[ Поиск ] [ Регистрация ] [ Пользователи ] [ Вход ]

  Список форумов ›››› Железки ›››› Просмотр темы

сальники на marzocchi 55 2008 года "тормозят" ноги

  • (4 Страниц)
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Автор Сообщение
 Little_Jacob

На сайте с 01.05.2015
Репутация: 36
Сообщений 177
Пол: Мужской(22)
Город: Каменец-Подольский
Стиль: MTB:Downhill
Байк: Aurum A7.2 + Big Hit
7 фев 2016 в 23:34

моя 66 без обеих пружин под моим весом проседает на 80%, если топкеп закручен
может ты пружины просрал?smiley-ap.gif 

DustyBustard писал(а):
Парень, считай что теперь ты в анальном рабстве у всего форума.
Cсылка на пост
0
 Эмин

На сайте с 05.08.2015
Репутация: 6
Сообщений 13
Пол: Мужской(23)
Город: Киев
Стиль: Стритец
Байк: NS Surge 2008
9 фев 2016 в 21:02

Little_Jacob писал(а):

Пружина синяя
Вешу 64 


sheremet писал(а):

гыг)
Не знаю ибо насоса у меня нет, накачал у механика и стравил как можно больше но чтоб при этом не проседала слишком
Но там вроде много все равно, 40-50 psi что ли


Little_Jacob писал(а):

А, ну да, с карманов по дороге выпали

Cсылка на пост
0
 Skruffi

На сайте с 10.07.2011
Репутация: 245
Сообщений 3292
Пол: Мужской(33)
Город: Днепродзержинск
Стиль: MTB:Street
Байк: Cube Stereo, WTP Envy
9 фев 2016 в 21:12

Эмин, какой у тебя сег? Он должен бытбь не меньше 30мм

Cсылка на пост
0
 Эмин

На сайте с 05.08.2015
Репутация: 6
Сообщений 13
Пол: Мужской(23)
Город: Киев
Стиль: Стритец
Байк: NS Surge 2008
9 фев 2016 в 21:15

Skruffi писал(а):

его нет ибо вилка не страгивается когда сажусь
а если спустить воздух чтоб страгивалась и был сэг, то когда она проседает после усилия, не выпрямляется без выдергивания 
 


Вообще я тут придумал вариант один обещающий
Есть спрей мелкодисперсного тефлона предназначенный для резиновых направляющих
Molykote PTFE-N
Так вот взять его нанести на сальники 
И в картридже ЕТА на уплотнители
Дать засохнуть чтоб образовался тонкий слой тефлона
И потом должно работать как следует, даже с воздухом
 

Cсылка на пост
-1
 Skruffi

На сайте с 10.07.2011
Репутация: 245
Сообщений 3292
Пол: Мужской(33)
Город: Днепродзержинск
Стиль: MTB:Street
Байк: Cube Stereo, WTP Envy
9 фев 2016 в 21:23

Что значит не выпрямляется без выдергивания? Она и не должна выпрямлятся, это же и есть сег.

Cсылка на пост
+2
 Эмин

На сайте с 05.08.2015
Репутация: 6
Сообщений 13
Пол: Мужской(23)
Город: Киев
Стиль: Стритец
Байк: NS Surge 2008
9 фев 2016 в 21:25

Skruffi писал(а):
 
Остается вжатой гораздо больше чем на 3 см
Может стоит купить насос, поиграться с давлением и найти оптимум, но от того проблема трения не уйдет все равно 

Cсылка на пост
0
 sheremet

На сайте с 13.02.2014
Репутация: 235
Сообщений 1995
Пол: Мужской(25)
Город: Львов
Стиль: MTB:Freeride
Байк: оговау
9 фев 2016 в 21:26

Эмин, якщо вилка не працює на простому вилочному маслі - ніякими пшикалками на гумки ти нічого не спасеш
взагалі мені здається шо ти елементарно маразмом страдаєш і просто нерозумієш як вилка має працювати, або вилка була тобою неправильно обслужне і з нею шось не так 
 

оговау
Cсылка на пост
+7
 Skruffi

На сайте с 10.07.2011
Репутация: 245
Сообщений 3292
Пол: Мужской(33)
Город: Днепродзержинск
Стиль: MTB:Street
Байк: Cube Stereo, WTP Envy
9 фев 2016 в 21:41

Интересно, какой же ты собрался покупать насос?

Cсылка на пост
0
 xlr8r

На сайте с 05.09.2012
Репутация: 156
Сообщений 894
Пол: Мужской(33)
Город: Київ-Чернівці
Стиль: MTB:Freeride
Байк: Specialized
9 фев 2016 в 22:09

Эмин писал(а):
но от того проблема трения не уйдет все равно

У тебе точно якесь марення! Жодна вилка не буде працювати ідеально гладко, тому що сама по собі телескопічна вилка є вузлом тертя.
Так, є вилки більш або менш плавні, що залежить від якості покриття ніг, направляючих, конструкції сальників. Але у всіх хоч мінімальне залипання буде обов'язково.
Хоча ні, у моїх вилках (DJ2 і 66 RC2X) якось по два-три дні залипання практично ніякого не було, але це були періоди перед заміною текучих сальників, коли вони вже не обтягували ногу і масло сочилось зсередини))

Cсылка на пост
+3
 jeka_kit

На сайте с 21.12.2009
Репутация: 409
Сообщений 1359
Пол: Мужской(72)
Город: Київ (Golosiiv hills)
Стиль: MTB:Freeride
Байк: Хітова Сесія чи Сесія Хітова.)
10 фев 2016 в 00:11

5ки работают лучче чем домейн но ясно что 55 eta. не будет работать как 66rc3evo или 888rc2x,даже если не накачен воздух,по таким причинам:
на ней стоит картридж регулировки хода,там алю корпус и шток тоже алю.и все уплотнители на штоке и поршне создают немалое трение
сальники тоже немного добавляют трение 
з другой стороны стоит картридж отскока и низкоскоростной комресии до уровня блокировки и шток там тефлоновый трение минимальное,с етой стороны проблем нет

ПРОДАЖ FUCHS.BEL-RAY.MAXIMA.ТЕХНІЧНЕ ОБСЛУГОВУВАННЯ, РЕМОНТ ВЕЛОСИПЕДІВ, ТОКАРКА, ЗВАРЮВАННЯ. ФАРБУВАННЯ. МОБ. 093 63 72 999
Cсылка на пост
0
 Vasya Duglas

На сайте с 13.05.2010
Репутация: 220
Сообщений 499
Пол: Мужской(37)
Город: железных монстров
Стиль: MTB:Freeride
Байк: прыжковый
10 фев 2016 в 15:06

sheremet писал(а):
взагалі мені здається шо ти елементарно маразмом

у меня похожие впечатления,без обид.
эмин столько тебе написали,а безтолку.не будь на своей волне,такой...жестковатой.



Пpодам xaмелеона.. синего, нет красного, нет зеленого...блин, круто!! Нет, не продам!
Cсылка на пост
0
 sheremet

На сайте с 13.02.2014
Репутация: 235
Сообщений 1995
Пол: Мужской(25)
Город: Львов
Стиль: MTB:Freeride
Байк: оговау
10 фев 2016 в 16:47

Vasya Duglas, які можуть бути обіди ) я висловив свою думку - просто від автора теми ніякої віддачі емає - третя сторінка а результатів 0, йому вже задали безліч толкових питань а в нього все сальники, я вже просто зрозумів в чому проблема, у друга була така ж вилка (55 з синьою пружиною) і якщо її качати під нормальний сег вона була дуже мягкою - майже пробивалась  з бардюра,  а якщо качати щоб не пробивалась то на мєлоч вона взагалі не реагувала, я думаю у  автора така ж проблема - йому просто треба найти пружину пожоще і забити на ту підкачу (або качати по мінімуму) - ІМХО підкачка в мурзах це взагалі безтолкова річ - мало качаєш результату 0, багато качаєш вилка не строгується сегу нема ітд... думаю власники мурз з підкачкою розуміють про що я )

оговау
Cсылка на пост
+4
 Vasya Duglas

На сайте с 13.05.2010
Репутация: 220
Сообщений 499
Пол: Мужской(37)
Город: железных монстров
Стиль: MTB:Freeride
Байк: прыжковый
10 фев 2016 в 16:53

sheremet, я с тобою согласен.

я подкачивал мурзу чуток в городе,чтобы вилка не раскачивалась,когда вкручиваешь.
тут нужна четкая настройка,под вес.

повторюсь,воздуху свойственно так работать,тупняк в начале хода.чаще так..

да вообщем,о чем тут еще говорить,я ушел..)

Пpодам xaмелеона.. синего, нет красного, нет зеленого...блин, круто!! Нет, не продам!
Cсылка на пост
0
 AnGeL

На сайте с 20.06.2015
Репутация: 15
Сообщений 59
Пол: Мужской(29)
Город: Lviv
Стиль: MTB:Street
10 авг 2016 в 13:39

не буд створювати нову тему, так як ситуація доволі схожа. є вилка 55 tst2, і також присутнє "залипання". Ноги, башинги, сальники, все в ідеальному стані. причина "залипання" десь криється в штанах, так як вийнявши демпфер і пружину нічого не міняється. переборка і додавання густої змазки на башенги, стедик на сальниках/пильниках не допомагають. є нюанс, що раніше перед переборкою, залипання були присутні, але якщо перевернути вилку, закрити компресію і ребауд, прокачати її кілька раз на повний хід, перевернути назад, знову прокачати кілька раз, відкрити всі крутилки, то перші 5 хвилин вилка працює мегаплюшево і плавно, але проїхавши 100 метрів все повертається на свої місця. 
на ощуп, сальники доволі жорсткі, тримають тиск повітряного прелоаду, не пускають ні масла ні бруду ні в середину, ні назовні.

власне питання: можливо чорні вінілові ноги в мурзи хочуть якусь особливу змазку? бо точно на тій же змазці, дуролюкс з анодуванням працює взааглі без моменту страгування, мегаплавно.

Cсылка на пост
0
 sheremet

На сайте с 13.02.2014
Репутация: 235
Сообщений 1995
Пол: Мужской(25)
Город: Львов
Стиль: MTB:Freeride
Байк: оговау
10 авг 2016 в 13:49

AnGeL, якщо то та 55 тст2 про яку я думаю - то можу сказати одне - онлі рідке масло в штани - ніяких густих змазок ітд (мурзи спокон віку були на ваннах і добре на них працювали), масло має бути в невеликій кількості між сальником і пильником, дуже добре себе в штанах показує моторекс 5в ну і звісно качати 55 тст2 не варто - робота псується на очах - вилка починає дуже погано строгуватись і на мєлоч реагує не так добре 

оговау
Cсылка на пост
0
 erazel

На сайте с 05.04.2007
Репутация: 34
Сообщений 579
Пол: Мужской(39)
Город: Тернопіль
Стиль: MTB:Enduro
Байк: Trek Remedy 66, Jamis Dakar
10 авг 2016 в 14:00

AnGeL писал(а):
але проїхавши 100 метрів все повертається на свої місця. 

Ну дик масло натікає куди треба(напевне в картридж TST2) і починає обмежувати роботу. Ну це чисто ІМХО.

Cсылка на пост
0
 AnGeL

На сайте с 20.06.2015
Репутация: 15
Сообщений 59
Пол: Мужской(29)
Город: Lviv
Стиль: MTB:Street
10 авг 2016 в 14:09

sheremet, а про яку ти думаєш? )
якщо буде можливість попробую сьогодні зібрати онлі на мастилі (є 2.5w мотюль синтетика) без густих змазок. в випадку з підкачкою, майже пропадав сег, але залипання не відчувалось абсолютно, і відпрацьовувала все (принаймі так здавалось).
erazel,  цей нюанс теж наштовхував на думку, що питання в картриджі, але я виймав картридж повністю і нічого не змінювалось.


штука ще в тому, що недавно жмякав 55 р +/- тих же років, і залипає вона ідентично. і для розуміння, залипання це помітне у разі якщо плавна втискати вилку, то спрацьовує вона ступінчасто. під час їзди, цього фактично не відчутно.
 

Cсылка на пост
0
 sheremet

На сайте с 13.02.2014
Репутация: 235
Сообщений 1995
Пол: Мужской(25)
Город: Львов
Стиль: MTB:Freeride
Байк: оговау
10 авг 2016 в 14:23

erazel, думка хороша але не правильна, тст2 закритий і розборний, шток в нього знизу і масло в штанах лиш для змазки в тій нозі де тст - він би не зміг стільки насосати в себе щоб заблокувати вилку, тай проблема не в тому 


AnGeL, я думаю шо то така 55 яку я продавав а була вона андрія коника ) залипання я б швийдше описав таке явище в вилках як  ходить сходинками (замічав тоді коли вже вилки давно не були перебрані і верхні баші і сальники були сухі) - останній раз коли я її перебирав там було масло рсп 5в - такого багу як залипання я за нею не замічав - густі змазки в вилках не використовую взагалі ібо мороки і проблем від них більше ніж толку - доречі скільки масла в якій штанині при цьому було ?

оговау
Cсылка на пост
0
 AnGeL

На сайте с 20.06.2015
Репутация: 15
Сообщений 59
Пол: Мужской(29)
Город: Lviv
Стиль: MTB:Street
10 авг 2016 в 14:42

sheremet, саме так, вилка та сама. як тільки її купив, вона видно була трохи застояна, і залипала так серйозно. відразу перебрали, (дісно трохи суха була зверху), залили все по мануалу, вроді десь на половину менше стали помітні ті залипання і я не переймався, катався так як є. але тоді давалась густа змазка (яка в результаті вимішалась з мастилом в тій нозі де пружина і утворилась емульсія вспінена), вже не пригадаю яка саме. зараз я б теж цим не переймався, якби не знав що при певних умовах (після перевертання, прокачування і т.д.) ця вилка може бути плюшевою і плавною.


а на рахунок густих змазок, от прямо зараз стоїть в мене дуролюкса на точно тій же змазці, без масла в штанах, і ковзає просто ідеально... так шо тут є нюанси і особлвості в кожної вилки.

Cсылка на пост
0
 Skruffi

На сайте с 10.07.2011
Репутация: 245
Сообщений 3292
Пол: Мужской(33)
Город: Днепродзержинск
Стиль: MTB:Street
Байк: Cube Stereo, WTP Envy
10 авг 2016 в 15:23

AnGeL писал(а):
от прямо зараз стоїть в мене дуролюкса на точно тій же змазці
 
на байке стоит или снята?
Просто если 55 стоит на байке, а дуролюкс снята и ты ее прсто вжимаешь руками в пол, то учти, что на байке вилка стоит полд углом и когда плавно давишь на руль, то у вилки будет заметный порог страгивани

Cсылка на пост
+1
  [ Подписаться на ответы в данной теме ]

  • (4 Страниц)
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4



ПОХОЖИЕ ТЕМЫ (сортировать по релевантности или по дате)
Посл. ответ Тема Автор Ответ. Просм.
6 фев 2013 в 00:00
  Голосование за "ТОП-20" в гонках по "мини ДХ" сезона 2012 года!
  На страницу 1, 2
DEVAZAVR2115134
23 окт 2008 в 00:00
  Как поменять сальники на вилке "rock shox" Tora Кузнец28007
28 мар 2011 в 00:00
  Какие "Штаны" хорошие! можно поставить под ноги RST Launch???возможно ли ето? andrJumper85826
17 фев 2013 в 00:00
  Замена короны ("выпресовать" ноги).
  На страницу 1, 2
wizard1232313443
12 сен 2010 в 00:00
  Какие тормоза лучше "Juicy 7", "Stroker ride" или "Elexir"? nurger1310987

  Список форумов ›››› Железки

  Форум:   







© 2003-2024 X-Bikers.com - горный велосипед, велотриал, фрирайд, стрит, дёрт, BMX
Размещение рекламы на сайте
Использование материалов без разрешения владельцев не допускается