[ Поиск ] [ Регистрация ] [ Пользователи ] [ Вход ]

  Список форумов ›››› Общий ›››› Просмотр темы

Отмена продажи Shimano за пределы страны и bike-discount


Автор Сообщение
 voland

На сайте с 08.09.2012
Репутация: 676
Сообщений 1196
Пол: Мужской(42)
Город: Житомир
Стиль: MTB:Freeride
18 июн 2019 в 10:10

Bloodar писал(а):
для меня дикость платить посредникам за их существование
посередникі потрібні як буфер між виробником та кінцевим споживачем. Вони мають вирішувати питання гарнатії, надавати інформаційну підтримку, консультації, роботу з популярізації тощо. Термін доставки з Німеччини 2 тижні, може більше. Від місцевого ділера - 2 дні. Декому, а може багатьом, терміни дуже важливі. 
Я розумію що глобальна торгівля, де розмиваються межи між країнами і просто купити щось в Китаї на виходячи з будинку, дуже манить. Еле не варто забувати що держава живе за рахунок податків, і ці самі посередники їх справно платять. Або намагаються платити. 
От наприклад, візьмемо ділерів Novatec та Stans NoTubes. Так от, наші роздрібні ціна на новатек чи ненайнижчі в Европі. Те саме стосується стенсу - довгий час ціни на ободи були значно дешевші ніж на популярних закордонних торгівельних майданчиках. 



@Q.wheels
Cсылка на пост
0
 Bloodar

На сайте с 06.11.2017
Репутация: 26
Сообщений 233
Пол: Мужской(25)
Город: Львов
Стиль: MTB:Enduro
Байк: Radon Slide 150 9.0
18 июн 2019 в 10:16

voland писал(а):
посередникі потрібні як буфер між виробником та кінцевим споживачем

Оно то верно, но попробуйте поискать что-то новое и менее популярное, незнаю как сейчас но пол года назад мне не удалось найти обода для олл маунтин от Дт свис под бескамерку из новой линейки, но когда все таки находишь встречаешь невиданную наглость в виде монополизации, за счет того что только 1-2 магазина в украине продают цена просто от балды без конкуренции. С новатеками - да, ситуация приятная, конкуренция скорректировала цены до реальных.
Если точнее, вот этот обод не мог найти, но видел их в каком-то магазине за крайне неприятной ценой
https://www.dtswiss.com/en/products/rims/mtb/all-mountain...

Cсылка на пост
0
 voland

На сайте с 08.09.2012
Репутация: 676
Сообщений 1196
Пол: Мужской(42)
Город: Житомир
Стиль: MTB:Freeride
18 июн 2019 в 10:22

Bloodar, ну так в Укр немає офіціалів по ДТ свісс. Чи я помиляюсь? А раз немає офіціального дистрібутора в регіоні, то ринок в дикому стані, ціни скачуть, анархія. От в данному випадку оціціали приносять користь - ціни вирівнюються, їх рівнень також керований.
Повернемося до втулок. В Україну офіційно постачаються з поширених лише новатек, шимано. Всяку екзотику не розглядаємо. І от є бажання купити хоуп, і що? велкам на закордонні майданчики, або тут по барахолкам. 

@Q.wheels
Cсылка на пост
+3
 [/skript]

На сайте с 14.08.2012
Репутация: 186
Сообщений 1380
Пол: Мужской(53)
Город: Київ
Стиль: MTB:Urban Freeride
Байк: да. є.
18 июн 2019 в 10:42

Столиця може шось на виставці купить.

Cсылка на пост
0
 Jinner

На сайте с 19.05.2010
Репутация: 193
Сообщений 2074
ЗАБАНЕН.
Пол: Мужской(34)
Город: Вонючий хутор жлобов и рагулья
Стиль: MTB:Downhill
Байк: Scott Ransom 2020
18 июн 2019 в 16:41

voland писал(а):
Еле не варто забувати що держава живе за рахунок податків
Но в нашем случае за налоги живет не государство(дороги, инфраструктура), а конкретные зажравшиеся чинуши самой нищей в Европе страны, брезугующие ездить на автомобилях ниже S-класса. Когда деньги начнут идти в правильное русло, все с удовольствием будут платить налоги, а пока правильно избегать этого всеми возможными способами.

Смерть москалям
Cсылка на пост
0
 ka81

На сайте с 10.09.2014
Репутация: 20
Сообщений 340
Пол: Мужской(42)
Город: Київ
Стиль: MTB:Enduro
Байк: Giant Reign
18 июн 2019 в 19:29

Вік, нажаль, не показник.. (

Cсылка на пост
-1
 Bloodar

На сайте с 06.11.2017
Репутация: 26
Сообщений 233
Пол: Мужской(25)
Город: Львов
Стиль: MTB:Enduro
Байк: Radon Slide 150 9.0
18 июн 2019 в 19:41

ka81 писал(а):
Ех, граматика, орфографія, як багато в цих словах ))
ka81 писал(а):
Вік, нажаль, не показник.. (

Что за бред? Какая грамматика, какой возраст? К чему вы это пишите, я не уловлю.

Cсылка на пост
0
 voland

На сайте с 08.09.2012
Репутация: 676
Сообщений 1196
Пол: Мужской(42)
Город: Житомир
Стиль: MTB:Freeride
18 июн 2019 в 19:46

Jinner писал(а):
Но в нашем случае за налоги живет не государство(дороги, инфраструктура), а конкретные зажравшиеся чинуши
тобто якщо якесь падло, або групка упирів, доїть бюджет, то судячи з логіки, і наповнювати його, бюджет, коштами не варто? Нехай інфраструктура ще більше занепадає, соціальний захист відсутній як явище, освіта та медицина в минулому. Лише приватні лікарні, школи, райони, міста. Невже з такими думками ви плануєте бути в числі мешканців ціх міст? наївно вважати що навіть заможна людина може бути відокремлена від суспільства та держави.....


От поясніть мені, бажаючі намахати державу, логіку продаж з зарахуванням коштів на картку приватбанку (так робить 8-9 з 10 тих хто продає в барахолці)? Банк державний, скласти 2+2 та виявити тіньову підприємницьку діяльність простіше простого. Чом так не роблять зараз то інше питання, але зроблять 100%. І почне волання на кожному кутку мов якжеж так, прижали, нарахували штрафів, пені, маю будинок продати щоб розрахуватися.... Де логіка? Чому не вести підприємницьку діяльність офіційно на 2-гій групі і не паритись, отримуючи кошти на розрахунковий рахунок. 

@Q.wheels
Cсылка на пост
+1
 ka81

На сайте с 10.09.2014
Репутация: 20
Сообщений 340
Пол: Мужской(42)
Город: Київ
Стиль: MTB:Enduro
Байк: Giant Reign
18 июн 2019 в 20:01

voland писал(а):
тобто якщо якесь падло, або групка упирів, доїть бюджет, то судячи з логіки, і наповнювати його, бюджет, коштами не варто? Нехай інфраструктура ще більше занепадає, соціальний захист відсутній як явище, освіта та медицина в минулому. Лише приватні лікарні, школи, райони, міста. Невже з такими думками ви плануєте бути в числі мешканців ціх міст?

все-таки інколи вік це показник.
))

Cсылка на пост
-5
 Jinner

На сайте с 19.05.2010
Репутация: 193
Сообщений 2074
ЗАБАНЕН.
Пол: Мужской(34)
Город: Вонючий хутор жлобов и рагулья
Стиль: MTB:Downhill
Байк: Scott Ransom 2020
18 июн 2019 в 22:59

Бред упоротого патриота про «начни-с-себя» даже комментировать не интересно. Была надежда, что за пять лет нищеты мозгов прибавится, но фиг там.

Смерть москалям
Cсылка на пост
-6
 Licoze

На сайте с 14.06.2014
Репутация: -8
Сообщений 91
Пол: Мужской(25)
Город: Днепропетровск
Стиль: MTB:Freeride
Байк: NS Surge
19 июн 2019 в 10:48

Кстати, при доставке с BD через DHL в Украину они довезли через DHL до другого склада в Германии и передали форвардеру Meest это ок вообще? Просто чайник сразу через DHL шлет в Украину, по крайней мере из UK.

Cсылка на пост
0
 Eugen Pedchenko

На сайте с 09.10.2015
Репутация: 127
Сообщений 188
Пол: Мужской(29)
Город: Киев
Стиль: MTB:Enduro
19 июн 2019 в 11:20

Licoze писал(а):
чайник сразу через DHL шлет в Украину

не завжди

на чайнику буває і так
 
Licoze писал(а):
довезли через DHL до другого склада в Германии и передали форвардеру Meest




Cсылка на пост
0
 nik40fox

На сайте с 10.01.2012
Репутация: 57
Сообщений 603
Пол: Мужской(32)
Город: Киев
Стиль: MTB:Downhill
Байк: Glory
20 июн 2019 в 12:37

voland писал(а):
наївно вважати що навіть заможна людина може бути відокремлена від суспільства та держави

От общества нет. От страны изи, аж бегом. Даже имея достаток слегка выше среднего. В пример все дауншифтеры катосящие по азии без какой-либо социальной защиты. Знаю людей которые так прокатали по азии не один год, некоторые до сих пор там живут и обратно не собиратся. 
voland писал(а):
От поясніть мені, бажаючі намахати державу, логіку продаж з зарахуванням коштів на картку приватбанку (так робить 8-9 з 10 тих хто продає в барахолці)? Банк державний, скласти 2+2 та виявити тіньову підприємницьку діяльність простіше простого. Чом так не роблять зараз то інше питання, але зроблять 100%. І почне волання на кожному кутку мов якжеж так, прижали, нарахували штрафів, пені, маю будинок продати щоб розрахуватися.... Де логіка? Чому не вести підприємницьку діяльність офіційно на 2-гій групі і не паритись, отримуючи кошти на розрахунковий рахунок. 

Потому что есть юридическое определение предпринимательской деятельности. И 8-9 людей из 10и тех, кто продает что-то в барахолке не попадают под это определение. Может, по вашей логике, мне стоит еще соответствующий КВЕД себе добавить и сменить группу, если я хочу продать бу мобильник за 1000 грн? Почему оставшийся 1 из 10и не платит налоги вопрос к этому одному. Олег, насколько я знаю, ничего в барахолке систематически не продает, и на предпринимателя не тянет.
Можно поинтересоватся, voland, вы ведь собираете колеса, и вашу деятельность можно квалифицировать как предпринимательскую. Вы зарегистрированы как фоп?

Cсылка на пост
+5
 voland

На сайте с 08.09.2012
Репутация: 676
Сообщений 1196
Пол: Мужской(42)
Город: Житомир
Стиль: MTB:Freeride
20 июн 2019 в 13:44

nik40fox, розжовую думку. Людина не може бути відокремлена від держави, де в ДАННИЙ момент часу перебуває або мешкає. Є певні правила, норми, закони і людина погоджується на їх дотримання, або має проблеми. Ступінь зрілості держави, її економічного та соціального рівня, відображається на комфортності перебування в ній. Приклад "катосіння" підтверждує що ТАМ комфортніше ніж ТУТ. Тому що ТАМ зростало та створювалось поступово ціною чималих зусилль, не в останню чергу зусиль мешканців. А наші катоси приїхали на все готове, замість того щоб створювати такі умови тут. Розумію що ідея може здатися ідеалістичною та з області фантастики, але треба колись починати щось робити тут, хоча б малі кроки. А не тільки споживати та катосіти по світу. Адже коли ти сам і достатньо заробляєш то все чудово та нашо думати про якусь там державу Україну. Але минає час, дружина, діти, і тоді вже зовсім інші думки, не до катосіння.

Далі. Досить наївний закидон 
nik40fox писал(а):
юридическое определение предпринимательской деятельности. И 8-9 людей из 10и тех, кто продает что-то в барахолке не попадают под это определение.
Пояснюю ще тут. Мова йшла про людей, що мають 20...25+ оголошень. Одноразові продажі не рахуються. Так от, з такою кількістю оголошень підприємньцька діяльність аж бігом.
Для прикладу, якщо цікаво, відбираємо першу десятку продавців хто має 25+ оголошень та питаємо чи можна розрахуватися за товар на розрахунковий рахунок. Гадаю що більше половини скажуть що ні. Буду радий помилитися.
nik40fox писал(а):
Вы зарегистрированы как фоп?
Звісно що так.

@Q.wheels
Cсылка на пост
0
 Bloodar

На сайте с 06.11.2017
Репутация: 26
Сообщений 233
Пол: Мужской(25)
Город: Львов
Стиль: MTB:Enduro
Байк: Radon Slide 150 9.0
20 июн 2019 в 14:13

Ну коль уж задели эту тему, в нашей державе предпринимателям те еще условия, я когда как фоп оформился и еще не разу не получил выручку, за 2 месяца, должен был заплатить ЕСВ 2к+ гривень (обязательный налог, не зависит от прибыли), это очень интересный момент, а если у человека нету этих денег ему кровь сдать или в тюрьму садится, лишь за то что он оформился как фоп но не получил прибыль))) И это лишь одна сторона момента нашего идеального государства, я уж молчу про то что мне не понять почему так сложно вести все отчеты фопам, переводить деньги на гос счета, почему за эти деньги государство само не может этим заниматся? У меня нет машины, я не пользуюсь дорогами (я только за, что бы все дороги были грунтовыми, норм трейлы че), я ни разу не обращался в полицию за всю жизнь, я пользуюсь только частными клиниками (но даже когда не пользовался почему-то с меня все равно брали деньги на некий "добровольный взнос"), долго писать но суть вот в чем, какого черта я должен платить налог и за какие услуги и почему это черт возьми так тяжело.
К примеру в Грузии нету налога на предпринимателей. В Польше, мне рассказывали, государство еще и кредит дает для развития бизнесса(да, прогуглил, дотации называется). Почему так плохо?)))

Cсылка на пост
+5
 nik40fox

На сайте с 10.01.2012
Репутация: 57
Сообщений 603
Пол: Мужской(32)
Город: Киев
Стиль: MTB:Downhill
Байк: Glory
20 июн 2019 в 14:16

voland писал(а):
Приклад "катосіння" підтверждує що ТАМ комфортніше ніж ТУТ. Тому що ТАМ зростало та створювалось поступово ціною чималих зусилль, не в останню чергу зусиль мешканців. А наші катоси приїхали на все готове, замість того щоб створювати такі умови тут.
 
Я писал про дауншифтинг в Азию, вы отвечаете так, будт я писал про трудовую эмииграцию в Европу. Вероятно, вы невнимательно прочли мое сообщение? Или перепутали дауншифтинг с чем-то еще? Люди туда едут не работать, и не платят там налоги. Они там неплохо живут на 100-200 долларов в месяц, без налогов, смс, регистрации и работы. 

voland писал(а):
Адже коли ти сам і достатньо заробляєш то все чудово та нашо думати про якусь там державу Україну.

Если сам достаточно зарабатываешь, то как только ты не заплатишь налоги, страна очень больно выебет. Наша налоговая не позволит забыть подумать о родине. 
voland писал(а):
Але минає час, дружина, діти, і тоді вже зовсім інші думки, не до катосіння.

ИИИ? какое отношение это имеет к налогам? Уровень оказания мед. помощи и социальных сервисов не соответствуют выплаченным суммам. 
Я не знаю каким садистом нужно быть что бы отдать ребенка в гос садик, если доход позволяет оплатить частный, в котором как минимум будет подобие ремонта, и подобие адекватности у персонала а не постсовок в голове. 
По медицине, если по скорой еще могут зашить или вырезать аппендицит, но, зная зарплаты врачей, все это держится на их совести, а не на работе системы. 

voland писал(а):
Пояснюю ще тут. Мова йшла про людей, що мають 20...25+ оголошень. Одноразові продажі не рахуються. Так от, з такою кількістю оголошень підприємньцька діяльність аж бігом.

У меня на продаже стоят 2 велосипеда, еще один под вопросом (банально апгрейднулся и продаю старые). 
Если я решу какой-то вбарахолить, у меня сразу будет 20+ обьявлений. По вашей теории можно класифицировать как предпринимательскую деятельность? 
Предпринимательская деятельность, это та, которая приносит регулярный доход. А не случай, когда человек продает старое барахло с балкона.

Cсылка на пост
+5
 voland

На сайте с 08.09.2012
Репутация: 676
Сообщений 1196
Пол: Мужской(42)
Город: Житомир
Стиль: MTB:Freeride
20 июн 2019 в 14:21

Bloodar писал(а):
меня нет машины, я не пользуюсь дорогами (я только за, что бы все дороги были грунтовыми, норм трейлы че), я ни разу не обращался в полицию за всю жизнь, я пользуюсь только частными клиниками
діти в садок-школу ходять? в лікарні лежав теж приватній? закордонного паспорту теж немає? раз нема авто то громадський транспортом теж не користуємось? можна ще перелічувати...але варто? не буває незалежності людини від держави, де вона мешкає.

@Q.wheels
Cсылка на пост
+1
 ka81

На сайте с 10.09.2014
Репутация: 20
Сообщений 340
Пол: Мужской(42)
Город: Київ
Стиль: MTB:Enduro
Байк: Giant Reign
20 июн 2019 в 14:22

voland писал(а):
але варто?

Не варто, не варто в принципі намагатись донести.

Cсылка на пост
-4
 Bloodar

На сайте с 06.11.2017
Репутация: 26
Сообщений 233
Пол: Мужской(25)
Город: Львов
Стиль: MTB:Enduro
Байк: Radon Slide 150 9.0
20 июн 2019 в 14:27

voland писал(а):
діти в садок-школу ходять? в лікарні лежав теж приватній? закордонного паспорту теж немає? раз нема авто то громадський транспортом теж не користуємось? можна ще перелічувати...але варто? не буває незалежності людини від держави, де вона мешкає.

Не ходят.
Транспорт не юзаю, зачем я тогда для покатушек на работу байк отдельный имею) В больницах да, только частных последнее время, там немного  продвинутей аппаратура и вообще теперь сложно с бабками в больнице в очереди сидеть, когда можно онлайн записатся)
Можно перечислять, я буду крепко сопротивлятся :D Главная суть в чем, куда налог идет, окей если на бесплатные лекарства больным, окей если дет. дома, но мы то знаем что фиг там, эти бабки отмываются, любой городской проект читаешь и не понимаешь что происходит, сраные лавки по 10к гривень берут когда за эти деньги можно заказать ручную работу с ковкой и остальные 50% суммы раздать малоимущим.

Cсылка на пост
+5
 voland

На сайте с 08.09.2012
Репутация: 676
Сообщений 1196
Пол: Мужской(42)
Город: Житомир
Стиль: MTB:Freeride
20 июн 2019 в 14:29

nik40fox писал(а):
Я писал про дауншифтинг в Азию, вы отвечаете так, будт я писал про трудовую эмииграцию в Европу. Вероятно, вы невнимательно прочли мое сообщение? Или перепутали дауншифтинг с чем-то еще? Люди туда едут не работать, и не платят там налоги. Они там неплохо живут на 100-200 долларов в месяц, без налогов, смс, регистрации и работы. 
я не написав жодного слова про роботу. Лише що там КОМФОРТНО жити.
nik40fox писал(а):
Если сам достаточно зарабатываешь, то как только ты не заплатишь налоги, страна очень больно выебет
ну раз зараєструвався як суб"єкт підприємницької діяльності саме в цей державі, то треба платити податки. Або закривати ФОП.
nik40fox писал(а):
Уровень оказания мед. помощи и социальных сервисов не соответствуют выплаченным суммам. 
яким саме сумам? з ЗП як найманий працівник, чи податкі з підприємницької діяльності?
nik40fox писал(а):
Если я решу какой-то вбарахолить, у меня сразу будет 20+ обьявлений. По вашей теории можно класифицировать как предпринимательскую деятельность? 
не треба включати дурня, мова йшла про регулярний дохід, який приносить велика кількість оголошень. 20+ для прикладу. Доречі, податкова може по різному трактувати 20+ зарахувань на картку грошей від різних фізосіб. Залежить від сум. Може зверне увагу та будуть питання, а може ні.


ka81 писал(а):
Не варто
згоден. Припиняю.

@Q.wheels
Cсылка на пост
+2
  [ Подписаться на ответы в данной теме ]




ПОХОЖИЕ ТЕМЫ (сортировать по релевантности или по дате)
Посл. ответ Тема Автор Ответ. Просм.
2 авг 2014 в 00:00
  Подарю купон на Chainreactions (Mystery discount) Maskim34997
10 мар 2016 в 00:00
  Tatu-Bike VS Shimano Cross_one*173787
16 мар 2013 в 00:00
  отмена соревнований по 4х и dual slalom в Одессе и Украине в целом ~clim~186835
18 апр 2014 в 00:00
  помогите с ценой для продажи emisha05494
31 авг 2012 в 00:00
  подскажите интернет магазин в котором я могу купить bmx aaron ross pro 2011 с доставкой в страны СНГ z.igor47449

  Список форумов ›››› Общий

  Форум:   







© 2003-2024 X-Bikers.com - горный велосипед, велотриал, фрирайд, стрит, дёрт, BMX
Размещение рекламы на сайте
Использование материалов без разрешения владельцев не допускается