[ Поиск ] [ Регистрация ] [ Пользователи ] [ Вход ]

  Список форумов ›››› Железки ›››› Просмотр темы

Выбор тормозов: Magura MT5 vs Shimano slx m7100 vs Shimano Deore xt m8000

  • (3 Страниц)
  • 1
  • 2
  • 3

Автор Сообщение
 da bomb

На сайте с 30.09.2010
Репутация: 534
Сообщений 3113
Пол: Мужской(30)
Город: Дружковка
Стиль: MTB:Freeride
Байк: Разрабатывается сектором 7
21 янв 2020 в 12:19


sheremet, с языка сорвал, в итоге цена всего + время выйдет выгоднее купить толковые тормоза без излишиств.

China shit
купи детальку редкую [ Ссылка ]
Cсылка на пост
0
 ka81

На сайте с 10.09.2014
Репутация: 20
Сообщений 340
Пол: Мужской(42)
Город: Київ
Стиль: MTB:Enduro
Байк: Giant Reign
21 янв 2020 в 12:39

sheremet писал(а):
класно платити за гальма норм гроші, і ше з коробки їх доробляти шоб воно жило ? логічно купити зразу нормальні.


1) читаємо уважно про перелік на вибір:
bubateam писал(а):
Выбор следующий: 1. Magura MT5; 2. Shimano slx m7000-7100; 3. Shimano Deore xt m8000-8100.
 

2) не бачу нічого поганого в доробці будь-чого будь-коли.

3) якби автор мав можливість придбати Hope V4 - напевно так і зробив би.

4) воно живе і без доробки. З доробкою значно довше.

5) Trickstuff Maxima теж без захисту МЦ, до речі. Хоча, навіщо я це ТУТ пишу... )

Cсылка на пост
+4
 sheremet

На сайте с 13.02.2014
Репутация: 235
Сообщений 1995
Пол: Мужской(25)
Город: Львов
Стиль: MTB:Freeride
Байк: оговау
21 янв 2020 в 12:44

ka81, якшо автор не шарить і хоче брати шімано - справа його. я порадви як краще. на шімано я їздив, за сезон комплект ручок прийшов в стан мертвого калу - купив новий, гальмівна рідина чорніла раз в 3 місяці. купив гайди - з ними теж були трабли, але вони хочаб фіксяться легітивними заводськими ремкомплектами + проблеми з поршнями в сраму зараз відсутні на гальмах 18+ року, а шімано чим далі тим гірше.

оговау
Cсылка на пост
0
 ka81

На сайте с 10.09.2014
Репутация: 20
Сообщений 340
Пол: Мужской(42)
Город: Київ
Стиль: MTB:Enduro
Байк: Giant Reign
21 янв 2020 в 12:49

sheremet писал(а):
якшо автор не шарить і хоче брати шімано - справа його. я порадви як краще. на шімано я їздив, за сезон комплект ручок прийшов в стан мертвого калу - купив новий, гальмівна рідина чорніла раз в 3 місяці. купив гайди - з ними теж були трабли, але вони хочаб фіксяться легітивними заводськими ремкомплектами + проблеми з поршнями в сраму зараз відсутні на гальмах 18+ року, а шімано чим далі тим гірше.

Автор чітко написав що він хоче. Хотів би ще щось (особливо якщо мова про значно дорожчі моделі) - написав би і це.
Порадити як краще? Ну ось ще краща порада - автор бери будь-які, міняй на нові щомісяця. Розумієш до чого я це?
На шимано їздив два сезони - все добре, потім зробив апгрейди - їзжу далі. У різних знайомих таж ситуація. Далі будемо продовжувати подібного роду дискусію? )

sheremet писал(а):
на шімано я їздив, за сезон комплект ручок прийшов в стан мертвого калу - купив новий, гальмівна рідина чорніла раз в 3 місяці.
авжеж і пеший комлект гальмів шимано і другий, згаданий тут, були куплені новими з норм. магазину, так?

Cсылка на пост
+2
 sheremet

На сайте с 13.02.2014
Репутация: 235
Сообщений 1995
Пол: Мужской(25)
Город: Львов
Стиль: MTB:Freeride
Байк: оговау
21 янв 2020 в 13:01

ka81,

bubateam писал(а):
то можете в целом сказать о даных тормозах, или посоветовать что-то ещё?
 


раджу шось ще автору крім шімано і магури

перші мої слх були около нові, розбирались зразу після покупки - стан всередині був лайк ню.
можна сказати шо перші ручки я сам запоров - "довго" не прокачував, десь за пів року після покупки, рідина була чорна пречорна. (до того були джусі - з ними такого крепу і за рік не було)
другий комплект саме РУЧОК я купив новим - рідина при моїх умовах катання чорніла вже за 3 місяці. 

тут питання саме умов експлатації, якщо в середньому катати 15-20 годин в тиждень - в шімано ресурсу нема. 
а коли в мене були слх - катав я навіть більше ніж 20 годин в тиждень, в лісі, де багато пилу ітд. 
так шо тут я знаю про шо говорю.
я ж не хейчу тут хоупи чи формулу, хоч я їх і не люблю, бо я на них не катав і власного досвіду експлуатації в мене нема, а з шімано був тільки гемор.


тай сам факт того шо шімано це єдині гальма на які саме в країнах снг існують ремки-пилезахист - багато про шо говорить.

оговау
Cсылка на пост
+7
 nice.ivchik

На сайте с 13.06.2017
Репутация: 23
Сообщений 195
Пол: Мужской(31)
Город: Киев
Стиль: MTB:Park
21 янв 2020 в 13:05

bubateam писал(а):
2. Shimano slx m7000-7100; 3. Shimano Deore xt m8000-8100.
катал на всех что ты указал, по факту разницы между xt и slx -нет кроме того что на xt болт под крестовую отвертку фристроук есть, но ты его все равно юхать не будешь, по поводу того что они ссуться - да естьтакой косяк, но ревально решается кастомным поршнем, ток манжеты не порви если будешь сам ставить

Магура  мне показалась приятнее в работе, из-за хода ручки, но если говорить о тормозах на год-два то шиманы как первые гидравлические тормоза - за глаза хватит, даже если ссать начнут. Прокачка у них оченm простая особенно с банкой что сверху накручивается - вообще прелесть. С магурой чуток геморнее. 
Как покатаешь на чем то, уже потом поймешь, что хочется что-то другое и тогда будешь искать себе sram code или guide rsc ultimate ну или Hope(сомнительное преобритение)

По поводу шиманы и магуры - вскипятить у тебя не получится не те не те, по выбру колодок - онли метал и если есть возможность то роторы xt на пауках и бужешь катать в удовольствие. 

Сейчас у меня formula cura - вообще прелесть, стопкранчики за смешные деньги на минералке и с офигенной защитой поршней, но маленький зазор действительно присутствует.



Cсылка на пост
+1
 ka81

На сайте с 10.09.2014
Репутация: 20
Сообщений 340
Пол: Мужской(42)
Город: Київ
Стиль: MTB:Enduro
Байк: Giant Reign
21 янв 2020 в 13:11

sheremet писал(а):
раджу шось ще автору крім шімано і магури перші мої слх були около нові, розбирались зразу після покупки - стан всередині був лайк ню. можна сказати шо перші ручки я сам запоров - "довго" не прокачував, десь за пів року після покупки, рідина була чорна пречорна. (до того були джусі - з ними такого крепу і за рік не було) другий комплект саме РУЧОК я купив новим - рідина при моїх умовах катання чорніла вже за 3 місяці.  тут питання саме умов експлатації, якщо в середньому катати 15-20 годин в тиждень - в шімано ресурсу нема.  а коли в мене були слх - катав я навіть більше ніж 20 годин в тиждень, в лісі, де багато пилу ітд.  так шо тут я знаю про шо говорю. я ж не хейчу тут хоупи чи формулу, хоч я їх і не люблю, бо я на них катав і власного досвіду експлуатації в мене нема, а з шімано був тільки гемор.


Добре, спробую з іншої сторони, але це вже останній раз, бо бачу це шлях в нікуди..

Отже:
1) https://www.bike24.com/p298678.html    63,02 €
2) https://www.bike24.com/p2175466.html   58,82   
3) https://www.bike24.com/p2325405.html   58,82 €   
4) https://www.bike24.com/p2124058.html   71,42 €   
5) https://www.bike24.com/p2324310.html   79,82 €  
6) Ссылка  найдешевші Hope   121,84 € - і це ще й не об'єктивний приклад, бо це гальма 2017 року, в той час як інші - актуального року.

Сподібваюсь логіку та створення логічного зв'зяку між умовами та висновками нині хоч трохи викладають в школах та ВНЗ..



Далі.
sheremet писал(а):
перші мої слх були около нові, розбирались зразу після покупки.

Після цього можна було не продовжувати. І справа не лише в тому, що адекватні дорослі люди не сприматимуть серйозно подібні умови, а в тому що це НЕ об'єктивне порівняння з іншими учасниками. В темі мова про НОВІ, крапка.


sheremet писал(а):
другий комплект саме РУЧОК я купив новим

Якби купив нові ручка+гідра+каліпер - тоді було б справедливо обговорювати, інакше - ні.


sheremet писал(а):
з шімано був тільки гемор.
у багатьох інших його не було/нема. Про що це каже? Вірно, ні про що. Умови використання, принципи підходу до обслуговування, умови купівлі (нові чи б/в),.... - все це індивідуальне.


В даній темі є лише одне - чіткий перелік кандидатів, з якого логічно зробити висновок про бюджет автора. Отже, пропозиції/рекомендації інших гальмів мають виходити приблизно з того ж бюджету.










Cсылка на пост
0
 sheremet

На сайте с 13.02.2014
Репутация: 235
Сообщений 1995
Пол: Мужской(25)
Город: Львов
Стиль: MTB:Freeride
Байк: оговау
21 янв 2020 в 13:18

ka81, ок

оговау
Cсылка на пост
0
 Khmelyk

На сайте с 29.05.2014
Репутация: 19
Сообщений 175
Пол: Мужской(47)
Город: Мукачево
Стиль: MTB:Park
Байк: Trek
21 янв 2020 в 15:30


bubateam, случайно минусанув, сорян

Cсылка на пост
0
 nik40fox

На сайте с 10.01.2012
Репутация: 57
Сообщений 603
Пол: Мужской(32)
Город: Киев
Стиль: MTB:Downhill
Байк: Glory
21 янв 2020 в 15:40

bubateam,
Если в двух словах, на хб принято поливать шимано грязью. Ты, наверное, уже заметил.

Если обьективно:
минусы:
 -ручки работают 2 года без доработок, потом меняются.
 -бывает брак в ручках бюджетных моделей. Ручки работают пол года, потом меняются по гарантии. 
 
плюсы:
 - обычно самые мощные тормоза в своем сегменте
 - самая простая система прокачки (при попадании воздуха в горах, можно выклацать его имея шприц на 20 кубиков и джонсонс бейби минерал ойл и один шестигранник. Хотя, я для этих целей вожу с собой 100 грамм оригинального масла.)
 
рекомендации: 
 -брать только новые
 -брать официально в украине с гарантией

Собственно сам я перекатал много чего, для себя остановился на шимано. Ручки не тюнингую, меняю раз в 2 года. Тактильные ощущения от тормоза, мощность, низкая стоимость, доступность колодок на каждом углу, легкость прокачки для меня достаточные плюсы что бы смирится с минусами. Для любителей вечных тормозов можно затюнить кастомным поршнем.

Магуру пробовал, ручка более ватная по сравнению с шимано, не понравилось. 

Холивар про авиды отложу до пятницы. На многих катал. Стоят на одном из байков, не нравятся.

П.С. каждый раз улыбает, когда у кого-то кто купил бу тормоза, начинает пригорать от того что люди ездят на шимано и у них все нормально. 

Cсылка на пост
+11
 shootolik

На сайте с 09.10.2012
Репутация: 13
Сообщений 161
Пол: Мужской(30)
Город: Харьков
Стиль: MTB:DirtJumping
Байк: 24" хардтейл с жёсткой вилкой
21 янв 2020 в 17:51

BB7 - дёшево и никакой мозгоёбки!


24 колёса - лучшие из всех, что я когда-либо пробовал.
Cсылка на пост
-3
 arteks

На сайте с 22.08.2016
Репутация: 18
Сообщений 108
Пол: Мужской(25)
Город: Тернополь
Стиль: MTB:Enduro
21 янв 2020 в 18:09

ka81, ось ці криві поршні ставити в тормоза?
https://x-bikers.com/board/show_topic.php?id=258978

Cсылка на пост
-6
 ka81

На сайте с 10.09.2014
Репутация: 20
Сообщений 340
Пол: Мужской(42)
Город: Київ
Стиль: MTB:Enduro
Байк: Giant Reign
21 янв 2020 в 18:46

arteks писал(а):
ось ці криві поршні ставити в тормоза?

Я ставив манжети Городіліна з Веломанії.



На тер. Укр. є варіант - його і вказав. Криві чи ні - не знаю. Робочі чи ні - не знаю, лише можу які і інші прочитати опис в самій темі від автора, де сказано:
поршни были в тестировании на протяжении 2х сезонов, было тестово вылечено 100 торомозов, возвратов небыло


В чому і да саме вони криві? Аж цікаво. Бажано про це написати там, в темі, щоб автор міг побачити і прокоментувати.



П.С. Ставити чи ні - кожен вирішує сам індивідуально.

Cсылка на пост
+5
 da bomb

На сайте с 30.09.2010
Репутация: 534
Сообщений 3113
Пол: Мужской(30)
Город: Дружковка
Стиль: MTB:Freeride
Байк: Разрабатывается сектором 7
21 янв 2020 в 18:52


arteks, анука распишика, в чем там кривое ? Или ты ляпнул не подумал из-за дырки в голове ...

China shit
купи детальку редкую [ Ссылка ]
Cсылка на пост
0
 arteks

На сайте с 22.08.2016
Репутация: 18
Сообщений 108
Пол: Мужской(25)
Город: Тернополь
Стиль: MTB:Enduro
21 янв 2020 в 19:06

da bomb, місце під гумки були криво виточені і поршень на перекос був



Cсылка на пост
0
 da bomb

На сайте с 30.09.2010
Репутация: 534
Сообщений 3113
Пол: Мужской(30)
Город: Дружковка
Стиль: MTB:Freeride
Байк: Разрабатывается сектором 7
21 янв 2020 в 19:13

arteks, и эти кривые поршня ты покупал у славика? и как же ты измерял кривизну ? 

если я правильно понял то не соосны были выточины проточки под резинки, но при изготовлении каждого поршня он делается за раз с проточками всеми и под манжеты так же - их нериеально заколхозить.

China shit
купи детальку редкую [ Ссылка ]
Cсылка на пост
0
 arteks

На сайте с 22.08.2016
Репутация: 18
Сообщений 108
Пол: Мужской(25)
Город: Тернополь
Стиль: MTB:Enduro
21 янв 2020 в 19:21

da bomb, друг купляв, поршень стояв криво і були сліди на поршні де тер

Cсылка на пост
-5
 da bomb

На сайте с 30.09.2010
Репутация: 534
Сообщений 3113
Пол: Мужской(30)
Город: Дружковка
Стиль: MTB:Freeride
Байк: Разрабатывается сектором 7
21 янв 2020 в 19:45

arteks писал(а):
друг купляв, поршень стояв криво і були сліди на поршні де тер

ну а теперь, если ты внимательно почитаешь парня из москвы, что он пишет, то там всё четко и ясно будет написано по поводу трения поршня.
Славика поршни соосны и ровные, ты просто выходит кливетаешь людей ни за, что - это минус тебе .

родные поршни, если бы вы смотрели с другом внимательнее, то они так же само трут по стенкам и так же оставляют следы, что на поршне, что на корпусе. Это проблема ручки и кулачка который подачу делает, оно всё выполнено крЫво и ужасно и в итоге имеется постоянное перекашивание кулачка и соответсвенно поршня. а резинки как мы знаем они эластичны и в итоге свободно сдавливаются.

без обид, но ты просто очень глупо и пахабно поступил и показал свои знания и тактичность, точнее их отсутствие.
не грамотно облил говном, что очевидно, и выставил себя ......  !

такие косяки кст, с потёртыми стенками и поршнями, встречаются почти в каждых тормозах, в одних правда чуть менее выражено это, в других просто шимано говно))

China shit
купи детальку редкую [ Ссылка ]
Cсылка на пост
+1
 arteks

На сайте с 22.08.2016
Репутация: 18
Сообщений 108
Пол: Мужской(25)
Город: Тернополь
Стиль: MTB:Enduro
21 янв 2020 в 21:34

da bomb, А ти що провірях його всі поршні на рівність???? може і брак попався










Cсылка на пост
+2
 da bomb

На сайте с 30.09.2010
Репутация: 534
Сообщений 3113
Пол: Мужской(30)
Город: Дружковка
Стиль: MTB:Freeride
Байк: Разрабатывается сектором 7
21 янв 2020 в 22:55


arteks, скорее всего я остаюсь в здравом уме и понимаю причины элементарные.

China shit
купи детальку редкую [ Ссылка ]
Cсылка на пост
0
  [ Подписаться на ответы в данной теме ]

  • (3 Страниц)
  • 1
  • 2
  • 3



ПОХОЖИЕ ТЕМЫ (сортировать по релевантности или по дате)
Посл. ответ Тема Автор Ответ. Просм.
3 мая 2014 в 00:00
  Avid Code VS Shimano XT M755 VS Shimano Deore BR-M596
  На страницу 1, 2
nikitos-fox2314692
22 мар 2020 в 00:00
  SHIMANO Alivio M4000 - Shimano DEORE M592 bejlo102182
12 фев 2015 в 00:00
  Shimano XT BR-m775 vs Formula Oro K18 vs Shimano Deore BR-M615
  На страницу 1, 2, 3
formazon4218283
9 янв 2014 в 00:00
  выбор тормозов Avid vs Shimano
  На страницу 1, 2
HEAD3315596
19 мар 2018 в 00:00
  shimano deore xt 750 vs shimano deore m510
  На страницу 1, 2
Toll244617

  Список форумов ›››› Железки

  Форум:   







© 2003-2024 X-Bikers.com - горный велосипед, велотриал, фрирайд, стрит, дёрт, BMX
Размещение рекламы на сайте
Использование материалов без разрешения владельцев не допускается