[ Поиск ] [ Регистрация ] [ Пользователи ] [ Вход ]

  Список форумов ›››› Флейм ›››› Просмотр темы

Зменшення цінового ліміту на неоподатковані посилки з-за кордону. Ще один цвях в труну забугорного інтернет-шопінгу.

чи будуть Мінфіном введені нові ліміти?
все до того йде...  80%
ні, не будуть  20%
Проголосовало 51 человек(а).
Голосовать могут только зарегистрированные посетители. [ Вход ]

  • (5 Страниц)
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Автор Сообщение
 skokskok$po40

На сайте с 06.02.2015
Репутация: 21
Сообщений 170
Пол: Мужской(61)
Город: Куив
Стиль: Стритец
Байк: SJ evo
9 дек 2016 в 01:22

Как меня умиляет ехать утром по РОДНОМУ Киеву, по проспекту бендеры сука и в машине слушать транс и прогрессив в исполнении никому не известных хохлогруп... которые вообще не знают что такое музыка и очередные затертые до дыр обработки вакарчука, другой рики и т д, от которых блевать охота. Все потому что необразованной западной чурке черномазой чисто ради "Впику не так как в раше" захотелось блядь. Вас казнить надо за такое. Родной язык и государственный это все очень хорошо и правильно, но блядь насыщать и НАСИЛЬСТВЕННО НЕДУМАЯ ВИСТО РАДИ В КОНТРУ ИМ, тратить миллионы на переименования и ЗАВЕДОМ ТАКИЕ ПРОВОКАЦИОННЫЕ И СПОРНЫЕ УЖ ИЗВОЛЬТЕ. Радиостанции(я дружу с кучей диджеев) в полном ахуе , репертуара нет. Кто блядь у нас лаунж играет, кто транс, кто кто кто??? Черномазые обезьяны из своих дыр в Киев мой приперлись рассказывать что мне слушать.

В тэбэ малэнькэ яэчко(однэ)?!! - катай стрЫтЭЭЭЭЦЬ!
Cсылка на пост
 Jinner

На сайте с 19.05.2010
Репутация: 193
Сообщений 2074
ЗАБАНЕН.
Пол: Мужской(34)
Город: Вонючий хутор жлобов и рагулья
Стиль: MTB:Downhill
Байк: Scott Ransom 2020
9 дек 2016 в 01:22

am.ok,  у меня там еще много других вопросов было, но ты, я вижу, отвечаешь только на те, на которые не очень стыдно ответить, да? 


специально для тебя повторю свой пост
Jinner писал(а):
am.ok, am.ok писал(а): Про шо й мова. Твоя історія - гнилий совок, який тирив все що міг, бо свого не було і в якому всі були офігенно «щасливі»! Ти тут шось лепечеш про причинно-наслідковий зв'язок, а сам «бревна не видишь» або погано 80-і & 90-і пам'ятаєш. То яку, в ср*ку, Україну ти побудуєш? Як людина, як не знає своєї історії може побудувати майбутнє? класс...скажи честно: зигуешь? Да, действительно, ужасное было время: бесплатное образование, медицина, жилье, развитие промышленности...то ли дело сейчас... am.ok писал(а): Город: Стрий это о многом говорит... am.ok писал(а): Про шо й мова. Твоя історія - гнилий совок, який тирив все що міг ну, пожалуй, в таком случае, ваша история, это СС "Галичина", гауляйтерство и расстрел недостаточно украинских украинцев? Слушай, твой дед часом с немцами не сотрудничал? А то откуда такая нееависть к совку, во время существоаания которого, по сути Украина и стала Украиной?   am.ok писал(а): Хоча логічно, тобі краще шоб овоч лишився, скоро би всі на рузьге белькотали і потртрет Путлєра на стіні в обов'язковому порядку вішали. нет, блядь, я счастлив тарифам, беспределу власти, феодальному строю, средним зарплатам по стране в 200 баксов,  геноциду народа, тотальному воровству в правительстве и твоим землякам-хуесосам с двумя классами образования в парлдаменте, рассказывающим мне какие фильмы я могу смотреть, а какие нет. Один вопрос: что жде ты, сука, сейчас на майдан не идешь, или все тебя сейчас устраивает?


Смерть москалям
Cсылка на пост
 am.ok

На сайте с 24.09.2013
Репутация: 107
Сообщений 509
Пол: Мужской(35)
Город: Стрий
Стиль: Стритец
9 дек 2016 в 01:27

Jinner писал(а):
бесплатное образование, медицина, жилье, развитие промышленности...то ли дело сейчас...

Михаил Восленский «Номенклатура. Господствующий класс Советского Союза.». 600+ сторінок. Осилиш - приходи «пагаваріть», а поки що і далі показуй свій високий культурний & інтелектуальний рівень. Свободєн.©

Cсылка на пост
 F.l.a.k.e

На сайте с 03.12.2010
Репутация: 601
Сообщений 3276
Пол: Мужской(32)
Город: Киев
Стиль: MTB:Urban Freeride
Байк: Liteville 601 XXL + FOX 36
9 дек 2016 в 01:54

Из личных наблюдений:
Твердолобость и садомазохизм воспитывался и прививался нам десятилетиями - ещё с садика. И люди про100 нехотят думать, развиватся - вот они знают что будут сидеть и выполнять какую-то свою дибильную, примитивную работу и их это устраивает. А потом когда оно и так малооплачиваемое ещё и в 3,5 раз хуже стало то человек не думает о том что нужно что-то менять или нах он в институте заплатил за 5,6-ой курс, нахрена с его родителей выкачивали по 1000 баксов в год за военную кафедру, лижбы безмозглый каквсечеловек человеком стал.Вот плывёт себе человек по течению - неприятно ему, песок в еб**ло, ветер, а ему в кайф - он же садомазо практикует и при этом всем ноет и винит кого угодно кроме себя. 
Поэтому не благодарное это дело человеков просвещать - они тебя послушают, покивают согласившись, наступит очередной понедельник, получат порцию своих плетей (на работе немного,  дома, в общественном транспорте) и сядут себе тихонько в стороночке и смирно будут выполнять свою работу, потому что кроме этого они ж ничего не хотят делать , ой то есть не умеют, то есть у них не было шанса пока что, НО ОН ОБЯЗАТЕЛЬНО НАСТУПИТ В СВЕТЛОМ БУДУЩЕМ, главное верить ...

Дасвиданья
Cсылка на пост
 NicholasKG

На сайте с 31.08.2013
Репутация: 93
Сообщений 523
Пол: Мужской(34)
Город: Львов
Стиль: MTB:Enduro
Байк: з двома колесами та педалями
9 дек 2016 в 12:06

був я вчора поза досягненням інтернету, і от відкрив сьогодні форум, побачив актуальну тему, думаю почитаю... Сиджу читаю першу сторінку все +- по темі... Думаю зазирну на останню. І тут наче стоїш на березі річки, готуєшся зануритись в озерну водичку, *уяк і ти в гівні по вуха. Де озеро? Починали про ліміт і закон а в результаті хохли, чурки, транс прогрессів... 
ЩО?
в нас люди вміють по темі спілкуватись чи це не можливо? треба завжди з відром гівна ходити і поливати все в радіусі досяжності хвилі? 

НЕ ПЕРЕХОДЬ ЗА ЦИМ ПОСИЛАННЯМ! [ Ссылка ]
Cсылка на пост
 [/skript]

На сайте с 14.08.2012
Репутация: 186
Сообщений 1380
Пол: Мужской(53)
Город: Київ
Стиль: MTB:Urban Freeride
Байк: да. є.
9 дек 2016 в 12:18

NicholasKG,  ну тема, якби кінчилась.  там все обговорили.  далі пр шо говорить??   от і понеслось гівно по трубах.
ну і по традицї
[+] на
acoylcosipt327dx4ol4leoj6.jpg
 

Cсылка на пост
 NicholasKG

На сайте с 31.08.2013
Репутация: 93
Сообщений 523
Пол: Мужской(34)
Город: Львов
Стиль: MTB:Enduro
Байк: з двома колесами та педалями
9 дек 2016 в 12:23

[/skript писал(а):
]ну і по традицї
гречно даякую)

НЕ ПЕРЕХОДЬ ЗА ЦИМ ПОСИЛАННЯМ! [ Ссылка ]
Cсылка на пост
 am.ok

На сайте с 24.09.2013
Репутация: 107
Сообщений 509
Пол: Мужской(35)
Город: Стрий
Стиль: Стритец
9 дек 2016 в 12:37

NicholasKG писал(а):
був я вчора поза досягненням інтернету, і от відкрив сьогодні форум, побачив актуальну тему, думаю почитаю... Сиджу читаю першу сторінку все +- по темі... Думаю зазирну на останню. І тут наче стоїш на березі річки, готуєшся зануритись в озерну водичку, *уяк і ти в гівні по вуха. Де озеро? Починали про ліміт і закон а в результаті хохли, чурки, транс прогрессів... ЩО? в нас люди вміють по темі спілкуватись чи це не можливо? треба завжди з відром гівна ходити і поливати все в радіусі досяжності хвилі?

Дарма, дарма. Зараз прийде скокскок і скаже шо ти махровий біндера, який на суржику© белькоче.

P.S. З Днюхою!

Cсылка на пост
 camo

На сайте с 10.06.2011
Репутация: 142
Сообщений 604
Пол: Мужской(35)
Город: Київ
Стиль: MTB:Enduro
Байк: Trek Fuel EX 9 + Suntour Epicon
9 дек 2016 в 13:08

NicholasKG писал(а):
в нас люди вміють по темі спілкуватись чи це не можливо? треба завжди з відром гівна ходити і поливати все в радіусі досяжності хвилі?

Люди вміють. Створіння - ні.

skript писал(а):
тема, якби кінчилась.
 
Ключове слово -  якби. Я б запевненням наших високопосадовців не квапився вірити. Ще все 100 раз помінятись може. )


Ну добре... Як казав Т.Бульба: - "Я тебе породив, я тебе і вб'ю!".
Раз так вже трапилось (не без зусиль нашої радикальної фракції "ярих антискакунів"), що тема гайнула в "срач", то я вже нарешті дам можливість модератору (а я знаю що він слідкує, тихарь smiley-ae.gif) пороздавати нам всім бани і закрити тему. Тому нарешті і сам повноцінно поллю гівном опонентів, а тот тут стільки пафосних епітетів прозвучало на мою адресу: щенятко, дегенерат, ніщенка і.т.д... та і окрім того - п'ятниця )
Отож... Я певний час більш-менш, БІЛЬШ-МЕНШ! стримано там без мату реагував на ізліянія членів, чи то пак краще сказати - хуїв, фракції наших "ярих антискакунів" бо тупо насміхався і потішався над ними і над їх писаниною. Раз в когось будь-яка тема зводиться до понять майдан, тамга, сало то й хуй із ними...

Стосовно мовного питання.
Оформив тему мовою оригіналу на УП, сидів нікого не чіпав, і тут оппа-а! ''А че єто ти на укрмову перешел?!'' Я такий одразу - чікс! Ага-а ) Єсть контакт... )) Ну і далі вже керування польотом перейшло до рук такого злого, цинічного троля, що живе всередині мене ) (люблю я інколи познущатися з людей. Особливо з ідіотів)
Ніде!, курва, НІДЕ! НІКОЛИ! на форумі не писав я українською ) тіко тут сиджу вже третій день спеціально тролю і стібуся над вами дурниками ) Бо в вас, дурників, - як у собачок Павлова, - рефлекторне виділення слини на мову і епічно-ідіотичні висери в коментарях )) А ви ведетесь і ще й стараєтесь давати якісь тупі оцінки ступеню мого володіння мовою, хоч самі не здатні і одного речення написати, бо в вас інсульт трапиться і ви здохнете нахєр якщо випадково розкладку клавіатури на 'українську' перемкнете.smiley-bj.gif

Мені вистачило поставити одне, лише одне, просте але ключове питання (стор.2 8-й комент згори) вашій фракції 'ярих антискакунів', щоб зробити один але головний висновок про те хто ви і що ви, про вас і вашу позицію, точніше про її відсутність. І цей висновок полягає в тому, що ви - шлюхи. Ну-у, просто-напросто - шлюхи.
Замість простої і однозначної відповіді у вас одразу почався реактивний понос не по темі. Бо це вас зачепило, і ви самі знаєте для себе відповідь на це просте питання але, через свою слабкість, не можете навіть собі зізнатись, що ви просто - шлюхи, шкури, повії, багато-як вас можна назвати... а тут вас так одним прийомом всю вашу радикальну фракцію 'ярих антискакунів' вивели на чисту воду. Хто вас грає - той і формує ваші погляди. І це, зверніть увагу, реально обгрунтований висновок, а не пусті заяви, як у скок-пок-пока, що я ніщенка, ніколи не поїду в карпати і іншого ядєрного брєду )))
Не шановна пані скок-пок-пок, я знаю, вмію, і можу власноруч майже, майже! сам, зробити те що мені тре до мого байку. І тут на форумі є люди які це бачили на власні очі. І фінансових засобів мені завжди на це вистачало. Бо я здатен створювати, і маю розум і знання. Ну а ти просто - шлюха і хуїсос )

Все, далі розводити демагогію не буду, хто має розум - той збагне.

Модер, - жги. Я знаю ты долго терпел smiley-ap.gif
Всем цемки-обнимашки. Скок-пок-пок - рот твой ебал. Адью!

 



\"Здуру можна вламати там де кістки нема.\" (с) ДМ
Cсылка на пост
 cherniga

На сайте с 26.06.2013
Репутация: 55
Сообщений 184
Пол: Мужской(31)
Город: Полтава
Стиль: MTB:Freeride
Байк: GT La Bomba 2.0 (2012)
9 дек 2016 в 13:22

Отозвали

Всегда есть тот, кто быстрее тебя
Cсылка на пост
 NicholasKG

На сайте с 31.08.2013
Репутация: 93
Сообщений 523
Пол: Мужской(34)
Город: Львов
Стиль: MTB:Enduro
Байк: з двома колесами та педалями
9 дек 2016 в 13:28

cherniga писал(а):
Отозвали
старання форумівців дали результати :) можна закривати тему!

НЕ ПЕРЕХОДЬ ЗА ЦИМ ПОСИЛАННЯМ! [ Ссылка ]
Cсылка на пост
 cherniga

На сайте с 26.06.2013
Репутация: 55
Сообщений 184
Пол: Мужской(31)
Город: Полтава
Стиль: MTB:Freeride
Байк: GT La Bomba 2.0 (2012)
9 дек 2016 в 13:40

NicholasKG писал(а):
старання форумівців дали результати

навряд чи, скоріше чиїсь владні інтереси

Всегда есть тот, кто быстрее тебя
Cсылка на пост
 Nehalem X

На сайте с 06.01.2011
Репутация: 80
Сообщений 386
Пол: Мужской(27)
Город: Ужгород
Стиль: MTB:Freeride
Байк: Astro AFFRB + Vivid Air R2C+ Totem RC2DH solo
9 дек 2016 в 14:23


cherniga, розказують шо іменно спротив та невдоволення громадськості вплинули на відзив законопроекту

Cсылка на пост
 [/skript]

На сайте с 14.08.2012
Репутация: 186
Сообщений 1380
Пол: Мужской(53)
Город: Київ
Стиль: MTB:Urban Freeride
Байк: да. є.
9 дек 2016 в 14:44

проштовхували проект якісь ліві лопухи.  ну там жора і синов'я беруть замовлення на мелкий ворк у сіськи, інтела.  платять з/п якимсь студентам. студи пишуть код
 в аканцовкі фірма подає заявку од Інтела на всю цю лобуду.   тут народ піднімає вонь в напрямку "шо за діла? вас шо, бляха-муха,прям щя бєженцами робить?
у відповідь на шум піднімає голову Інтел і робить офіційний месідж - це не ми робили таку заяву. ми ващє то проти ....     иц нов гу-уд.  і тут всі погляди повертаюцця до ініціатора, а той вже тихенько лізе під стіл.  ну ясно шо при ході на зад, хтось із подаванів побіжить раніше решти.  і настучить на остальних.  так шо вже ні для кого не таємниця шо в того жори нормальна така мережа взуттєвих магазинів. (і не тільки)  і вже жора,  який спочатку хотів шоб про нього і далі ніхто незнав, зараз сильно хоче шоб про нього всі забули.

  мораль.  =  даже якшо ти за дефолтом не зможеш вирішить питання і видать всім звізди- воняй з усієї сили.  може на звуки воні проснецця той хто може.
не соси х.   ніколи не здавайся.

Cсылка на пост
 Roman1985

На сайте с 16.10.2012
Репутация: 109
Сообщений 360
Пол: Мужской(36)
Город: Горловка/Лисичанск
Стиль: MTB:Enduro
Байк: Самовар: Winner Enduro
9 дек 2016 в 15:13

Да уж, с обеих сторон так ничего и не поменялось. И обидно за уровень общения... Самый хохот в том, что дикий срач идёт между земляками-киевлянами, ну окромя ам-ока.)))
А тебе, уважаемый ам-ок, может к психолгу походить - какая-то паранойя про нападение братьев, нелюбовь к совкам и прочей домашней утвари...
Тему закрывать, но не сносить бы.  


Правильно заданный вопрос уже содержит половину ответа!
ПС: Захожу редко, п!Зжу только по делу)))
Cсылка на пост
 am.ok

На сайте с 24.09.2013
Репутация: 107
Сообщений 509
Пол: Мужской(35)
Город: Стрий
Стиль: Стритец
9 дек 2016 в 15:28

Roman1985 писал(а):
И обидно за уровень общения...

І не кажи, так матом крив ватанів скрєпних, шо аж гай шумів. В кожному своєму пості.

Roman1985 писал(а):
А тебе, уважаемый ам-ок, может к психолгу походить - какая-то паранойя про нападение братьев, нелюбовь к совкам и прочей домашней утвари...

Обов'язково сходжу, але йти треба до ватного, бо адекватний мені ще й дякую скаже. А ватний пропише пару сеансів 1-го канала, пару сеансів ватних форумів & я однозначно «вилікуюсь».

Cсылка на пост
 Roman1985

На сайте с 16.10.2012
Репутация: 109
Сообщений 360
Пол: Мужской(36)
Город: Горловка/Лисичанск
Стиль: MTB:Enduro
Байк: Самовар: Winner Enduro
9 дек 2016 в 17:43

да и хрен с ним...


Правильно заданный вопрос уже содержит половину ответа!
ПС: Захожу редко, п!Зжу только по делу)))
Cсылка на пост
 dmytro_tm

На сайте с 25.06.2013
Репутация: 6
Сообщений 6
Пол: Мужской(36)
Город: Ивано-Франковск
Стиль: MTB:Enduro
Байк: Dartmoor Wish
9 дек 2016 в 19:37

Удалите все это нах, только пост про "Отозвали" и сиську скрипта оставте =)
да и забанте тех кого нужно. 

Cсылка на пост
  [ Подписаться на ответы в данной теме ]

  • (5 Страниц)
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5



ПОХОЖИЕ ТЕМЫ (сортировать по релевантности или по дате)
Посл. ответ Тема Автор Ответ. Просм.
19 ноя 2013 в 00:00
  Захист прав при Інтернет купівлі [from kosto] kosto117400
4 ноя 2018 в 00:00
  Всі іноземні посилки дорожчі 22 євро обкладатимуться ПДВ tsypa_broiler133838
13 ноя 2012 в 00:00
  Троя один день, один час. MUHONOID106080
9 янв 2013 в 00:00
  Історія про те, чому потрібно перевіряти посилки на пошті (многа букаф і 0 фото)
  На страницу 1, 2
SyncExplose2310041
28 мая 2015 в 00:00
  Ще один кидалово!!!!!
  На страницу 1, 2
Мішаня з Калуша3911371

  Список форумов ›››› Флейм

  Форум:   







© 2003-2024 X-Bikers.com - горный велосипед, велотриал, фрирайд, стрит, дёрт, BMX
Размещение рекламы на сайте
Использование материалов без разрешения владельцев не допускается