[ Поиск ] [ Регистрация ] [ Пользователи ] [ Вход ]

  Список форумов ›››› Общий ›››› Просмотр темы

Vova hevy у скрутному становищі!! ( підтримка для Vova hevy)

  • (5 Страниц)
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Автор Сообщение
 sasha mt

На сайте с 08.11.2009
Репутация: 327
Сообщений 437
Пол: Мужской(41)
Город: івано-франківськ
Стиль: MTB:Enduro
6 дек 2015 в 16:36


   Привіт усім !!! Мій товариш Володимир Яцунский, якого на цьому форумі всі знають як Vova hevy, опинився у дуже скрутному становищі.

Vova hevy є одним із тих хто живе велосипедом, і все що з ним звязано,а також одним із кращих вело-механіків нашого регіону. Хто зним мав справу , недасть мені збрехати, що це дуже приємна,і відповідальна людина!
Сталося так що кілька років тому, йому поставили діагноз- ,, Хвороба Бєхтєрєва ,,(спондилоартрит) хвороба вражає суглоби, через що стає важко рухатися.
  Але Vova hevy мужньо боровся з цим недугом, і попри це був активним учасником цього форуму,хоча хвороба постійно прогресувала. Але біда неприходить одна. Кілька місяців назад, в нього знайшли пухлину на нирці,яку в спішному порядку довелось видалити. Чотири місяці важкої реабілітації... і є результат, аналізи позитивні, Vova hevy переборов РАК!!!Але все це лікування,виснажило Вову морально, фізично,та матеряально!!
  Хвороба Бєхтєрєва,яка згадувалася вище, приковує Володимира до інвалідного візка, йому з трудом вдається стояти на ногах,неговорячи про те що в нього є сімя, яку потрібно забеспечувати! В свої 37 років йому нехочиться бути інвалідом. Ця хвороба лікується у нас в Україні, але у нього майже незалишилось фінансів, і моральних сил.
   Багатьом з нас він помагав,як технічно, так і порадою, і ось у нас зявився шанс допомогти йому!!! Йому дуже хочетися і надалі бути активним,і займатися любимою справою!!

 ось невеликий фрагмент нашої переписки

Vova hevy писал(а):
З фінансами зараз туго , на нулю,я продав майже весь товар якмй мав , і все пішло на операцію.  Дякувати Богу , результати проведеної операції позитивні.
А от на лікування суглобів потрібні будуть фінанси...  я х.з. де їх брати...
хочеться вже ходити на своїх двох і працювати на благо народу...  
  

Якщо хтось бажає допомогти володимиру фінансово, чи просто морально підтримати, що є не менш важливо,ми можемо звертатися до нього:
ВК Володимир Яцунський
ХБ Vova hevy
карта приват банку 5168 7555 1796 7770Яцунський В А

Також в підтримку Володимира, маю на продажі деякі особисті речі,усі гроші від продажу підуть на підтримку Vova hevy
список буде поповнватися.
приєднуйтесь, хто небайдужий!

продавець sasha mt
пружины FOX 40 фиолетовая
Форма Alpinestar
Cідушка Prologo Nago Evo


продавець GTi,

Пружины для Shiver


продавець
_Raider_
Сидіння та підсиділ Scott Pivotal ATMOSFAIR та Scott Pivotal zero offset 31.6 мм


продавець jeka_kit
Косуха,касуха,натуральная кожа


продавець viking1
продаю рульову AEST на промпідшипниках
сідло sella royal


продавець Мішаня з Калуша
В продажі тормоз,анодована кришка рульової з якорем та винос.Всі гроші на підтримку Vova hevy.


продавець Skruffi
Кожаный пояс Pink Floyd ручной работы (вырученные средства на благотварительность)


продавець tsypa_broiler
Marzocchi D-street/Dj 3 2010 Скидка!!! Поспешите!


продавець Dealer

Кришки рульової
Підфляжник


подавець chemical
джерси майка
Цветные подседельные штыри, глаголы 25,4mm
комплект к видеокамере SONY DCR-DVD710E
Цепь на синглспид / singlespeed. синяя
case / чехол для HTC ONE, HTC Desire S


продавець skilder
Помощь VovaHeavy ! Дешевые запчасти !

 





Сервіс, та обслуговування 0970712687
Cсылка на пост
+69
Поделиться:
VKontakte Facebook
 kevin

На сайте с 22.09.2012
Репутация: 272
Сообщений 29
Пол: Мужской(43)
Город: Мариуполь
Стиль: MTB:Downhill
Байк: Scott Gambler WC 20 2012
6 дек 2015 в 16:45

для Володи не жалко не чего , присоеденяюсь к этому делу, свой вклад внесу с получки завтра, помогать это всегда полезно и приятно, откликаемся народ!

Тел для связи 095 575 30 22
Cсылка на пост
+4
 Yuretz81

На сайте с 22.07.2012
Репутация: 338
Сообщений 3060
Пол: Мужской(42)
Город: Бровары
Стиль: MTB:Park
6 дек 2015 в 16:49

Тяжело вздыхаю..... сегодня вечером посильно. Надо поддержать. Хоть лично не знаком,но по отзывам и виртобщению человек толковый,во всех смыслах этого слова. Болеть сейчас, в этом всём...(поток мата) нереально и нельзя. Скорейшего востановления,победить анкологию это подвиг реальный. Главное близким и друзьям не дать впустить в себя уныние. Оч важно чтобы рядом был "правильный " человек,в такие моменты.

Cсылка на пост
+8
 Kirion

На сайте с 24.10.2010
Репутация: 180
Сообщений 828
Пол: Мужской(28)
Город: Kiev-Sevastopol
Стиль: MTB:Urban Freeride
Байк: Norco Shore + Monster T
6 дек 2015 в 17:29

Скинул че было на карте, будет еще скину(проценты от дежного оборота карты) поправляйся. От себя:работал с человеком, четко все и классно, не подводил,помочь надо, поправляйся)

Перевозки Крым-Херсон(Нова Пошта,Автолюкс)-Крым
[ Ссылка ]
Cсылка на пост
+2
 Khmelyk

На сайте с 29.05.2014
Репутация: 19
Сообщений 175
Пол: Мужской(47)
Город: Мукачево
Стиль: MTB:Park
Байк: Trek
6 дек 2015 в 17:30

Обязательно подмогу чем могу, скорейшего выздоровления!

Cсылка на пост
+2
 AndRiEL

На сайте с 15.07.2009
Репутация: 674
Сообщений 6374
Пол: Мужской(34)
Город: Hong Kong
Стиль: MTB:Freeride
Байк: BigHit 2010
6 дек 2015 в 17:55

Yuretz81 писал(а):
Скорейшего востановления,победить анкологию это подвиг реальный

Совершенно верно, вовсе не простые слова.
Запросто можно прожить чёрти сколько и мирно в 85 от маразма двинуть кони, перенеся в молодости/зрелости онкологию.
Знаю это точно.

Cсылка на пост
+13
 jeka_kit

На сайте с 21.12.2009
Репутация: 409
Сообщений 1358
Пол: Мужской(72)
Город: Київ (Golosiiv hills)
Стиль: MTB:Freeride
Байк: Хітова Сесія чи Сесія Хітова.)
6 дек 2015 в 20:19

мав справу,людина відповідальна треба допомогти

ПРОДАЖ FUCHS.BEL-RAY.MAXIMA.ТЕХНІЧНЕ ОБСЛУГОВУВАННЯ, РЕМОНТ ВЕЛОСИПЕДІВ, ТОКАРКА, ЗВАРЮВАННЯ. ФАРБУВАННЯ. МОБ. 093 63 72 999
Cсылка на пост
+8
 jek@

На сайте с 23.11.2012
Репутация: 51
Сообщений 68
Пол: Мужской(36)
Город: Киев
Стиль: MTB:Freeride
Байк: trek scratch 7
6 дек 2015 в 20:23

немного скинул на карту. скорейшего выздоровления

Cсылка на пост
+9
 Napalm

На сайте с 16.10.2011
Репутация: 60
Сообщений 28
Пол: Мужской(31)
Город: Черкаси
Стиль: MTB:Urban Freeride
Байк: Ejector + SCx2
6 дек 2015 в 20:30

+1 до вищенаписаного

Колеса: ядерное оружие доказательство генератор =)
Рама кокаин, вилка лакалут.
Cсылка на пост
+3
 Stal|{er

На сайте с 26.04.2008
Репутация: 146
Сообщений 631
Пол: Мужской(32)
Город: Сарны
Стиль: Trial
Байк: Продал
6 дек 2015 в 20:53

самого иногда беспокоят суставы так что знаю как это неприятно

скинул пару рублей на карту, желаю скорейшего выздоровления



Cсылка на пост
+2
 @RIDER@

На сайте с 17.07.2011
Репутация: 258
Сообщений 203
Пол: Мужской(26)
Город: Николаев
Стиль: MTB:Downhill
Байк: specialized
6 дек 2015 в 22:20

Имел дело и общался с Вовой, человек на вес золота! Очень приятно работать с ним, ДАЙ БОГ ЕМУ ЗДОРОВЬЯ!!! Будем держать кулачки и помогать чем сможем

Cсылка на пост
+8
 NazarcheG

На сайте с 13.09.2012
Репутация: 288
Сообщений 531
Пол: Мужской(32)
Город: Сколе
Стиль: MTB:Freeride
Байк: Big Hit 06, Iron Horse 7 point, Trek 4300
6 дек 2015 в 22:30

sasha mt писал(а):
sasha mt

Гарний спосіб, щоб допомогти - виставляти свої лоти як благодійність, дивно що до такого дієвого методу раніше Юри ніхто не додумався (по крайній мірі не бачив такого тут). Підтримую і подумаю чим я особисто зможу допомогти Володі. Якщо хтось не в курсі, то ця хвороба дуже рідкісна, за неї дають групу. Вона вражає не якийсь один суглоб - організм атакує багато хрящових тканин і її вилікувати не можливо, але реально суттєво притормозити. Тому зараз для Володі допомога вкрай необхідна, бо чим довше часу не лікувати, тим менше суглобів залишатся не враженими. Він ще замолодий, щоб у візку його возили, йому потрібно годувати сімю.


п.с. спілкувався з Володею неоднократно, і отримав від нього багато цінних парад та потрібних речей. Досвідчений майстер, та просто приємна, неконфліктна людина.

Продаю Лінзи до всіх моделей масок, а ти вже змінив старе зацарапане скло? =)
Cсылка на пост
+9
 sasha mt

На сайте с 08.11.2009
Репутация: 327
Сообщений 437
Пол: Мужской(41)
Город: івано-франківськ
Стиль: MTB:Enduro
6 дек 2015 в 22:34

kevin писал(а):
для Володи не жалко не чего ,


Yuretz81 писал(а):
Хоть лично не знаком,но по отзывам и виртобщению человек толковый,во всех смыслах этого слова.


Kirion писал(а):
От себя:работал с человеком, четко все и классно, не подводил,помочь надо, поправляйся)


jeka_kit писал(а):
мав справу,людина відповідальна треба допомогти


@RIDER@ писал(а):
Имел дело и общался с Вовой, человек на вес золота! Очень приятно работать с ним, ДАЙ БОГ ЕМУ ЗДОРОВЬЯ!!! Будем держать кулачки и помогать чем сможем


NazarcheG писал(а):
спілкувався з Володею неоднократно, і отримав від нього багато цінних парад та потрібних речей. Досвідчений майстер, та просто приємна, неконфліктна людина.


Такі коменти Вова, показують що тебе тут дуже цінують .... Так що тримай мішки , не розкисай, виздоровлюй скоріше, а ми чим можем поможем!!!
також приєднуюсь до всіх, покищо помелочі , все що було на карточці, на дня закину ще!

Сервіс, та обслуговування 0970712687
Cсылка на пост
+16
 Дмитрий Савчук

На сайте с 06.10.2013
Репутация: 61
Сообщений 492
Пол: Мужской(30)
Город: Львов
Стиль: MTB:Downhill
Байк: mongoose black diamond+888
6 дек 2015 в 22:58

співчуваю, бажаю найскорішого одуження Володимиру, завтра вишю посильну допомогу!
 

Cсылка на пост
+2
 Duche_Waporiser

День рождения:
Будет через 2 дней
На сайте с 13.06.2014
Репутация: 43
Сообщений 392
Пол: Мужской(33)
Город: Харьков
Стиль: MTB:Enduro
Байк: Merida Big Air 2002
7 дек 2015 в 00:03

Какой ужас... Помогу. чем смогу, на карту кину.
От себя хочу добавить, что этот год, какой то он ужасный... Причем во всех смыслах и проявлениях. Столько говна свалилось, на меня,  на всех кого знаю, с кем общаюсь что просто жуть.
Здоровья Вове и всем посетителям и обитетелям ХБ, вне зависимости от вероисповедания, полит. взглядов, и всего остального. И мир вашему дому.

Cсылка на пост
+11
 RavenZak

На сайте с 19.09.2014
Репутация: 112
Сообщений 157
Пол: Мужской(29)
Город: Харьков
Стиль: MTB:Downhill
Байк: suzuki
7 дек 2015 в 00:09

На этом форуме мало людей которым Владимир не помог делом или хотя бы словом. Хочется пожелать сил, терпения и веры в самого себя! От себя скажу что тоже затеял небольшую распродажу - часть денег отправлю. покатаю без маски какое то время)

zomlin писал(а):
писал(а): RavenZak, ну ты и добряк твою добрую карму вижу из Киева прям.
майфун: 0954413505
Cсылка на пост
+9
 @RIDER@

На сайте с 17.07.2011
Репутация: 258
Сообщений 203
Пол: Мужской(26)
Город: Николаев
Стиль: MTB:Downhill
Байк: specialized
7 дек 2015 в 00:17

Duche_Waporiser, не могу не согласиться...год реально не важный, сам столько переболелsmiley-ac.gif
Будем надеяться что все плохое останется в этом году, а приближающийся новый пренесет только положительные эмоции!smiley-ab.gif

Cсылка на пост
+4
 king79

На сайте с 10.05.2015
Репутация: 47
Сообщений 335
Пол: Мужской(72)
Город: Львовcкая обл.
Стиль: MTB:Enduro
Байк: Ns clash 2019
7 дек 2015 в 02:17

имел дело с Володей.и не могу не согласиться с большинством здесь высказавшихся-толковый,умный,неконфликтный человек с золотыми руками.оч жаль что со здоровьем проблема..людям не дается испытаний которых они не могут преодолеть,поэтому верю что человек с таким большим сердцем как Володя так или иначе поправится..чем смог,на карту скинул..

Cсылка на пост
+2
 GTi

На сайте с 22.03.2010
Репутация: 131
Сообщений 17
Пол: Мужской(35)
Город: Южный
Стиль: MTB:Downhill
Байк: Specialized Demo 8 + Fox 40 RC2
7 дек 2015 в 04:30

Абсолютно не знаю человека, но судя по комментам, парень – Человек с большой буквы, желаю конечно же скорейшего выздоровления, и дай Бог тебе сил победить и этот недуг.
Со своей стороны предложу лот на продажу, за любую предложенную вами сумму, которую не жалко, для поддержки Vova hevy.
Ссылка - вырученные деньги переведу на карту приват банку 5457 0829 0149 4760 Яцунський В А



Не нажимать! - [ Ссылка ]
Cсылка на пост
+8
 Vova hevy

На сайте с 20.03.2011
Репутация: 1472
Сообщений 782
Пол: Мужской(43)
Город: Калуш
Стиль: MTB:Freeride
Байк: Big hit 3. 07. Fox40 RC2
7 дек 2015 в 09:48

Привіт усім .
Перш за все хочу подякувати всім за допомогу , реально важко зараз , але найгірше позаду.
Окрема подяка Миколі Соловському з м. Івано-Франківськ , який допоміг мені пережити найважчі місяці мого життя , який вивів мене з депресії  витягнув з самого дна ,заставив  вірити і боротись до кінця. Я недавно пережив складну операцію , дякувати Богу -аналізи позитивні і я вже відновлююсь вдома. Лікар говорив що  до НР не можна приймати ніяких сторонніх ліків. Їсти , спати і спокій.
Але важкий діагноз по суглобах  , у мене залишається.  Почалось все 4 роки тому з звичайного банального артриту коліна. Причину появи хвороби ніхто точно не знає. Я ніколи не  зациклювався  на діагнозі , почав працювати по сервісу і обслуговування велосипедів та комплектуючих. Цікава робота на ХБ практично повністю втягнула мене з вухами. Я реально можу сказати що люблю свою роботу. Багато роботи , постійне  спілкування з людьми по всій Україні.  Тому   про біль ніколи було думати.  
Але зараз уражені кульшові суглоби які приковують мене до каляски . Ходжу з трудом тільки по кімнаті. Запальні процеси в суставах ніяк не успокояться.Майстерню та велосправу прийшлось залишити.
Але світ не без добрих людей . Дякуючи  Олександру  (sasha mt  ) ,   відгукнулись люди  з Івано-Франківська які мені допоможуть ,або направлять до потрібного спеціаліста ревматолога. Тож в планах з Нового Року поїхати на курс лікування до м. Івано Франківськ.
Багато хто читає цей пост. Якщо у вас є спеціаліст по данній хворобі , або ж знаєте  якийсь новітній спосіб лікування суглобів -прошу відгукнутись. Хочеться полікуватись ,і ходити на власних двох . 
Усій сім,ї  ХБ ще  раз дякую за підтримку !!
Усім мир! І бережіть суглоби.smiley-nrg.gif

,,клієнт доволєн - я спокоєн, девіз майстерні Вови хеві,,
Cсылка на пост
+56
  [ Подписаться на ответы в данной теме ]

  • (5 Страниц)
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5



ПОХОЖИЕ ТЕМЫ (сортировать по релевантности или по дате)
Посл. ответ Тема Автор Ответ. Просм.
18 апр 2016 в 00:00
  Поршня и сальники для тормозов Avid CODE 07-10 (и не только) Vova hevy , Хорс
  На страницу 1, 2, 3
da bomb5814771
9 дек 2015 в 00:00
  Офіційне визнання та підтримка екстремальних міських видів спорту - скейтбордингу, BMX, роллерблейдингу zRUSTYz154405
12 дек 2014 в 00:00
  Vova Kuper | 2014 | VP Films Keksoman75081
9 фев 2012 в 00:00
  Vova Kostiukevich ( few seconds) Ohh Fuck155281

  Список форумов ›››› Общий

  Форум:   







© 2003-2024 X-Bikers.com - горный велосипед, велотриал, фрирайд, стрит, дёрт, BMX
Размещение рекламы на сайте
Использование материалов без разрешения владельцев не допускается