[ Поиск ] [ Регистрация ] [ Пользователи ] [ Вход ]

  Список форумов ›››› О сайте ›››› Просмотр темы

Поиск крутой идеи для конкурса X-Bikers! Предлагайте!

  • (4 Страниц)
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

[ ТЕМА ЗАКРЫТА ]
Автор Сообщение
 SparrowValerson

На сайте с 18.02.2014
Репутация: 24
Сообщений 34
Пол: Мужской(28)
Город: Запорожье
Стиль: MTB:Urban Freeride
Байк: Unknown
9 дек 2014 в 00:49

Original4ik писал(а):
Тебе тоже "повылазило" или как?

Are you experienced?
Cсылка на пост
0
 RSA

На сайте с 13.06.2008
Репутация: 250
Сообщений 1731
Пол: Мужской(30)
Город: Жовті Води| Тернопіль
Стиль: Trial
Байк: street-trial 20" korch| Unicycle
9 дек 2014 в 01:12

Tier писал(а):
НУ что то типа таких фото...

бт.киев.юа был подобный конкурс. надо было сфотать титьку и веложелезку. И титьку желательно женскую. Так вот здесь, думаю такой конкурс не прокатит :-D


rsa91.tumblr.com
Cсылка на пост
0
 PaWell

На сайте с 07.09.2003
Репутация: 3091
Сообщений 2830
Пол: Мужской(34)
Город: Днепропетровск
Стиль: Trial
Байк: Inspired Fourplay
9 дек 2014 в 04:33

Есть хорошие идеи. Завтра постараюсь их объединить и оформить в виде итоговой идеи....

Cсылка на пост
+2
 Kardinal94

На сайте с 23.04.2014
Репутация: 219
Сообщений 1532
Пол: Мужской(27)
Город: Киев
Стиль: MTB:Freeride
Байк: Стунтус
9 дек 2014 в 04:41

Ждём!

Слишком длинный
Cсылка на пост
0
 Tier

На сайте с 29.11.2009
Репутация: 137
Сообщений 435
Пол: Мужской(31)
Город: Kiev
Стиль: Trial
Байк: С дриллингом
9 дек 2014 в 04:43

по поводу историй это бред полный.... 

есть ещё те, кто может крутить педали не брея ноги... © F.l.a.k.e
Cсылка на пост
+1
 (ABU)

На сайте с 15.10.2009
Репутация: 34
Сообщений 25
Пол: Мужской(37)
Город: ivano-frankovsk
Стиль: MTB:Downhill
9 дек 2014 в 07:25

в мене тоже є ідей декілька, але вони явно не підходить для того шоб провести в короткі строки але його можна почати коли завгодно а результат і переможця визначити наступного року при цьому за рік підшукати спонсорів для достойного призу .
перед тим як сказати в чомуж суть конкурсу я зроблю невеличке відступленя
зараз я живу в Канаді і маю можливість на власні очі бачити вищу ступінь розвитку вело культури , починаючи від кріплень для байків на громадському транспорті і закінчуючи організованими і розміченими трасами і всякими легальними дьорт парками з грамотними фігурами з парковкою для машин туалетом і проведеною питною водою і мойкою для байка.
вся фішка в популярності байка в канаді в тому - шо там є де кататись,я не говорю про байк парки яких тут дуже багато ,а про траси які знаходяться в районі міста , всі знають про нортшор ну хто не знає той може чув - так от нортшор це назва району ванкувера який включає в себе 3 гори з 100500 трас - більшість трас дуже старих і закинутих але багато нових які робляться силами волонтерів ,але в основному всі траси робить одна організація -нортшор маунтін байк асосіейшн - у них є техніка екскаватори ,пікапи і тд ну і звизайно люди які працюють і отримують свою зарплату , шоб це все могло працювати все побудовано на системі спонсорства- спонсорують вело магазини за шо получають бірочку- такуто трасу проспонсорував такийто магазин ,спонсорують також люди купляючи просто буклет за символічну сумму і при цьому знаючи шо гроші пішли на будівництво нових і підтримку старих трас .
ця система у нас запрацює нескоро - люди перестали вірити в благодійність ,веломагазини ледве зводять кінці з кінцями .
тому моя ідея полягає в наступному - Х-Байкерс як самий популярний вело сайт країни міг би організувати конкурс на саму кращу вело трасу 2015(не обовязково дх ,це може бути памп ,дьорт серія чи шось фрірайдне,навіть може бути якісь цікаво зроблений к.к. коло)  і призом в бла-бла тищ тугриків- суть конкурсу підштовшнути маунтін байк в Україні якій зараз в ітак поганому стані - а при появі трас - кількість байкерів звичайно збільшиться а це вигідно всім ,байкерам бо зявляться нові люди,сайту  бо зявляться нові читачі,ну і звичайно вигідно,магазинам які від такого збільшення тікі в виграші будуть . 
взяти участь в конкурсі просто достатньо зібрати байкерів свого міста,або людей які хочуть почати кататись   - глянути на рельєф намітити і приступити до роботи ,а потом зробити фото чи відео звіт - у кого це краще вийде той і забере приз ,а жюрі самі користувачі сайту.



Cсылка на пост
+7
 DR@GON

На сайте с 17.05.2008
Репутация: 156
Сообщений 1401
Пол: Мужской(35)
Город: Харьков
Стиль: MTB:Urban Freeride
Байк: Specialized Big hit 2007 + Marzocchi 66 RC2X
9 дек 2014 в 07:36

(ABU) писал(а):
багато нових які робляться силами волонтерів
 
Парни я волонтер smiley-good.gif я бесплатно делал трассы у себя в городе.

(ABU) писал(а):
Х-Байкерс як самий популярний вело сайт країни міг би організувати конкурс на саму кращу вело трасу 2015(не обовязково дх ,це може бути памп ,дьорт серія чи шось фрірайдне,навіть може бути якісь цікаво зроблений к.к. коло)

А вот это хорошая идея, я бы предложил создать какой нибудь католог спотов в Украине, (Харьковчане например сделали такое: Высокий888) есть люди которые ездят по городам и катают на разных трассах они могли бы выложить фото видео, и больше бы людей приехав в чужой город знали бы где и что можно катнуть (я например из-за социально полетической ситуации на Донбассе немного попутишествовал) и побывал на спотах Харькова, Лисичанска в местах о которых я бы и не знал если бы не местные райдеры.



Cсылка на пост
0
 Victor St

На сайте с 07.11.2012
Репутация: 166
Сообщений 442
Пол: Мужской(30)
Город: Ивано-Франковск
Стиль: MTB:Freeride
Байк: Knolly Podium 2014 + FOX 40 Kashima
9 дек 2014 в 11:39

(ABU), Поддерживаю на все 100%

Аквапринт - DECOR Technologies
[ Ссылка ]
Cсылка на пост
0
 Mr. Serj

На сайте с 11.11.2007
Репутация: 374
Сообщений 1382
Пол: Мужской(29)
Город: Полтава-Киев
Стиль: MTB:Freeride
Байк: Ellsworth Dare 243 Racing FR, DMR Drone.
9 дек 2014 в 14:36

(ABU), Ідея крутяк! АЛЕ у нас побудуваити щось легально вкрай важко(( Або прийдуть якісь захисники орхідей, яких там зроду не було, і почнуть зности пів траси, або ж земля в парку вже кимось відкуплена років з 10 назад, і там уже запланована нова свічка((

Cсылка на пост
+1
 Vettel

На сайте с 20.12.2010
Репутация: 272
Сообщений 182
Пол: Мужской(26)
Город: Ровно
Стиль: MTB:DirtJumping
Байк: продан
9 дек 2014 в 15:40

(ABU), ідея твоя в цілому хороша. Зараз початок зими, в таку пару року під відкритим небом ніхто споти не будує, найкраще це весною. Думаю, це все ти і сам розумієш.

PaWell писал(а):
хотелось бы более лёгкий способ участия
 , а це далеко справа не з легких.

Cсылка на пост
0
 (ABU)

На сайте с 15.10.2009
Репутация: 34
Сообщений 25
Пол: Мужской(37)
Город: ivano-frankovsk
Стиль: MTB:Downhill
9 дек 2014 в 17:11

я не кажу що це робиться за тиждень тим більше зимою- просто моя ідея дати розвиток  для мтб більш легальний шоб це був масовий і популярний спорт а не якась загниваюча андерграунд культура декількох чоловік міста ,шоб це все вийшло із тіні і мало більш цивілізований вигляд.Всі хочуть шоб було як за бугром ,але всі прекрасно розуміють ,що таке можливо тільки в заможних державах,в наш час з проханням побудуйте нам майданчик чи видліть гроші на мтб всі будуть послані. Алеж можна своїми силами всього добитись ,записатись на прийом до чиновника який відповідає за молодіжну політику спорт в місті,або якшо це на території села має будуватись то до сільського голови  і сказати - так і так ми так-і-так  хочем зробити майданчик для велосипидистів чи дасть він дозвіл на будівництво і чи не буде заважати ,якшо згідний тоді зібрати однодумців через групи в соціальних мережах,через вело сайти і вело магазини ,домовитись і почати будувати а шоб була хороша мотивація приз має бути достойний ну як мінімум 20 тисяч гривень . хтось проігнорить цю ідею а хтось навпаки загориться і зробить шось круте ,виложить повний звіт і отримає перемогу підштовхнувши тим самим до такогож іших учасників в наступному році ,і хто знає можливо за пару років ми отримаєм дійсно популярну течію,адже всі люблять змагання а тут змагатимуться не просто люди а міста на звання на йкращої траси/споту мтб України.
а те що зараз зима не проблема а навпаки добре - можна взятись за цю справу відповідально і зробити перші 3 справи
1-намітити район деб ви хотіли шоб була траса чи спот,2 загуглити номер приймальної чиновника,3 записатись на прийом. 
але тут справа за сайтом- чи готовий він до таких конкурсів і чи є люди готові взяти участь в ньому ,думаю ,яшоб було багато зацікавлених з різних міс то зявилися і спонсори якіб захотіли підтримати проект і хто знає можливоб і приз був дійсно крутим .або можна зробити банк призу через сайт - наприклад створити тему де буде написано хто і скільки поклав на конкурс і якшо кожен за рік покладе по 50 гривень на конкурс  то в кінці сума в банку буде досить непоганою.
отака моя ідея . 

Cсылка на пост
0
 PaWell

На сайте с 07.09.2003
Репутация: 3091
Сообщений 2830
Пол: Мужской(34)
Город: Днепропетровск
Стиль: Trial
Байк: Inspired Fourplay
10 дек 2014 в 21:09

Логический итог данной темы: https://x-bikers.com/forum/show_topic.php?id=107129

Cсылка на пост
+1
[ ТЕМА ЗАКРЫТА ]
  [ Подписаться на ответы в данной теме ]

  • (4 Страниц)
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4



ПОХОЖИЕ ТЕМЫ (сортировать по релевантности или по дате)
Посл. ответ Тема Автор Ответ. Просм.
19 фев 2015 в 00:00
  Награждение и подведение итогов конкурса от X-Bikers! PaWell1813519
25 июн 2007 в 00:00
  Итоги конкурса [ Мисс X-Bikers 2007 ] Награждение!
  На страницу 1, 2, 3
PaWell5718251
19 мар 2007 в 00:00
  Футболка X-Bikers. Мысли, идеи, предложения.
  На страницу 1, 2, 3...5
Godslayer9118478
2 дек 2006 в 00:00
  ГОЛОСОВАНИЕ КОНКУРСА "ЧУДЕСА СВЕТА X-BIKERS" MARUSHA07779
8 авг 2009 в 00:00
  видео для конкурса нонстоп
  На страницу 1, 2
alexxxxs2510168

  Список форумов ›››› О сайте

  Форум:   







© 2003-2024 X-Bikers.com - горный велосипед, велотриал, фрирайд, стрит, дёрт, BMX
Размещение рекламы на сайте
Использование материалов без разрешения владельцев не допускается