[ Поиск ] [ Регистрация ] [ Пользователи ] [ Вход ]

  Список форумов ›››› Розыск ›››› Просмотр темы

"Майстер клас" з продажу від "Cho." )))Или как уважает клиентов продавец Cho.

  • (5 Страниц)
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[ ТЕМА ЗАКРЫТА ]
Автор Сообщение
 Coolibin

На сайте с 07.01.2013
Репутация: 164
Сообщений 581
Пол: Мужской(45)
Город: Мукачево
Стиль: MTB:Street
4 авг 2018 в 14:59

Cho. писал(а):
....я спостерігаю за форумом вже дуже давно і зауважив, що тут дуже мало солідарності, толерантності і терпимості один до одного. нормою є тролінг, хейтерство і мат у прямому ефірі
то тепер з ваших слів виходить, що вже не тільки Мукачівці, а й в більшості весь цей форум складаеться з особистостей що не відповідають тому, в вашому баченні, аби називатися чесними і порядними людьми? то як це називаеться з вашого боку?

Cсылка на пост
0
 Khmelyk

На сайте с 29.05.2014
Репутация: 19
Сообщений 175
Пол: Мужской(47)
Город: Мукачево
Стиль: MTB:Park
Байк: Trek
4 авг 2018 в 19:07

Как минимум уже один чел предоставил ФАКТЫ о том, что сделка была с покупателем убыточной. Что значит цитата: "не мешайте мне быть самим собой"? Это что за? Думаю раздел "люди которым нельзя доверять" приймет многоуважаемого продавца. P.S, тема важная для всех покупателей, ТС - молоток что поднял её... И ещё: нет плохих наций, городов и т.д, не судите так: есть плохие люди в этих регионах. Львовяне прекрасные люди, как и Киевляне Мукачевцы и т.д.... Совсем забыл сказать: Вечер добрый;)

Cсылка на пост
0
 Cho.

На сайте с 16.06.2015
Репутация: 251
Сообщений 63
Пол: Мужской(42)
Город: Львів
Стиль: MTB:Urban Freeride
Байк: Powerover
4 авг 2018 в 19:42

пан Khmelyk писав "Как минимум уже один чел предоставил ФАКТЫ о том, что сделка была с покупателем убыточной"

пан da bomb писав "просто шёл путём покупки не кота в мешке, а хотел хотя бы видеть что покупать , как не крути, Б/У вещь . " - вочевидь не прочитав , що весь товар новий

якщо пан focusraven1970 - наполягає на тому, що рік тому я його ошукав і угода була для нього збиткова - я приймаю його оцінку і наполягаю на тому щоб він написав про це в розділі -  "люди которым нельзя доверять"

манера спілкування - моє право, емоція, чуття - залишаю за собою - не подобається - одразу проходьте повз

щодо повернення товару - я це робив і в тих випадках, коли клієнт не давав мені пояснень і причин повернення - якщо хтось вважає, що це не відповідає дійсності - Обов"язково напишіть в цій темі - будьте вже відвертими до кінця.


ВСІ МОЇ ТОВАРИ ==>> [ Ссылка ]
Cсылка на пост
0
 Khmelyk

На сайте с 29.05.2014
Репутация: 19
Сообщений 175
Пол: Мужской(47)
Город: Мукачево
Стиль: MTB:Park
Байк: Trek
4 авг 2018 в 19:58

Вы упёртый cho. Вам факты в лицо, а Вы вывёртываетесь. Бажаєте зберегти обличчя? Навіщо то Вам тепер.. Будьте вже таким, як Ви є. Успвхів Вам. Не знаю як Ви, но я пійду повз, мене то не зачепіло тому і пійду.

Cсылка на пост
+1
 Cho.

На сайте с 16.06.2015
Репутация: 251
Сообщений 63
Пол: Мужской(42)
Город: Львів
Стиль: MTB:Urban Freeride
Байк: Powerover
4 авг 2018 в 20:14

Я не приховую своєї персони і зустрічаю критику в обличчя - і в тих випадках де я Вам представив його (своє обличчя) у вигляді ролика від телеканалу, де вони темою мали "Вкрадені велосипеди"

форум зробив оцінку "-22" , за те, що я людям допоміг повернути їх велосипеди - чим тоді види надихаєтеся в житті ? - якщо навіть така діяльність Вас обурює, піпл Ви в якій реальності - все це суцільна інверсія реальності )))

Продовжуйте дописувати і стежте за темою - питайте в знайомих, ставте оцінки - Я тримаю удар !



ВСІ МОЇ ТОВАРИ ==>> [ Ссылка ]
Cсылка на пост
-6
 Coolibin

На сайте с 07.01.2013
Репутация: 164
Сообщений 581
Пол: Мужской(45)
Город: Мукачево
Стиль: MTB:Street
4 авг 2018 в 20:42

Cho. писал(а):
Я не приховую своєї персони і зустрічаю критику в обличчя - і в тих випадках де я Вам представив його (своє обличчя) у вигляді ролика від телеканалу, де вони темою мали "Вкрадені велосипеди" форум зробив оцінку "-20" , за те, що я людям допоміг повернути їх велосипеди - чим тоді види надихаєтеся в житті ? - якщо навіть така діяльність Вас обурює - все це суцільна інверсія реальності ))) Продовжуйте дописувати і стежте за темою - питайте в знайомих, ставте оцінки - Я тримаю удар !
Я дуже перепрошую, та якщо вам не зрозуміло за що були ті мінуси, і так би мовити "обурення", то тут вам уже ніхто не допоможе, окрім хіба якогось спеціаліста в психоневрологічній сфері. Тут форум безсилий, ми можемо лиш констатувати і дати оцінку.

Cсылка на пост
+1
 Cho.

На сайте с 16.06.2015
Репутация: 251
Сообщений 63
Пол: Мужской(42)
Город: Львів
Стиль: MTB:Urban Freeride
Байк: Powerover
4 авг 2018 в 20:51

Coolibin - Ваші емоції зрозумілі ........... я чекаю СУДУ ФОРУМА - я ставлю набуту репутацію ТУТ - я сам вимагатиму бан за "МОЄ ШАХРАЙСТВО" якщо воно є - я допоможу втопити аккаунт і вимагатиму в адмінів бан, не турбуйтеся за мою манеру спілкуватися


Я тримаю удар !


ВСІ МОЇ ТОВАРИ ==>> [ Ссылка ]
Cсылка на пост
-1
 voland

На сайте с 08.09.2012
Репутация: 676
Сообщений 1196
Пол: Мужской(42)
Город: Житомир
Стиль: MTB:Freeride
4 авг 2018 в 20:58

Coolibin, Cho., Я гадаю вже сказали все що має бути сказано? Тему варто закривати, всі зробили висновки.

@Q.wheels
Cсылка на пост
-1
 Cho.

На сайте с 16.06.2015
Репутация: 251
Сообщений 63
Пол: Мужской(42)
Город: Львів
Стиль: MTB:Urban Freeride
Байк: Powerover
4 авг 2018 в 21:07

я вимагаю публічного спростування паном focusraven1970 угоди якої не було, але всіх тих хто бажає написати я прошу дозволу залишити тему відкритою

ВСІ МОЇ ТОВАРИ ==>> [ Ссылка ]
Cсылка на пост
-1
 Coolibin

На сайте с 07.01.2013
Репутация: 164
Сообщений 581
Пол: Мужской(45)
Город: Мукачево
Стиль: MTB:Street
4 авг 2018 в 21:11

voland писал(а):
Я гадаю вже сказали все що має бути сказано?
Я так. Йду далі, і лишаю когось в його світі :)

Cсылка на пост
0
 Cho.

На сайте с 16.06.2015
Репутация: 251
Сообщений 63
Пол: Мужской(42)
Город: Львів
Стиль: MTB:Urban Freeride
Байк: Powerover
4 авг 2018 в 21:27

для пана Khmelyk і всіх модераторів - візьміть до уваги і дійте.......я впевнений є місця на форумі, які потрібно розворушити

писав пан 
focusraven1970

"Була в мене їсторїя з цим продавцем ( з нїком Cho ), якраз рїк тому, лїтом 2017 року... Вїн продавав правий шифтер перемикання передач SRAM X-5 на вїсїм... В оголошеннї було зазначено, що перемикач НОВИЙ (!). Телефоную йому на ЛайфСелл, оскїльки вїн зазначає у кожнїй своїй об"явї, що ВСЇ ДОДАТКОВЇ ЗАПИТАННЯ - ЗА ТЕЛЕФОНОМ, запитую - "перемикач дїйсно новий?" ( адже була в мене пїдозра, що перемикач, хоч ї в дуже доброму станї, але все ж таки користований, ї чималенько, хоч ї досить акуратно ( знайти на нашому ринку шифтер SRAM X-5 на вїсїм передач НОВИЙ, як ви самї розумїєте, ще те завдання..., хїба що довгенько десь у когось лежав придбаний у свїй час "на всяк випадок")). На своє цїлком адекватне та логїчне запитання отримую дивну ( УВАГА ! ) вїдповїдь - " якщо не продам, встановлю на один їз своїх байкїв". Сказано це було досить роздратованим голосом. 
  Менї стало зрозумїло, що продавцевї ВЇДОМО, що шифтер далеко не новий... але вїн вирїшив трохи злукавити, зазначаючи в оголошеннї, що шифтер новий... 
  Висновки робїть самї...
  Згадав давню їсторїю, коли на нашому ринку продавали Mercedes в кузовї 123 з дизельним двигуном, зазначаючи, що такї двигуни мають ресурс 1 000 000 км... але не повїдомляючи, що з того мїлїону двигун уже пройшов дев"ятстот тисяч... "


Sprostuvannia.png
 




ВСІ МОЇ ТОВАРИ ==>> [ Ссылка ]
Cсылка на пост
-1
 focusraven1970

На сайте с 23.12.2016
Репутация: 50
Сообщений 29
Пол: Мужской(51)
Город: Киев
Стиль: MTB:Enduro
Байк: депутат подарил-мент украл
4 авг 2018 в 21:37

  Пане Cho, Ви мене не ошукали, оскїльки угоди з Вами не було укладено, я вїдмовився вїд придбання у Вас товару, який Ви позицїонували як НОВИЙ, хоча насправдї цей товар назвати НОВИМ не можна, вїн НЕ НОВИЙ, хоча ї в гарному ( вїзуально ) станї... Недосвїдчена людина справдї могла подумати, що пропонований Вами товар ( правий шифтер перемикання SRAM X-5 на вїсїм передач ) справдї новий... На це, ймовїрно, ї був розрахунок... Але я маю трошки досвїду у таких справах... 
  Щоб я не залишав у цїй темї досить негативний вїдгук про Вас, як продавця, Вам всього-навсього треба було дати менї коректну вїдповїдь, а саме:" Шифтер не новий, користований, але в практично їдеальному станї", на моє пряме запитання:" Товар ДЇЙСНО НОВИЙ?" Замїсть дати менї пряму вїдповїдь, Ви ухилились вїд неї, ї отримали через це мїй негативний висновок. Не звалюйте провину з хворої голови на здорову.
  Маю надїю, що покупець, який придбав у Вас цей товар, отримав дїйсно гарну рїч, яка надїйно буде слугувати йому не один рїк. Але як воно насправдї, одному Богу вїдомо... скїльки буде працювати дана рїч...
Маю власний досвїд, оскїльки катаю на байку багато ї маю їх не один... Так, правий шифтер на вїсїм передач, вїдслугувавши менї на кантрїйному байку сїмдесят(!) тисяч км, почав працювати через раз... хоча виглядав дуже пристойно... 

Cсылка на пост
+1
 Cho.

На сайте с 16.06.2015
Репутация: 251
Сообщений 63
Пол: Мужской(42)
Город: Львів
Стиль: MTB:Urban Freeride
Байк: Powerover
4 авг 2018 в 21:40

я вказую в оголошеннях коректну інформацію про кожний товар - я за неї відповідаю по ФАКТУ - те, що написали вище Ви - є БРЕХНЕЮ і НАКЛЕПОМ - я вимагаю оцінки модераторів форума




ВСІ МОЇ ТОВАРИ ==>> [ Ссылка ]
Cсылка на пост
-1
 focusraven1970

На сайте с 23.12.2016
Репутация: 50
Сообщений 29
Пол: Мужской(51)
Город: Киев
Стиль: MTB:Enduro
Байк: депутат подарил-мент украл
4 авг 2018 в 22:02

  Не маю бїльше намїру продовжувати цю дискусїю. Вважаю це нїкчемною справою. Пїдтвердити правоту своєї позицїї не маю змоги - аудїозапис розмови з Вами не маю, товар у Вас не купував ї не користувався ним. 
  Шановне товариство, залишаю на Ваш розсуд, якї висновки Ви зробите з цїєї їсторїї 

Cсылка на пост
+1
 voland

На сайте с 08.09.2012
Репутация: 676
Сообщений 1196
Пол: Мужской(42)
Город: Житомир
Стиль: MTB:Freeride
4 авг 2018 в 22:08

focusraven1970 писал(а):
який Ви позицїонували як НОВИЙ, хоча насправдї цей товар назвати НОВИМ не можна, вїн НЕ НОВИЙ, хоча ї в гарному ( вїзуально ) станї


focusraven1970 писал(а):
товар у Вас не купував ї не користувався ним


Яким чином Ви виявили що товар не новий, ще й його стан, якщо не придбали його?



@Q.wheels
Cсылка на пост
0
 Snoshoo

На сайте с 19.09.2014
Репутация: 204
Сообщений 59
Пол: Мужской(25)
Город: Lviv
Стиль: MTB:Downhill
Байк: MDK Summum 2017 carbon
4 авг 2018 в 22:11

Стверджувати щось, не оглядаючи це у реальному житі, безпідставно. Навіть на фото буває не так, як на справді, і всього не побачиш.
Як на мене, то це тема вечора пятниці, а сьогодні вже субота..


093-474-16-16 Віталій

Cсылка на пост
+1
 Cho.

На сайте с 16.06.2015
Репутация: 251
Сообщений 63
Пол: Мужской(42)
Город: Львів
Стиль: MTB:Urban Freeride
Байк: Powerover
4 авг 2018 в 22:15

focusraven1970    -     Ви написали про товар який не отримували - це СУТТЄВО, і Ваша роль в темі набуває особливого ЗМІСТУ (Вітаю !)..... на базі Ваших вигадок інші користувачі користувалися Вашим дописом як ФАКТОМ і інкримінувалм мені антисоціальну діяльніість - я сподіваюся , що темою "моєї персони" форум зміниться в той бік - публічний - який має зараз вигляд більш обурливий за приватну переписку "дивного" Cho. і  Coolibin

І так я нагадую - Вітаються дописи "ошуканих мною" осіб, модератори реагуйте ! (ми зробимо кращий форум зі мною чи без мене)

ВСІ МОЇ ТОВАРИ ==>> [ Ссылка ]
Cсылка на пост
-1
 {tv}

На сайте с 22.06.2012
Репутация: 347
Сообщений 619
Пол: Мужской(25)
Город: Киев
Стиль: MTB:Downhill
Байк: demo 2014 карбон
4 авг 2018 в 22:31

А фото начала перепски есть? То я не заметил в теме.

П.с. В отношение клеинт/покупатель:


Описание и фото товара должны быть предоставлены в полной мере, названа цена, решён вопрос доставки/оплаты. Это всегда должно быть и даже не обсуждается.
Все остальные вопросы по товару о совместимости и тд - это консультация. Она должна быть оплачена.Любая работа должна оплачиваться.Это как фильтр для людей,который отделит потенциального клиента от всех остальных.



ovrservice 0633429354 профессиональный сервис с гарантией.
Cсылка на пост
+2
 da bomb

На сайте с 30.09.2010
Репутация: 534
Сообщений 3113
Пол: Мужской(30)
Город: Дружковка
Стиль: MTB:Freeride
Байк: Разрабатывается сектором 7
5 авг 2018 в 08:23


{tv}, Славон платная консультация за то что твой же товар покупают у тебя и хотят видеть его ? Странно но за что платить ? За фото ?

China shit
купи детальку редкую [ Ссылка ]
Cсылка на пост
0
 Coolibin

На сайте с 07.01.2013
Репутация: 164
Сообщений 581
Пол: Мужской(45)
Город: Мукачево
Стиль: MTB:Street
5 авг 2018 в 08:26

Cho. писал(а):
я чекаю СУДУ ФОРУМА - я ставлю набуту репутацію ТУТ - я сам вимагатиму бан за "МОЄ ШАХРАЙСТВО" якщо воно є
Cho. писал(а):
я вимагаю публічного спростування паном focusraven1970 угоди якої не було
Cho. писал(а):
focusraven1970 - Ви написали про товар який не отримували - це СУТТЄВО, і Ваша роль в темі набуває особливого ЗМІСТУ (Вітаю !)..... на базі Ваших вигадок інші користувачі користувалися Вашим дописом як ФАКТОМ
Cho. писал(а):
І так я нагадую - Вітаються дописи "ошуканих мною" осіб, модератори реагуйте !
Ви так нічого і не зрозуміли? Вас ніхто не звинувачує у шахрайстві! Просто винесено на обговорення ваше упереджене, неповажне і зверхнє ставлення до клієнтів, і що мій випадок не одиничний, це підтвердилося дописами інших людей що мали або лише хотіли мати з вами справу. От і все, робіть правильні висновки, і або змінюйте свою поведінку або вже робіть собі як знаєте.

Cсылка на пост
+12
[ ТЕМА ЗАКРЫТА ]
  [ Подписаться на ответы в данной теме ]

  • (5 Страниц)
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5



ПОХОЖИЕ ТЕМЫ (сортировать по релевантности или по дате)
Посл. ответ Тема Автор Ответ. Просм.
12 сен 2010 в 00:00
  Какие тормоза лучше "Juicy 7", "Stroker ride" или "Elexir"? nurger1310987
21 фев 2007 в 00:00
  Байкеры района "Богородское" и Парки "Сокольники" и "ВДНХ" Akirka59498
23 апр 2007 в 00:00
  Всем, для кого актуальны темы "что на этом можно делать" и "на чем проще учиться". pint107511
14 мая 2011 в 00:00
  Книга Брайана Лопеса "Мастерство езды на маунтинбайке" (Brian Lopes "Mastering Mountain Bike Skills")
  На страницу 1, 2, 3
odium4040833
4 июн 2007 в 00:00
  Новинки сайта: "Обзор вилок для стрита и дёрта" и урок "Abubaca"!
  На страницу 1, 2
PaWell3416346

  Список форумов ›››› Розыск

  Форум:   







© 2003-2024 X-Bikers.com - горный велосипед, велотриал, фрирайд, стрит, дёрт, BMX
Размещение рекламы на сайте
Использование материалов без разрешения владельцев не допускается