[ Поиск ] [ Регистрация ] [ Пользователи ] [ Вход ]

  Список форумов ›››› Розыск ›››› Просмотр темы

Невідповідність заявленому стану Кидало Baleha Pasha Паша Балеха ОЦІНКА


[ ТЕМА ЗАКРЫТА ]
Автор Сообщение
 NicholasKG

На сайте с 31.08.2013
Репутация: 93
Сообщений 523
Пол: Мужской(34)
Город: Львов
Стиль: MTB:Enduro
Байк: з двома колесами та педалями
12 июл 2018 в 12:43

Mr. Thunderbolt писал(а):
чомусь на змаганнях у львові аніодна особа не підійшла до Балеги.
може тому, що він поприкривав свої сторінки (а з аватарки на цьому сайті багато хто буде виглядати як він) від тих, хто міг підійти?)))
по факту усі хто "знаходяться за тисячу кілометрів від Закарпатської області" знають лише те що висвітлено в темі, тому або закривайте тему або тримайте усіх в курсі, якщо вже такі чесні ;)
Якщо він такий чесний то чому закрив сторінку від тих кого можна ідентифікувати з цієї теми? І в решті давай без жалості і виправдовувань, Паша проявив себе як кидало вже дуже давно. Поки не почати пояснювати таким людям, що так не робиться, то нічого не зміниться. Я вже пропонував банити таких горе спортсменів із змагань. І якщо буду бачити в списка зареєстрованих Пашу Балегу, буду настоювати на тому, щоб орги приймали такі міри... 


НЕ ПЕРЕХОДЬ ЗА ЦИМ ПОСИЛАННЯМ! [ Ссылка ]
Cсылка на пост
+8
 Mr. Thunderbolt

На сайте с 09.10.2012
Репутация: 30
Сообщений 26
Пол: Мужской(27)
Город: Мукачево
Стиль: MTB:Enduro
12 июл 2018 в 12:45

В мене склалося враження шо ваш Максим тільки в інтернеті і герой.
Про кілометраж попрошу не сприймати все так конкретно.
Проблема в тому шо"обоє рябоє"як в нас говорять,кожна з сторін не дуже зацікавлена в вирішенні конфлікту,або сковані страхом незрозуміло перед чим.




Cсылка на пост
-3
 NicholasKG

На сайте с 31.08.2013
Репутация: 93
Сообщений 523
Пол: Мужской(34)
Город: Львов
Стиль: MTB:Enduro
Байк: з двома колесами та педалями
12 июл 2018 в 12:48

Mr. Thunderbolt писал(а):
Максим тільки в інтернеті і герой.
він і в неті не дуже герой :)
Mr. Thunderbolt писал(а):
кожна з сторін не дуже зацікавлена в вирішенні конфлікту
Тільки якщо автор теми - просто кволий і не може прийняти рішень і дій, то Паша у відкриту наклав на все, що йому закидали тут... і саме через це більшість і приймає сторону Максима.

НЕ ПЕРЕХОДЬ ЗА ЦИМ ПОСИЛАННЯМ! [ Ссылка ]
Cсылка на пост
+1
 RIDER_ZINYA

На сайте с 07.10.2012
Репутация: 51
Сообщений 46
Пол: Мужской(24)
Город: Львов
Стиль: MTB:Downhill
Байк: Demo 8 2011
12 июл 2018 в 13:21

Підписався, чекаю на вирішення ситуації.
Тему перечитав і скажу одне - якщо людина кинула один раз і це проканало, то кине і другий. і третій, четвертий і тд. І тоді коли не "прокатить", то буде віднєкуватися в стилі Балеги. Таких треба або пиз"№ти їхніми ж деталямиsmiley-trololo.gif, або, найкращий варіант, обходити десятою дорогою.
Був в Спортцеху в момент того, коли прийшов МАК7, і коли запитав від кого рама прийшла, то стало зразу ясно, що це провал і буде знову тема про Балегу.
І на майбутнє, на ХБ треба зробити таку фішку, що при реєстрації нового користувача, вибивало величезне вікно, яке не можна закрити, про горебариг, кидал і тд. І писати не нікнейми, а ПІБ. І коли людина собі це заскрінить, скачає і т.п, то тоді вікно закриється. Бо по факту покупці самі частково винні в тому, що не знають "ЗВЬОЗД" форуму і барахолки.

Да,тебе нужна гулкая резина с высоченными шипами и громкая задняя втулка. А ещё старая чвякающая мурза. Пешеходы должны знать,что сзади к ним приближается смерть.
Cсылка на пост
+5
 МАК7

На сайте с 20.03.2016
Репутация: 35
Сообщений 139
Пол: Мужской(21)
Город: Львов
Стиль: MTB:Downhill
12 июл 2018 в 14:06


Mr. Thunderbolt, Дзовонив павлик день перед тим запитав чи буду я на змагання я відповів можливо , йго відповідь була мене наверно не буде бо Львівськи пацики будуть бикувати , в день змагань ніяких двінків до мене не було і назначених зустрічей теж. Зараз же я написав нехай приїжає по нову раму до Львова , його відповідь що я там забув .



Mr. Thunderbolt, Може ти бачив щоб я до поші писав шо я герой як приїду то йому буде пзд , в мене таке враження шо він заставляє тебе писаби або як вас кажуть обоє рябоє.


Зараз же я паші запропонував що я раму залишу але + до того він мені віддає певну сумі і детальки , він подумає бо сьогодні свято і нервуватись не хоче.

Cсылка на пост
+5
 RIDER_ZINYA

На сайте с 07.10.2012
Репутация: 51
Сообщений 46
Пол: Мужской(24)
Город: Львов
Стиль: MTB:Downhill
Байк: Demo 8 2011
12 июл 2018 в 14:29

МАК7 писал(а):
Зараз же я паші запропонував що я раму залишу але + до того він мені віддає певну сумі і детальки , він подумає бо сьогодні свято і нервуватись не хоче.
на який *** тобі треба тріснута рама? 

Да,тебе нужна гулкая резина с высоченными шипами и громкая задняя втулка. А ещё старая чвякающая мурза. Пешеходы должны знать,что сзади к ним приближается смерть.
Cсылка на пост
0
 NicholasKG

На сайте с 31.08.2013
Репутация: 93
Сообщений 523
Пол: Мужской(34)
Город: Львов
Стиль: MTB:Enduro
Байк: з двома колесами та педалями
12 июл 2018 в 14:38

МАК7 писал(а):
він подумає бо сьогодні свято і нервуватись не хоче.
о то паша ще й віруюча людина? і цікаво а якби ти був Петром то вирішення б було сьогодні?)))

НЕ ПЕРЕХОДЬ ЗА ЦИМ ПОСИЛАННЯМ! [ Ссылка ]
Cсылка на пост
+9
 dominion

На сайте с 15.09.2013
Репутация: 35
Сообщений 450
Пол: Мужской(33)
Город: Львов
Стиль: MTB:Enduro
Байк: Dartmoor HORNET
12 июл 2018 в 15:00

NicholasKG писал(а):
о то паша ще й віруюча людина?

так нормас же, поставив свічечку і кідалово прощене)

NicholasKG писал(а):
цікаво а якби ти був Петром то вирішення б було сьогодні?)))

Ісус вчив прощати) тому рішення не було б, катався б на тріснутій)

Taras Gipp то філософське питання, софізм одним словом, фронтфліп не потребує стрибка, дуже просто і несподівано виконується))
Cсылка на пост
+3
 МАК7

На сайте с 20.03.2016
Репутация: 35
Сообщений 139
Пол: Мужской(21)
Город: Львов
Стиль: MTB:Downhill
12 июл 2018 в 15:06


dominion, хахахах да якби був Петром то ше йому б додав 4к і подякував .

Cсылка на пост
0
 RIDER_ZINYA

На сайте с 07.10.2012
Репутация: 51
Сообщений 46
Пол: Мужской(24)
Город: Львов
Стиль: MTB:Downhill
Байк: Demo 8 2011
12 июл 2018 в 20:13

NicholasKG писал(а):
о то паша ще й віруюча людина? і цікаво а якби ти був Петром то вирішення б було сьогодні?)))

Як раз у таких "віруючих" людей, як Павлунько, мораль менша ніж в атеїстів, а все тому, що "БОГ простить".smiley-bk.gif
І я зараз це відношу, тільки до таких людей, як Павлунько. Нікого образити і задіти з реально віруючих не хотів. Тому не кидайте в мене лЄпьохи і не бризкайте слюнями.

Да,тебе нужна гулкая резина с высоченными шипами и громкая задняя втулка. А ещё старая чвякающая мурза. Пешеходы должны знать,что сзади к ним приближается смерть.
Cсылка на пост
+15
 МАК7

На сайте с 20.03.2016
Репутация: 35
Сообщений 139
Пол: Мужской(21)
Город: Львов
Стиль: MTB:Downhill
15 июл 2018 в 17:12

Продаван вже катає на на свому папері в Буковелі , про вирішення ситуаці навіть і недумає , дякую Віталю за дотримання слова недумав що ти такий ...

Cсылка на пост
-7
 Corratec

На сайте с 10.11.2012
Репутация: 38
Сообщений 34
Пол: Мужской(30)
Город: Мукачево
Стиль: MTB:Downhill
Байк: Giant Glory 8.0
15 июл 2018 в 18:37

МАК7 писал(а):


Ти вже дорослий і мав сам вирішити цю проблему. Навіщо зараз з'їжджати на Віталіка? Він був типу кур'єра: забрав/передав і все. Він не може нести відповідальності за якість товару. Всі попередні домовленності були лише  з Пашою. 

Вже пройшло 3 тижні з моменту створення цієї теми. Цей конфлікт треба було вирішувати зразу, а не писати на форум і тд...

Все залежить тільки від тебе і Паші. Дійдете до якоїсь згоди, тоді гуд. Якщо ні, то пічаль...

Cсылка на пост
+4
 МАК7

На сайте с 20.03.2016
Репутация: 35
Сообщений 139
Пол: Мужской(21)
Город: Львов
Стиль: MTB:Downhill
15 июл 2018 в 19:19


Corratec, Ти краще знаєш продавана от і скажи як вирішити без мдобою , я на Віталя не наїжаю просто він писав до вирішення ситуації раму притримає а тут павлик катає на ній .


Да і павлик тепер починає зїжати типу в нього свої проблеми з папером , я йому запроплнував таку пропозицію від якої тільки децик відмовиться , аморт пітюх підсиділ і 4к і питання вирішене

Cсылка на пост
0
 nord2013

На сайте с 07.04.2013
Репутация: 197
Сообщений 373
Пол: Мужской(23)
Город: Львов
Стиль: MTB:Freeride
Байк: Scott Voltage fr 730
15 июл 2018 в 20:54


МАК7 писал(а):
Продаван вже катає на на свому папері в Буковелі

навіть на  тумбу закотив, поки ти сидиш  дивишся на тріснутий коменсаль, і виниш всіх крім себе...

Cсылка на пост
0
 NicholasKG

На сайте с 31.08.2013
Репутация: 93
Сообщений 523
Пол: Мужской(34)
Город: Львов
Стиль: MTB:Enduro
Байк: з двома колесами та педалями
15 июл 2018 в 21:01

nord2013 писал(а):
навіть на  тумбу закотив, поки ти сидиш  дивишся на тріснутий коменсаль, і виниш всіх крім себе...
курва... а тепер вдумайтесь: Кидала, який відверто підтвердив що він кидала, спокійно катає поряд, і змагається з тими кого або кинув, або кине... вам самим це як сприймається? бо мені щось якось не дуже такий розклад

НЕ ПЕРЕХОДЬ ЗА ЦИМ ПОСИЛАННЯМ! [ Ссылка ]
Cсылка на пост
+19
 nord2013

На сайте с 07.04.2013
Репутация: 197
Сообщений 373
Пол: Мужской(23)
Город: Львов
Стиль: MTB:Freeride
Байк: Scott Voltage fr 730
15 июл 2018 в 21:06

NicholasKG писал(а):
Кидала, який відверто підтвердив що він кидала, спокійно катає поряд, і змагається з тими кого або кинув, або кине... вам самим це як сприймається? бо мені щось якось не дуже такий розклад

якшо чесно мені здається, що автору теми взагалі пофіг, і він просто чекає поки ситуація сама вирішиться
від коли була створена тема і до цього часу, нічо не здвигнулось з місця
захотів би - взяв би тата, маму, свата, брата і поїхав би в Мукачево розбиратись
захотів би - накатав заяву за шахрайство ( сумнівно, що її приймуть і це щось дасть) , але було б видно шо йому не пофіг
а якщо він сидить і просто нам жаліється які всі хрєнові, то сорян

Cсылка на пост
0
 NicholasKG

На сайте с 31.08.2013
Репутация: 93
Сообщений 523
Пол: Мужской(34)
Город: Львов
Стиль: MTB:Enduro
Байк: з двома колесами та педалями
15 июл 2018 в 21:10

nord2013 писал(а):
якшо чесно мені здається, що автору теми взагалі пофіг, і він просто чекає поки ситуація сама вирішиться
я не про цю тему і автора а про факт загалом, паша вже не вперше в таких темах світиться... може все ж не на сайті варто рейтинг псувати а в житті? 
Я про загальне відношення, люди знають що порядз ними на старті стоїть той хто кладе на усіх болт і спокійно далі катаються? це якось виглядає наче мазохізм чи просто низька самооцінка. Окей у Львові він не ганявся і в кєпочті не впізнаєш, але тут...

НЕ ПЕРЕХОДЬ ЗА ЦИМ ПОСИЛАННЯМ! [ Ссылка ]
Cсылка на пост
+4
 МАК7

На сайте с 20.03.2016
Репутация: 35
Сообщений 139
Пол: Мужской(21)
Город: Львов
Стиль: MTB:Downhill
15 июл 2018 в 21:19


nord2013, Ну сорян я позичив грн на це гавно і тепер ввдробояю , нікого не виню тільки продавана (Віталь міг просто не писати про те що притримає , я не виню його просто не дотримує слова ) , я даю паші можливімть вирішити ситуацію без втручання родаків,друзів ітд. , Булаб в мене можливість я б вже давно побував в Мукачеві .



NicholasKG, Да в лічку мені виписували що при зустрічі з ним йому буде пзд , в неті більшість таких багатослівних а в житті пустишки.

Cсылка на пост
0
 termosua

На сайте с 30.05.2012
Репутация: 82
Сообщений 119
Пол: Мужской(28)
Город: Львів
Стиль: MTB:Enduro
15 июл 2018 в 22:29

Та йопересете, ''молотиш воду в ступі''. Напиши просто, що поклав на це все і не зайо...

МАК7 писал(а):
Булаб в мене можливість я б вже давно побував в Мукачеві

Би якби, якби ''якби в роті росли гриби, то люди би в ліс не ходили''
В Мукачево, що блін, візу треба?
Дивисі тово. Вбиваєш це (49°50'22.9"N 23°59'40.2"E) в Google Maps і отримуєш місце супер заповільненого телепорту в Мукачево. Вибираєш день, а то й два для пригоди і вирішуєш чи не вирішуєш цю проблему. Береш товариша чи батька і пробуєш говорити. Не вірю, що неможливо найти час на таке якщо дійсно хочеш вирішити.
Потім ділишся, за бажанням, інфою зі всіма і...., kURVAmATЬ, закриваєш тему!
Так, ми всі або більшість зрозуміли, що той хлопець не є добросовісний і будемо обережні, за це дякую і крапка.
А іпання мозгів типу ''поговоріть хтось з ним по тел.'' чи '' йой йому віддали раму яку типу мали притримати'' - це бляха заграє!
Звинувачувати у будь чому Віталія  взагалі бред. Я б нахрін послав на його місці. Йому заплатили за лап'єра він віддав раму, все крмт. Забудь!

P.S. В день змагань ти мав бути найперший в парку і з надією чекати, що він таки приїде. Тим більше, що хоч якась розмова про цей день була. В іншому випадку тобі просто насрати на вирішення проблеми.




Дирґин-мирґин
Cсылка на пост
+11
 Snoshoo

На сайте с 19.09.2014
Репутация: 204
Сообщений 59
Пол: Мужской(25)
Город: Lviv
Стиль: MTB:Downhill
Байк: MDK Summum 2017 carbon
15 июл 2018 в 22:43

МАК7 писал(а):
(Віталь міг просто не писати про те що притримає , я не виню його просто не дотримує слова )


Я раму притримав на 10 днів, і писав тобі кілька разів, щоб ти нарешті щось робив, щоб ви між собою вирішували, я тобі дзвонив і пропонував йти з ним на діалог. Ніхто з вас обох не хотів поступатися. Чому я не тримав її далі? - бо толку з цього не було, ти не робив ніяких рішучих дій, тебе обдурили, а ти чекаєш поки хтось інший за тебе це вирішить, все що є з цієї ситуації - це ось ця тема на форумі, і її диванна аналітика. Паша приїхав у ТВОЄ місто, і вільно себе почував на змаганнях між іншими райдерами( а ні, він взяв кепку-маскування, як у холівудському кіно , щоб тайно катнути під чужим імям). Ось чому я не тримав її далі. 

Як на мене, Паші вже пофіг, він наче почуває себе вільно на змаганнях, і не відчуває ніякого дискомфорту щодо всього цього. (я особисто на змагяннях не був, субєктивна думка)

Якщо ти хочеш змінити своє положення у цій ситуації, то варто діяти, а не писати вже 12-ту сторінку тут. (знову ж таки, субєктивна думка)

Якщо ТВОЇ ДРУЗІ і БАТЬКИ не беруть у цьому АКТИВНУ участь, то хто тоді має?

Якщо у когось є конкреттні питання до мене - прошу у приват.
Всіх тих хто "підписується" під текстом, а під спільними діями ні, по будь-яким обставинам, прохання не витрачати свій і мій час.
Дякую.








МАК7 писал(а):
Булаб в мене можливість я б вже давно побував в Мукачеві .


електричка туди-назад це 60грн/ з людини.
і 8.5годин часу(в обидві сторони)
не велика втрата, щоб відбити 16к




093-474-16-16 Віталій

Cсылка на пост
+10
[ ТЕМА ЗАКРЫТА ]
  [ Подписаться на ответы в данной теме ]




ПОХОЖИЕ ТЕМЫ (сортировать по релевантности или по дате)
Посл. ответ Тема Автор Ответ. Просм.
23 июл 2011 в 00:00
  паша@паша -- моЙ прО-ФайЛ.... >>>
  На страницу 1, 2, 3...5
паша@паша8716225
13 апр 2012 в 00:00
  Vienna Air King 2012 Pasha Alehin and the guys Berkut115535
11 янв 2012 в 00:00
  Паша Алёхин 11
  На страницу 1, 2
Димкоу2711923
1 апр 2011 в 00:00
  Спасибо Паша за новое оформление mrStep36411
5 ноя 2012 в 00:00
  Паша Кравчук ROLLIN' WHEELS Stal|{er04906

  Список форумов ›››› Розыск

  Форум:   







© 2003-2024 X-Bikers.com - горный велосипед, велотриал, фрирайд, стрит, дёрт, BMX
Размещение рекламы на сайте
Использование материалов без разрешения владельцев не допускается