[ Поиск ] [ Регистрация ] [ Пользователи ] [ Вход ]

  Список форумов ›››› Железки ›››› Просмотр темы

MTX 33 безкамерно

  • (2 Страниц)
  • 1
  • 2

Автор Сообщение
 Puzatuy

На сайте с 13.11.2017
Репутация: 3
Сообщений 4
Пол: Мужской(32)
Город: Киев
Стиль: MTB:Enduro
Байк: Specialized Pitch Pro
1 мая 2019 в 20:50

Доброго дня. Підкажіть, будь ласка, чи товаришують обода MTX 33 з tubeless easy покришками безкамерно, якщо придбати якийсь kit? Пошук сайтом не дав результату, та й в інтернетах не знайшов цікавої інформації, то ж завчасно вибачте, якщо вже багаторазово обговорювалося.

Cсылка на пост
0
Поделиться:
VKontakte Facebook
 sheremet

На сайте с 13.02.2014
Репутация: 235
Сообщений 1995
Пол: Мужской(25)
Город: Львов
Стиль: MTB:Freeride
Байк: оговау
1 мая 2019 в 21:00

якшо їздити в магаз за пивом - можна - клеєш лєнту (арм скотч по бомжу) лиєш 100 грам герметику, катаєш. якшо качати менше 2-2.3 (в залежності від покришок) то в першому повороті, якшо їхати не як дідо на україні, покра злетить з обода. так само при чуть кривих приземленнях на 2.5 і нижче - покра буде підзлітати - як і на всіх бокових нагрузках, а поставити безкамерну покру на камерний обід насосом фактично анріал. короче можна - але все залеждить від цілей 

оговау
Cсылка на пост
+15
 Puzatuy

На сайте с 13.11.2017
Репутация: 3
Сообщений 4
Пол: Мужской(32)
Город: Киев
Стиль: MTB:Enduro
Байк: Specialized Pitch Pro
1 мая 2019 в 21:09

Дякую за розгорнуту відповідь. Та раз вже створив тему...То чому? Профіль на зрізі наче ж такий як і має бути в бескамерці, з буртиками там і все таке.

Cсылка на пост
0
 sheremet

На сайте с 13.02.2014
Репутация: 235
Сообщений 1995
Пол: Мужской(25)
Город: Львов
Стиль: MTB:Freeride
Байк: оговау
1 мая 2019 в 21:21

Puzatuy, профіль на зрізі то одне, а діаметр посадки покришки то зовсім інше, покришка на мтх просто не защолкнеться, а на будь який безкамерний обід защолкнеться.


на мтх 33 бокові полки нахилені всередину, покришка не буде на них триматись.

оговау
Cсылка на пост
0
 Puzatuy

На сайте с 13.11.2017
Репутация: 3
Сообщений 4
Пол: Мужской(32)
Город: Киев
Стиль: MTB:Enduro
Байк: Specialized Pitch Pro
1 мая 2019 в 21:28

Зрозуміло. Що ж... доведеться значить і далі клеїти.

Cсылка на пост
0
 Engraved

На сайте с 01.11.2008
Репутация: 11
Сообщений 61
Пол: Мужской(28)
Город: Киев
Стиль: MTB:DirtJumping
1 мая 2019 в 21:39

Немного не в тему, но на фр32 ободах покрышка (к-рад) защелкивается, как безкамерка, к моему удивлению

Cсылка на пост
0
 citrus493

На сайте с 04.12.2015
Репутация: 131
Сообщений 95
Пол: Мужской(30)
Город: Хмельницкий
Стиль: MTB:Urban Freeride
Байк: Demo 8 2012
1 мая 2019 в 22:55

якшо вже мтх то краще 39 ніж 33. там трошки легше робити безкамерку бо там борти вищі. шанс розбортіровки меньша. робили з допомогою армірованого скотчу.

Cсылка на пост
0
 Puzatuy

На сайте с 13.11.2017
Репутация: 3
Сообщений 4
Пол: Мужской(32)
Город: Киев
Стиль: MTB:Enduro
Байк: Specialized Pitch Pro
1 мая 2019 в 23:08


citrus493, думаю міняти 33 в хорошому стані на 39, які теж не тублес реді то не дуже гарна ідея)

Cсылка на пост
0
 sheremet

На сайте с 13.02.2014
Репутация: 235
Сообщений 1995
Пол: Мужской(25)
Город: Львов
Стиль: MTB:Freeride
Байк: оговау
2 мая 2019 в 00:04

Engraved, защолкоються безкамерно, чи защолкується камерно коли ти її качаєш і коли ти її спускаєш в 0 вона тримається далі на ободі ?

(відповідь я і так знаю - якщо це звичайні алекс фр 32 - то ні не буде такий обід працювати безкамерно як тільки тиск впаде до 0 - покришка злізе з боковин і накачати її насосом не вийде, про те шо буде при експлуатації такого обода в більш менш норм трейл каталові і казати не треба)

оговау
Cсылка на пост
0
 Bloodar

На сайте с 06.11.2017
Репутация: 26
Сообщений 233
Пол: Мужской(25)
Город: Львов
Стиль: MTB:Enduro
Байк: Radon Slide 150 9.0
2 мая 2019 в 08:07

Как показала моя практика, бескамерку можно сделать практически на любых камерных ободах с любой камерной покрышкой, при чем еще ни разу не было случая что бы я не смог накачать обычным напольным насосом это дело. Давление никогда не качал ниже рекомендуемого, которое написано на покре/ободе, обычно у тех, у кого срывает покру, качают ниже рекомендуемого давление, что как бэ не гарантирует нормальную работу даже при камере. Да, по бомжу советую армированый скотч юзать, в 2 слоя.

Cсылка на пост
-2
 Unicorn

На сайте с 05.06.2012
Репутация: 87
Сообщений 211
Пол: Мужской(33)
Город: Запорожье
Стиль: MTB:Downhill
Байк: Trek Session 9.9 + CCDB Air + BoXXer
2 мая 2019 в 10:24

Заднее колесо собрано на камерном ободе EX721, с вот такой ободной лентой под бескамерный обод (с выемками): https://www.bike-discount.de/en/buy/mavic-crossroc-ust-rim-tape-23c-624715 и тублесс реди меджик мэри. Собрано на самом обычном скотче в 2 слоя, и одном слое двустороннего скотча, чисто чтоб держал ободную ленту. Качаю 2-2.5 атм, в зависимости от трейла. Вот уже почти год полет нормальный, разные трейлы, разные соревнования, проблем с подворачиванием не наблюдалось.

God made me an atheist. Who are you to question his wisdom?
Cсылка на пост
0
 sheremet

На сайте с 13.02.2014
Репутация: 235
Сообщений 1995
Пол: Мужской(25)
Город: Львов
Стиль: MTB:Freeride
Байк: оговау
2 мая 2019 в 14:22

Unicorn,тут ше від ваги райдера залежить ) я свої покри на своїх ободах можу згрнути на тиску 1.7 в контрі, але вони при тому не підтравлють, нижче 1.2 вже починають піддрістувати герметиком, а на 0.7 перестають.

оговау
Cсылка на пост
0
 Unicorn

На сайте с 05.06.2012
Репутация: 87
Сообщений 211
Пол: Мужской(33)
Город: Запорожье
Стиль: MTB:Downhill
Байк: Trek Session 9.9 + CCDB Air + BoXXer
2 мая 2019 в 14:39

sheremet, Да конечно, много факторов, но суть в том, что такой сетап тоже имеет место. Если автор темы среднестатистический покатушечник по весу, не фанат давления <1 атм, не наваливает в топах соревнований на бешенных скоростях, не закладывает без тормозов в контры на скилле, то может не боясь пробовать собирать бескамерку на камерном ободе. Естественно не забывать возить с собой запасную камеру при этом тоже стоит.

God made me an atheist. Who are you to question his wisdom?
Cсылка на пост
0
 sheremet

На сайте с 13.02.2014
Репутация: 235
Сообщений 1995
Пол: Мужской(25)
Город: Львов
Стиль: MTB:Freeride
Байк: оговау
2 мая 2019 в 20:59

Unicorn, не спорю, просто попередити про можливі фейли теж варто )

оговау
Cсылка на пост
0
 @нтон

На сайте с 03.07.2014
Репутация: 29
Сообщений 276
Пол: Мужской(36)
Город: Запорожье
Стиль: MTB:Downhill
Байк: Specialized Demo 8
13 мар 2021 в 22:10

Сделал бескамерку на своих MTX33, а потом нашел эту и другие темы и что-то я уже не так уверен...

Делал по видео, где наматывали армированный скотч и сверху ступенька их вспененного двухстороннего. У меня так не вышло накачать, поэтому я двухсторонним заклеил от стенки до стенки, сверху намотал еще слой армированного, страраясь полностью закрыть двухсторонний. В итоге верхний слой армированного скотча у меня аж на стенку обода залазит. Получилось очень плотно, вперед поставил Schwalbe Magic Mary со стальным кордом. Бортировал долго, сломал монтажку и вспотел как свинья. И как при этом ее может сорвать с обода, как писали выше? 

Поскольку у меня обод уплотнен от стенки до стенки, покрышка не особо травит давление, даже если ее руками отодвинуть от борта. Под нагрузкой все точно резко не выйдет. 

Кто-то пробовал такой способ? Критика, замечания так же принимаются.

PS: Сзади стоит старючая камерная Кенда 2009 года, вот думаю выехать, дрифтонуть хорошенько с задним тормозом, если выдержит, значит рабочая тема.

Cсылка на пост
0
 sheremet

На сайте с 13.02.2014
Репутация: 235
Сообщений 1995
Пол: Мужской(25)
Город: Львов
Стиль: MTB:Freeride
Байк: оговау
13 мар 2021 в 22:22

@нтон, натягування покришки на обід, і те як вона тримається на ВНУТРІШНЬОМУ ДІАМЕТРІ ОБОДУ, це різні речі, вона може то важко натягуватись, але це не спасає її від підвертання в поворотах НА НИЗЬКОМУ ТИСКУ. звичайно якшо їздити на 2.0 то все в тебе буде довго і щасливо тримати і жити, але шо буде в довготривалій перспективі з кучою колхозу намотаного на обід ? вангую шо спінений скотч просто осяде, а якшо не осяде то повезло. то шо воно в тебе тримає якийсь великий тиск, і покришка не злетить при першому гальмуванні, не означає що ти обманув систему. короче. да безкамерно можна поставити все шо завгодно, куди завгодно. а от чи буде воно працювати довго надійно і безгеморно ? це вже питання. ну і тут від стилю зележить якшо рівень катання. якшо катаєш лайтово, качаєш багато, в контри заходиш "ніжно" - то весь цей калхоз з афігєнно актуальними ободами буде працювати довго і щасливо. і не думай що це хейт, я катав на діск буллах з контікми х-кінг, і це все було зібрано, і навіть тримало, але потім одного разу покра злетіла на ходу, і було не дуже приємно. і покра не злетіла прям з обода, вона просто  траванула тиск, і втекла всередину обода. 


після діск булів на яких я побавився з колхозами десь пів року, я перйшов на нормальні безкамерні обода, з нормальною сходинкою(це були нюкпруф генератор дх) і з ними не було жодних проблем крім того шо самі обода були пластиліновим калом, які пішли тріщинами по отворах, і мали 100500 вмятин, потім був санрінл хелікс який теж був правильного тублесс профілю, і якби я не зложив його недолетівши 5-6 метровий степдаун, то він би їздив і досі. зараз стоїть дт570, і з ним теж ніяких проблем вже сезон, при тому шо катаю я не дуже лайтово, і дуже не мало. так що досвіду в безкамерці в мене повір достатньо )

оговау
Cсылка на пост
+6
 @нтон

На сайте с 03.07.2014
Репутация: 29
Сообщений 276
Пол: Мужской(36)
Город: Запорожье
Стиль: MTB:Downhill
Байк: Specialized Demo 8
13 мар 2021 в 22:53

sheremet, я тебя понял, спасибо за такой развернутый ответ. А как часто ты проверял давление в покрышках?

Cсылка на пост
0
 sheremet

На сайте с 13.02.2014
Репутация: 235
Сообщений 1995
Пол: Мужской(25)
Город: Львов
Стиль: MTB:Freeride
Байк: оговау
13 мар 2021 в 23:40

@нтон, хз, раз в тиждень десь. бо 5 днів в тиждень я їжджу на роботку з тиском 2.5-3, а на вихідних їжджу в локал бп і там спускаю на око.


безкамерка поки стоїть більше спускає, при їзді еврі дей вона має мінімальну втрату тиску.

оговау
Cсылка на пост
0
 dengame

На сайте с 14.05.2011
Репутация: 18
Сообщений 12
Пол: Мужской(31)
Город: Киев
Стиль: MTB:Freeride
Байк: Giant
4 апр 2021 в 00:44

Puzatuy писал(а):
Доброго дня. Підкажіть, будь ласка, чи товаришують обода MTX 33 з tubeless easy покришками безкамерно, якщо придбати якийсь kit? Пошук сайтом не дав результату, та й в інтернетах не знайшов цікавої інформації, то ж завчасно вибачте, якщо вже багаторазово обговорювалося.

Есть специальные наборы, комплекты для конвертации обычного колеса в бескамерку. Посмотреть можно такой или другой . Но удовольствие не из дешевых.

моб. 063-332-41-98 | В мире, где нет логики и разума, лишь сумасшедший найдет правильный путь!!!
Cсылка на пост
0
 sheremet

На сайте с 13.02.2014
Репутация: 235
Сообщений 1995
Пол: Мужской(25)
Город: Львов
Стиль: MTB:Freeride
Байк: оговау
4 апр 2021 в 12:43


dengame, чел... це.. просто набір для Безкамерних ободів стандарту тюблес реді. а не для камерних ободів

оговау
Cсылка на пост
0
  [ Подписаться на ответы в данной теме ]

  • (2 Страниц)
  • 1
  • 2


  Список форумов ›››› Железки

  Форум:   







© 2003-2024 X-Bikers.com - горный велосипед, велотриал, фрирайд, стрит, дёрт, BMX
Размещение рекламы на сайте
Использование материалов без разрешения владельцев не допускается