[ Поиск ] [ Регистрация ] [ Пользователи ] [ Вход ]

  Список форумов ›››› Железки ›››› Просмотр темы

Міні партія рам з сучасною Геометрією


Автор Сообщение
 Kenny_84

На сайте с 05.04.2015
Репутация: 20
Сообщений 169
Пол: Мужской(37)
Город: Ирпень
Стиль: MTB:Enduro
Байк: Nukeproof Mega
4 мар 2019 в 14:07

cka3o4nuk, та добре-добре. питання знято)

Cсылка на пост
0
 kraul

На сайте с 18.08.2015
Репутация: 9
Сообщений 9
Пол: Мужской(30)
Город: Запорожье
Стиль: MTB:Enduro
4 мар 2019 в 19:46

Добрый день! Заинтересован в "местном" производителе на "коленке", но ценник явно завышен, учитывая доступность разнообразных рам как б/у, так и новых в этой же ценновой категории.
Хотел бы рассмотреть Ваше предложение как покупатель прежде всего, а не вкинуть вброс ввиде негатива.

Цена 800-1000 $
Что вы предлагаете за данную сумму? Пожизненную гарантию на самовары в 4.5 кг? Вы явно не учли спрос,предложение на текущий момент. (привет Гарк)
Какие именно фрезерованные узлы, детали будут присутсвывать?
Сменные дропауты для 27.5, 29?
Изменение хода задней подвески? (и так-же изменение высоты каретки)




Cсылка на пост
+6
 cka3o4nuk

На сайте с 22.04.2013
Репутация: 152
Сообщений 1244
Пол: Мужской(37)
Город: Николаев
Стиль: MTB:Enduro
Байк: Ice Cream Truck
4 мар 2019 в 19:51

kraul писал(а):
Сменные дропауты для 27.5, 29? Изменение хода задней подвески? (и так-же изменение высоты каретки)

никаких сменных дропаутов,
27.5 и 29 изменятся по другому
ход меняется так же.иззмениния высоты каретки - нет

Моя домашняя музыка = [ Ссылка ]
Cсылка на пост
0
 voland

На сайте с 08.09.2012
Репутация: 676
Сообщений 1196
Пол: Мужской(42)
Город: Житомир
Стиль: MTB:Freeride
4 мар 2019 в 20:20

Що я можу отримати у Вас, чого не отримую від стокових рам багатьох виробників? Чому я маю купити саме Вашу раму за немалі гроші?

@Q.wheels
Cсылка на пост
+16
 kraul

На сайте с 18.08.2015
Репутация: 9
Сообщений 9
Пол: Мужской(30)
Город: Запорожье
Стиль: MTB:Enduro
4 мар 2019 в 21:16

Господа не обессудьте, но на текущий момент вижу так:

"Здравствуйте, мы Рога и Копыта. Известнейшая фирма в узких кругах, представляем нашу отменную пудру, крафт, кастом волшебный лечащий от всех бед.
Предлагаем всем присутствующим стать инвесторами (если успеете) для изготовления первой партии ...
Вы еще не побежали за деньгами?"

ebdb14f5a817.png



Cсылка на пост
+9
 VovikStreeter

На сайте с 23.05.2010
Репутация: 5
Сообщений 52
Пол: Мужской(26)
Город: Slupsk
Стиль: MTB:Downhill
Байк: Моднячий)
4 мар 2019 в 21:26

Тоже бежал писать комент в таком духе, но потом посидел и подумал. Это кастом, могу понимаю пейнт какой захочу и ньюансы по типу хочу дрилинг, хочу каретку 30, хочу длинную трубу на подсидел. По этому цена норм. Только я бы дал совет таков, если делаете партии маленькие, и хотите выиграть на слове "Кастом", так делал бы уже интересные для рич бич с карбона, там гнутые трубы и тд.

vmp писал(а):
Я чё лох штоли в сервис ходить)
Cсылка на пост
0
 sheremet

На сайте с 13.02.2014
Репутация: 235
Сообщений 1995
Пол: Мужской(25)
Город: Львов
Стиль: MTB:Freeride
Байк: оговау
4 мар 2019 в 21:42


VovikStreeter, для адекватних людей - кастом - це геометрія (не плутати з компоновкою і дизайном). є люди які хочуть раму 160-180 ходу з перами 400 кареткою 330 кутом 60 і стендовером по коліно і вангую шо роман з сказочніком і таке зроблять якшо треба.+ оверміцнясть - якої на ринку зараз нажаль як виявилось нема, все з фольги (норки джаянти скоти гт ітд прівєт) вот шо таке кастом. а не покраска аерографом за 300$ і гнуті труби бо красіво.

оговау
Cсылка на пост
0
 glukchetay

На сайте с 30.04.2012
Репутация: 55
Сообщений 137
Пол: Мужской(33)
Город: Львов
Стиль: MTB:Enduro
Байк: KillerV500
4 мар 2019 в 22:27

kraul, еще детали будут обязательно, в виде рендеров моделей и дополнительной информации по стоимости.
На счет известности в узких кругах - наверное стоит в будущем детальнее написать, кто и что.

В целом ответ на вопрос "в чем отличие" достаточно не плохо сформулировали VovikStreeter + sheremet.
Идея делать сразу ричбич тоже присутствовала, но решили сделать версию среднего класса.

Снимаю я с неё штаны - а там всё в дерьме и кишки выпали.
Cсылка на пост
0
 ASmith

На сайте с 21.03.2010
Репутация: 378
Сообщений 3742
Пол: Мужской(32)
Город: Харьков
Стиль: MTB:Enduro
Байк: Specialized Stumpjumper EVO 13
5 мар 2019 в 00:08

Ох, в этом то и вся проблема. Что у именитых брендов полноценные заводы, где производство поставлено на конвейер. У которых массовые поставки труб по оптовым ценам и соответственно цена производства одной такой рамы будет в разы дешевле.

Люди которые пишут, чем ваши рамы лучше?, почему мне стоит покупать именно вашу раму?, что вы предлагаете за эти деньги? ... бла бла бла ... вы либо совсем тугие, либо неадекватные вовсе.

Такова жизнь, все что делают в маленьком количестве, своими силами и т.п. будет всегда дороже.


К сожалению любая каталожная рама популярных брендов будет лучше по всем параметрам и это факт. Гарантий вы не получите, поскольку в данном случае банально нет тестовых рам которые можно будет протестировать на специльном оборудование, в различных условиях и нагрузках. Где нужно тупо сломать не один десяток рам, но по разному, а потом сделать выводы и внести доработки. Это все бешенные деньги.

Единственным дельным советом было:

VovikStreeter писал(а):
Это кастом, могу понимаю пейнт какой захочу и нюансы по типу хочу дрилинг, хочу каретку 30, хочу длинную трубу на подсидел. По этому цена норм.

Поскольку именно в этом ваше преимущество.

От себя я бы еще добавил, что лучше конечно такие рамы делать из стали.

Алюминий - это слишком сложно и дорого. При этом такие вещи как баттинг и гидроформинг вам и вовсе недоступны. Таким образом ваши рамы будут конкретно проигрывать по свойствам именным брендам.

Хороший тому пример Ba-bah bikes, на моей памяти это единственный бренд, где делают маленькие партии кастомных рам и при этом они довольно популярны и у них есть клиентура.



Cсылка на пост
0
 Romaniuk

На сайте с 25.10.2005
Репутация: 390
Сообщений 1613
Пол: Мужской(37)
Город: Lviv
Стиль: MTB:DirtJumping
Байк: Elements Titanium+Fox 831 & Scutum+66RC2X
5 мар 2019 в 09:58

kraul писал(а):
"коленке"
токарно фрезерні станки, чпк фрезерування дропаутів і інших вузлів, аргонно-дугове зварювання (так не робот, але не всі точніше майже всі так зварюють), стапель, термообробка Т6, правлення геометрії після зварювання і термообробки - як на мене це не коректне висловлювання.

kraul писал(а):
но ценник явно завышен,
а ти взагалі орієнтуєшся по цінах на ринку на токарні і фрезерні роботи? вартість матеріалу? вартість термообробки? та навіть те саме моделюваня рами (на сайті є людина яка професійно моделює для буржуйських фірм рами і там прайс стартує від 2000$ за раму, а тут двох підвіс і куча вузлів).
Так я розумію, що нашому покупцю треба все і зразу і подешевше, але так не буває.
Взагалі планується влізти в 800$, але я не можу розрахувати вартість на ЧПК обробку, так як все буде замовлятися на стороні.

kraul писал(а):
Что вы предлагаете за данную сумму? Пожизненную гарантию на самовары в 4.5 кг?

Гарантія? Обов"язково!
Вага сказана з запасом. Рама Сказочніка вийшла ~4,5 кг, але там запас міцності в два рази (людина хотіла надійно, а не легенько).
Моя рама Earthquake  ~3,5 кг відкатана сезон по Карпата і змаганнях.
Крім того буде можливість зміни геометрії під замовника, але в межах, які не будуть змінювати загальні характеристики рами - в першому пості все описано!!!

kraul писал(а):
Какие именно фрезерованные узлы, детали будут присутсвывать?
про це окремо буде тема, коли буде дороблена 3Д модель (не все зразу, крок за кроком).

kraul писал(а):
Изменение хода задней подвески? (и так-же изменение высоты каретки)
в першому пості все описано

А тепер скажи до якої рами і якого прайсу ти прирівнюєш дану раму? Ми орієнтуємось на калс Ніколай Іон 1000$ і 2400Є і це завишений прайс? Якщо пошуршати і накинути 100-200$ ми так само можем замовити сплав 7020 як у Ніколая і так можна зробити зі всім і отримати точну копію, яка всерівно буде дешевша.



Мої контакти [ Ссылка ]
Cсылка на пост
0
 Bloodar

На сайте с 06.11.2017
Репутация: 26
Сообщений 233
Пол: Мужской(25)
Город: Львов
Стиль: MTB:Enduro
Байк: Radon Slide 150 9.0
5 мар 2019 в 09:58

ASmith писал(а):
Хороший тому пример Ba-bah bikess

Это очень плохой пример для всего написанного тобой, они делают из хромоля весом до 3.5 кг максимум по цене максимум 600 баксов)

Cсылка на пост
0
 voland

На сайте с 08.09.2012
Репутация: 676
Сообщений 1196
Пол: Мужской(42)
Город: Житомир
Стиль: MTB:Freeride
5 мар 2019 в 10:11

Romaniuk, Велика повага до проведеної роботи та сміливості вийти на ринок з новим продуктом. 
Вище пост про пояснення технічних моментів, про коструктивні нюанси та інше, що частково пяснюють ціноутворення. 
Це все чудово, але в мене прохання, або порада, можете сприймати як зручно - напишіть, будь ласка, стисло основні ключові переваги вашого продукту над конкурентами. Щоб прочитав і відпали всі питання: чому стільки, наскільки кастом, терміни гарантії, час усунення проблем, сроки виконання та інше - Ви краще знаєте свій продукт, свого клієнта та нішу ринку, на яку націлились.

@Q.wheels
Cсылка на пост
0
 Romaniuk

На сайте с 25.10.2005
Репутация: 390
Сообщений 1613
Пол: Мужской(37)
Город: Lviv
Стиль: MTB:DirtJumping
Байк: Elements Titanium+Fox 831 & Scutum+66RC2X
5 мар 2019 в 10:38

ASmith писал(а):
Алюминий - это слишком сложно и дорого.

Звідки така інформація? Дорого і складно це титан. 

ASmith писал(а):
делать из стали.
Якої сталі? ст. 3 кп/пс (водопровідні труби), в кращмоу випадку сталь 20? 30ХМА він же хромо 4130 - в нас немає. Замовляти із-за кордону? Ціна питання??? ВАга рами? Ту он за 4,5 кг ниють, а зі сталі буде ще більше. Можна батований хромоль замовити, але яка ціна рами буде? Крім того фрезерування вузлів обійдеться дорожче, оскільки сталь обробляється важче за алюміній. Єдине що найбільше стопорить мене у виробництві алю рам (давно хотів партію дьортових рам), але я не найшов в нас печі в яку би влазилась хардтейлова рама, а от підвіс в розібраному стані без проблем. Крім того минулого року за термообробку з мене брали 1500 грн (деяким клієнтам по бажанню я робив термообробку після ремонту). А тепер уяви 1500 грн за раму ХТ, вартість якої має бути 150-200$, все-таки краще 150, бо за 200 знайдуться нитіки і якажуть дартмур краще. А піч купити це так 5-7к$ і це на 2-3 рами максимум.

Romaniuk писал(а):
как баттинг
не проблема, замовляєм труби зі Штатів  - price up https://www.fairing.com/ 
ASmith писал(а):
гидроформинг
замовляєм - price up

ASmith писал(а):
Таким образом ваши рамы будут конкретно проигрывать по свойствам именным брендам.

Яким властивостям? Вага? так програєм, але виграєм на міцності?
Зовнішній вигляд? Хіба за рахунок гідроформінга, але той самий Іон гідроформінга не має, а виглядає шикарно - чому і був взятий за основу.
От в вигляді фрезерування можем трохи програти, але лише із-за здешевлення і зпрощення (не проблема замовити фрезерування на 5 осевому ЧПК фрезері) он KAengeniring має HAAS VF2 
Геометрія? Ні! Навпаки бонус - можете коректувати під себе.
Характеристика підвіски? Тут всі шукають золоту серединку...


ASmith писал(а):
Хороший тому пример Ba-bah bikes
вперше чую про таких
Глянув фото в гуглі - примітивні рами, які від хардтейла відрізняються наявністю одного шарніра

Bloodar писал(а):
они делают из хромоля весом до 3.5 кг максимум по цене максимум 600 баксов)

А ми пропонуємо ФСР за 800$ (максимум 1000, то з запасом) і вагою, думаю до 4 кг.От тільки ми орієнтуємось на Іон за 2400Є


voland, ми обов"язково напишем, але думаю вже в наступній темі, коли 3Д модель рами і всіх вузлів буде готова. І про гарантію і про все решта.

Я от лише не розумію, чому коли ми пропонує український Ніколай за 1000$ на відміну від німецького за 2400Є, люди починають порівнювати з невідомими залязяками за 600$.

А коротко про перваги написано в першому пості, просто не всі вміють читати.
Алюміній 6082 (аналог 6061) Іон 7020 (група 7ххх де 7005)
Термообробка Т6 Іон Т6
 Підвіска ФСР, Іон ФСР
Сучасна геометрія Low Long & Slack
Гарантія обов"язково
Можливість коректування геометрія під конкретного замовника
Про вартість писав неодноразово вище.
Виготовлення рами за допомоги станків, а не болгарки і електрода, дотримання всіх технологій виробництва що і на заводі, за одної відмінності - цех не такий великий і не такий чистий, як в Німців.

Мої контакти [ Ссылка ]
Cсылка на пост
+3
 Yue

На сайте с 23.04.2011
Репутация: 121
Сообщений 775
Пол: Мужской(29)
Город: Харьков
Стиль: MTB:Enduro
5 мар 2019 в 10:57

Romaniuk писал(а):
от лише не розумію, чому коли ми пропонує український Ніколай за 1000$

Да по тому что такая цена у многих это как минимумм зарплата за полгодаsmiley-trololo.gif

Обувь под топталки, Hope v4, BY Revive - [ Ссылка ]
Cсылка на пост
+4
 Kenny_84

На сайте с 05.04.2015
Репутация: 20
Сообщений 169
Пол: Мужской(37)
Город: Ирпень
Стиль: MTB:Enduro
Байк: Nukeproof Mega
5 мар 2019 в 11:00

Ого, жара почалась! А на дворі лише початок березня...

Порівнювати рами відомих виробників і кастомні рами, що найменше некорректно. Це як порівнювати стоковий вел і кастомну збірку. Перший зроблений для всіх, другий - суто під твої потреби. Тобто, кастомна рама зроблена саме під твої потреби. По ціні те саме: Сток дешевше; Кастом дорожче. По-друге, це підтримка власних майстрів і можливо, сподіваюсь, майбутніх виробників.

Особисто я хочу раму: Яка буде зроблена в Україні; Зроблена під мене; Універсальна.  

Cсылка на пост
+3
 formazon

На сайте с 23.01.2013
Репутация: 191
Сообщений 2562
Пол: Мужской(36)
Город: Житомир
Стиль: MTB:Enduro
5 мар 2019 в 11:49

Согласен с Воландом, добавить хорошее фото и описание киллер-фич было-б очень круто.

Cсылка на пост
0
 Kenny_84

На сайте с 05.04.2015
Репутация: 20
Сообщений 169
Пол: Мужской(37)
Город: Ирпень
Стиль: MTB:Enduro
Байк: Nukeproof Mega
5 мар 2019 в 12:02

formazon писал(а):
Согласен с Воландом, добавить хорошее фото и описание киллер-фич было-б очень круто.


Розумієте, ще не має 3D моделі. Є лише анонс і базовий варіант геометрії. Переваги (кіллер-фічі, по вашому) і недоліки вже описали і розжували. Як писав Роман, в них є маркетолог. Впевнений, що пізніше будуть вам і смачні фото та відео на які можна пофапати ;)




Cсылка на пост
0
 Romaniuk

На сайте с 25.10.2005
Репутация: 390
Сообщений 1613
Пол: Мужской(37)
Город: Lviv
Стиль: MTB:DirtJumping
Байк: Elements Titanium+Fox 831 & Scutum+66RC2X
5 мар 2019 в 12:06


formazon,
Фото, більш детальний опис і т.д. буде згодом. А зараз ми даєм неаеличкий анонс, підготовлюєм підгрунтя, "розводи срач" :D

На даному етапі навіть ніхто ніяких грошей не просить, просто попередили, що відкладайте, якщо хочете або не спішіть тратити, якщо маєте і хочете щось купити ;)

Скептиків відразу просимо проходити мимо, вибачте, але ми на вас навіть і не розраховували. Вже є порядка 10 потенційних замовників, але якщо реальних буде хоча б 5, то я вважаю, що завдання мініму виконане. А далі лише розвиток, вдосконалення і збільшення як кількості так і асортименту рам.

Мої контакти [ Ссылка ]
Cсылка на пост
0
 voland

На сайте с 08.09.2012
Репутация: 676
Сообщений 1196
Пол: Мужской(42)
Город: Житомир
Стиль: MTB:Freeride
5 мар 2019 в 12:09

Romaniuk, Зорієнтуйте будь ласка по часу, скільки приблизно займе виготовлення рами з моменту початку проектування до фінішного результату. Чи не буде як з обіцянками Trailmech?

@Q.wheels
Cсылка на пост
0
 Romaniuk

На сайте с 25.10.2005
Репутация: 390
Сообщений 1613
Пол: Мужской(37)
Город: Lviv
Стиль: MTB:DirtJumping
Байк: Elements Titanium+Fox 831 & Scutum+66RC2X
5 мар 2019 в 13:24

Незнаю що там було з трейлмех, але планується на початок червня, щоб рами були готові.

Мої контакти [ Ссылка ]
Cсылка на пост
0
  [ Подписаться на ответы в данной теме ]




ПОХОЖИЕ ТЕМЫ (сортировать по релевантности или по дате)
Посл. ответ Тема Автор Ответ. Просм.
4 сен 2021 в 00:00
  Кубок України 2021 з міні Даунхілу/фінал [Полтава] 19 вересня Did Uhim03751
8 июн 2021 в 00:00
  1й етап Кубку України 2021 з міні Даунхілу (Кривий Ріг) 16 травня ayr189148
15 апр 2021 в 00:00
  ВІДМІНЕНО! 1й етап Кубку України 2021 з міні Даунхілу (Полтава) 25 квітня
  На страницу 1, 2
Did Uhim2613163
30 авг 2018 в 00:00
  Змагання з міні-ДХ у форматі FREERIDE/WHIP_CONTEST/CLOSE SEASON. ikkp199745004
12 мая 2018 в 00:00
  Перший етап Кубку України з міні ДХ 06.05.2018, м. Кривий Ріг
  На страницу 1, 2
KRIVBASS258095

  Список форумов ›››› Железки

  Форум:   







© 2003-2024 X-Bikers.com - горный велосипед, велотриал, фрирайд, стрит, дёрт, BMX
Размещение рекламы на сайте
Использование материалов без разрешения владельцев не допускается