[ Поиск ] [ Регистрация ] [ Пользователи ] [ Вход ]

  Список форумов ›››› Общий ›››› Просмотр темы

Vova hevy у скрутному становищі!! ( підтримка для Vova hevy)

  • (5 Страниц)
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Автор Сообщение
 Vova hevy

На сайте с 20.03.2011
Репутация: 1472
Сообщений 782
Пол: Мужской(43)
Город: Калуш
Стиль: MTB:Freeride
Байк: Big hit 3. 07. Fox40 RC2
31 дек 2015 в 10:16

З Наступаючим 2016 роком вітаю всіх!!
Передусім хочу подякувати всім за допомогу , в наш важкий час, це дуже важливо.Завдяки вам , мені вистачить фінансів на перший тиждень лікування. Курс лікування триватиме 2-3 тижня.
Коротко про мій стан на сьогодні :

Рана заживає дуже добре .Практично не відчуваю її, хіба як погода міняеться то трохи чую. В цьому плані -дуже добре. На перевязки вже не ходжу , шов зажив як на собаці. Але корсет ще ношу по як кашляну або пчихну то трохи некомфортно.... 
Харчуюсь уже також добре. Більш менш дотримуюсь дієти. Набираю вагу.
А от з суглобами тотальна біда....  колю обезболююче іноді бо не сила терпіти. Запальні процеси прогресують.Ходжу тільки по кімнаті ледь ледь с трудом. Переважно сиджу , трохи й лягаю.
Після Різдва збираюсь у Франківськ на  лікування суглобів. На Пасічну лягатиму.
Всьому чесному народу бажаю всього найкращого в Новому році !!! А все погане нехай залишиться в старому довбаному 2015...

 

,,клієнт доволєн - я спокоєн, девіз майстерні Вови хеві,,
Cсылка на пост
+20
 sasha mt

На сайте с 08.11.2009
Репутация: 327
Сообщений 437
Пол: Мужской(41)
Город: івано-франківськ
Стиль: MTB:Enduro
4 янв 2016 в 15:14

відбійники на вилку фокс,продав, гроші перевів Вові. Виздоровлюй!

Сервіс, та обслуговування 0970712687
Cсылка на пост
+11
 Dealer

На сайте с 05.04.2014
Репутация: 50
Сообщений 34
Пол: Мужской(33)
Город: Львів
Стиль: MTB:Freeride
26 янв 2016 в 18:08

Колесо продане, гроші вже у Вови

Cсылка на пост
+14
 Vova hevy

На сайте с 20.03.2011
Репутация: 1472
Сообщений 782
Пол: Мужской(43)
Город: Калуш
Стиль: MTB:Freeride
Байк: Big hit 3. 07. Fox40 RC2
16 фев 2016 в 15:55

Доброго здоров,я всім небайдужим райдерам та просто Людям з великої букви! Сашко з ,,Реско,, -привіт!smiley-friends.gif
Нещодавно  лікувався в обл. лікарні м Івано-Франківськ . Куча капельниць уколів і т.д. і т.п.    Скажу чесно поки що результату не має...  лікар каже що з часом все таки реміссія буде!!(я так її чекаю ви не уявляєте навіть).  Болять всі суглоби як і боліли....не знаю, діагноз начеб-то вірний , лікування  відповідно -також але зрушень не має...як ходив на милицях так і ходжу... сподіваюсь з часом мине цей нестерпний біль...... важко писати...
Додому прописали таблетки, досить не дешеві, термоядерні smiley-ai.gif, і сказали приймати постійно.
Хочу подякувати всім хто пожертвував кошти!! мені справді допомогли, всі кошти пішли на лікування. Дякую!! 
Все ще сподіваюсь що повернусь на ХБ і буду дальше ремонтувати велотехніку вам!
Мені дуже б цього хотілось  .

,,клієнт доволєн - я спокоєн, девіз майстерні Вови хеві,,
Cсылка на пост
+7
 sasha mt

На сайте с 08.11.2009
Репутация: 327
Сообщений 437
Пол: Мужской(41)
Город: івано-франківськ
Стиль: MTB:Enduro
16 фев 2016 в 17:45

Привіт! Вовчик!smiley-ab.gif     Радий тебе чути.smiley-ab.gif
    Надіюсь що лікування, всетаки дасть свій результат. А покищо невтрачай надію. Будемо тебе підтримувати!!!smiley-bs.gif

   

Сервіс, та обслуговування 0970712687
Cсылка на пост
+3
 arsen

На сайте с 25.10.2012
Репутация: 299
Сообщений 1362
Пол: Мужской(27)
Город: Тернополь
Стиль: MTB:Freeride
Байк: Штыри калиса и пятае сзаде
16 фев 2016 в 18:16

Vova hevy, яка сума ще потрібна на даний момент?
поговорю зі своїми, скинемся при потребі )
ну і про обіцянку на 2 сторінці я не забув, просто сам тиждень тому з лікарні виписався, і через місяць знову лягаю (але про це в окремій темі).

Pasha Mandarin писал(а):
байкови пзд.. но покупатель сам виноватий
Cсылка на пост
+2
 @нтон

На сайте с 03.07.2014
Репутация: 29
Сообщений 276
Пол: Мужской(36)
Город: Запорожье
Стиль: MTB:Downhill
Байк: Specialized Demo 8
16 фев 2016 в 18:19

Vova hevy, лікування суглобів- це процес дуже довгий, то ж результат буде з годом. А можна дізнатися, що саме за термоядерні пігулки? Я б ще порадив хондропротектори (хондроітин, глюкозамін та МСМ), власне це будівельна речовина для суглобів та речовина, що сприяє кращому їх живленню. Результат буде ліпшим, якщо поєднювати усе це з колагеном. Продається у аптеці, коштує немало, але можна купити те ж саме дешевше у магазинах спортивного харчування. Скоріше за все, лікарі усе це теж прописуавали, якщо ж ні, то варто спробувати, але перед цим все ж таки провести консультацію з лікарем про всяк віпадок, але гірше від них точно не має бути.

Cсылка на пост
+2
 Vova hevy

На сайте с 20.03.2011
Репутация: 1472
Сообщений 782
Пол: Мужской(43)
Город: Калуш
Стиль: MTB:Freeride
Байк: Big hit 3. 07. Fox40 RC2
18 фев 2016 в 15:50

artvenom, зараз мрію про те щоб зупинити , щоб хвороба не прогресувала.... хочу добитись ремісії....  таблетки виписали , треба в Польщі купляти (маю рецепт) , можна і в Україні але кажуть що тут підробляють...х.з... а гроші йдуть як на війні патрони .
@нтон,  хондропротектори також приймаю але це не панацея ,  просто вони не дають хрящу руйнуватись ( а процес уже пішов, так кажуть доктора по крайній мірі) . Таблетки ?? таблетки які гальмують процес розвитку хвороби ...але мають великий мінус...вони здорово б,ють по імунітету і печінці....  напрягає те що сказали їх приймати постійно...
Одне знаю точно , зараз одужання залежить від імунітету і сили духу ,   хоч і сили  покидають мене стараюсь триматись... Розвіююсь трохи книжками , на форумі почитаю трохи теми..так і день проходить...

,,клієнт доволєн - я спокоєн, девіз майстерні Вови хеві,,
Cсылка на пост
+3
 helper355

На сайте с 27.02.2016
Репутация: 2
Сообщений 10
Пол: Мужской(21)
Город: Киев
Стиль: MTB:Freeride
Байк: Pu$$y $treet
27 фев 2016 в 12:08

На днях, со школьных обедов)00)0))
Помогу чем смогу,как говорятsmiley-az.gif

Cсылка на пост
+7
 Vova hevy

На сайте с 20.03.2011
Репутация: 1472
Сообщений 782
Пол: Мужской(43)
Город: Калуш
Стиль: MTB:Freeride
Байк: Big hit 3. 07. Fox40 RC2
3 мар 2016 в 13:46

Друзья, извиняюсь что опять поднимаю тему ..
Киевляне ,  может у кого-то родители или друзья или знакомые работают в клинике по ул. Льва Толстого 63 .   ,, Украинско немецкая клиника лечения спины и суставов  ,, .  Нужна информация  о таковой.  Есть-ли специалисты по моему диагнозу?  нужно обязательно ехать или же есть другой вариант ?  сколько денег на лечение ? 
За любую информацию буду благодарен.



,,клієнт доволєн - я спокоєн, девіз майстерні Вови хеві,,
Cсылка на пост
+6
 arsen

На сайте с 25.10.2012
Репутация: 299
Сообщений 1362
Пол: Мужской(27)
Город: Тернополь
Стиль: MTB:Freeride
Байк: Штыри калиса и пятае сзаде
12 апр 2016 в 22:37

Решил поднять немного тему.
Vova hevy, как там здоровье, идем немного на поправку? Хочется надеяться что да )
В общем, суть следующая. Сейчас я тоже прохожу реабилитационное лечение, но все сложилось так, что после Пасхи мне придется в четвертый раз за полгода ложиться в больницу. Мне ничего не остается, кроме как продать свой байк - самое сокровенное, что есть. На днях я выложил объявление, сегодня решился на деребан. Но пока что останавливает одна деталь. Деньги надо срочно, цену снизил до смешной суммы. Думаю продать его целиком, чтобы в будущем не осталось запчастей, которые будут висеть по несколько недель/месяцев.

Суть в следующем - если кто-то решится купить байк, 10% от вырученной суммы даю Вове. Не сочтите за рекламу, но обстоятельства обязывают. Я понимаю, что 85 долларов - это смешные деньги в наше время, но это все равно лучше, чем ничего.

Pasha Mandarin писал(а):
байкови пзд.. но покупатель сам виноватий
Cсылка на пост
+9
 Vova hevy

На сайте с 20.03.2011
Репутация: 1472
Сообщений 782
Пол: Мужской(43)
Город: Калуш
Стиль: MTB:Freeride
Байк: Big hit 3. 07. Fox40 RC2
13 апр 2016 в 15:35

arsen,  Привіт друже.
 Дякую за підтримку. Ти там виздоровлюй, ти молодий і все  життя в тебе попереду. Так що фінанси прибережи собі друже.smiley-ab.gif
Стан мій на сьогоднішній день нормальний.  Відновлююсь помаленьку. Ходити ще не можу але  в стані спокою диких болей в суглобах  ніг та рук-не має.  Як встаю на ноги то болить , але стараюсь кілька кроків зробити щоб не заржавіти.
 Приймаю препарати - метотрексат . Він повинен тормозити хворобу(дуже сподіваюсь на це). Правда по печени лупить але то таке)) . Окрім цього приймаю гормони.
Роблю зарядку кожну годину практично. Щоб кров  циркулювала.
А ще   перебираю вилко-аморти , народ присилає на обслуговування. Цим самим  не думаю про хворобу,  стараюсь забуватись і з головою  пірнаю в роботу. Друг з майстерні на підносі приносить аморт. А я в кімнаті все перебираю і т.д.smiley-crazy.gif  ( добре що дружина на роботі)).Головне не сидіти й не думати бо тоді такий депресняк що  капец.)) Буває таке що не в силах то товариш за мене все робить. 
Читаю статті на ХБ , цікаві , з народом спілкуюсь... життя продовжується.
Через місяць  буду лягати знову в лікарню. Повторно. Там уже визначать чи є прогрес  в тих препаратах чи ні.
Часто голова болить тай став кепсько соображати , думаю це  побічна дія препаратів.   Доки кажуть що іншого ліку не має.
Завдяки  моральній  підтримці форумчан , тримаю хвіст пістолетом. А як інакше ?  Інакше -ніяк!

,,клієнт доволєн - я спокоєн, девіз майстерні Вови хеві,,
Cсылка на пост
+23
 skilder

На сайте с 09.08.2015
Репутация: 31
Сообщений 17
Пол: Мужской(29)
Город: Ивано-Франковск
Стиль: MTB:Freeride
23 мая 2016 в 21:54

Подключаюсь к помощи smiley-ab.gif
https://x-bikers.com/board/show_topic.php?id=227864

Cсылка на пост
+3
 Stanley

На сайте с 09.01.2013
Репутация: 56
Сообщений 20
Пол: Мужской(30)
Город: Черкассы
Стиль: Trial
Байк: Ozonus, Rockrider 9.1
11 мар 2017 в 13:44

Всем доброго времени суток. В теме Вова писал, что пошел на поправку и ее давно не подымали, но думаю стоит.
Вчера заказывал у него аморт и немного разговорились о его состоянии здоровья.
Вот что Вова писал: "на поправку не пошел...скорее наоборот....благо ,,,,анализы норм, но сост ухудшилось я практически перестал ходить..."
Сейчас он ищет возможность попасть в институт Шалимова на диагностику и лечение.
Кто знает как это сделать или имеет какие - то связи отпишите пожалуйста!


Если кто - то захочет помочь материально - пишите Вове. Номер карточки сменился!

побеждает не тот, кто бивнями украшенный, а маленький, злой и обезбашенный..
Cсылка на пост
+18
 sasha mt

На сайте с 08.11.2009
Репутация: 327
Сообщений 437
Пол: Мужской(41)
Город: івано-франківськ
Стиль: MTB:Enduro
11 мар 2017 в 16:54


Vova hevy,Вовчик напиши як у тебе ситуація,, напиши номер картки, думаю охочі допомогти найдуться

Сервіс, та обслуговування 0970712687
Cсылка на пост
+12
 Vova hevy

На сайте с 20.03.2011
Репутация: 1472
Сообщений 782
Пол: Мужской(43)
Город: Калуш
Стиль: MTB:Freeride
Байк: Big hit 3. 07. Fox40 RC2
11 мар 2017 в 18:43

всім привіт.


золота істина - правильний діагноз це пів шляху до оздоровлення.


пройшов за останній рік 5! лікарень в області. Ефекту 0.


Зараз шукаю в столиці будь яку норм клініку, для того щоб встановити діагноз.


Ато справи геть кепські....боюсь до НР не дотягну.


Гроші на діагностику постараюсь знайти, позичити, заробити, вкрасти( жарт) тільки б підібрати правильне лікування і діагноз.

,,клієнт доволєн - я спокоєн, девіз майстерні Вови хеві,,
Cсылка на пост
+1
 denon480

На сайте с 15.02.2015
Репутация: 8
Сообщений 92
Пол: Мужской(40)
Город: Кременчуг
Стиль: MTB:Street
11 мар 2017 в 19:01

Покупал у Вовы сальники осенью, знал бы про ситуацию не торгвался бы smiley-ac.gif
Выложи номерок карты, хочу помочь.

Cсылка на пост
0
 sasha mt

На сайте с 08.11.2009
Репутация: 327
Сообщений 437
Пол: Мужской(41)
Город: івано-франківськ
Стиль: MTB:Enduro
11 мар 2017 в 19:48

Обновив перший пост, номер карточки відповідає дійсності , тепер кожен має можливість показати що він не тільки вміє троцкати на форумі, а ще й реальним ділом помогти. Вовчик тобі успіхів в лікуванні, і багато друзів!

Сервіс, та обслуговування 0970712687
Cсылка на пост
+3
 zeera

На сайте с 26.06.2014
Репутация: 57
Сообщений 426
Пол: Мужской(41)
Город: Kyiv
Стиль: MTB:Downhill
11 мар 2017 в 20:28

Володимире, розумію, що не гарно таке питати, але можете описати суть поточної ситуації....
Лікарі не можуть поставити діагноз? Чи всі ставлять різний? Чи діагноз поставили, але призначене лікування не допомагає?

Чи пробувіали варіант недержавних клінік (на кшталт Параскеви) ?
Чи не розглядали варіант телепроекту, хоча б як запасний.

Cсылка на пост
0
 Vova hevy

На сайте с 20.03.2011
Репутация: 1472
Сообщений 782
Пол: Мужской(43)
Город: Калуш
Стиль: MTB:Freeride
Байк: Big hit 3. 07. Fox40 RC2
11 мар 2017 в 21:17

діагноз не вірний, шкурою відчуваю.


за кілька років спостерігав паціентів з моїм ,,діагнозом,, перебіг хвороби кардинально відрізняєтья, плюс , такі хворі всі ходячі.


Виставили на основі наявності в крові антигену HLA _ B27 , т а відємний ревмофактор.


ШОЕ від 3-10 тобто норма.

Мрт хребта внормі,нічого не виявили критичного, хоча болить так що друсь по стінах, по 2 рази на день знеболюючі уколи .Вдома.
А толку, тільки погіршення, ніякого зрушення в кращу сторону.


Розгляну будь які варіанти.Зараз я практично лежачий....Так що треба до столиці....Потрібен фахівець та правильна діагностика, нажаль в моїх краях це нереально.

,,клієнт доволєн - я спокоєн, девіз майстерні Вови хеві,,
Cсылка на пост
+1
  [ Подписаться на ответы в данной теме ]

  • (5 Страниц)
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5



ПОХОЖИЕ ТЕМЫ (сортировать по релевантности или по дате)
Посл. ответ Тема Автор Ответ. Просм.
18 апр 2016 в 00:00
  Поршня и сальники для тормозов Avid CODE 07-10 (и не только) Vova hevy , Хорс
  На страницу 1, 2, 3
da bomb5814771
9 фев 2012 в 00:00
  Vova Kostiukevich ( few seconds) Ohh Fuck155283
12 дек 2014 в 00:00
  Vova Kuper | 2014 | VP Films Keksoman75082
9 дек 2015 в 00:00
  Офіційне визнання та підтримка екстремальних міських видів спорту - скейтбордингу, BMX, роллерблейдингу zRUSTYz154405

  Список форумов ›››› Общий

  Форум:   







© 2003-2024 X-Bikers.com - горный велосипед, велотриал, фрирайд, стрит, дёрт, BMX
Размещение рекламы на сайте
Использование материалов без разрешения владельцев не допускается