[ Поиск ] [ Регистрация ] [ Пользователи ] [ Вход ]

  Список форумов ›››› Розыск ›››› Просмотр темы

"Майстер клас" з продажу від "Cho." )))Или как уважает клиентов продавец Cho.

  • (5 Страниц)
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[ ТЕМА ЗАКРЫТА ]
Автор Сообщение
 {tv}

На сайте с 22.06.2012
Репутация: 347
Сообщений 619
Пол: Мужской(25)
Город: Киев
Стиль: MTB:Downhill
Байк: demo 2014 карбон
5 авг 2018 в 09:37

da bomb писал(а):
я ж уточнил, вопросы касающиеся продажи (фото, описание, цена,способ оплаты) - это должно быть, конечно бесплатно. А что касаеться вопросов (а как установить, как выбрать, подойдет ли то или инное) - это уже консультация.
Я чуть переписал, чтоб понятнее было. 

ovrservice 0633429354 профессиональный сервис с гарантией.
Cсылка на пост
+11
 Cho.

На сайте с 16.06.2015
Репутация: 251
Сообщений 63
Пол: Мужской(42)
Город: Львів
Стиль: MTB:Urban Freeride
Байк: Powerover
5 авг 2018 в 09:43

Coolibin - Ви тенденційні і нав"язливі у своїх повторах - я в приватній переписці з Вами вже про все поговорив (я не пояснюватиму мотиви).

В світі агресивних велосипедів і аватарок - знайшов багато лагідних і чуттєвих людей, я радий, що виявив їх для себе - от тільки не ДІЛОМ (яке тут намагаються пришити), а словом в приватній розмові.

В цій темі можна і потрібно обговорювати ставлення до КЛІЄНТА, а ставлення до ВІДВІДУВАЧА - визначаю я.


Коротко для тих хто не розуміє проблеми і чому виникла ця тема, для всіх нових читачів

Тема така - 
https://x-bikers.com/board/show_topic.php?id=272250&pag... Нова зірка Garbaruk 32,34 кругла, нарров вайд, 104 BCD -   

1 - 
Coolibin попросив реальне фото 34 зірки - вітальною фразою - Дайте реальне фото зірки 34Т
2 - Cho. відповів йому в дусі какой прівєт такой ответ  - .....ми або дорослі люди або листайте далі
3 -
Coolibin образився, розвинув переписку і наслідком створив цю тему

4 - тепер тут хейтять , ще й звинувачують мене у шахрайстві люди , що не розібралися в темі

Тобто манеру приватного листування - перетворили в шахрайство - феєрично поверхнево.



ВСІ МОЇ ТОВАРИ ==>> [ Ссылка ]
Cсылка на пост
+2
 Jinner

На сайте с 19.05.2010
Репутация: 193
Сообщений 2074
ЗАБАНЕН.
Пол: Мужской(34)
Город: Вонючий хутор жлобов и рагулья
Стиль: MTB:Downhill
Байк: Scott Ransom 2020
5 авг 2018 в 13:06

Не нужно перекручивать.Тема создана верно. Тебя не обвиняют, а просто доносят до общественности твой стиль общения. То, что продавец не поздоровался - минус ему. То, что ты повёл себя как непонятное хамло - минус тебе.

Смерть москалям
Cсылка на пост
+18
 {tv}

На сайте с 22.06.2012
Репутация: 347
Сообщений 619
Пол: Мужской(25)
Город: Киев
Стиль: MTB:Downhill
Байк: demo 2014 карбон
5 авг 2018 в 15:07

Вежливость- в большей части случаев решает любой вопрос,полностью согласен.


П.С. Олег с днём рождения!)

ovrservice 0633429354 профессиональный сервис с гарантией.
Cсылка на пост
+4
 voland

На сайте с 08.09.2012
Репутация: 676
Сообщений 1196
Пол: Мужской(42)
Город: Житомир
Стиль: MTB:Freeride
5 авг 2018 в 16:18

Jinner писал(а):
Тебя не обвиняют, а просто доносят до общественности твой стиль общения
ні про що, ніякої користі. Кожен потенційний покупець при спілкуванні з будьяким продавцем вирішує чи хоче він продовжити діалог, чи пошукає в іншому місті. Зазвичає це стає очевидно після декількох реплік.

@Q.wheels
Cсылка на пост
+8
 Steinberger

На сайте с 12.09.2014
Репутация: 6
Сообщений 20
Пол: Мужской(37)
Город: Киев
Стиль: MTB:Street
6 авг 2018 в 12:17

Когда-то тоже заинтересовала запчасть, продающаяся эти человеком и тоже желание купить отпало по той же причине.

Cho. писал(а):
Доречі я діалоги з продавцями починаю з "Вітання" 

А покупателями почему нет? Кстати, "тыкать", незнакомому человеку, тем более, обратившемуся на "вы", как минимум, некрасиво.

Cho. писал(а):
і ........не заважайте мені БУТИ СОБОЮ

Фу таким быть.

Cсылка на пост
+6
 Cho.

На сайте с 16.06.2015
Репутация: 251
Сообщений 63
Пол: Мужской(42)
Город: Львів
Стиль: MTB:Urban Freeride
Байк: Powerover
6 авг 2018 в 12:24

Steinberger писав - "Когда-то тоже заинтересовала запчасть, продающаяся эти человеком и тоже желание купить отпало по той же причине."

скиньте переписку - бо якось некоректно виходить поширювати чутки - поки бачу у всіх Ваших дописах, якесь невимовне бажання мене хейтити

і в контексті тематики "Майстер клас"

як я обираю покупця і чому я за нього не борюся ? ... або "Вчуся відмовляти"

1. коли людина не виявляє бажання купити мій товар, але отримати консультацію щоб купити дешевший в іншого продавця (чим з"їдає мій операційний час)
2. коли людина на першому етапі розмови не має довіри до мене, 
коли покупець ставиться до мене упереджено
3. коли людина просить безкоштовно притримати товар (в таких випадках або платна бронь, або пріоритетний інший клієнт), ....може комусь потрібно продати свій товар і затримати мій продаж
4. 
коли я упереджено ставлюся до покупця (з особистих мотивів), бо знаю про нього від своїх колег
5.
коли запрошувані дії не варті цінності угоди




ВСІ МОЇ ТОВАРИ ==>> [ Ссылка ]
Cсылка на пост
-2
 Steinberger

На сайте с 12.09.2014
Репутация: 6
Сообщений 20
Пол: Мужской(37)
Город: Киев
Стиль: MTB:Street
6 авг 2018 в 13:42

Cho. писал(а):
скиньте переписку - бо якось некоректно виходить поширювати чутки

Она давно удалена, но "осадочек остался". 

Cho. писал(а):
поки бачу у всіх Ваших дописах, якесь невимовне бажання мене хейтити

Okay.

Cсылка на пост
+2
 Cho.

На сайте с 16.06.2015
Репутация: 251
Сообщений 63
Пол: Мужской(42)
Город: Львів
Стиль: MTB:Urban Freeride
Байк: Powerover
6 авг 2018 в 14:19

Cho. писал(а):
скиньте переписку - бо якось некоректно виходить поширювати чутки
Steinberger писал(а)
Она давно удалена, но "осадочек остался". 

Дуже шкода - бо тут БАТЛ ПО ФАКТАХ - і кожний факт цінний.


ВСІ МОЇ ТОВАРИ ==>> [ Ссылка ]
Cсылка на пост
-4
 am.ok

На сайте с 24.09.2013
Репутация: 107
Сообщений 509
Пол: Мужской(35)
Город: Стрий
Стиль: Стритец
6 авг 2018 в 15:46

Cho. - респект & плюс в карму.
ХБ - як завжди в своєму стилі.

P.S. Cho., в порівнянні зі мною - ангел. Я інколи або тупо блокую/ігнорую або й на три веселі каруселі покупця відсилаю. Просто тому, що неадекватів чи любителів виє... мозок вистачає.  І якщо між ними затесався адекватний покупець, манера спілкування якого подібна на манеру всіх інших з цієї когорти - виключно його проблеми, я не буду тратити свій час на встановлення цього факту.

Cсылка на пост
+2
 Jinner

На сайте с 19.05.2010
Репутация: 193
Сообщений 2074
ЗАБАНЕН.
Пол: Мужской(34)
Город: Вонючий хутор жлобов и рагулья
Стиль: MTB:Downhill
Байк: Scott Ransom 2020
6 авг 2018 в 16:30

am.ok писал(а):
Cho. - респект & плюс в карму.
Респект за то, что продавец - хамло? В принципе, "рыбак рыбака видит издалека". Ничего иного от тебе подобного и не стоило ожидать.
am.ok писал(а):
Я інколи або тупо блокую/ігнорую або й на три веселі каруселі покупця відсилаю. Просто тому, що неадекватів чи любителів виє... мозок вистачає
Действительно, ведь просьба о дополнительной фотографии - это как раз и есть признак неадекватности....ДБ.

Смерть москалям
Cсылка на пост
0
 voland

На сайте с 08.09.2012
Репутация: 676
Сообщений 1196
Пол: Мужской(42)
Город: Житомир
Стиль: MTB:Freeride
6 авг 2018 в 16:38

Jinner писал(а):
Респект за то, что продавец - хамло? В принципе, "рыбак рыбака видит издалека". Ничего иного от тебе подобного и не стоило ожидать
Збав трошки оберти та уважно передивись скрін у першому повідомленні ТС. Без привітань, серед ночі, людина ВИМАГАЄ фото. На що отримала відповідь, яка більшості була б зрозуміло - продавець не має бажання мати з покупцем справу. Навіщо роздувати із нічого всесвітню ганьбу та поріцання продавця??? Люди, Ви що, вважаєте хамство покупця то є норма, а бажання продавця не мати справу с хамами Ви заклеймили???? Куди катиться цей світ.....(  


Jinner писал(а):
В принципе, "рыбак рыбака видит издалека". Ничего иного от тебе подобного и не стоило ожидать.
і досить тут роздавати діагнози онлайн, не знаючи людину. Експерт знайшовся.

@Q.wheels
Cсылка на пост
+7
 Jinner

На сайте с 19.05.2010
Репутация: 193
Сообщений 2074
ЗАБАНЕН.
Пол: Мужской(34)
Город: Вонючий хутор жлобов и рагулья
Стиль: MTB:Downhill
Байк: Scott Ransom 2020
6 авг 2018 в 16:49

voland,
voland писал(а):
Збав трошки оберти та уважно передивись скрін у першому повідомленні ТС. Без привітань, серед ночі, людина ВИМАГАЄ фото. На що отримала відповідь, яка більшості була б зрозуміло - продавець не має бажання мати з покупцем справу. Навіщо роздувати із нічого всесвітню ганьбу та поріцання продавця??? Люди, Ви що, вважаєте хамство покупця то є норма, а бажання продавця не мати справу с хамами Ви заклеймили???? Куди катиться цей світ.....(  
Jinner писал(а):
Не нужно перекручивать.Тема создана верно. Тебя не обвиняют, а просто доносят до общественности твой стиль общения. То, что продавец не поздоровался - минус ему. То, что ты повёл себя как непонятное хамло - минус тебе.
глаза разуй
voland писал(а):
і досить тут роздавати діагнози онлайн,
я сам для себя решу, что и когда мне делать...


Смерть москалям
Cсылка на пост
-7
 Coolibin

На сайте с 07.01.2013
Репутация: 164
Сообщений 581
Пол: Мужской(45)
Город: Мукачево
Стиль: MTB:Street
6 авг 2018 в 18:03

voland писал(а):
уважно передивись скрін у першому повідомленні ТС. Без привітань, серед ночі, людина ВИМАГАЄ фото. На що отримала відповідь, яка більшості була б зрозуміло - продавець не має бажання мати з покупцем справу. Навіщо роздувати із нічого всесвітню ганьбу та поріцання продавця??? Люди, Ви що, вважаєте хамство покупця то є норма, а бажання продавця не мати справу с хамами Ви заклеймили???? Куди катиться цей світ.....(
Раз тут продавець і декотрі так намагаються зробити з мене хама. То я більш детально розпишу, як цю ситуацію я бачив з свого боку. ХБ ніяким чином не забороняє писати ЛС в ночі, і це не означає що своїм листом я потривожив сон людини яка спала, продавець також не спав так як і я, так що в цьому питанні які до мене претензії. Так, я визнаю шо припустився помилки, не привітався і не використав слова, "будьласка", за поспіхом написання листа таке часто трапляється, і думаю не тільки у мене, якщо це для продавця так важливо то він просто міг нагадати що непогано б було для початку привітвтися і я б усе виправив, це не така велика проблема. Принаймі я все таки звернувся на Ви, а це вже ніяк не можна назвати хамством!!!  Далі.... коли я отримав відповідь ....."ми або дорослі люди, або листайте далі", я чесно кажучи навідь і не подумав що продавець образився і мяко посилає мене ( що вже з його боку було справжнім хамством!), я подумав що я неуважно переглянув його оголошення і він натякає полистати далі його оголошення (так як там справді багато фото) і типу я там побачу фото зірки на 34 зуба, я преглянув, фото на зірки на 34 зуба там точно не було, то я й відповів з акцентом що він помиляеться і фото зірки на 34 там таки немає! ,- "там тільки фото зірки на 36! " слідуюче повідомлення продавця мене вже здивувало,- "..я свідомий цього, але це не змінює факт наявності інших, що я вказав у темі (з ідентичним BCD і кольором), але іншими зубами", але я все ще мяко і без жодного хамства і неповаги доніс йому своє бачення, що я хотів би бачити саме той товар що маю намір купити, на що продавець знову порекомендував не мати "гортати далі!" То хто з нас хам?

Cсылка на пост
+8
 denon480

На сайте с 15.02.2015
Репутация: 8
Сообщений 92
Пол: Мужской(40)
Город: Кременчуг
Стиль: MTB:Street
6 авг 2018 в 18:16

voland писал(а):
серед ночі, людина ВИМАГАЄ фото
Звучит так будто он в дом к нему ломится в 3 ночи и в буквальном смысле "требует" фото.

Cсылка на пост
+9
 Cho.

На сайте с 16.06.2015
Репутация: 251
Сообщений 63
Пол: Мужской(42)
Город: Львів
Стиль: MTB:Urban Freeride
Байк: Powerover
6 авг 2018 в 18:24

Два хами нічною розборкою в приваті не знайшли спільну мову, винесли це на публіку - споляризували форум - підключилися люди, що почали навіть вигадувати історії про кидалово і шахрайство, про моральний бік справи (навіть дивно. ніде матюки не проскакували).......Quo vadis ?..........які тут потрібні оцінки....чи на кожний предмет потрібен ярлик і прайс ?

без іронії за "Майстер-клас" - Respect ! (Coolibin я Вам цілком вдячно поставив"+"  тема варта того як мінімум -для грунту порядного спілкування)


ВСІ МОЇ ТОВАРИ ==>> [ Ссылка ]
Cсылка на пост
0
 Bloodar

На сайте с 06.11.2017
Репутация: 26
Сообщений 233
Пол: Мужской(25)
Город: Львов
Стиль: MTB:Enduro
Байк: Radon Slide 150 9.0
6 авг 2018 в 18:30

ИМХО, тут уже нечего мусолить, просто продавец должен вынести для себя урок не сидеть ночью на хб и быть как настоящий продавец непоколебимым и не реагировать на сообщения что называется "на личный счет", как говориться "это просто бизнесс" никаких эмоций. В то же время покупатель должен быть более внимательным к словам и не забывать про правила этикета, даже если он пишет ночью.
Хоть в данном случае я вспомнил себя на месте продавца, мне так же "ворвались" без приветствий недавно да и к тому же сразу на "ты", и я увы так же неуважительно ответил покупателю, цитирую "если вам она не подходит - то не покупайте", так я ответил на сомнения покупателя, когда он задавал вопросы, которые и так описаны в обьявлении, но я то не продавец, мне можно, хоть к слову сделка тогда состоялась с тем парнем, хоть я и до сих пор думаю что он хамло и школота, но то уже совсем другая история.
ПС: как мне кажеться, оба человека донесли до публики свою точку зрения и в принципе не понятно почему спор продолжается, вроде ничего страшного то и не произошло, никого не обманули, обычная ссора двух людей, ради которой еще и тему создали, преувелечение проблемы.

Cсылка на пост
+6
 Jinner

На сайте с 19.05.2010
Репутация: 193
Сообщений 2074
ЗАБАНЕН.
Пол: Мужской(34)
Город: Вонючий хутор жлобов и рагулья
Стиль: MTB:Downhill
Байк: Scott Ransom 2020
6 авг 2018 в 18:34

Bloodar писал(а):
Хоть в данном случае я вспомнил себя на месте продавца, мне так же "ворвались" без приветствий недавно да и к тому же сразу на "ты",
  покупатель обратился к продавцу на "вы".Продавца задело не отсутствие приветствия, а исключительно просьба о дополнительном фото, что и делает его неадекватным. Вопрос о написании письма ночью вообще из плоскости бреда.

Смерть москалям
Cсылка на пост
+1
 Coolibin

На сайте с 07.01.2013
Репутация: 164
Сообщений 581
Пол: Мужской(45)
Город: Мукачево
Стиль: MTB:Street
6 авг 2018 в 19:19

Cho. писал(а):
Два хами нічною роборкою в приваті не знайшли спільну мову
Стосовно вас я цілком згоден, а що до мене,- які у вас підстави так вважати? Те що я забув привітатися, аж ніяк не підпадає під такий термін, чи у вас і на це є своє окреме бачення і трактування, відмінне від загально прийнятого?

Cсылка на пост
+8
 Cho.

На сайте с 16.06.2015
Репутация: 251
Сообщений 63
Пол: Мужской(42)
Город: Львів
Стиль: MTB:Urban Freeride
Байк: Powerover
6 авг 2018 в 19:44

пане Coolibin припиніть шукати кращих і гірших - КОЖЕН ЗАЛИШИТЬСЯ СОБОЮ зі своїм світоглядом, манерами і чуттєвістю


Coolibin писав чи у вас і на це є своє окреме бачення трактування, відмінне від загально прийнятого?       
Jinner писав я сам для себя решу, что и когда мне делать... 
Cho. писав не заважайте мені БУТИ СОБОЮ

КОЖЕН ЗАЛИШИТЬСЯ СОБОЮ - загально прийнята конституція - там кожен з нас є


ВСІ МОЇ ТОВАРИ ==>> [ Ссылка ]
Cсылка на пост
+3
[ ТЕМА ЗАКРЫТА ]
  [ Подписаться на ответы в данной теме ]

  • (5 Страниц)
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5



ПОХОЖИЕ ТЕМЫ (сортировать по релевантности или по дате)
Посл. ответ Тема Автор Ответ. Просм.
12 сен 2010 в 00:00
  Какие тормоза лучше "Juicy 7", "Stroker ride" или "Elexir"? nurger1310987
21 фев 2007 в 00:00
  Байкеры района "Богородское" и Парки "Сокольники" и "ВДНХ" Akirka59498
23 апр 2007 в 00:00
  Всем, для кого актуальны темы "что на этом можно делать" и "на чем проще учиться". pint107511
14 мая 2011 в 00:00
  Книга Брайана Лопеса "Мастерство езды на маунтинбайке" (Brian Lopes "Mastering Mountain Bike Skills")
  На страницу 1, 2, 3
odium4040833
4 июн 2007 в 00:00
  Новинки сайта: "Обзор вилок для стрита и дёрта" и урок "Abubaca"!
  На страницу 1, 2
PaWell3416347

  Список форумов ›››› Розыск

  Форум:   







© 2003-2024 X-Bikers.com - горный велосипед, велотриал, фрирайд, стрит, дёрт, BMX
Размещение рекламы на сайте
Использование материалов без разрешения владельцев не допускается