМА ЗАКРЫТА ]
Автор Сообщение
 alegka87

На сайте с 01.12.2009
Репутация: 782
Сообщений 6327
Пол: Мужской(34)
Город: Ровно
Стиль: MTB:Enduro
Байк: Specialized SJ EVO Comp 650b 2015
30 окт 2014 в 18:54

R.U.S.L.A.N писал(а):
Подтверждаю, заходили на почту вместе со Славиком, вилка реально хлам!

{tv} писал(а):
С покрытием признаю я и правду чуть переборщил со зла

R.U.S.L.A.N писал(а):
с покрытием Славик и правду переборщил

ви може спочатку домомвляйтеся про якусь єдину версію, а то вилка то хлам, то уже не хлам, то уже на відео самовідновилася... то один заявляє що покриття зношене, інший підтверджує, а потім обоє зіскакують - на брехню то все схоже любі друзі.
R.U.S.L.A.N, якщо ти знав що за покриття то вигадки, то чого ти зразу не говорив, що за стан покриття була перегнута палка?  Чого ти про це сказав тільки після того як про це сказав Славік? в тебе є власна думка? чи ти за все підписуєшся що каже Славік?
R.U.S.L.A.N писал(а):
НО, скажу так, если Славик ее забраковал, значит было что-то такое, что ему не понравилось.

як же ви так її дивилися, що ти навіть своєї думки не можеш сказати про стан. спочатку стверджуєш що вилка хлам, а потім спригуєш на те що щось там з вилкою було, що Славіку не сподобалося... то вилка хлам чи просто щось не сподобалося? ви що не домовилися разом що будете говорити? а то зараз якийсь виходить цирк... серед аргументів сторони звинувачення тільки слова, які з кожною сторінкою міняються...

Cсылка на пост
+1
 Glibko

На сайте с 24.02.2014
Репутация: 13
Сообщений 54
Пол: Мужской(34)
Город: Тернополь
Стиль: MTB:Street
Байк: Kellys Cool Tool 2012
30 окт 2014 в 19:09

прям санта-барбара якась smiley-facepalm.gif

Cсылка на пост
0
 R.U.S.L.A.N

На сайте с 10.03.2013
Репутация: 151
Сообщений 732
Пол: Мужской(26)
Город: Славянск
Стиль: Стритец
Байк: Slovyansk Machine Works
30 окт 2014 в 19:32

alegka87 писал(а):
на брехню то все схоже любі друзі

Ладно, признаюсь.... Таки писал неправду, ибо вилки вживую не видел, в тот день встретился со Славиком, чувак был конкретно расстроен, не поверить ему у меня небыло никаких оснований! И сейчас нет!
То что соврал признаю, пусть это и не честно, но многие из нас бы так-же поступили чтоб защитить товарища! 

Если отвалилось, значит лишнее (с.)
Cсылка на пост
+9
 CrimeaRider

На сайте с 28.12.2008
Репутация: 255
Сообщений 1229
Пол: Мужской(29)
Город: Москва
Стиль: MTB:Downhill
Байк: Mitsubishi
30 окт 2014 в 19:34

R.U.S.L.A.N писал(а):
чувак

завтра твой дружок в баню отправится, я сразу по первому твоему сообщению всё понял - вилка хлам сказал как отрезал, ничем не обосновав с насмешкой, как школьник выскочка, самое плохое не то, что вы здесь врете, а то что из вас балбесов человек попал на деньги - это существенно.А чужие деньги нужно отробатывать



Cсылка на пост
+1
 alegka87

На сайте с 01.12.2009
Репутация: 782
Сообщений 6327
Пол: Мужской(34)
Город: Ровно
Стиль: MTB:Enduro
Байк: Specialized SJ EVO Comp 650b 2015
31 окт 2014 в 14:01

R.U.S.L.A.N писал(а):
Таки писал неправду, ибо вилки вживую не видел

ти покаявся і спас свою душу!smiley-az.gif

Yuretz81, не спіши, треба докінця розібратися.

і так, почнемо, приходив до мене сьогодні "кидало" з вилкою, вилку я ретельно оглянув і можу констатувати наступне:
 - НОГИ: з ними в вилки все в повному порядку, ніяких зелених зношених ніг нема і приблизно, стан ніг на тверде 4, враховуючи декілька незначних подряпин на них та незначне посвітління правої ноги спереду(навіть на фото не видно), посвітління настільки незначне, що треба придивлятися і то при денному світлі, в приміщенні побачити практично нереально, в решті з ногами все в повному порядку, при догляді вилка буде кататися ще довго і нудно.

 - ЛЮФТ: в вилці є незначний люфт, якщо порівнювати з вилками 05-07 років то люфт все-таки є, якщо порівняти з 888 10-13 років які якоби уже не люфтіли, то люфт приблизно такий самий як у 10-13 років з коробки, тобто дуже незначний люфт який не говорить ні про що критичне чи убите.

 - ВИНОС: болти уже в ньому замінені, старі болти були дістані досить акуратно, різьба не пошкоджена, нові болти закручуються легко без жодних проблем.

 - НЕРЕАЛЬНЕ КЛАЦАННЯ ПРУЖИН: нічого подібного в вилці нема, клацання є на рівні будь-якої іншої пружинної вилки, в мурзах з заводу пружини на відміну від фокс і рокшоків ідуть без термоусадки на пружинах, тому і з часом коли трохи усідають пружини в вилках з"являється характерне поклацування пружини об внутрішню стінку ноги, кого це напрягає, метр термоусадки в епіцентрі за 10грн і поклацування нема.

В цілому стан технічний вилки відповідає по моїм міркам на тверде 4, для когось можливо це буде і 5 і ідеал. Вилка чітко реагує на настройки, регулятори усі мають в +/- упори(кінці ходу), регулятори всі на місці, нічого не відбито, втрачений тільки колпак регулятора низькошвидкісної компресії. Болти на коронах і дропаутах всі цілі, різьби не зірвані.
Візуальнистан на 4-, мені особисто не сподобався стан штанів, на них вистачає потертостей і подряпин, та на нижній короніє потертості від гідри. Якщо покрасити штани, візуальний стан вилки буде досить хороший.
Далі додаю фото і відео, всі фото в повному розширенні, можна збільшувати/придивалятися. Відео зі звуком, досить непогано чути саму роботу вилки
[+] ФОТО

4vLBDv44cuE.jpg
JBSoYVHqiyE.jpg
j3ReZ-K0mZM.jpg
2KpqHd6OMxM.jpg
7YxNFOp8bIo.jpg
QY-rO5VfA9U.jpg
gBX3bguiuJI.jpg
HHGo4LAQ1tU.jpg
i4YmPQlwVnQ.jpg
Nt1PmALYF8w.jpg
y8rAwz7vu90.jpg
5g71V5YK1zA.jpg
HyScRd_nlqg.jpg
iwhMJRWdxcY.jpg


[+] ВІДЕО





Приємного перегляду!

Відписуємо свої думки, не соромимось!

Cсылка на пост
+11
 Stalkaaa

На сайте с 05.04.2011
Репутация: 36
Сообщений 18
Пол: Мужской(24)
Город: Ровно
Стиль: MTB:DirtJumping
31 окт 2014 в 16:38

Звонив мені Славік казав що був дуже злий бо в виносі болти були зірвані і вирішив дописати трохі від себе (через півтора місяця).Сказав що скіне 60грн але я наполіг на 100грн (і так в мінусі буду) він довго ломався (бо живе на одну стипендію(і купляє вилкі по 5к))сказав що якшо шось лишилось то скіне 100грн.чекаю)

Cсылка на пост
+8
 Vattmann

На сайте с 05.01.2011
Репутация: 381
Сообщений 1096
Пол: Мужской(26)
Город: Ровно
Стиль: MTB:Street
Байк: Capital x Stoker x MTX
31 окт 2014 в 17:25

alegka87, на твому місці я б перебанив xd_vadimda bombDjSergeyEzio666R.U.S.L.A.N, щоб в наступний раз перед тим як вигороджувать ще якогось "славіка" думали своею головою.
А самого Славіка то взагалі десь на рік треба забанить за те що він піз*абол.

[+] Подпись
подпись
Cсылка на пост
+4
 CrimeaRider

На сайте с 28.12.2008
Репутация: 255
Сообщений 1229
Пол: Мужской(29)
Город: Москва
Стиль: MTB:Downhill
Байк: Mitsubishi
31 окт 2014 в 18:17

alegka87 писал(а):
Відписуємо свої думки, не соромимось!

а что отписываться когда и так всё видно
alegka87 писал(а):
стан штанів

можно вспомнить боксеры на которых катают, все таки и 888 сделаны для дела и визуально это всё обыденное дело
alegka87 писал(а):
різьба не пошкоджена,

 это самое главное
 
Stalkaaa писал(а):
бо живе на одну стипендію

это его проблемы, нет денег пусть не покупает.
{tv}, п)(ун ты малолетний, который не разбирается в железе.
 
Stalkaaa писал(а):
Звонив мені Славік казав що був дуже злий
 
я тоже очень злой, что этот писюн газированый развел тут всё это дерьмо, ппц каакой я злой, нервы мои не бережет

Cсылка на пост
+2
 {tv}

На сайте с 22.06.2012
Репутация: 347
Сообщений 619
Пол: Мужской(25)
Город: Киев
Стиль: MTB:Downhill
Байк: demo 2014 карбон
31 окт 2014 в 18:33

ну вобщем позвонил я мише, все решили, я скину 100 гривен,(репутация дороже денег), то шо я"ломался" это потому чо аморт не зашо чинить!, ...100 гривен вприницепе не большие деньги, степендия есть и хорошо, у мише с деньгами я так понял по напряжнее чем у меня вот и решили поступить так.
Vattmann писал(а):
дружище ты тут не палач! не нагоняй зря! хотя и тебя понять можно!, они друзья для будут есть и будут и сегда куда б я не вляпался будут помогать, да я изивняюсь по поводу покрытияя, был не прав... агония и тд! токо не надо орать бан бан!!! глупо это! мы культурные люди а не быдло по нормальному разберемся, всем добра!
P3tATEn5OXo.jpg 

я тебе докину те 30 гривен еще, просто щас токо сотня1 буду еще выходить сегодня скину! не ной токо что в минус ушел! 


я если пообещал то сделаю, а ты впредь перед продажей все осматрюй! чтоб косяков таких небыло с болтами и тд!

ovrservice 0633429354 профессиональный сервис с гарантией.
Cсылка на пост
0
 CrimeaRider

На сайте с 28.12.2008
Репутация: 255
Сообщений 1229
Пол: Мужской(29)
Город: Москва
Стиль: MTB:Downhill
Байк: Mitsubishi
31 окт 2014 в 18:42

{tv} писал(а):
куда б я не вляпался

А если ты человека убьешь, ты и так кидало, человек отправил вилку, ты не забрал и хватает наглости что-то тут писать
{tv} писал(а):
будут помогать

вот пусть и отвечают
{tv} писал(а):
не ной

да ты а??евший просто
Vattmann, я с вами солидарен!
 
Vattmann писал(а):
Cлавіка то взагалі десь на рік треба забанить

я в шоке с  того, что этого клопа еще не забанилиsmiley-trololo.gif

Cсылка на пост
+3
 {tv}

На сайте с 22.06.2012
Репутация: 347
Сообщений 619
Пол: Мужской(25)
Город: Киев
Стиль: MTB:Downhill
Байк: demo 2014 карбон
31 окт 2014 в 18:51

CrimeaRider писал(а):
я на тебя не буду гвоорить что "москалив на ножі" я єто не поддерживаю и вас тоже я не поодерживаю, я не холоп!) а ти чуть попутал гвооря это ну с кем не бывет)
изивиняюсь за весь этот кипишь, все стало на свои места ) вот и славно! 


Вилка уже должна была быть продана с такими видио и фото, Мишо не кидало, надеюсь этого не повториться как вышло у меня непонятки с состоянием привили к кипишу на 7 страниц и привлечению кучи людей

ovrservice 0633429354 профессиональный сервис с гарантией.
Cсылка на пост
0
 Stalkaaa

На сайте с 05.04.2011
Репутация: 36
Сообщений 18
Пол: Мужской(24)
Город: Ровно
Стиль: MTB:DirtJumping
31 окт 2014 в 19:25

100грн прийшли,тему можна закривати,Олег прийме міри!) 

Cсылка на пост
0
 Vattmann

На сайте с 05.01.2011
Репутация: 381
Сообщений 1096
Пол: Мужской(26)
Город: Ровно
Стиль: MTB:Street
Байк: Capital x Stoker x MTX
31 окт 2014 в 20:00

{tv} писал(а):
дружище ты тут не палач! не нагоняй зря! хотя и тебя понять можно!, они друзья для будут есть и будут и сегда куда б я не вляпался будут помогать, да я изивняюсь по поводу покрытияя, был не прав... агония и тд! токо не надо орать бан бан!!! глупо это! мы культурные люди а не быдло по нормальному разберемся, всем добра!


Ахаххаха блін чувак подивись що ти писав в вк і в цій темі про продавця і ти ще кажеш що 
{tv} писал(а):
мы культурные люди а не быдло
.
Я розумію що в бан не хочеться але ти його заслужив як ніхто інший.

[+] Подпись
подпись
Cсылка на пост
+3
 alegka87

На сайте с 01.12.2009
Репутация: 782
Сообщений 6327
Пол: Мужской(34)
Город: Ровно
Стиль: MTB:Enduro
Байк: Specialized SJ EVO Comp 650b 2015
31 окт 2014 в 20:04

ну і підсумуєм тему....
Автор враховуючи те що признався ще до фото мені в лс і вирішив спор з продавцем отриммує останнє китайське попередження -10 з репи і я надіюсь, що урок з даної теми. Його друзів поки рухати не буду, хай самі розбираються з автором за те що ввів їх в оману і вони постали в такому світлі перед форумом.

Я сподіваюсь, що дана історія, дана тема, стане для багатьох людей уроком, що до подібного рівня не потрібно опускатися, і в будь-якій ситуації потрібно бути людиною, незважаючи на обставини...

Всім мир!!! Робіть висновки! Вчіться на чужих помилках і не робіть таких самих своїх!smiley-az.gif

Cсылка на пост
+18
[ ТЕМА ЗАКРЫТА ]
  [ Подписаться на ответы в данной теме ]




ПОХОЖИЕ ТЕМЫ (сортировать по релевантности или по дате)
Посл. ответ Тема Автор Ответ. Просм.
18 мар 2012 в 00:00
  Мурзік Z1 (треба ваша допомога) Joker155865
27 сен 2014 в 00:00
  Рама і вилка треба подружити
  На страницу 1, 2
sgtChapa229591
11 мая 2016 в 00:00
  Треба виточити хабгард/когард на втулку noNickame22677
26 ноя 2012 в 00:00
  Треба токар, швидкий як фредка (Київ)
  На страницу 1, 2
SyncExplose2810156
6 ноя 2016 в 00:00
  Літня історія. vasyok12164521

  Список форумов ›››› Общий

  Форум:   







© 2003-2024 X-Bikers.com - горный велосипед, велотриал, фрирайд, стрит, дёрт, BMX
Размещение рекламы на сайте
Использование материалов без разрешения владельцев не допускается