[ Поиск ] [ Регистрация ] [ Пользователи ] [ Вход ]

  Список форумов ›››› Видео ›››› Просмотр темы

Про зірки від Українського виробника HARDLITE.

  • (3 Страниц)
  • 1
  • 2
  • 3

Автор Сообщение
 NicholasKG

На сайте с 31.08.2013
Репутация: 93
Сообщений 523
Пол: Мужской(34)
Город: Львов
Стиль: MTB:Enduro
Байк: з двома колесами та педалями
27 авг 2018 в 21:05

Дякуючи не шановному user_online.gif tremolo та його відверту неповагу до правил сайту та до мене зокрема, зніс тему. Таке хамство не сприймаю в жодній формі. Якщо тут є місце таким людям, то не має місця спробам внести щось корисне в цей сайт. 
Як кажуть "Художника, обидеть может каждый!" а я не є представником компанії hardlite і мішати мене з гівном за невдоволення цінами не доречно. 
Дякую усім хто висловив конструктивну критику, усі нюанси врахував, будемо вдосконалюватись. Кого цікавить подальший розвиток в таких роликах - підписуйтесь на оновлення. Сюди, наврядчи буду ще щось
писати. 
Тему можна закріпити як приклад того "чому вимирають форуми"

Для тих хто не читав коменти і не хотів розібратись а лише кидатись помідорами: ціна на Hardlite зірку bcd104 = 550грн. На данному етапі виробник не може дозволити собі сайт на дві країни, тому ціни усюди вказані міжнародні, а основний ринок збуту цього бренду поки що саме НЕ Україна. 

Продовжуйте ненавидіти усіх і бездумно фиркати на все, що проявляє ознаки життя.


НЕ ПЕРЕХОДЬ ЗА ЦИМ ПОСИЛАННЯМ! [ Ссылка ]
Cсылка на пост
+24
Поделиться:
VKontakte Facebook
 AxMeDoff

На сайте с 23.02.2014
Репутация: 121
Сообщений 1845
Пол: Мужской(35)
Город: Вишневе
Стиль: MTB:Enduro
Байк: Важкий
27 авг 2018 в 22:03

Там з «Опришків» везуть зламаний руль від ХардЛайт, тож обговорення може бути цікавим... тим більш що за ціною вони зливають добряче...
Трохи не в тему, але по темі: проіздивши 3 роки на одній зірці попереду я зробив висновок що це не самий зручний стандарт для їзди. Так, усілякі профі зі здоровенними розширювачами касет можуть мати діапазон, але програють на кроку переключення. Дабл це найзручніший стандарт, тим більш для трансмісій на 8-9 швидкостей. А пів кіло... та я по***ти інколи можу більше (;

Завжди скрізь зараз
Cсылка на пост
+15
 NicholasKG

На сайте с 31.08.2013
Репутация: 93
Сообщений 523
Пол: Мужской(34)
Город: Львов
Стиль: MTB:Enduro
Байк: з двома колесами та педалями
27 авг 2018 в 22:21

AxMeDoff писал(а):
Там з «Опришків» везуть зламаний руль від ХардЛайт,
в мене два гарбарука на стіні висять з виламаними зубами за 500км ;) яку ціну будемо зважувати? В нас люди переважно засирають а не пробують. Як купити гівноруль з виносом з аліекспреса то в чергу вистроюються, а як щось своє спробувати так:"гівно, дорого, не якісно, в нас не можуть робити якісно" а потім пів країни їздить на втулках трейлмех (хоча перша реакція на них була негативна бо, цитую: "за такі гроші краще взяти б/у ДТ СВІСС") і на зірках гарбаруківських, хоча перші коменти були приблизно такими ж...
Це я до того, що варто пробувати і на власній практиці вирішувати, що варте уваги а що ні. мені пощастило потестити втулки трейлмеха, зайшло - купив. Потестив гарбарук - не зайшло, спробував ще, не зайшло, на третій раз не сподівався, купив і поклав як страховку, а їздив на блекспайр. Зараз випала можливість постестити хардлайт - зайшло. Попри це я їжджу на даблі, бо люблю мати запас для апхілів а витрачати на 11-12шв трансмісію не хочу.
Про рулі: рулі вони робили карбонові, зірка алюмінієва (є різниця? як на мене є smiley-ad.gif ) також якщо подивитись на сторінку рулі і підсиділи вони зараз не продають. В кожного виробника буває брак, і якщо ви хочете все ідеальне то наврядчи цей світ такий :)

НЕ ПЕРЕХОДЬ ЗА ЦИМ ПОСИЛАННЯМ! [ Ссылка ]
Cсылка на пост
+4
 subsound

На сайте с 17.12.2016
Репутация: 9
Сообщений 37
Пол: Мужской(26)
Город: Черновцы
Стиль: MTB:Enduro
Байк: Maxx Enduro Fab4b+
27 авг 2018 в 23:07

ем 40 баксів за практично ноунейм зірку
ну таке собі, да і весь китай типу декас і тд не сказати, що г**вно, а навпаки досить таки добрі зірки і саме головне дешеві
тому не думаю, що це буде актуально

dead inside
Cсылка на пост
+7
 AxMeDoff

На сайте с 23.02.2014
Репутация: 121
Сообщений 1845
Пол: Мужской(35)
Город: Вишневе
Стиль: MTB:Enduro
Байк: Важкий
27 авг 2018 в 23:12

Трейлмех до цих пір «сирий»: те що було 3 роки тому рвалося на корпусі, барабані та ще десь. 2 роки тому проскакувала як навіжена, цього року за 3 місяці порвали внутрішні кільце з шлицями... далі подивимось. ДТ в мене два комплекти є, мені подобається.
Зірки гарбарук... я взагалі користуюсь творінням пана Сказочника: дешево, гарно, дуже погано зношуються.
Що до дабл систем я вже виказав свою думку. Про руля я писав лише для загального розуміння рівня надійності


Завжди скрізь зараз
Cсылка на пост
0
 Hulk team

На сайте с 23.11.2013
Репутация: 27
Сообщений 100
Пол: Мужской(33)
Город: Алматы-Киев
Стиль: MTB:Enduro
Байк: CUSTOM KONA COILAIR / Marzocchi 66 RC3 EVO Ti
27 авг 2018 в 23:22

Дизайн ......ну таке шось)) GPX нiби Ctrl+C Ctrl+V з грабарукiв ))

Cсылка на пост
+1
 AxMeDoff

На сайте с 23.02.2014
Репутация: 121
Сообщений 1845
Пол: Мужской(35)
Город: Вишневе
Стиль: MTB:Enduro
Байк: Важкий
27 авг 2018 в 23:34


Hulk team, ти взагалі поза конкуренцією, але твої ціни...


З приводу дизайну, вони йдуть шляхом найменшого супротиву. Цікаво те що ціни за останній рік піднялись відсотків на 50...

Завжди скрізь зараз
Cсылка на пост
0
 VenomBike

На сайте с 13.01.2013
Репутация: 826
Сообщений 866
Пол: Мужской(30)
Город: Кременчуг
Стиль: MTB:Street
28 авг 2018 в 06:00

Ролик с таким объяснением был бы актуален лет 6 назад

Cсылка на пост
+1
 NicholasKG

На сайте с 31.08.2013
Репутация: 93
Сообщений 523
Пол: Мужской(34)
Город: Львов
Стиль: MTB:Enduro
Байк: з двома колесами та педалями
28 авг 2018 в 08:32

subsound писал(а):
саме головне дешеві
я чомусь уявив, що ви їздите на якомусь txed (головне? що дешеві) :) 

AxMeDoff писал(а):
Трейлмех до цих пір «сирий»
а в нас в команді дві втулки майже 3 роки без нарікань їздять. При тому що їм дістається не слабо. Відсоток браку є у всіх. Я не кажу що трейлмех найкраща втулка, я кажу що за свою ціну вона повністю відповідає запитам. І поміж ДТ чи ТМ я вибираю ТМ бо в разі чогось місцева гарантія краще ніж спроба знайти кінці за кордоном :)
AxMeDoff писал(а):
Про руля я писав лише для загального розуміння рівня надійності
і знову ж таки це нічого не значить бо ті самі педалі шимано ламаються осі, або кранкбразерс із лівими педалями, то виходить що в шимано і кранків все погане? (таких прикладів сотні якщо не тисячі)
Моя особиста думка: не варто відкидати все одразу, бо так розвитку нашого виробництва і конкуренції в середині ринку не буде.

Щодо цін Ссылка ось така офіційна ціна на гарбарука. Я так само озвучив ОФІЦІЙНУ ціну. Решта справа реалізаторів, знижок і т д

VenomBike писал(а):
Ролик с таким объяснением был бы актуален лет 6 назад
ролик з таким поясненням буде актуальним поки я буду чути запитання "о в тебе спереду одна зірка? а як воно тримає ланцюг?". І так ці питання я чув два тижні тому, значить актуально ;)

Але найцікавіше те, що наш упереджений люд все сприймає в негатив. Я зробив лише огляд, не рекламу товару. За, що отримав більш негативну реакцію ніж зацікавленість самим оглядом. І це знову ж таки показник. Мені як автору ролика стає не цікаво робити такі огляди через відсутність фідбеку щодо проробленої роботи. (тут можна провести паралелі і з нашими виробниками) тому не дивуйтесь коли форум пустує не маючи гідного контенту, а на ринку лишається банальщина з аліекспресу.

НЕ ПЕРЕХОДЬ ЗА ЦИМ ПОСИЛАННЯМ! [ Ссылка ]
Cсылка на пост
+6
 Cho.

На сайте с 16.06.2015
Репутация: 251
Сообщений 63
Пол: Мужской(42)
Город: Львів
Стиль: MTB:Urban Freeride
Байк: Powerover
28 авг 2018 в 11:35

Варто доповнити огляд більш технічною стороною питання - розміри, профіля, тип сплавів (точно), щоб той хто матиме наміри продавати і купувати дане обладнання міг проводити порівняльні розрахунки з іншими продуктами. Позитив, що є бажання займатися виробництвом, тести на прикладені зусилля, на злам, скручування чудово доповнять особисті враження від обладнання.

ВСІ МОЇ ТОВАРИ ==>> [ Ссылка ]
Cсылка на пост
+9
 NicholasKG

На сайте с 31.08.2013
Репутация: 93
Сообщений 523
Пол: Мужской(34)
Город: Львов
Стиль: MTB:Enduro
Байк: з двома колесами та педалями
28 авг 2018 в 11:39

Cho. писал(а):
в приват вже написали такі зауваження, спробуємо виправити ці недоліки огляду в окремому відео.

НЕ ПЕРЕХОДЬ ЗА ЦИМ ПОСИЛАННЯМ! [ Ссылка ]
Cсылка на пост
0
 AxMeDoff

На сайте с 23.02.2014
Репутация: 121
Сообщений 1845
Пол: Мужской(35)
Город: Вишневе
Стиль: MTB:Enduro
Байк: Важкий
28 авг 2018 в 12:02


NicholasKG, твій огляд товару нічого не показав. Ось є зірка-неспадайка, це не відкриття. Ось вона працює-всі працюють. Тож це реклама і нічого більшого.

Завжди скрізь зараз
Cсылка на пост
0
 subsound

На сайте с 17.12.2016
Репутация: 9
Сообщений 37
Пол: Мужской(26)
Город: Черновцы
Стиль: MTB:Enduro
Байк: Maxx Enduro Fab4b+
28 авг 2018 в 12:08

NicholasKG писал(а):
я чомусь уявив, що ви їздите на якомусь txed (головне? що дешеві) :) 

ну я так і не зрозумів чим краща зірка від hardlite, а ніж звичайний китай з аліка за 300 сотні 
тим що вони відоси на youtube заливають? чим ти що це в Україні роблять?
ну в любому випадку зірка це розхідник, і кожний сезон вкидувати по 40 баксів за неї, ну таке собі)

dead inside
Cсылка на пост
0
 NicholasKG

На сайте с 31.08.2013
Репутация: 93
Сообщений 523
Пол: Мужской(34)
Город: Львов
Стиль: MTB:Enduro
Байк: з двома колесами та педалями
28 авг 2018 в 12:12

AxMeDoff писал(а):
Тож це реклама і нічого більшого.
будь-яка активність з товаром того чи іншого виробника, яка доносить до імовірного споживача графічне зображення, віде, опис, чи будь-яке інше представлення - є рекламою. Навіть якщо я запишу на диктофон фразу "зірка г*вно" - це теж буде рекламою. В огляді вказана ціна, вказана інформація про виробника, вказана стійкість яку не проявили зірки конкурента, вказані існуючі версії, також описано враження від користування. То ж, що саме НІЧОГО в цьому відео? Я не пропоную купувати ці зірки, я не кажу що це найкращий і єдиний правильний вибір на ринку, я не навязую цей товар нікому, я констатую факт і знайомлю глядача з тим що такий товар існує і що є новий виробник в якого покищо є перспективи (поки є люди які розуміють що будь-яке прикладене зусилля вартує уваги) Якщо ж тебе влаштовує потік сміття на цьому форумі я можу, лише заради тебе одного, не створювати тут більше тем. Так буде достатньо НЕ РЕКЛАМНО? 


subsound писал(а):
ну я так і не зрозумів чим краща зірка від hardlite, а ніж звичайний китай з аліка за 300 сотні  тим що вони відоси на youtube заливають? чим ти що це в Україні роблять?
а я і не казав що вона краща, бо всерівно якщо так скажу - мені у відповідь знову закидатимуть що це ПРОПЛАЧЕНО і реклама :) тому кожен в результаті всерівно повинен спробувати на власному досвіді ;)

НЕ ПЕРЕХОДЬ ЗА ЦИМ ПОСИЛАННЯМ! [ Ссылка ]
Cсылка на пост
0
 Бортмеханик

На сайте с 10.11.2011
Репутация: 31
Сообщений 506
Пол: Мужской(23)
Город: Киев
Стиль: MTB:Enduro
Байк: Шопопало
28 авг 2018 в 12:39

Ссылку красивую на гарбаруков дали с ценниками для забугра. Вот актуальные для Украины.
Звезда на видео в говнах, ну хоть бы отмыли что ли, а то даже на рекламу не тянет.

По поводу сравнения с гарбаруками вы вообще по тонкому льду ходите, очень близко к антирекламе.

Tolik92 писал(а):
От ударов рулевой и гироротора у меня аж диван содрогается.
Cсылка на пост
+9
 =speedy=

На сайте с 24.10.2007
Репутация: 93
Сообщений 559
Пол: Мужской(41)
Город: Pylypets
Стиль: MTB:Enduro
Байк: Scott
28 авг 2018 в 12:48

NicholasKG, додам свої 5 коп. 
Гарбарук-шмарбарук. Але я знаю за що я буду платити свої гроши там. Я знаю чого з них дійсно не спадае ланцюг, а в рейс фейс та кітайських нероувайдів спадає. В тебе нема порівняння хардлайта та інших. Не бачу сенсу в купівлі в 2 рази дорощої зірки (навіть заради цікавості) бо не бачу конкурентних переваг.
Ну й звісно порадив би використати цю зірку не лише на хардтейлі, а й на підвісі. Якщо це було-нічого не сказано. 
Як мій висновок.  Не бачу сенсу в купівлі в 2 рази дорощої зірки (навіть заради цікавості) бо не бачу конкурентних переваг. А відеоогляд не дороблен.


Cсылка на пост
+4
 NicholasKG

На сайте с 31.08.2013
Репутация: 93
Сообщений 523
Пол: Мужской(34)
Город: Львов
Стиль: MTB:Enduro
Байк: з двома колесами та педалями
28 авг 2018 в 13:40

Бортмеханик писал(а):
Ссылку красивую на гарбаруков дали с ценниками для забугра.
я між іншим теж міжнародну ціну вказав. чому так? бо це офіційна ціна а не  "АКЦІЯ, тільки для вас"
Бортмеханик писал(а):
Звезда на видео в говнах, ну хоть бы отмыли что ли, а то даже на рекламу не тянет.
тоді розберемось, чиста не катана зірка - реклама "сам проїдься а потім розказуй", брудна - не канає бо це антиреклама. В якому стані показати зірку? між іншим на сторінці виробника в ФБ є фото зірки в некатаному стані. Чому в болоті, тому що ці кадри показують в яких умовах була зірка. І в таких умовах вона тримала ланцюг без включеного фіксатора перекидки.
Бортмеханик писал(а):
По поводу сравнения с гарбаруками вы вообще по тонкому льду ходите, очень близко к антирекламе.
а як ви думаєте зявився гарбарук? я вже писав що памятаю час коли так як зараз гівнять хардлайт за ціну і "нічого особливого", гівнили і гарбарук. А чому зрівнюю бо це і є один рівень ціни та якості. Ссылка прошу дуже ;) 
=speedy= писал(а):
Ну й звісно порадив би використати цю зірку не лише на хардтейлі, а й на підвісі. Якщо це було-нічого не сказано. 
ми відкриті для спонсорських пропозицій у вигляді підвісних байків :) до того ж нічого кардинально іншого не відбуватиметься на підвісі.
=speedy= писал(а):
Я знаю чого з них дійсно не спадае ланцюг, а в рейс фейс та кітайських нероувайдів спадає.
так от я вже тут писав, що в мене 3 гарбарука проїздило і витримують вони менше ніж хардлайтівська, про спадання додам, що ця зірка теж краще тримає саме через ширші зуби ніж в гарбарука.
Ссылка прошу дуже ;)  я вже писав про те, що в відео вказана офіційна ціна як і в гарбарука, саме та яка вказується на сайті для міжнародного огляду.

щодо: "відео недороблене", виникає питання як саме виглядатиме дороблене ряд зауважень я сприйняв, переважно конструктивні зауваження, чомусь направлені були в ПП.
Коли робив відео я розумів, що забагато інформації і людині середньостатистичній буде не цікаво додивитись, замало і ніхто не зрозуміє що сталось. Це відео радше знайомство з брендом та основа для людей, які не знають що таке нарроу вайд зірка. Якщо б я вдався в деталі то тільки кілька людей сприйняли б це нормально а решта тих хто в темі не вариться, сприйняли б це за рекламу.

Я розумію, що варто робити більш детальний огляд речі, але на це треба не аби яку купу часу, а при реакціях "відео гівно бо нічо не ясно" бажання витрачати час на це зникає.  Як реагувати, якщо цікавить щось недосказане? достатньо  розпитати про усі нюанси  і тоді я як автор відео зможу побачити затребуваність детального огляду і буду робити такий огляд вже з розумінням того що це комусь цікаво. А зараз є: затрачений час в кількості кількох днів, і реакція "зірка гівно бо дорого, огляд ніякий бо я нічого нового не побачив"...

Ну і в решті, як все відбувається на наших форумах: людина щось робить, без фінансової підтримки, по суті без будь-якої віддачі намагається внести частинку свого вкладення в загальний розвиток... Як результат змушена виправдовуватись та замість розуміння як саме вдосконалюватись отримує лише відчуття невдоволеності публіки наче, не те що зробив щось корисне а навпаки заподіяв комусь якихось моральної шкоди О_о

НЕ ПЕРЕХОДЬ ЗА ЦИМ ПОСИЛАННЯМ! [ Ссылка ]
Cсылка на пост
0
 xlr8r

На сайте с 05.09.2012
Репутация: 156
Сообщений 894
Пол: Мужской(33)
Город: Київ-Чернівці
Стиль: MTB:Freeride
Байк: Specialized
28 авг 2018 в 14:09

Ви тільки гляньте момент відео на 1:04 - ланцюг готується спадати, і при зміщенні правої ноги вниз (наприклад, у плоскому лівому повороті), він 200% злетить із зірки. Я веду до того, що всі ці НероуВайд технології, безумовно, вартують уваги, однак у серйозних гравіті-дисциплінах, де величезна тряска і ланцюг літає вверх-вниз по півметра, воно до одного місця. Тому заспокоювачі ланцюга ніколи не втратять своєї актуальності. На правах скромної особистої думки.

Cсылка на пост
+15
 NicholasKG

На сайте с 31.08.2013
Репутация: 93
Сообщений 523
Пол: Мужской(34)
Город: Львов
Стиль: MTB:Enduro
Байк: з двома колесами та педалями
28 авг 2018 в 14:20

xlr8r писал(а):
як вже неодноразово заявляли навтіь топові райдери: "надіятись на NW на змаганнях не варто". Особисто я злив дві гонки міні дх через втрату ланцюга на NW зірках. Зараз поставив дабл, там хоч на ходу можна вернути ланцюг на зірку ну і різниця ваги хоч і відчутна, але діапазон передач без космічних фінансових вкладень кращий :)
p.s. на відео усюди перекидка без фіксації, лапка переклюка довга.

НЕ ПЕРЕХОДЬ ЗА ЦИМ ПОСИЛАННЯМ! [ Ссылка ]
Cсылка на пост
0
 tremolo

На сайте с 19.10.2007
Репутация: 150
Сообщений 2283
Пол: Мужской(44)
Город: киев
Стиль: MTB:Freeride
Байк: отсутствует
28 авг 2018 в 14:23

интересно, на что расчитывает производитель, продавая аналог уже имеющегося товара, в 2 раза дороже тогоже гарбарука и в 3 раза дороже хорошего китая.

дразню гусей и идиотов.
Cсылка на пост
+2
  [ Подписаться на ответы в данной теме ]

  • (3 Страниц)
  • 1
  • 2
  • 3



ПОХОЖИЕ ТЕМЫ (сортировать по релевантности или по дате)
Посл. ответ Тема Автор Ответ. Просм.
1 июл 2014 в 00:00
  Допоможіть розпізнати виробника рами kotandrey85040

  Список форумов ›››› Видео

  Форум:   







© 2003-2024 X-Bikers.com - горный велосипед, велотриал, фрирайд, стрит, дёрт, BMX
Размещение рекламы на сайте
Использование материалов без разрешения владельцев не допускается