[ Поиск ] [ Регистрация ] [ Пользователи ] [ Вход ]

  Список форумов ›››› Розыск ›››› Просмотр темы

Украли Specialized Bighit 1 у Києві!!!

  • (3 Страниц)
  • 1
  • 2
  • 3

Автор Сообщение
 nord2013

На сайте с 07.04.2013
Репутация: 197
Сообщений 373
Пол: Мужской(23)
Город: Львов
Стиль: MTB:Freeride
Байк: Scott Voltage fr 730
9 ноя 2014 в 13:47

ну удачі в пошуках 
я кожен день у Львові катаю буду дивитись 

Cсылка на пост
+1
 Дмитрий Савчук

На сайте с 06.10.2013
Репутация: 61
Сообщений 492
Пол: Мужской(30)
Город: Львов
Стиль: MTB:Downhill
Байк: mongoose black diamond+888
9 ноя 2014 в 13:51

xlr8r писал(а):
200%

я бы посоветовал сказать милиции что ты ПОДОЗРЕВАЕШЬ эти 10 человек и вахетера, в краже по сговору и настаивать на обысках собеседованиях так что бы оказывать на них хотябы психологическое давление судебной тяжбой

Cсылка на пост
+5
 chika

На сайте с 04.11.2011
Репутация: 174
Сообщений 967
Пол: Мужской(23)
Город: Киев
Стиль: MTB:Freeride
Байк: IH Y K + RS Domain 302
9 ноя 2014 в 16:08

tremolo,та нет, а ты?

Jinner писал(а):
Главное правило любого расследования: в конечном итоге не выйти на самого себя.
Cсылка на пост
0
 andriy dukyn

На сайте с 15.11.2010
Репутация: 266
Сообщений 152
Пол: Мужской(27)
Город: Івано-Франківськ
Стиль: MTB:Downhill
Байк: Це мій друг з 1997р.
9 ноя 2014 в 16:42

Івано -франківськ будем дивитися!!

Продам рози із бісера....
Чудовий подарок дівчині..
[ Ссылка ]
Cсылка на пост
+1
 Autumn Soul

На сайте с 04.10.2009
Репутация: 167
Сообщений 987
Пол: Мужской(32)
Город: Херсон,Севастополь
Стиль: MTB:Downhill
Байк: Norco Aurum
9 ноя 2014 в 16:44

Дмитрий Савчук писал(а):
я бы посоветовал сказать милиции что ты ПОДОЗРЕВАЕШЬ эти 10 человек и вахетера, в краже по сговору и настаивать на обысках собеседованиях так что бы оказывать на них хотябы психологическое давление судебной тяжбой


потдерживаю

Тормоза прежде всего должны быть модными ©gornyi_lis
Cсылка на пост
+3
 Mr.Downhill

На сайте с 16.07.2011
Репутация: 201
Сообщений 1556
Пол: Мужской(23)
Город: Ялта
Стиль: MTB:Freeride
Байк: Мотоцикл
9 ноя 2014 в 16:58

Дмитрий Савчук, Хоть что то дельное сказал!


Cсылка на пост
0
 romaniv

На сайте с 02.07.2012
Репутация: 37
Сообщений 136
Пол: Мужской(35)
Город: Івано-Франківськ
Стиль: MTB:Freeride
Байк: Evo 14"
9 ноя 2014 в 17:56

xlr8r писал(а):
Щоправда, іноді вона відлучалась і в цьому випадку закривала віконце, але зрідка (дура, блін!!!)
хто ще тут дурак! я розумію що горе, дорогий байк і все таке....але тримати байк там де доступ мають купа людей і обзивати чергуючого "дурою" , тиж не школоло щоб себе так поводити!!! на рахунок пошуку тут вже нарадили! 

Cсылка на пост
+7
 DR@GON

На сайте с 17.05.2008
Репутация: 156
Сообщений 1401
Пол: Мужской(35)
Город: Харьков
Стиль: MTB:Urban Freeride
Байк: Specialized Big hit 2007 + Marzocchi 66 RC2X
9 ноя 2014 в 18:41

Kirion писал(а):
скинь фото!!!

zPG5-NAvkP0.jpg

а заднее колесо пристегнуто к трубе стола, что бы кто то проходящий мимо не взял катнуть по коридору smiley-ad.gif

Cсылка на пост
+12
 xlr8r

На сайте с 05.09.2012
Репутация: 156
Сообщений 894
Пол: Мужской(33)
Город: Київ-Чернівці
Стиль: MTB:Freeride
Байк: Specialized
9 ноя 2014 в 19:23

romaniv писал(а):
хто ще тут дурак!

Та я і сам розумію, що більше всіх у цьому винен я сам - треба було тримати байк в кімнаті. Сталося так сталося, тепер просто прошу вашої домомоги у тому, щоб його знайти.
Дякую всім за підтримку і цінні поради!


alegka87 писал(а):
ворогів багато мав?

Ні з ким за 3 роки не загризався. А от заздрісників міг нажити, оскільки мій байк на фоні інших там просто блищав...

Cсылка на пост
+7
 Vova hevy

На сайте с 20.03.2011
Репутация: 1472
Сообщений 782
Пол: Мужской(43)
Город: Калуш
Стиль: MTB:Freeride
Байк: Big hit 3. 07. Fox40 RC2
9 ноя 2014 в 21:23

Дуже шкода. Але я думаю що вирішальна нота це  
xlr8r писал(а):
а крадіжка сталась в останні дні проживання в гуртожитку

Треба шукати серед тих хто знав це.

,,клієнт доволєн - я спокоєн, девіз майстерні Вови хеві,,
Cсылка на пост
+7
 xlr8r

На сайте с 05.09.2012
Репутация: 156
Сообщений 894
Пол: Мужской(33)
Город: Київ-Чернівці
Стиль: MTB:Freeride
Байк: Specialized
11 ноя 2014 в 13:15

Vova hevy писал(а):
Треба шукати серед тих хто знав це.

Візьму до уваги. Мої товариші з гуртожитку те саме кажуть. Але я зараз думаю і навіть гадки не маю, на кого тикати пальцем. До того ж, жодних свідків, відео з камер стеження, чи хоча б точної дати злочину, немає:( Я зараз просто тихо проклинаю тих виродків. Ну не чекав такого, не чекав...
На даний час стан справ такий: зі слів слідчого, у злочині зізнався якийсь наркоман, якого дійсно зловили на тому, що він крав велосипеди. І начебто він крав і мій велосипед. І збував їх всіх на ринку "Юність" (ми з братом уже там були і не знайшли нічого схожого на мій байк). Він навіть хоче, щоб його посадили, так як, за його словами, можливо хоча б це допоможе йому злізти з голки.
Не сперечаюсь, можливо той дурачок і дійсно крав байки, але в моєму випадку ця версія малоймовірна. Скоріш за все, міліціонери пішли найлегшим шляхом і просто повішали на того наріка всі крадіжки за останній час, а нарік і не проти.
Тоді я наголосив слідчому на тому, що мені все таки в першу чергу необхідно знайти свій велосипед.
На четвер домовились з ним про чергову зустріч. За його словами, є ще шанс того, що байк здали в ломбард (був випадок успішного повернення байка власнику). У міліції є механізми, як знайти його в цьому випадку.
Сам на днях заходив у декілька ломбардів Голосіївського району. Побачив цілу купу веловипедів, але свого там поки не виявив.

Cсылка на пост
0
 Skruffi

На сайте с 10.07.2011
Репутация: 245
Сообщений 3292
Пол: Мужской(33)
Город: Днепродзержинск
Стиль: MTB:Street
Байк: Cube Stereo, WTP Envy
11 ноя 2014 в 13:36

xlr8r, якщо ви всі проживаєте у гуртожттку, то це падло, що вкрало байк, могло перевезти його до себе у місто/село.
Також можливо це був не хтось із власників велосипедів, які там зберігались, а хтось з їхніх знайомих, які ходили за компанію брати чи ставили велосидед.

Cсылка на пост
+1
 xlr8r

На сайте с 05.09.2012
Репутация: 156
Сообщений 894
Пол: Мужской(33)
Город: Київ-Чернівці
Стиль: MTB:Freeride
Байк: Specialized
11 ноя 2014 в 13:49

Skruffi писал(а):
xlr8r, якщо ви всі проживаєте у гуртожттку, то це падло, що вкрало байк, могло перевезти його до себе у місто/село. Також можливо це був не хтось із власників велосипедів, які там зберігались, а хтось з їхніх знайомих, які ходили за компанію брати чи ставили велосидед.

Абсолютно точно! Байк дійсно могли вивезти за межі Києва. Але я сподіваюсь, він таки десь засвітиться.
З приводу велосипедистів: я з усіма ними спілкувався індивідуально у перші ж дні після крадіжки. Ні на кого з них не можу подумати, що це він. До того ж, якщо вірити кожному, то ніхно не відвідував велокімнату у той період. Найближчиий візит одного штриха був 21 жовтня, а після того - ну хіба заходили деякі вже після 28-го (як я розклеїв по поверхах оголошення про кражу), щоб перевірити, чи їхні коні на місці. Тому дуже вірогідним є те, що це могли зробити недобросовісні знайомі когось із велосипедистів, які могли також знати, як брати ключ. Але тут хоч якісь зачіпки знайти фактично неможливо.

Зараз залишається просто дивитись на предмет наявності велосипеда у РІЗНИХ регіонах України. Якщо у завідуючої гуртожитком є інформація, з яких частин України були жителі, які виселялись у той період (24-28 жовтня), то я цю інформацію викладу на форумі найближчим часом (щоб хоча б точніше знати, в яких містах/селах пильнувати).

Cсылка на пост
0
 Skruffi

На сайте с 10.07.2011
Репутация: 245
Сообщений 3292
Пол: Мужской(33)
Город: Днепродзержинск
Стиль: MTB:Street
Байк: Cube Stereo, WTP Envy
11 ноя 2014 в 14:47

xlr8r, так спитай у цих велосипедистів, чи приходили вони туди з кимось із знайомих.

Cсылка на пост
0
 Kirion

На сайте с 24.10.2010
Репутация: 180
Сообщений 828
Пол: Мужской(28)
Город: Kiev-Sevastopol
Стиль: MTB:Urban Freeride
Байк: Norco Shore + Monster T
11 ноя 2014 в 19:06

посмотри тепу про украденный коменсаль, там я тоже адрес ломбарда одного давал, ща не наюду с телефона

Перевозки Крым-Херсон(Нова Пошта,Автолюкс)-Крым
[ Ссылка ]
Cсылка на пост
0
 xlr8r

На сайте с 05.09.2012
Репутация: 156
Сообщений 894
Пол: Мужской(33)
Город: Київ-Чернівці
Стиль: MTB:Freeride
Байк: Specialized
12 ноя 2014 в 15:47

Дякую, подивився. Хоча Троєщина від Голосіїво далекувато...

Cсылка на пост
0
 Kirion

На сайте с 24.10.2010
Репутация: 180
Сообщений 828
Пол: Мужской(28)
Город: Kiev-Sevastopol
Стиль: MTB:Urban Freeride
Байк: Norco Shore + Monster T
15 ноя 2014 в 22:50

пофиг....посмотри
 

Перевозки Крым-Херсон(Нова Пошта,Автолюкс)-Крым
[ Ссылка ]
Cсылка на пост
+1
 xlr8r

На сайте с 05.09.2012
Репутация: 156
Сообщений 894
Пол: Мужской(33)
Город: Київ-Чернівці
Стиль: MTB:Freeride
Байк: Specialized
16 ноя 2014 в 01:26

Всім привіт, ділюсь з вами новинами!
Зустрічався у четвер зі слідчим.
Стан справ на даний час такий. Бандита начебто знайшли, його зараз утримують на час досудового розслідування. Йому світить від 3-х до 6-и років позбавлення волі.
Це якийсь відморзок-наркоман, який тим не менше добре рзбирається у велосипедах. І на його рахунку наразі 22 епізоди з викрадення байків (мій у їх числі). Викрадав велосипеди "професійно": у його арсеналі були кусачки, молоток, болторізи, пилки, і всіляка інша фігня для взламування велозамків.
Схема його дій виглядала так: на викрадених байках він своїм ходом одразу їхав на ринок (переважно "Юність"), а там швидко продавав викрадене у той же день.
Слідчий їздив з ним на відтворення злочину, і нарік у всьому зізнався, що виніс мій байк з підвалу. За словами самого крадія, "там він узяв джек-пот". Все виглядає правдоподібним за виключенням того, що слідчий так і не сказав, як злодій через три замки проліз до мого байка. Мовляв, за один день вони об'їздили 22 точки, і він просто не пам'ятає деталей по моєму гуртожитку. При наступній зустрічі я обов'язково уточню цей ключовий, на мою думку, момент.
Якщо це дійсно так, то є вірогідність того, що мій байк знаходиться у межах Києва. Тому велике прохання всім уважно дивитись! Надії не втрачаю!

Cсылка на пост
+9
 andrewshulik

На сайте с 08.10.2012
Репутация: 38
Сообщений 212
Пол: Мужской(36)
Город: Kiev
Стиль: MTB:Freeride
20 янв 2015 в 15:39

Я хозяин того коменсаля, упомянутого выше, скажи пожалуйста - есть ли описание личности вора? хотя, судя по байке о его арсенале, клиент не мой, НО ВДРУГ!

куда он на юности байк сбывал - известно ?? я регулярно делалю точечный поиск с разных мест, вдруг всплыл, но пока нифига  

Cсылка на пост
0
 xlr8r

На сайте с 05.09.2012
Репутация: 156
Сообщений 894
Пол: Мужской(33)
Город: Київ-Чернівці
Стиль: MTB:Freeride
Байк: Specialized
4 мар 2015 в 02:21

Привіт всім! Про байк поки ні слуху ні духу, однак є цікаві новини!
Я вже думав, що на мене, як і на всю цю справу, і на того наркомана, міліція поклала жирний болт...
Але на днях передзвонили мені з суду і запросили на судове засідання як потерпілого. З собою сказали взяти паспорт:)
Будуть судити того самого злочинця (про якого я писав вище), який начебто зізнався і у кражі мого байка.
Суд відбудеться 5 березня (четвер). Відпишусь одразу як тільки зможу. Цікаво, що там буде.

andrewshulik
, заодно й уважно роздивлюсь, як виглядає той тип.

Cсылка на пост
+2
  [ Подписаться на ответы в данной теме ]

  • (3 Страниц)
  • 1
  • 2
  • 3



ПОХОЖИЕ ТЕМЫ (сортировать по релевантности или по дате)
Посл. ответ Тема Автор Ответ. Просм.
14 мая 2022 в 00:00
  Украли GT Agressor 1.0 кастом | Днепр infiinyti333810737
12 мая 2022 в 00:00
  Украли кастомный велосипед одесса помогите!! gepard412532651
31 дек 2021 в 00:00
  Украли велосипед кастом зборки на рамі Specialized P3 2003 року. N_MRLN710876
22 авг 2021 в 00:00
  Украли велосипед corrotec superbow, Харьков, м. Барабашово, нашедшему денежное вознаграждение Borislav35053
8 июн 2021 в 00:00
  Specialized Butcher Grid Trail 2021 NicholasKG54486

  Список форумов ›››› Розыск

  Форум:   







© 2003-2024 X-Bikers.com - горный велосипед, велотриал, фрирайд, стрит, дёрт, BMX
Размещение рекламы на сайте
Использование материалов без разрешения владельцев не допускается