[ Поиск ] [ Регистрация ] [ Пользователи ] [ Вход ]

  Список форумов ›››› Железки ›››› Просмотр темы

Невеликий огляд Cane Creek Helm Coil

  • (2 Страниц)
  • 1
  • 2

Автор Сообщение
 Xopc

На сайте с 26.02.2013
Репутация: 692
Сообщений 596
Пол: Мужской(33)
Город: Івано-Франківськ
Стиль: MTB:Enduro
9 янв 2020 в 18:44

Всім привіт.
Деякий час тому я придбав собі нову вилочку Cane Creek Helm і постив на форумі фотки, в той час отримав купу питань в приват як вилка? Як працює? і тп. 

І от я вже нарешті поставив її, трохи обкатав і готовий поділитись думками і враженнями. 

5aNJMDt.jpg
Fld1OBj.jpg

Передісторія.  До 2018го я їздив на Пайку з кастомним демпфером фаст саспенжн і все було начебто гуд, але торсійної жорсткості і реальної плюшевості ця вилка не мала. Повітряні вилки зараз звичайно значно кращі і більш плюшеві ніж колись але до пружини все ще далеко.  Тому я пересів на Фокс 36  гріп2 з пружинним апдейткітом Push ACS3 - виявилось що ACS3 дуже шумний і не дуже влавний, а демпфер працював якось дуже дивно і в ньому постійно було вспінене масло, виправити це не вдавалось що мені дуже не подобалось. Я пересів на пружинний аморт і вилку від Ohlins, і  тут також вилізли свої нюанси про які я в принципі знав наперед, але думав що пронесе.. не пронесло)) аморт мав дуже малий спектр налаштувань, а у вилці за десь 50годин катання посвітліли ноги, в гарантії відмовили - сказали що вчасно не зробив ТО в їхньому офіційному сервісі..   Вибір став наступний DVO Diamond (сама плюшева повітряна вилка), Cane Creek Helm Coil, MRP Ribbon coil. Вибір впав на Helm, так як їхні аморти мені дуже подобаються і вони 100% кращі ніж MRP, і це все таки пружина на відміну від DVO.  
Перші враження
Візуально вилка виглядає просто шикарно, починаючи від не зовсім чорного кольору закінчуючи тим що всі крутилки і тп круто відфрезеровані, а не литі як в Фокс і подібних. Пожмакав вилку на відчуття круто, налаштування також діапазони широкі і точні. Єдине що компресія в одному місці крутилась чуть тугіше - зняв крутилку, а під нею був не до кінця одітий сальничок, поправив і все стало ідеально. Але я написав про це в кейн, і я був щиро здивований  - вони безкоштовно  відправили мені цілий новий демпфер, бо той що в мене на їх ще думку погано пройшов контроль якості на заводі і з ним ще щось можливо може трапитись.   

В середині
Так як мені уже їхав новий ж демпфер  я вирішив що варто розібрати  цей що є і глянути чи є там ще якісь нюанси. В лівій нозі в принципі нічого супер особливого, звичайна перевірена часом пружинна конструкція з налаштуванням прелоаду. Дві речі на які звернув увагу. Перше на штоці є посадки під упор пружини для регулювання ходу вилки, при чому для цього треба мінімальний набір інструментів.  Мені здається що це чи не єдина пружинна вилка в якій можна так легко міняти хід. Друге це ззовні поршень який штовхає пружину має полімерний башинг, який ковзає по внутрішній стінці ноги, відповідно вилка менш шумна і не пошкоджується внутрішнє покриття ноги

1nS5RGZ.jpg
А от в демпфері все набагато цікавіше, особливо в блоці компресії. Компресія тут регулюється через поршень складної форми та підпружиненого клапану, звичайний шімстек повністю відсутній.  Така конструкція використовується наприклад в асорті Push suspension, а також в топових амортах Fox для багі та позашляховиків. Плюс такої конструкції в дуже широкому спектрі налаштувань, надійності та відсутності мікрозазорів  з перепадами тиску як в конструкціях з шімстеком. Звучить і виглядає доволі просто, але такі конструкції роблять тільки в топовій продукції так, як вони потребують надзвичайно довгої та ретельної розробки що робить їх дуже дорогими - шімстек в рази дешевше і легше зробити. Ніяких інших косяків в демпфері не виявив, все зроблено максимально якісно і дорого - фрезерування і анод всюди, ніяких литих запчастин.  Окрема увага це пильники так як саме  вони чи не найбільше впливають на силу зрушення вилки . Тут стоять пильники Racing Bros  - фактично зараз це найкращі пильники з існуючих, більшість топових сервісів такі як Vorsprung, S4, DirtLab, NSDynamics та інших рекомендують саме їх для апдейту вилок. Я уже не раз з ними стикався і вони дійсно дуже класно справляються з своїми функціями при дуже малому терті.
p5pb14457616.jpg
Internal_damper_parts-1024x768.jpg
3sAri2o.jpg
ydNtq5m.jpg
bPVktY4.jpg
eTPQDFU.jpg
d8GABYz.jpg
jwmVstQ.jpg

Робота вилки.

Я б сказав що вона ідеальна, принаймі для мене. Вилка неймовірно плюшева, початкового зрушення практично нема. Відскок і низькошвидкісна компресія добре регулюється, кожен клік чітко впливає на роботу вилки, діапазони широкі. Високошвидкісна компресія  також все ок, але різниця між кожним кліком не така відчутна. Дрібні нерівності вилка відпрацьовує ідеально, хороша підтримка в середині ходу. Пробити вилку мені не вийшло, хоча я старався, останній сантиметр дуже жорсткий - уже працює відбійник, він до речі в роботу включається якось плавно, в руки не чути. 
І окремо це торсійна жорсткість, відчуття ніби їдеш на Фокс 40, а не на ендуро вилці з 35ми ногами. Вся фішка в осі - вона квадратна, точніше D подібна, і отвір в штанах такої ж форми, завдяки цьому штанина не гуляє чи має мікролюфтів навколо осі. В круглих осях, як би ви не затягували, штанки  постійно трошки крутяться відносно осі та іншої штанки, особливо в рокшокс. Геніально просте рішення, дивно що воно не популярне. Мабуть знову ж таки через бюджети, зробити таку вісь і штани значно дорожче ніж круглу.  

Cane-Creek-Helm-27-5-Boost-Suspension-Fo
Cane-Creek-Helm-27-5-Boost-Suspension-Fo


Мінуси. Єдиним серйозним мінусом я б назвав вагу, моя заважила 2270г, що доволі багато. Повітряна версія важить 2070г

В  кого які питання запитуйте;)
Веселих свят!

Cсылка на пост
+114
Поделиться:
VKontakte Facebook
 silverman

На сайте с 24.11.2010
Репутация: 338
Сообщений 1718
Пол: Мужской(31)
Город: пригород Киева ( Украинка )
Стиль: MTB:Freeride
Байк: Santa Cruz Jackal
9 янв 2020 в 20:41

Xopc писал(а):
Невеликий огляд Cace Creek Helm Coil
 Ошибка в заглавии 

Cсылка на пост
+5
 Xopc

На сайте с 26.02.2013
Репутация: 692
Сообщений 596
Пол: Мужской(33)
Город: Івано-Франківськ
Стиль: MTB:Enduro
9 янв 2020 в 20:43


silverman, дякую

Cсылка на пост
+3
 citrus493

На сайте с 04.12.2015
Репутация: 131
Сообщений 95
Пол: Мужской(30)
Город: Хмельницкий
Стиль: MTB:Urban Freeride
Байк: Demo 8 2012
10 янв 2020 в 00:39

ну вєл пушка канєш) 

Cсылка на пост
0
 Xopc

На сайте с 26.02.2013
Репутация: 692
Сообщений 596
Пол: Мужской(33)
Город: Івано-Франківськ
Стиль: MTB:Enduro
10 янв 2020 в 11:35

NArtemD, думав над оглядом байка, але дуже багато тексту)) по вазі зараз на пружинній підвісці  12,8-12,9, на повітрі  з пайком і інлайном було порядка 12,3

повітряна версія цієї вилки важить 2070г

Cсылка на пост
+1
 Eugen Pedchenko

На сайте с 09.10.2015
Репутация: 127
Сообщений 188
Пол: Мужской(29)
Город: Киев
Стиль: MTB:Enduro
11 янв 2020 в 14:54

На маніту Мотига Про катався? там кріплення вісі 6-тигранне. якщо так що скажеш впорівнянні з нею ?

Cсылка на пост
0
 Xopc

На сайте с 26.02.2013
Репутация: 692
Сообщений 596
Пол: Мужской(33)
Город: Івано-Франківськ
Стиль: MTB:Enduro
11 янв 2020 в 17:39

Eugen Pedchenko, катався на manitou mattoc, вона по відчуттях долі хлипка, може через 34ті ноги,  а може через  конструкцію горили чи корони, хоча працює непогано,  по моїх відчуттях трохи гірше ніж пайк, але вона значно дешевша
З того що катав деякий час:
RS Reba 
RS Sid 
RS Revelation 
RS Pike RCT3 DPA  
RS Pike FAST suspension + TI coil
RS Lyrik RC2L  
RS Lyrik RCT3 
RS Lyrik RC2  
RS Lyrik RC2 + Push ACS3 
RS Yari 
RS Boxxer Charger WC  
RS Boxxer R2C2 
Fox 32 FIT kashima 
Fox 34 CTD kashima 
Fox 36 Fit4 kashima 
Fox 36 RC2 kashima 
Fox 36 GRIP2 kashima 
Fox 36 GRIP2 kashima + Push ACS3 
Fox 40 RC2 kashima  coil 
Fox 40 RC2 kashima  float 
Manitou Mattoc
Manitou R7
DVO Diamond 
DVO Beryl
DVO Emerald
Ohlins RXF 36 coil 
Cane Creek Helm Coil 
Marzocchi 350 NCR  
Marzocchi 350 NCR TI 
Marzocchi 380 R2C2 
X-Fusion Vengeance HLR

Cсылка на пост
+2
 voland

На сайте с 08.09.2012
Репутация: 676
Сообщений 1196
Пол: Мужской(42)
Город: Житомир
Стиль: MTB:Freeride
11 янв 2020 в 18:29

Xopc писал(а):
З того що катав деякий час:
да ви, батенька, мажор)

Доречі, є пропозиція, кожну вилку зі списку суб"єктивно оцінити по шкалі від 1 до 10 (чим більше значення, тим краща).

@Q.wheels
Cсылка на пост
+6
 Xopc

На сайте с 26.02.2013
Репутация: 692
Сообщений 596
Пол: Мужской(33)
Город: Івано-Франківськ
Стиль: MTB:Enduro
11 янв 2020 в 19:27

voland,  робота така))
прошу)
заразу кажу оцінки суб'єктивні, камінням не кидати))

RS Reba  - 7  чудовий перевірений варіант для повсякденного кк
RS Sid - 9 та ж реба тільки легша, думаю що новий сід буде на 10, але я не тестив
RS Revelation -  5 трейловий варіант реби, оцінка нижча так як пайк крутіше
RS Pike RCT3 DPA  - 8 - ідеальний варіант для трейлу і легкого ендуро
RS Pike FAST suspension + TI coil - 10 топовий варіант апдейту пайка для  трейлу
RS Lyrik RC2L  - 7 старий лірик, робота звичайно не як в чарджера, але це вилка яка могла пережити все
RS Lyrik RCT3 - 8 - майже той же пайк тільки міцніший і  більше ходу
RS Lyrik RC2  - 9 - чуть чуть краще ніж рст3 
RS Lyrik RC2 + Push ACS3  - 9,5 - я б сказав що  майже ідеал але acs3 дуже шумний, мені це не подобається
RS Yari - 7 бюджетна версія лірика, працює звичайно не так добре як лірик але дешева
RS Boxxer Charger WC  - 10  мабуть найкращий варіант для ДХ, 
RS Boxxer R2C2 - 9 - старий боксер, бойова класика, надійний і з хорошою роботою
Fox 32 FIT Kashima - 10 ідеальна вилка для кк, але нова версія  з тонкими штами  виключно гоночний варіан
Fox 34 CTD Kashima  -  4  в ті часи коли вона вийшла і ще принаймі до 2018 вилка мала цілу купу проблем, особливо моделі стд, моделі 2019+ не пробував
Fox 36 Fit4 Kashima  - 9 чудовий варіант для тих хто любить ендуро і повкручувати 
Fox 36 RC2 Kashima  - 9 як на мене то це найкраща фокса для ендуро, шкода що їх уже не випускають
Fox 36 GRIP2  Kashima  - 7 всі хвалять фапають і тп, але мені шось не зайшло, постійно піниться масло в демпфері і дає дивну роботу
Fox 36 GRIP2 Kashima  + Push ACS3  - 8   краще ніж повітря але  така ж фігня як з ліриком на acs3
Fox 40 RC2 Kashima  coil - 9 пружинний топчик для дх , але боксер мені особисто подобається більше
Fox 40 RC2 Kashima  float - 9  повітряний топчик для дх , але боксер мені особисто подобається більше
Manitou Mattoc - 8  дуже хороший варіант для трейлу, дял ендуро як на мене то слабувато, дешева
Manitou R7 - 3  дуже спрощена але облегщена реба, ролбоат меін не сподобалась, ламається часто
DVO Diamond - 10 топчик для ендуро однозначно, і як  на мене це найкраща  повітряна вилка з  усіх
DVO Beryl - 8 бюджетний Diamond,  працює не так круто, але варіант дуже хороший  так як вона дешева
DVO Emerald - 8  виглядає круто, але робота мені не дуже сподобалась
Ohlins RXF 36 coil - 5 - працює класно, але ноги стерлись неймовірно швидко,  ціна запчатсин просто космос, за нормальних умов утримання вилки на рік для тих хто реально катає коштує десь 150-200усд
Cane Creek Helm Coil  - 10 топчик,  на разі  по роботі найкраща ендуро вилка з усіх,  до того ж дешевша ніж фокс 36 чи рш лірик, запчастини  можна без проблем дістати за адекватними цінами (якщо комусь треба звертайтесь) 
Marzocchi 350 NCR  - 6  ця вилка  мені зовсім не зайшла мені
Marzocchi 350 NCR TI - 8 значно краще ніж  попередня, мабуть якась кепська повітряна пружина в попередньої мурзи 
Marzocchi 380 R2C2 - 8  вилка для тих кому треба протарани бетонну стіну))) доволі непогано працює
X-Fusion Vengeance HLR - 7   доволі хороша вилка , але нічого осбливого

Cсылка на пост
+29
 voland

На сайте с 08.09.2012
Репутация: 676
Сообщений 1196
Пол: Мужской(42)
Город: Житомир
Стиль: MTB:Freeride
11 янв 2020 в 20:06

Xopc, хоч оцінки і суб"єктивні, але дуже корисні як на мене. Дякую!

@Q.wheels
Cсылка на пост
+9
 Kuzlich

На сайте с 13.09.2008
Репутация: 400
Сообщений 2146
Пол: Мужской(0)
Город: Лисичанск
Стиль: MTB:Downhill
Байк: Giant Glory 0 27.5
13 янв 2020 в 11:50

Xopc писал(а):
Геніально просте рішення, дивно що воно не популярне.

Патенты делают его непопулярным, точнее нежелание за них платить.

Вилка клёвая. Покрытие визуально больше похоже на старое мурзовское, чем на новое рокшоксовское. Так ли это?

Cсылка на пост
0
 shooter777

На сайте с 03.03.2011
Репутация: 62
Сообщений 185
Пол: Мужской(38)
Город: Київ
Стиль: MTB:Enduro
Байк: specialized stumpjumper
13 янв 2020 в 13:54

як дізнався про пінення мастила в Гріп демферах? це ж посуті ті само мурзові демфери з ц2р2 чи цр

Cсылка на пост
0
 Xopc

На сайте с 26.02.2013
Репутация: 692
Сообщений 596
Пол: Мужской(33)
Город: Івано-Франківськ
Стиль: MTB:Enduro
13 янв 2020 в 14:35


Kuzlich, я не вмію візуально визначати якісь покриття)) в цілому, по амортах наприклад, в кейна дуже хороше покриття, потертості зустрічаються значно рідше ніж в РШ чи Фокс.

shooter777, розібрав і подивився

Cсылка на пост
+2
 shooter777

На сайте с 03.03.2011
Репутация: 62
Сообщений 185
Пол: Мужской(38)
Город: Київ
Стиль: MTB:Enduro
Байк: specialized stumpjumper
14 янв 2020 в 13:14

дивина, катаю на fox 36 з гріп, робота дуже ок порівняно з ліріком і навіть пружинним Олінсом

Cсылка на пост
+1
 xXx_KoT_xXx

На сайте с 26.03.2019
Репутация: 88
Сообщений 123
Пол: Мужской(24)
Город: Харьков
Стиль: MTB:Freeride
22 янв 2020 в 21:31

Читая эти слова
Xopc писал(а):
Мінуси. Єдиним серйозним мінусом я б назвав вагу, моя заважила 2270г, що доволі багато. Повітряна версія важить 2070г
я сделал вот так => pic_96d4d56be47f167eb31219dfc434569a.jpg   Просто, как владелец Мурки) Вру, двух 66 Мурок)

Cсылка на пост
+3
 nikblack

На сайте с 22.03.2017
Репутация: 4
Сообщений 21
Пол: Мужской(37)
Город: Луцк
Стиль: MTB:Enduro
Байк: Cannondale Jekyll
26 янв 2020 в 02:05

Cane Creek надежное анод... у вилок, идеальная работаsmiley-ai.gif smiley-facepalm.gif
Ну как бы тут не поспорить только с тем что это мнение авора, на вкус, и цвет...
А в целом, не попробуэшь - знать не будешь, каждому свое! 
 
Xopc, а как же DT в тест не попала?


Cсылка на пост
+1
 Annihilator

На сайте с 30.09.2015
Репутация: 34
Сообщений 256
Пол: Мужской(28)
Город: Моторов
Стиль: MTB:Enduro
Байк: Azimut Premium B+
26 янв 2020 в 02:27

Xopc писал(а):
по амортах наприклад, в кейна дуже хороше покриття, потертості зустрічаються значно рідше ніж в РШ чи Фокс.
Ну хз, брал здесь на форуме ККДБ Инлайн, внешне был просто булочка, юзался очевидно мало (внешний шток как новый). Разобрал-а там внутренний шток уже до алюминия стёрт, пришлось менять. Хотя вот например был ДШХ 5.0 Ейр, и на сколько бы я не отсрачивал переборку, сколько бы он не усирался, с покрытием ничего не просходило, хотя оба штока предыдущий владелец покоцал ключами и ездил в горах очень много:)

tremolo писал(а):
сборище дегенератов.какое счастье что я больше не катаю и не вижу эти еб*льники,нет соблазна глазенки повыдавливать.все нормальные люди либо на мото пересели либо просто забили
Cсылка на пост
0
 Xopc

На сайте с 26.02.2013
Репутация: 692
Сообщений 596
Пол: Мужской(33)
Город: Івано-Франківськ
Стиль: MTB:Enduro
26 янв 2020 в 11:09

nikblack, спеціально якогось порівняльного тесту я не  робив. На дт, магурі, формулі ніколи особливо не катав.  Чим не сподобалась ця вилка?

Annihilator, внутршні штоки демпфера в більшості випадків пошкоджуються від того що аморт був погано закірплений в рамі  і не прокручувався в вухах на кріпленнях, а не від того що не вчасно не роблять ТО

Cсылка на пост
+1
 Annihilator

На сайте с 30.09.2015
Репутация: 34
Сообщений 256
Пол: Мужской(28)
Город: Моторов
Стиль: MTB:Enduro
Байк: Azimut Premium B+
26 янв 2020 в 21:28

Xopc, мой аморт снят со Спеша, там подшипники в линке, ну ты знаешь

tremolo писал(а):
сборище дегенератов.какое счастье что я больше не катаю и не вижу эти еб*льники,нет соблазна глазенки повыдавливать.все нормальные люди либо на мото пересели либо просто забили
Cсылка на пост
0
 Xopc

На сайте с 26.02.2013
Репутация: 692
Сообщений 596
Пол: Мужской(33)
Город: Івано-Франківськ
Стиль: MTB:Enduro
26 янв 2020 в 21:43

Annihilator, якщо з такого де лінк кріпиться мертво до одного вуха (аля ендуро стампі), то там це особливо болюча проблема,  Олінс тепер навіть спеціально  в амортах для спеша ставить спеціальний здоровий бушинг в повітряну камеру щоб зменшити знос штоків, при цьому в таких ж амортах для інших байків цього бушинга нема

Cсылка на пост
0
  [ Подписаться на ответы в данной теме ]

  • (2 Страниц)
  • 1
  • 2



ПОХОЖИЕ ТЕМЫ (сортировать по релевантности или по дате)
Посл. ответ Тема Автор Ответ. Просм.
6 мар 2016 в 00:00
  переборка Cane Creek Double Barrel Coil !(manual by sasha mt)
  На страницу 1, 2
sasha mt2415407
22 фев 2012 в 00:00
  Рулевая Cane Creek S3 Smitty56486
11 мар 2015 в 00:00
  Промы в рулевую [Cane Creek Double X] Kardinal94166865
10 ноя 2014 в 00:00
  Рулевая Cane Creek 10 Series ZS44 Maximizm155614
7 янв 2012 в 00:00
  рулевые Cane creek отдельно чашками Yue85703

  Список форумов ›››› Железки

  Форум:   







© 2003-2024 X-Bikers.com - горный велосипед, велотриал, фрирайд, стрит, дёрт, BMX
Размещение рекламы на сайте
Использование материалов без разрешения владельцев не допускается