[ Поиск ] [ Регистрация ] [ Пользователи ] [ Вход ]

  Список форумов ›››› Видео ›››› Просмотр темы

5 років катання або 1/4 мого життя (текст + фотки + відео)

Автор Сообщение
 Dolor97

На сайте с 10.03.2012
Репутация: 119
Сообщений 425
Пол: Мужской(24)
Город: Львів
Стиль: MTB:DirtJumping
Байк: 26Player + Fox 32
5 окт 2017 в 23:11

22254677_2063049140593267_48555143541363
Привіт всім жителям цього чудового форуму! Сьогодні мені виповнилось 20 років і я задумався над тим, чим я взагалі займаюсь. Першим на думку звичайно ж прийшло катання. Після довгих підрахунків я визначив, що на даний момент я катаюсь рівно одну четверту частину свого життя (2 роки на прикладній математиці пройшли не просто так…лол..). Від чого мій мозок зразу засипало спогадами, які назбирались за ці 5 років і я чомусь вирішив поділитись з вами тим, що зі мною відбувалось ці 5 років, чим я жив четвертину свого життя.

 

Ітак, розділ Перший – Чому і для чого?

Почалось моє катання ще задовго до того, як я навчився ділити 20 на 5, а саме коли мені купили першу пародію на велосипед, цифрових фотографій якого звісно не існує. Але важливо інше, я не міг просто їздити по рівній дорозі розглядаючи світ навколо, мені постійно хотілось звідкись зістрибнути, заїхати на дерево чи розвезти калюжу по всьому тротуару… одним словом на екстрім потягувало. Так все продовжувалось до того моменту, поки я не назбирав нереальні 1400грн на новий Ардіс з магазину. Я не мав уявлення що я від нього хочу, але був впевнений, що мій велосипед найкращий у світі. Коли я переконався в протилежному і паралельно друг мене завіз на місцеві дьорти, я вирішив що мій Ардіс нікуди не годиться. Трохи про дьорти – це була досить технічна (як тоді всі думали) лінія з 3 дьортів прольотом 2 – 2,5 метри. Як пізніше виявилось, ці дьорти були збудовані немаловідомими Романом і Стасом Романюками, яким я багато чим завдячую і до сьогодні.

 Мені дьорти здавались нереально великими і страшними, але поки ніхто не бачив, я тихенько почав пробувати на них літати. Відповідно Ардіс почав моментально сипатись і я почав його поступово модернізувати, поки він і зовсім з Ардіса перетворився на Leader Fox Dragstar, на якому я нарешті проїхав всю лінію дьортів до кінця.

 w_e8b304b2.jpg

Рюкзак не було часу знімати, тому катався з ним на спині.

 

Частина друга – не все так просто, як здавалось…

Але щастя тривало недовго, в один прекрасний день я ''не долетів'' і зламав ліву ключицю…

Після походу в травмпункт в мої голові літало багато думок, але жодного разу я не задумався над тим, щоб закинути катання. Ключиця зрослась, трохи нового заліза привалило на мій Драгстар, і в один прекрасний день я вийшов після пари з комп’ютерної академії і не побачив велосипеда на стоянці…

Це було гірше відчуття ніж поломана ключиця…

Саме тоді я познайомився з цим чудовим сайтом, який відкрив для мене цілий світ екстремального катання, а головне всемогутню БАРАХОЛКУ.

Трохи згодом я пішов на роботу в хостел, щоб якнайшвидше собі заробити на новий, вже правильний велосипед і через кілька місяців це сталось…

 ca-5sTxAL8s.jpgZCbAWq49-t8.jpg

DZA68rOozPI.jpg

Це був б/у компліт KHS DJ05 з барахолки за нереальні 3500грн… і він був прекрасний! Я відразу ж почав кататись і почали з’являтись перші трюки. Саме тоді я й познайомився з Княгині Dirt Park’ом, де катаюсь до цього часу…

Через якийсь час моя рама тріснула, вилка надоїла, а руль погнувся, і я це все поміняв на нове й дорожче, чому був нереально радий

 _ZJjWt8EWL8.jpg

Наприкінці мого першого дьортового сезону, я вирішив змонтувати своє перше відео. Воно було для мене першим в плані катання і в плані монтажу, тому я думаю не варто сприймати його всерйоз, але воно назавжди залишиться моїм першим відео…

 

Новий сезон – початок веселого життя

З початком нового сезону приходили нові трюки і нові травми, одна з них перервала моє катання більше ніж на місяць… я зламав великий палець на руці. Після відновлення я всерйоз зайнявся новими трюками і катався майже кожного дня по 4-5 годин. Великим стимулом і прикладом для мене був такий собі чувак, як Юра Староста (той профак, що зараз в Польщі всіх натягує), з яким я разом катався кожного дня.

 7LIAH4K0mXQ.jpg
ishkReAakAk.jpgYuqwWXr_Pok.jpg

 Почались і перші поїздки в інші міста, я почав знайомитись з новими райдерами.

 wkZN_sYbHag.jpg

(Фотографія з поїздки в Чернівці)

Почались і перші ‘’контести’’, на яких я зрозумів, що можу таки показувати пристойний рівень катання

 cXDxRRpEXbM.jpg2sLFbTGkeu8.jpg

(Monster Bikes Dirt contest в Червонограді)

 Yupz-9ZRick.jpgJnFvJOLF81Q.jpg

(Закриття 2013 дірт сезону в Рівному)

І тут в результаті осіннього ‘’нічогонеробління’’ з’явився новий профайл, який вже був на щось схожий

Зимою ми з Юрою зганяли на пару днів в Хмельницький, зняли відос і заодно познайомились з таким персонажем українського дьорту, як Артем Єфимчук

wrOdFyQR0TI.jpg



2014 рік почався з покупки рами, а саме NS Majesty 2010яка виявилась нереально зручною після субурбана під 24-ті колеса...
Зібравши байк, я відразу ж відправився на контест в Рівному, де мене чекав перши тейлвіп, зломана сідуха, а після нього неприємна травма...2dGISyDpZkE.jpgpTUfnSnIeGA.jpg 
4iBULAwzdiQ.jpg

Літом цього ж року почалась нова хвиля прогресу в трюках, яка проходила якраз під час великої поїздки цілою групою райдерів. 3 дні катання в Києві і потім ще 4 в Рівному разом з деякими кадрами зі Львова породили ось таке відео, якому я був невимовно радий

_sC45uwPxhc.jpg-Ql6F5cw0qw.jpg
lk6EBaXk_5o.jpg

Звичайно ж прогримів ще один, вже традиційний контест в Рівному, на якому я з’явився вже з алюмінієвою рамою і позиченою вилкою.

 60El73XZI78.jpgnfEO0FxbKds.jpguqg64I2j5NA.jpg

 

 Після цієї рами (Dartmoor 26player 2013) я твердо вирішив, що хромолеві рами мене абсолютно не влаштовують і я буду кататись тільки на алюмінію.

Наступною великою подією для мене був похід на нову пошту за своєю новою вилкою. Це була моя давня мрія ідіота, а саме топова фокс флоат з кашимовим покриттям, куплена в Штатах і привезена до мене завдяки Сергію Колію (Mr.Serj). Радості не було меж, і ця радість не зникає й до сьогодні, бо вилка ідеально працює по сьогоднішній день

  Rde9nws0E3w.jpg

Далі почалась тотальна скукота, 11 клас в школі, ЗНО, поступлення в універ… бєєє… поміж цим всім мені вдавалось трохи кататись, навіть раз добрався в Чернівці на поролоновий контест і в Київ. Літом ж почалась робота в команді ELEMENTS team над скейтпарками. Графік був дикий, терміни короткі, роботи багато. Серед робочих днів я вибрав собі один і запросив VP Films познімати мені нове відео, і ось що з цього вийшло

 

Саме під час роботи в мене з Юрою зародилась ідея поїхати в Барселону зимою, а коли ми отримали зарплату ця ідея перетворилась у ціль.

Були ще невеликі контести в Києві, в Полтаві, а далі було просто очікування поїздки в Барселону

Про цю поїздку я написав статтю, прочитати її можете тут – тиць, там є фотки, відео і трохи тексту із загальними враженнями. Відео з поїздки залишаю тут

А про весь 2016 рік я написав ще одну статтю (тиць), яку нема сенсу дублювати сюди, тому краще просто її прочитати. Сюди прикріпляю відео, змонтоване з найкращих моментів 2016-го катабельного року

2017 рік почався з традиційної поїздки в Барселону, після якої була традиційна поїздка на Bike Town Przemysl. Відео прикріпляю

 

Ще забув написати про ВЛОГ. Ми з Юрою почали знімати відео в стилі ВЛОГу, знімали не дуже багато, але насичено, тому є на що подивитись - https://www.youtube.com/channel/UCsBnNxoqnelF6wHe-8wUjxw

Після Перемишля був Dnepr action fest, ВЛОГ з якого прикріпляю

 

Після контесту в Дніпрі, я був настільки щасливий нарешті покататись на рідних дьортах, що знову звернувся до VP Films за зйомкою нового профайла, на цей раз монтував я сам. Ось що вийшло

 

Пізніше нам вдалось успішно провести невеликий джем на наших дьортах у Львові, відео можете глянути 

На наступний день після львівського джема я сів на поїзд і відправився на з-геймс. Туди я поїхав готувати дьортову лінію до контесту, була купа вражень, емоцій, і я дуже радий, що мені випала така можливість взяти участь у будівництві дьортів на з-геймс. А ще більше радості було, коли я зайняв 1-ше місце на дьортах, які сам же й збудував. Відео про роботу дивіться нижче.



3vRBoVmo1AY.jpg

Після з-геймса почались довгі нудні дні на парах, інколи вдається виїхати покататись і покопати.

А саме завтра (06.10.2017) я відправляюсь на контест в Дубки (Київ), де буду радий зустріти своїх друзів і братів по байку)

 

Розділ останній – що далі?

Не знаю, що далі, але знаю що буде круто!

На закінчення я хочу сказати, що я дуже вдячний кожному, хто брав якусь участь у моєму райдерському шляху, кожному, хто хоч якось вплинув на мене під час мого катання.

Дякую команді Elements team, членом якої я зараз є

І дякую магазину Polushop, який мене підтримує чудовими запчастинами Dartmoor.

Моє катання не закінчується, воно тільки починається…

VK: https://vk.com/rraazzoorr

Instagram: https://www.instagram.com/pavlokovalchuk_mtb/

FB: https://www.facebook.com/profile.php?id=100006646030594

22254677_2063049140593267_48555143541363



Sonc писал(а):
драгстар ето вам не НС и прочее дерьма
Cсылка на пост
+77
Поделиться:
VKontakte Facebook
 Blackbeard

На сайте с 04.03.2015
Репутация: 98
Сообщений 974
Пол: Мужской(34)
Город: Караганда
Стиль: MTB:Freeride
5 окт 2017 в 23:29

2018:


images?q=tbn:ANd9GcTRq6VCKRNmSdBVu0C-2Z9

Cсылка на пост
+21
 silverman

День рождения:
Отметил 6 дней назад
На сайте с 24.11.2010
Репутация: 338
Сообщений 1718
Пол: Мужской(31)
Город: пригород Киева ( Украинка )
Стиль: MTB:Freeride
Байк: Santa Cruz Jackal
5 окт 2017 в 23:56

Насыщенно.

Cсылка на пост
0
 tsypa_broiler

На сайте с 27.04.2013
Репутация: 96
Сообщений 610
Пол: Мужской(24)
Город: Киев
Стиль: MTB:Freeride
Байк: Продаю! Заходи в мои продажи
6 окт 2017 в 00:21

Красава
Прикольная получилась история, успехов тебе в будущем!

Cсылка на пост
0
 [/skript]

На сайте с 14.08.2012
Репутация: 186
Сообщений 1380
Пол: Мужской(53)
Город: Київ
Стиль: MTB:Urban Freeride
Байк: да. є.
6 окт 2017 в 01:05

ну от і підросло покоління, у якого в темі ''історія моїх вєлів'', повністю власні відео і фото.   а не - перший був гном, фото з інтернету, другий орлятко, потім україна ... 

Cсылка на пост
+13
 НЕ СКАЖУ

День рождения:
Отметил 5 дней назад
На сайте с 18.04.2010
Репутация: 134
Сообщений 451
Пол: Мужской(26)
Город: Рубежное
Стиль: Стритец
Байк: 26Player + RS Sektor
6 окт 2017 в 01:55

мотивируетsmiley-nrg.gif

Cсылка на пост
0
 Romaha Iv-Fr

На сайте с 16.07.2017
Репутация: 72
Сообщений 200
Пол: Мужской(37)
Город: Ивано-Франковск
Стиль: MTB:Enduro
Байк: NS majesty
6 окт 2017 в 10:42

Чувак, вітаю тебе з Днем народження! Міцного тобі здоров'я і успіхів в райдерській кар'єрі. Ти однозначно крутий райдер! Плюсую і в рєпу і тему.


А і ще, залишайся таким простим і безпафосним як ти є!

Тільки очима твоїми будеш дивитися і помсту над беззаконними бачити.
Бо ти сказав : Господь - надія моя, і Всевишнього ти обрав за оборонця собі. ( Пс.90)
Cсылка на пост
+1
 Dolor97

На сайте с 10.03.2012
Репутация: 119
Сообщений 425
Пол: Мужской(24)
Город: Львів
Стиль: MTB:DirtJumping
Байк: 26Player + Fox 32
9 окт 2017 в 12:50

Romaha Iv-Fr, дуже приємно читати такі коменти) будем розвиватись!

Sonc писал(а):
драгстар ето вам не НС и прочее дерьма
Cсылка на пост
0
  [ Подписаться на ответы в данной теме ]



ПОХОЖИЕ ТЕМЫ (сортировать по релевантности или по дате)
Посл. ответ Тема Автор Ответ. Просм.
26 авг 2021 в 00:00
  10 років життя які вмістились в маленьку темку на форумі, або шлях до нагібу. sheremet128032
4 янв 2022 в 00:00
  Стріт тріал 2021 - понад 15 років катання doctor drive72904
13 фев 2017 в 00:00
  Мій сезон 2016 (Відео, фотки + трохи тексту) Dolor97105402
24 мар 2012 в 00:00
  Ёволюция.. мого байка..
  На страницу 1, 2, 3
паша@паша4813747
12 янв 2007 в 00:00
  Нужно перевести текст!Срочно! Woffer29052

  Список форумов ›››› Видео

  Форум:   







© 2003-2024 X-Bikers.com - горный велосипед, велотриал, фрирайд, стрит, дёрт, BMX
Размещение рекламы на сайте
Использование материалов без разрешения владельцев не допускается