[ Поиск ] [ Регистрация ] [ Пользователи ] [ Вход ]

  Список форумов ›››› Железки ›››› Просмотр темы

Чи актуальні 66 sl1 ATA 2007 в 2018-му році? [66 sl1 ATA 2007 650b Tapered]

  • (3 Страниц)
  • 1
  • 2
  • 3

Автор Сообщение
 Pom4eG

На сайте с 02.08.2012
Репутация: 131
Сообщений 1466
Пол: Мужской(27)
Город: Харьков
Стиль: MTB:Enduro
Байк: Zerode Taniwha
27 дек 2018 в 23:33

развалил за год? или аргумент основанный ни на чем?

Cсылка на пост
+4
 sheremet

На сайте с 13.02.2014
Репутация: 235
Сообщений 1995
Пол: Мужской(25)
Город: Львов
Стиль: MTB:Freeride
Байк: оговау
27 дек 2018 в 23:39


Pom4eG, найти ярі на 180 ходу до 10000 анріал

оговау
Cсылка на пост
0
 Pom4eG

На сайте с 02.08.2012
Репутация: 131
Сообщений 1466
Пол: Мужской(27)
Город: Харьков
Стиль: MTB:Enduro
Байк: Zerode Taniwha
27 дек 2018 в 23:41

sheremetопача

Cсылка на пост
0
 sheremet

На сайте с 13.02.2014
Репутация: 235
Сообщений 1995
Пол: Мужской(25)
Город: Львов
Стиль: MTB:Freeride
Байк: оговау
28 дек 2018 в 00:40

Pom4eG, сіріуслі???)))) з доставкою це ті самі 10 к. а стан вилки невідомий(по фото ніби жива але шо всередині невідомо), шо робити  якшо там ноги в полосках або ше якісь технічні баги про які той колорадський жук не вказав або просто не вкурсі ? я взагалі не сторонник купляти шось з закордону - ібо це якшо брати бу - кіт в мішку.
тим більше в двох друзів були баги з покупками бу з ззакордону - і в обог випадках були критичні моменти саме по вилках.якби така вилка була в україні за таку ж ціну питань нема. а ці всі возврати через пей пал і купа втраченого часу в випадку якшо шось буде не так - точно не мене )


і там в обяві Will ship within country only я розумію шо можна найти шо відправлять куда завгодно - но цей варік вапше не аргументний )

оговау
Cсылка на пост
+1
 tremolo

На сайте с 19.10.2007
Репутация: 150
Сообщений 2283
Пол: Мужской(44)
Город: киев
Стиль: MTB:Freeride
Байк: отсутствует
28 дек 2018 в 02:05

getriebe писал(а):
нынче найти бодрую однокоронку на 170-180 хода под нормальную 20 ось и 27.5 колесо практически нереально

 X-Fusion Metric многие хвалят, говорят годная вилка за не большие деньги.

дразню гусей и идиотов.
Cсылка на пост
+9
 Eugen Pedchenko

На сайте с 09.10.2015
Репутация: 127
Сообщений 188
Пол: Мужской(29)
Город: Киев
Стиль: MTB:Enduro
28 дек 2018 в 02:13

Blackbeard писал(а):
которая развалится за год, если не перебирать раз в месяц?)

хз, моя мотига норм себе поводить. але я знімаю 2 рази на рік штани щоб замінити масло в штанах на теплу і холодну погоду.

Cсылка на пост
0
 sheremet

На сайте с 13.02.2014
Репутация: 235
Сообщений 1995
Пол: Мужской(25)
Город: Львов
Стиль: MTB:Freeride
Байк: оговау
28 дек 2018 в 02:44

Eugen Pedchenko, 2 рази в сезон в кожного свої - в мене напевно масло перетворилось би в пісок за такий період, в когось і 2 роки не перебирати норм ходить. вилку треба перебирати не 2 рази в сезон - а раз в певний інтервал пробігу в годинах (виробники так і рекомендують) + робити поправку на покатушки в дощ або болото. якшо на вєлі пробіг 20кмдень (1 година катання всього лиш) то для рокшока за 50 годин (по мануалу) вже бажано міняти масло. а 50 години це грубо півтора місяці(якщо слідувати ПОРАДАМ виробника). а якшо їздити раз в тиждень 2-3 години то 50 годин це вже грубо 4-5 місяців. так шо для кожного свої сервісні інтервали )

оговау
Cсылка на пост
+3
 NArtemD

На сайте с 10.07.2009
Репутация: 1074
Сообщений 125
Пол: Мужской(0)
Город: Горбатых
Стиль: Trial
Байк: Лимфома Ходжкина
28 дек 2018 в 03:35

+ за старание и понимание в том, что делаешь.

ПС не игнорю своё " Вот что маркетолохи с людьми делают".

ппс крась штаны и выкинь руль, сделай гармонию цветов smiley-ad.gif

Продаётся - ОБЪЯВЛЕНИЯ.
Cсылка на пост
+3
 Pom4eG

На сайте с 02.08.2012
Репутация: 131
Сообщений 1466
Пол: Мужской(27)
Город: Харьков
Стиль: MTB:Enduro
Байк: Zerode Taniwha
28 дек 2018 в 10:06

sheremet,
sheremet писал(а):
і там в обяві Will ship within country only я розумію шо можна найти шо відправлять куда завгодно - но цей варік вапше не аргументний )

у того же мист экспресс есть возможность отправки на их склад в штатах и дальше сюда, вообще не проблема.
sheremet писал(а):
я взагалі не сторонник купляти шось з закордону - ібо це якшо брати бу - кіт в мішку.
 
согласен, риск есть, но мы с друзьями перетаскали кучу железа с пинка и все было окей, никто никого не кидал.

я бы предпочел рискнуть и притащить норм вилку свежих годов, чем покупать две чугунные старухи, возиться с ними хренову кучу времени и еще хрен пойми сколько она проживет учитывая что ей овер 10 лет. Сложится где-то на приземе и собирай потом бабки на новые зубы. Зато сэкономил, ага.

Cсылка на пост
+6
 новичок

На сайте с 23.07.2012
Репутация: 267
Сообщений 2466
Пол: Мужской(31)
Город: Північний
Стиль: MTB:Enduro
Байк: Яскравий
28 дек 2018 в 11:02

NArtemD писал(а):
выкинь руль
тиждень назад зроблено.
А от колір штанів цілком в тєму. Звісно було б класно зробити корону і штани в чорному матовому кольорі, але поки що я не планую так заморочуватися. Тим більше що невідомо в якому кольорі буде наступна рама. В плані кольорів вилка виглядає зараз як повний стоковий варіант. 

Мрія не горить
Крим-Україна, держава єдина!!!

Cсылка на пост
0
 Vova hevy

На сайте с 20.03.2011
Репутация: 1472
Сообщений 782
Пол: Мужской(43)
Город: Калуш
Стиль: MTB:Freeride
Байк: Big hit 3. 07. Fox40 RC2
28 дек 2018 в 11:28

новичок писал(а):
так як башинги там стоять такі ж як на 66 06-07 (а такі башинги більш поширені в продажу і за меншою ціною, а тому такі розхідники і вигідніші)
  ----  так було донедавна.... але  і ці башинги також вже не виробляються.... майбутнє цих вилок уже вирішили  ....залишаеться  купляти та підганяти башинги від мото вилок але цю роботу в Україні роблять одиниці.

,,клієнт доволєн - я спокоєн, девіз майстерні Вови хеві,,
Cсылка на пост
+5
 новичок

На сайте с 23.07.2012
Репутация: 267
Сообщений 2466
Пол: Мужской(31)
Город: Північний
Стиль: MTB:Enduro
Байк: Яскравий
28 дек 2018 в 11:28

Pom4eG писал(а):
учитывая что ей овер 10 лет
і скільки з них воно все їздило? 66 лежали роками, 888 останні роки теж навряд чи уже їздили. А ще враховуючи надлишок ваги в пів кілограма, котрий стабільно розкиданий усюди , можна сказати що їй це не так страшно. Все ж таки за рахунок демфера вона сама себе зберігала весь цей час і мінімізувала те накопичення втоми. Навіть на правильно спроектованих літаках при колосальних навантаженнях тріщини з'являються через десятки років, коли вже розрахунковий ресурс закінчується. А тут вилка, котра навряд чи в горах жила.Практика показала що й нове залізо за місяць може отримати таких піздюлєй, котрих старе за все життя не отримувало.
  Звісно ця вся заморочка була сумнівною затією, але результат мене радує, як і радує розуміння моєї участі в цьому. 66 не такі вимогливі, цілком приємні в роботі, можна на місці переналаштувати як хочеш. У мене навіть претензій ніяких до неї не виникає вже, бо все що могли ці 66 запропонувати, те вони й видали. 




Vova hevy писал(а):
так було донедавна
в одному прекрасному магазині до недавна був пристойний їх запас за вигідними цінами, я ще з нього встиг купити. Вони все ще є, але в інших магазинах за вдвічі більшу ціну. Але я так підозрюю що вони цій вилці уже не знадобляться. 

Мрія не горить
Крим-Україна, держава єдина!!!

Cсылка на пост
+1
 Eugen Pedchenko

На сайте с 09.10.2015
Репутация: 127
Сообщений 188
Пол: Мужской(29)
Город: Киев
Стиль: MTB:Enduro
28 дек 2018 в 12:39

sheremet писал(а):
2 рази в сезон в кожного свої

та я все це знаю, в мене основний пробіг на КК велі, там раз в місяць вилка чиститься, бо і гівна і пробіг норм виходить до 5к лісами за сезон. А мотига виключно на трейли катається , тому пробіг там мізерний.

Cсылка на пост
+5
 AxMeDoff

На сайте с 23.02.2014
Репутация: 121
Сообщений 1845
Пол: Мужской(35)
Город: Вишневе
Стиль: MTB:Enduro
Байк: Важкий
28 дек 2018 в 12:59

прикольная тема про то как из спичек и желудей собирали кусочек фана, от меня + за историю и огромное недоумение зачем такое творить(есть пара друзей которые подобным занимаются больше чем катают)

Завжди скрізь зараз
Cсылка на пост
0
 новичок

На сайте с 23.07.2012
Репутация: 267
Сообщений 2466
Пол: Мужской(31)
Город: Північний
Стиль: MTB:Enduro
Байк: Яскравий
28 дек 2018 в 13:07

AxMeDoff писал(а):
зачем такое творить
була неодноразова спроба купити вилку готову. І декілька разів підряд виявлялося вбитим те що пропонували.


тим більше що це було зроблено ще в період нестабільної ще погоди. А в результаті повністю відновлена вилка з новими основними розхідниками (у людей за десять років такі башинги ще свіжі, а тут нові при догляді відкатають ще ололо просто). 

Мрія не горить
Крим-Україна, держава єдина!!!

Cсылка на пост
+2
 nik40fox

На сайте с 10.01.2012
Репутация: 57
Сообщений 603
Пол: Мужской(32)
Город: Киев
Стиль: MTB:Downhill
Байк: Glory
28 дек 2018 в 13:50

sheremet писал(а):
я взагалі не сторонник купляти шось з закордону - ібо це якшо брати бу - кіт в мішку.

С тем же успехом ты берешь кота в мешке и локально. Никто не мешает попросить дополнительные фото у продавца и по диалогу понять насколько продавец сам в курсе состояния детали.
Так же как никто не страхует от того что тебе локально могут попытатся напарить труп который только снаружи ок выглядит. 
Покупка бу это всегда определенный риск и нужно это понимать и уметь минимизировать этот риск.

И лично мое субьективное мнение, привезти из за бугра не так рисковано как покупать локально, т.к.
У нас, такое впечатление что есть три варианта:
-ценник на 50% выше чем за бугром+доставка+по честному втаможить все
-это что-то в усмерть ушатанное
-это ворованное
Не отрицаю что у нас тоже есть честные продавцы, но это, к сожалению, скорей редкость

Забыл сказать, если покупатель не тюлень, он будет платить через пейпал как за товар, и на него распостраняется стандартная защита покупателя, по которой можно оспорить состояние товара и вернуть деньги. У нас же прям тут на форуме каждую неделю новая тема про кидал. Совпадение?


sheremet писал(а):
тим більше в двох друзів були баги з покупками бу з ззакордону - і в обог випадках були критичні моменти саме по вилках

Имхо, весьма вероятно что твои друзья погнались за халявой и не выиграли в лотерею. ну бывает. Локально от такого тоже никто не застрахован.


Pom4eG писал(а):
я бы предпочел рискнуть и притащить норм вилку свежих годов, чем покупать две чугунные старухи, возиться с ними хренову кучу времени и еще хрен пойми сколько она проживет учитывая что ей овер 10 лет.

Вот плюсую. Но тут автор, как я понял занимался этим не ради экономии а ради процесса. Усталость метала конечно никто не отменял, так что сколько проживут отдельные части вопрос. Могут, конечно, долго, но думаю меньше чем на новой вилке.

Cсылка на пост
+3
 AxMeDoff

На сайте с 23.02.2014
Репутация: 121
Сообщений 1845
Пол: Мужской(35)
Город: Вишневе
Стиль: MTB:Enduro
Байк: Важкий
28 дек 2018 в 14:10

новичок, покупал вилки всего 5 раз, 4 из них на ХБ и ни разу не было проблем. Камси камса...

Завжди скрізь зараз
Cсылка на пост
0
 Vova hevy

На сайте с 20.03.2011
Репутация: 1472
Сообщений 782
Пол: Мужской(43)
Город: Калуш
Стиль: MTB:Freeride
Байк: Big hit 3. 07. Fox40 RC2
28 дек 2018 в 14:32

nik40fox писал(а):
И лично мое субьективное мнение, привезти из за бугра не так рисковано как покупать локально, т.к. У нас, такое впечатление что есть три варианта: -ценник на 50% выше чем за бугром+доставка+по честному втаможить все -это что-то в усмерть ушатанное -это ворованное Не отрицаю что у нас тоже есть честные продавцы, но это, к сожалению, скорей редкость Забыл сказать, если покупатель не тюлень, он будет платить через пейпал как за товар, и на него распостраняется стандартная защита покупателя, по которой можно оспорить состояние товара и вернуть деньги. У нас же прям тут на форуме каждую неделю новая тема про кидал.
   - 100%  .   smiley-good.gif

,,клієнт доволєн - я спокоєн, девіз майстерні Вови хеві,,
Cсылка на пост
0
 sheremet

На сайте с 13.02.2014
Репутация: 235
Сообщений 1995
Пол: Мужской(25)
Город: Львов
Стиль: MTB:Freeride
Байк: оговау
28 дек 2018 в 15:36

nik40fox, в кожного своє бачення прекрасного, я не любитель чекати місяць поки шось приїде з америки чи ше звідкись, і достатньо шарю в деталях шоб на пошті при огляді зрозуміти шо не так з деталлю, на пошті коли забирав раму 10 хв з фанариком детально роздивлявсі всі шви на наявність тріщин (рама була наложкою наскільки я памятаю) 2 аморта повітряних теж вскривав прямо на пошті і перевіряв стан банки і роботу демфера, забравши вилку зразу вдома розбирав і дивився стан ніг - одного разу в той же день вилка поїхала назад і на всі такі доставки туди сюди йшоло 2-3 дні а не 3-4 тижні. імхо обманутим можна бути рівноцінно як в нас так і закордоном, просто в нас є наложка, є чітке розуміння людини по телефону, і доставки займають мінімум часу, і  випадку якшо прислали шляпу - головне швидко все роботи, дзвонити писати відправляти ітд.

Pom4eG, я не кажу шо треба брати старе і на ньому їздити, але імхо і нові вилки зараз не пушка гонка.... вже попадались потерті нові і ярі і дуролюкси і боксерів 15 року стертих просто гора навіть в нас в барахолці. зараз вже дуже сильно замітна тенденція до погіршення якості, і запланованого старіння, розбухаючі поршні в срамі, тріскаючі рами і багато іншого. потрібен баланс а при покупці бу ще й мега уважність....

я не кажу шо на тому ж пінку тулять гавно ітд, просто в мене нема особистого досвіду доставки звідти, а досвід покупки бу у друзів був не дуже позитивний + довго чекати на доставку, тому мені простіше купити тут ) 

оговау
Cсылка на пост
0
 Pom4eG

На сайте с 02.08.2012
Репутация: 131
Сообщений 1466
Пол: Мужской(27)
Город: Харьков
Стиль: MTB:Enduro
Байк: Zerode Taniwha
28 дек 2018 в 15:43

sheremet писал(а):
вже попадались потерті нові і ярі і дуролюкси і боксерів 15 року стертих просто гора навіть в нас в барахолці.
просто следить за железом надо, у нас же народ привык что купил, поставил и забыл на полтора года. Оно ж работает, сжимается-разжимается. А потом ой, что-то покрытие сошло. А то что вилку прям с завода надо обслужить, об этом все забывают. и масло менять как положено. Конечно ноги  стираться будут, там же масла 20мл. Никто не делает сейчас вилки, куда литр влить надо, и забыть на год, потому что это не нужно.


я катал последние 2.5 года на лирике 14-года, это последний год когда они еще были с оливковым покрытием ног. И ничего, все живо-цело и еще не один год отходит. Мне просто не впадлу было раз в месяц-два открутить 2 болта, слить масло, снять штаны, помазать пыльники, собрать обратно, залить новое масло и закрутить 2 болта. Все дела занимают минут 20 под чаек.

Cсылка на пост
+5
  [ Подписаться на ответы в данной теме ]

  • (3 Страниц)
  • 1
  • 2
  • 3



ПОХОЖИЕ ТЕМЫ (сортировать по релевантности или по дате)
Посл. ответ Тема Автор Ответ. Просм.
5 янв 2013 в 00:00
  Подскажите с выбором байка!!!! GT Ruckus UF 24" (2007) против Atom Mr.Pimp (2007) DenisDragonFly126916
30 мая 2007 в 00:00
  Stark Grinder 07 vs Mongoose Ritual 2007 vs Atom mr.Dirt UNO 2007-байк для стрита
  На страницу 1, 2
alex932112910
16 апр 2008 в 00:00
  scott voltage yz 1 (2007) vs stark shooter 3 (2007) лясапедист66740
6 мая 2009 в 00:00
  24-08-2007 - Запорожье - Magellan Cup 2007
  На страницу 1, 2, 3...4
PaWell6220344
29 апр 2007 в 00:00
  Alushta Cup 2007 Майские этапы Alushta CUP DH series 2007 и гонки не только вниз...
  На страницу 1, 2, 3
Biev4816912

  Список форумов ›››› Железки

  Форум:   







© 2003-2024 X-Bikers.com - горный велосипед, велотриал, фрирайд, стрит, дёрт, BMX
Размещение рекламы на сайте
Использование материалов без разрешения владельцев не допускается