[ Поиск ] [ Регистрация ] [ Пользователи ] [ Вход ]

  Список форумов ›››› Экипировка ›››› Просмотр темы

Vans, брать или нет?

  • (2 Страниц)
  • 1
  • 2

Автор Сообщение
 [/skript]

На сайте с 14.08.2012
Репутация: 186
Сообщений 1380
Пол: Мужской(53)
Город: Київ
Стиль: MTB:Urban Freeride
Байк: да. є.
19 мая 2016 в 01:35

feelthefreedom писал(а):
Кто вообще в чем катает?  хотелось бы взять до 600 грн что-то 


не знаю на скільки актуальна ціна зараз.  но нашов ось  Ссылка такі були.  (більшого розміру  smiley-crazy.gif )  тут Ссылка  взяв.  просто втикнув в гугль для іллюстрації. оф сайт Ссылка      значицця  доставка в Д онецьк ...

 просто проїжжав хрещатиком, а там шкільний базар (кінець вересня)  взяв помацав купив, тутже вернувся, купив іще.
друга коробка не одкрита ще лежить. ось такі Ссылка (економлю) . може я замало в житті гіпер імпортного, мега якісного носив і бачив.  ну фіглі там в 80-тих голд куп, самопал і адідас "сов'єцький".  

 но тут кажись саме такий випадок дуже якісної але ще не розкрученої в нас фірми. х/з де їх пиляють. писано - маде ін канада, стандарт уса. знач даже стєлька нев@бєнно якісна. багатослойна, товста, густо прошита по периметру.  живе довше ніж кросовок.
сам крос повністю із шкури.  дєрьмо-нтіну / пластіку нема зовсім.  і язик шкуряний. в районі п'яти під стєлькою вставка із чогось на зразок
спіненого латекса.  якийсь там супінатор називаєцця, короч демпфер.     сама шкура не галантерейка перчаточна, а правильна товста і еластична. підошва 2 слойна.  низ твердий, хєрстираємий.  верх м'який.

 мінуса.  може так тільки в мене, але через наявність демпфера під п'ятою, п'ята собсна трохи хляпає. шо якби не зовсім добре рас,
через це хляпання підкладка на п'яті (жовтого кольору на фотах) протираєцця десь за місяць. пірилон вилазить десь за 2-3. і останнє - якшо в дорогих (бачив схеми) демпферна вставка якийсь гелієвий мошечок, система по типу силіконових цицьок.  то тут вспінена фігня, від зжимання, перегородки піни рано чи пізно порвуцця, і вставка - плоска.

да, забув сказать.  жила на мені ця холєра 2 роки.  з дня в день.  в зимку, в літку, в дощ, завжди.  поки просто не згнила, і вказівні пальці на ногах не повилазили на зовні.  а 2 роки по моїх мірках це в двічі більше норми.  тоєсть живуча зараза.  за шо і хвалю.

Димкоу,  я ше не в склєґрозі, я пам'ятаю шо рік тому ти такуж тему вже створював.  причина не є гуд.

 ну от десь так.

Cсылка на пост
+1
 Димкоу

На сайте с 05.04.2009
Репутация: 181
Сообщений 924
Пол: Мужской(27)
Город: Донецк
Стиль: BMX:Street
Байк: Т1
19 мая 2016 в 19:23

[/skript], да, всё верно, в прошлом году создавал подобную тему, только в ней обсуждалась обувь для катания а не для ходьбы, как сейчас.

Cсылка на пост
0
  [ Подписаться на ответы в данной теме ]

  • (2 Страниц)
  • 1
  • 2



ПОХОЖИЕ ТЕМЫ (сортировать по релевантности или по дате)
Посл. ответ Тема Автор Ответ. Просм.
11 янв 2013 в 00:00
  Vans X Figure Mr. Core95170
16 июн 2016 в 00:00
  Кеды vans authentic
  На страницу 1, 2
Wo111and2337565
7 мар 2013 в 00:00
  Vans x TheDiggest - NYC Trip СтаФФ..35228
23 мая 2016 в 00:00
  Denis Segedin Vans Edit Denis Segedin32633
29 янв 2012 в 00:00
  COLONY X VANS Adelaide Trip Antoxa258415065

  Список форумов ›››› Экипировка

  Форум:   







© 2003-2024 X-Bikers.com - горный велосипед, велотриал, фрирайд, стрит, дёрт, BMX
Размещение рекламы на сайте
Использование материалов без разрешения владельцев не допускается