[ Поиск ] [ Регистрация ] [ Пользователи ] [ Вход ]

  Список форумов ›››› Железки ›››› Просмотр темы

Перші дві "тестові" дьортові рами зроблені в Україні (титанова і алюмінієва) ELEMENTS

  • (2 Страниц)
  • 1
  • 2

Автор Сообщение
 VenomBike

На сайте с 13.01.2013
Репутация: 826
Сообщений 866
Пол: Мужской(30)
Город: Кременчуг
Стиль: MTB:Street
26 апр 2017 в 15:22

Покритикую немного
рама починаєється від 1500$ і в них

Рама начинается от 1200 (МТБ), достаточно зайти на страницу ВК.
А починали вони з 700$ рама.

Не знаю откуда информация, но все вполне логично, растет опыт и качество - растет и цена. Так же растут затраты.
Навіщо робити раму, яка буде десятки років ходити і не ломатись, тим більше за дешево!

Здесь вопрос совершенно в другом, титановые рамы так же трескаются и ломаются. Они ушли из этой темы, из-за учень узкого рынка, экономически не интересно работать на такие маленькие объемы. Заговора производителей здесь нет.
менша за той самий плеє і суттєво менше на 30-50$

Лично я для себя не вижу никакого смысла платить на 30-50 долларов дешевле, за раму от человека, который не имеет опыта в рамостроении. Разница настолько мизер (это по сути цена рулевой), что выбор как таковой стоять не будет, взять крутой плеер, в крутой раскраске, с гарантией, точно ровный, и тд и тп, или на 50 баксов дешевле, "копию".

Это похвально, что ты занялся таким делом, я обеими руками за. Но пока это вижу полукустарно. Например тот же метод тестирования, мол дам райдеру кататься, он потом всем скажет: "Поцоны, рама норм - берем". Не серьезно.
На удивление мало критики от здешних критиков в данной теме, в стиле покажи расчеты и тд и тп, все массово пишут одни восторги, не имея как такового представления, что вышло в итоге.

Желаю тебе искреннего успеха и развития!

Cсылка на пост
+13
 Romaniuk

На сайте с 25.10.2005
Репутация: 390
Сообщений 1613
Пол: Мужской(37)
Город: Lviv
Стиль: MTB:DirtJumping
Байк: Elements Titanium+Fox 831 & Scutum+66RC2X
26 апр 2017 в 19:22

Я би хотів і маю що відповісти, але не хочу щоб чергова тема переросла в срач.

Тому напишу лише наступне: на кожен товар є свій клієнт, крапка!
А те яка рама буде і скільки вона коштує, будете обговорювати коли вона буде.


А титанові рами масово не робляться із-за ницької рентабельності.
Алю труба під раму коштує ~10$ за кілограм, а титанова 100$ за кілограм, ну нехай при масовому виробництві 50$ кілограм, плюс він складніший в обробці, інструмент швидше сідає, далі рахуєм самі, елементарна арифметика чи получиться собівартість роботи рами в100-150$ плюс назва за бренд і чи ті рама в роздріб бкде коштувати ті самі 200$.

Крім того такий факт, алюміній найпоширеніший метал в земній корі він займає 8%, пр тому залізо займає 4% (різниця в ціні із-за складності переробки), титан не пам'ятаю , але точно це буде менше 1%.
Чому деякі метали такі дорогі? Є три фактори:
1. Їхня поширеність в земній корі (тантал, паладій, то саме золото)
2. Складність переробки/отримання в чистому вигляді (той самі алюміній в порівнянні з залізом)
3. Ну і потреба в тій чи іншій галузі.

Мої контакти [ Ссылка ]
Cсылка на пост
+9
 VenomBike

На сайте с 13.01.2013
Репутация: 826
Сообщений 866
Пол: Мужской(30)
Город: Кременчуг
Стиль: MTB:Street
27 апр 2017 в 13:09

А титанові рами масово не робляться із-за ницької рентабельності.
Алю труба під раму коштує ~10$ за кілограм, а титанова 100$ за кілограм, ну нехай при масовому виробництві 50$ кілограм, плюс він складніший в обробці, інструмент швидше сідає, далі рахуєм самі, елементарна арифметика чи получиться собівартість роботи рами в100-150$ плюс назва за бренд і чи ті рама в роздріб бкде коштувати ті самі 200$.

Ну в общем это тоже самое что я написал, но другими словами. Рынок слишком узкий для массового производства. Даже при маленкой рентабельности при ОГРОМНЫХ партиях есть много примеров мировой продукции. Так что дело именно в количестве людей (читай спроса) (готовых платить за титановую раму, даже если бы она стоила 1000 долларов.), а не в заговоре производителей, мол не интересно делать вечный продукт и тд.
А про сложности обработки, наличия титана и прочие сложности это и так всем понятный факт, который только объясняет дороговизну итогового продукта.

Cсылка на пост
0
 NicholasKG

На сайте с 31.08.2013
Репутация: 93
Сообщений 523
Пол: Мужской(34)
Город: Львов
Стиль: MTB:Enduro
Байк: з двома колесами та педалями
27 апр 2017 в 14:51

VenomBike писал(а):
На удивление мало критики от здешних критиков в данной теме, в стиле покажи расчеты и тд и тп, все массово пишут одни восторги, не имея как такового представления, что вышло в итоге.

за всіх не скажу, але я особисто обидві рами бачив і пробував. Звичайно тестувати немає можливості, як мінімум тому, що з дьортами немаю нічого спільного, але зроблені рами в рази краще конвеєрних. Акуратність дійсно на рівні топа. А про тести, мені достатньо почекати трошки і поспостерігати, як сам виробник навалює на своїх рамах а не продає креслення рами дітям (не будемо тикати пальцями) ;) Ну і попри лабораторні тести іменитих виробників їхні рами ламаються. Тобто, що ми отримуємо: якісно зварену, дуже акуратну раму без заводського браку із можливістю підігнати під себе ТХ + виробник на території країни а це хороший плюс до гарантійних забовязань.

НЕ ПЕРЕХОДЬ ЗА ЦИМ ПОСИЛАННЯМ! [ Ссылка ]
Cсылка на пост
+14
 Romaniuk

На сайте с 25.10.2005
Репутация: 390
Сообщений 1613
Пол: Мужской(37)
Город: Lviv
Стиль: MTB:DirtJumping
Байк: Elements Titanium+Fox 831 & Scutum+66RC2X
27 апр 2017 в 17:29

Особисто моя думка, так як заварив вже не одну сотню рам.
Яка різниця між теорією і практикою?
Чому навіть в іменитих виробників рами ломаються не від удару, а від катання і не завжди агресивного? Вони розрахунків не проводять? Чи просто ігнорують їх чи навіть спеціально послаблюють деякі місця щоб рами ломались.
Далеко не треба йти, конструкції рами типу Глорі всі тріщать біля підсиділа, фейти антеми.
Пера тріщать, в яких ліве перво пряме, а праве гнуте вниз, щоб ланцюг не затирав.
І таке в любій промисловості.
Деякі моделі міцні і майе вічні, а інші ломляться за пів сезону.

Чому по розрахунках не можна було відразу прибрати слабкі місця?

Особисто для мене найкраща теорія, яка перевірена практикою.
Що було перше курка чи яйце?
Я вважаю, що була спочатку практика, а потім появилась теорія, для здешевлення процесу перевірки.

Мої контакти [ Ссылка ]
Cсылка на пост
+13
 Romaniuk

На сайте с 25.10.2005
Репутация: 390
Сообщений 1613
Пол: Мужской(37)
Город: Lviv
Стиль: MTB:DirtJumping
Байк: Elements Titanium+Fox 831 & Scutum+66RC2X
29 апр 2017 в 00:29

З власного досвіду скажу, в мене рами Харо тримались один сезон (маю три штуки) після якісної заварки (я їх мав ще раніше ніж почав сам варити) вони також тримали один сезон. Висновки далі робіть самі

Мої контакти [ Ссылка ]
Cсылка на пост
+1
 VenomBike

На сайте с 13.01.2013
Репутация: 826
Сообщений 866
Пол: Мужской(30)
Город: Кременчуг
Стиль: MTB:Street
29 апр 2017 в 04:39

Так же можно написать у меня рама %rama_name%, держится 5 сезонов, выводы делайте сами.

Cсылка на пост
0
 Romaniuk

На сайте с 25.10.2005
Репутация: 390
Сообщений 1613
Пол: Мужской(37)
Город: Lviv
Стиль: MTB:DirtJumping
Байк: Elements Titanium+Fox 831 & Scutum+66RC2X
30 апр 2017 в 11:57

Вчора відтестив трохи раму на змаганнях ФМБ туру в Перемишлі. Степдаун десь 5,5 м довжини і 3 висоти. Дьорт 3 м виліт, приземлення 5 м і прольот 6 м
Ну і квотер.
Політ нормальний, але таки та треба довший топ тюб робити...
https://pp.userapi.com/c639531/v639531172/1ec92/z8W5JKP0N...


Мій заїзд на титановій рамі на змаганнях FMB Tour BikeTown Przemysl Польща.
Було страшно (більше за вилку), але рама все витримала )) 

 

Мої контакти [ Ссылка ]
Cсылка на пост
+19
 Romaniuk

На сайте с 25.10.2005
Репутация: 390
Сообщений 1613
Пол: Мужской(37)
Город: Lviv
Стиль: MTB:DirtJumping
Байк: Elements Titanium+Fox 831 & Scutum+66RC2X
24 мая 2017 в 08:05

Пару новин. На рамі катаю політ нормальний, потрохи починаю привикати до дьортів, так я з осені не катав.
Як погода нормалізується, постараюсь відзняти пару кадрів.

Але є деякі зміни, рама дійсно виявилась трохи закоротка, коли проектував прив"язувався до довжини Top Tube зпамість Reach, занизив ростовку і відповідно Rech також зменшився, але це діло я трохи поправив.Короче псіханув smiley-ai.gif і  порізав раму
 qrdRPIBNPrg.jpg

Але все норм, я виточив новий рульовий стакан більшого діаметру і нові чашки

cKTSN0KoFxU.jpg

Ну і приварив його
 lMhTwGSnHhs.jpg  Trex7BgnqaU.jpg

За рахунок чого мій reach збліьшився десь на 8-10 мм
І рама набула більш агресивних рис, погодьтесь, нижня труба ф45 мм, а рульовий стакан ф39 мм не так дививлся, як тепер рульовий стакан ф50 мм

MnRJS7zKqa8.jpg XfTnUTEKzIc.jpg



Мої контакти [ Ссылка ]
Cсылка на пост
+15
 dalamar1987

На сайте с 18.09.2010
Репутация: 33
Сообщений 78
Пол: Мужской(34)
Город: Николаев
Стиль: MTB:Urban Freeride
Байк: Santa Cruz Blur
24 мая 2017 в 12:08

крутотень!

Cсылка на пост
0
 NicholasKG

На сайте с 31.08.2013
Репутация: 93
Сообщений 523
Пол: Мужской(34)
Город: Львов
Стиль: MTB:Enduro
Байк: з двома колесами та педалями
24 мая 2017 в 16:37

Romaniuk писал(а):
погодьтесь, нижня труба ф45 мм, а рульовий стакан ф39 мм не так дививлся
погодились) але тонший рульовий стакан придає рамі ретро вигляду, а от широкий вже відчутно сучасніший виглядає.

НЕ ПЕРЕХОДЬ ЗА ЦИМ ПОСИЛАННЯМ! [ Ссылка ]
Cсылка на пост
0
  [ Подписаться на ответы в данной теме ]

  • (2 Страниц)
  • 1
  • 2



ПОХОЖИЕ ТЕМЫ (сортировать по релевантности или по дате)
Посл. ответ Тема Автор Ответ. Просм.
6 авг 2018 в 00:00
  ELEMENTS Earthquake або перші тести двохпідвісної рами
  На страницу 1, 2
Romaniuk349160
22 сен 2017 в 00:00
  Перша в Україні хромолева рама. Проект "Козак Мамай"
  На страницу 1, 2, 3
Vladimir19644711456
23 окт 2014 в 00:00
  Необхідна порада щодо вибору самої "жирної" рами
  На страницу 1, 2, 3
zeera4012846
12 сен 2010 в 00:00
  Какие тормоза лучше "Juicy 7", "Stroker ride" или "Elexir"? nurger1310979
21 фев 2007 в 00:00
  Байкеры района "Богородское" и Парки "Сокольники" и "ВДНХ" Akirka59493

  Список форумов ›››› Железки

  Форум:   







© 2003-2024 X-Bikers.com - горный велосипед, велотриал, фрирайд, стрит, дёрт, BMX
Размещение рекламы на сайте
Использование материалов без разрешения владельцев не допускается