[ Поиск ] [ Регистрация ] [ Пользователи ] [ Вход ]

  Список форумов ›››› Железки ›››› Просмотр темы

допоможіть з педалями SAINT......або історія як я лоханувся

Автор Сообщение
 Pikassoo

На сайте с 01.09.2010
Репутация: 11
Сообщений 116
Пол: Мужской(34)
Город: Львів
Стиль: MTB:Freeride
18 июн 2016 в 20:08

Короч це історія про те як без лоха погане життя..де в ролі лоха виявився яsmiley-ac.gif.................знайшов недорого на OLX педалі saint pd-mx80, за привабливу ціну мажй нові. Домовились з продавцем, і він мені їх вислав наложкою. коли педалі прийшли на нову пошту пішов забирати посилку. на новій пошті попросив оглянути вантаж, розпакував подивився технічний стан, наявність люфтів і все такє......педалі виявилися в чудовому технічному стані та й візуально майже нові з мінімальними слідами використання.........прийшов додому почав їх ставити і тут самий цікавий момент від якого я офігів............дві педалі виявилися правими.......тобто з різьбою в одну сторону. я на новій пошті навіть не звернув увагу на позначкі на педалях що на обох R пише, мены навыть на думку не прийшло те що дві бу педалі можуть бути правими, знаю що це моя вина і я лоханувся і нема вже кого винити тим більше продавець звичайно мовчить і номер недоступний вже..............тут багато тем вже було про те як через неуважність на новій пошті народ мав геморой. тому прошу не росказувати про те що тра дивитися все уважно і що сам винен.

А тепер основне допоможіть знаючі люди. Тут на форумі багато майстрів...чи можна переточити різьбу в педалі з лівої на праву, чи можливо можна якусь втсавку виточити чи потрібно всю вісь переточувати чи можливо взагалі нічого не можна зробити вже???

Cсылка на пост
+6
Поделиться:
VKontakte Facebook
 Po.War

На сайте с 08.01.2011
Репутация: 203
Сообщений 536
Пол: Мужской(31)
Город: Херсон
Стиль: MTB:Enduro
Байк: Specialized Enduro+Trek Fuel
18 июн 2016 в 20:30

ну в теории тебе проще выточить вставку на правую резьбу, но при продаже шатунов будут проблемы ...хз, может проще выточить новую ось в педаль, вова хеви, дентриал, саша мт. много добротных мастеров... забыл, Реготун, он же Дэн Чудовище, думаю с легкостью все мастера тебе помогут с твоей проблемой =)

Errare Humanum Est - Человеку свойственно ошибаться

Cсылка на пост
+10
 Pikassoo

На сайте с 01.09.2010
Репутация: 11
Сообщений 116
Пол: Мужской(34)
Город: Львів
Стиль: MTB:Freeride
18 июн 2016 в 20:53

Po.War  ти маєш на увазі вставку в шатун?.............не хотілосяб курочити нові шатуни..............я думав можливо можна виточити вставку на вісь педалі але не впевнений шо там достатня товщина щоб зточити різьбу на педалі і виточити туди ставку

Cсылка на пост
0
 Po.War

На сайте с 08.01.2011
Репутация: 203
Сообщений 536
Пол: Мужской(31)
Город: Херсон
Стиль: MTB:Enduro
Байк: Specialized Enduro+Trek Fuel
18 июн 2016 в 20:55

ты правильно понял, поэтому советую выточить просто новую ось с хромолибденовой стали , с нужной резьбой и не парится. Одно из решений

Errare Humanum Est - Человеку свойственно ошибаться

Cсылка на пост
+6
 Withayt

На сайте с 09.05.2016
Репутация: 19
Сообщений 6
Пол: Мужской(23)
Город: Святогорск
Стиль: MTB:Enduro
Байк: Bulls Wild One 2016 Castom
18 июн 2016 в 23:15

Если необходимо впихнуть педали не трогая шатуны, и на этой же оси, то выходом может быть только сточить эту самую ось на месте старой резьбы, и там же нарезать новую резьбу, выточить втулку, и закрутить всю эту конструкцию. А вот на практике будет сложнее: диаметр оси педали 12 мм, а если точить втулку, то она должна быть хотя-бы 3 мм толщиной, и в итоге ось нужно будет точить до 6 мм в диаметре. Решение точно не из лучших, так как прочность будет уже на опасном уровне. Так что если делать пл человечески, то менять всю ось

Cсылка на пост
+4
 Skruffi

На сайте с 10.07.2011
Репутация: 245
Сообщений 3292
Пол: Мужской(33)
Город: Днепродзержинск
Стиль: MTB:Street
Байк: Cube Stereo, WTP Envy
18 июн 2016 в 23:58

Выход только один - искать новую ось.
Лепить правую педаль на левый шатун - бред. Она будет раскручиватся.
Стачивать тоже бред. Во первых уху@каешь нормальную ось, во вторых с полученой резьбой меньшего диаметра, есть шанс что быстро розшатается.

Cсылка на пост
+5
 pinokio

На сайте с 22.07.2008
Репутация: 88
Сообщений 196
Пол: Мужской(35)
Город: Херсон
Стиль: MTB:Freeride
Байк: Старое корыто
19 июн 2016 в 00:10

Правильный вариант-купить другие педали-не извращайся над шатунами,особенно если они стоят дороже самих педалей

Cсылка на пост
+3
 Kardinal94

На сайте с 23.04.2014
Репутация: 219
Сообщений 1532
Пол: Мужской(27)
Город: Киев
Стиль: MTB:Freeride
Байк: Стунтус
19 июн 2016 в 00:12

Закрутить и шестигранник не вынимать. прикрутить изолентой к шатуну, что бы не расскручивалась)))

А вообще - да, эту ось оставь как запасную или продай кому надо, а сам отдай заказ токарям, пусть сделают. Если не хочешь хромоль, у стифлера на антонова можно титановую выпилить. Ссылка 

Слишком длинный
Cсылка на пост
+1
 Little_Jacob

На сайте с 01.05.2015
Репутация: 36
Сообщений 177
Пол: Мужской(22)
Город: Каменец-Подольский
Стиль: MTB:Downhill
Байк: Aurum A7.2 + Big Hit
19 июн 2016 в 00:34

Не знаю як цей варіант по міцності і т.д., просто прийшло в голову, не настоюю шо це найкращий варіант.
що якшо зрізати резьбу в 0, наварити туди і нарізати там вже ту резьбу шо треба?smiley-crazy.gif 

DustyBustard писал(а):
Парень, считай что теперь ты в анальном рабстве у всего форума.
Cсылка на пост
0
 Pikassoo

На сайте с 01.09.2010
Репутация: 11
Сообщений 116
Пол: Мужской(34)
Город: Львів
Стиль: MTB:Freeride
19 июн 2016 в 02:18

тут ще одна проблема виявилася.................і заключається вона в тому що самі платворми повинні бути різні ліва і права а оскількі в мене дві праві то і платформи дві однаковіsmiley-dash2.gif

Cсылка на пост
0
 formazon

На сайте с 23.01.2013
Репутация: 191
Сообщений 2562
Пол: Мужской(36)
Город: Житомир
Стиль: MTB:Enduro
19 июн 2016 в 10:19

Pikassoo писал(а):
тим більше продавець звичайно мовчить і номер недоступний вже.

Для начала, давайте ФИО продавца его телефон и город обитания в тему. Чтоб завтра не обьявился на форуме человек, которому продали вилку с отскоками и в левой и в правой ноге.

Pikassoo писал(а):
заключається вона в тому що самі платворми повинні бути різні ліва і права

Как так-то? Обычно платформы одинаковые. Что там отличаеться?

Cсылка на пост
0
 xlr8r

На сайте с 05.09.2012
Репутация: 156
Сообщений 894
Пол: Мужской(33)
Город: Київ-Чернівці
Стиль: MTB:Freeride
Байк: Specialized
19 июн 2016 в 10:26

Єдине рішення проблеми, на мою думку - виточити нову ось, ліву) Або ж пошукати оригінальну, якщо вони є у наявності і ціна адекватна.


Pikassoo писал(а):
тут ще одна проблема виявилася.................і заключається вона в тому що самі платворми повинні бути різні ліва і права а оскількі в мене дві праві то і платформи дві однакові

Оце вже неприємність. Тоді вихід один - виставляти на продаж, може комусь треба буде на запчастини.

Cсылка на пост
0
 Бортмеханик

На сайте с 10.11.2011
Репутация: 31
Сообщений 506
Пол: Мужской(23)
Город: Киев
Стиль: MTB:Enduro
Байк: Шопопало
19 июн 2016 в 10:56

formazon, они в профиль имеют форму паралелограмма. И, соответственно, левая педаль в профиль зеркально отражена.

Tolik92 писал(а):
От ударов рулевой и гироротора у меня аж диван содрогается.
Cсылка на пост
0
 Pikassoo

На сайте с 01.09.2010
Репутация: 11
Сообщений 116
Пол: Мужской(34)
Город: Львів
Стиль: MTB:Freeride
19 июн 2016 в 11:06

народ всім дякую за допомогу............сьогодні такі вийшло звязатися з продавцем і виявилося що він просто помилився і в понеділок відправить потрібну педаль............такщо мій кіпіш був певно марним.......ну принаймні в понеділок побачу коли відправить мені потрібну педаль

Cсылка на пост
0
 Vova hevy

На сайте с 20.03.2011
Репутация: 1472
Сообщений 782
Пол: Мужской(43)
Город: Калуш
Стиль: MTB:Freeride
Байк: Big hit 3. 07. Fox40 RC2
19 июн 2016 в 11:07

Pikassoo,  а ти  продавцю звонив  про цей косяк ?
 можливо   по його неуважності в нього залишилось 2 лівіsmiley-ap.gif , і не в його інтересах такий розклад .
 по темі : точи нову ось. 

,,клієнт доволєн - я спокоєн, девіз майстерні Вови хеві,,
Cсылка на пост
+6
 erazel

На сайте с 05.04.2007
Репутация: 34
Сообщений 579
Пол: Мужской(39)
Город: Тернопіль
Стиль: MTB:Enduro
Байк: Trek Remedy 66, Jamis Dakar
19 июн 2016 в 11:13

pinokio писал(а):
Правильный вариант-купить другие педали

Дополню - УБИТЫЕ педали. за маленькую цену и взять с них оську. А остальное оставить на запчасти. Или найти пару педалей с ухайдохоной правой педалью smiley-ab.gif
УПС, не дочитал. Ну если продавец вышел на связь то нечего тут себе голову ломать.

Cсылка на пост
0
 samarrrsky

На сайте с 03.01.2012
Репутация: 830
Сообщений 143
Пол: Мужской(34)
Город: Киев
Стиль: MTB:FourСross(4X)
Байк: Specialized SX и Specialized Enduro
19 июн 2016 в 15:12

Уже конечно не особо актуально для ТС, но все же озвучу. Есть в наличии оригинальный правые оси и через месяц будут левые. Пишите в лс, если для кого-то актуально.

Веломагазин BIKE BUILDERS - Киев. Доставка ChainReactionCycles. Более 2 700 отзывов покупателей
Cсылка на пост
0
 Pikassoo

На сайте с 01.09.2010
Репутация: 11
Сообщений 116
Пол: Мужской(34)
Город: Львів
Стиль: MTB:Freeride
19 июн 2016 в 16:25

samarrrsky писал(а):
Уже конечно не особо актуально для ТС, но все же озвучу. Есть в наличии оригинальный правые оси и через месяц будут левые. Пишите в лс, если для кого-то актуально.


я вам писав вже і в контакті і тут ви написали що тількі права є в наявності...........але вся проблема в тому що в мене дві платформи праві і певно ліва вісь в праву платформу навіть не вкрутиться.......але як я писав вище з продавцем звязався і він в понеділок відправить мені ліву педаль..............тому всім дякую і думаю тему можна закривати 

Cсылка на пост
0
  [ Подписаться на ответы в данной теме ]



ПОХОЖИЕ ТЕМЫ (сортировать по релевантности или по дате)
Посл. ответ Тема Автор Ответ. Просм.
31 мая 2017 в 00:00
  Ігор Кравченко допоможіть знайти його!!!! Допоможіть будьласка!
  На страницу 1, 2, 3...6
Колькін11528707
5 июл 2010 в 00:00
  Появилась такая проблема с педалями на BMX RedStaR1310552
2 мая 2011 в 00:00
  Как правильно называеться та втулка что между педалями? GARFT411349
8 сен 2008 в 00:00
  после оборотов педалями назад не сразу прихватывает передача
  На страницу 1, 2
Vasya 19269414
6 ноя 2016 в 00:00
  Літня історія. vasyok12164523

  Список форумов ›››› Железки

  Форум:   







© 2003-2024 X-Bikers.com - горный велосипед, велотриал, фрирайд, стрит, дёрт, BMX
Размещение рекламы на сайте
Использование материалов без разрешения владельцев не допускается