[ Поиск ] [ Регистрация ] [ Пользователи ] [ Вход ]

  Список форумов ›››› Общий ›››› Просмотр темы

Неадекватний бидло-хам Плащинский Александр Юрьевич 0935547235

  • (6 Страниц)
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6

Автор Сообщение
 da bomb

На сайте с 30.09.2010
Репутация: 534
Сообщений 3113
Пол: Мужской(30)
Город: Дружковка
Стиль: MTB:Freeride
Байк: Разрабатывается сектором 7
4 фев 2020 в 20:01

у покупателя бомбануло и он погнал везде плодить темы, пригласил его сюда.
мне интересно о чём он думал покупая бб30 на демо толи трек smiley-ap.gif


https://x-bikers.com/forum/show_topic.php?id=114018&mid=1883624#1883624


https://x-bikers.com/forum/show_topic.php?id=76354&mid=1883619#1883619



China shit
купи детальку редкую [ Ссылка ]
Cсылка на пост
+8
 arteks

На сайте с 22.08.2016
Репутация: 18
Сообщений 108
Пол: Мужской(25)
Город: Тернополь
Стиль: MTB:Enduro
5 фев 2020 в 01:32

купляв вилку в Snoshoo яка тіпа не сре))) 

Знайомий хотів вилку і аморт відправляти на ТО я сказав ліпше Хорс відправити))))






Cсылка на пост
0
 Creamy

На сайте с 28.08.2015
Репутация: 8
Сообщений 28
Пол: Мужской(24)
Город: Івано-Франківськ/Львів
Стиль: MTB:Downhill
Байк: В пошуках
5 фев 2020 в 02:30

В даному випадку Віталій правий. В описі товару все було вказано - помилився покупець і "пустился во все тяжкие". 

Особисто я з Віталієм мав справу 3 рази: купляв аморт Fox DHX RC4, ремку до Boxxer RC і вілсет. До аморта і ремки питань немає - я залишився задоволеним. Вілсет мав невеликий люфт в барабані і я вирішив повернути - ніяким з цим проблем не виникло так як продавець провернув повну суму без питань. За це  ПЛЮС.

Також поки дивився товар придивися педалі Shimano DX. Хоч мене і запевнили що з ними все ок, і те що вісь на правій педалі ледь крутилася можна поправити переборкою (на мій скромний погляд - ні) я їх не взяв - побоявся. В даному випадку продавець з майстром мали б самі перебрати педалі пересвідчитись чи все ок, а не гадати і надіятись що хтось купить на чесному слові і подумає перебрати за рік після покупки коли педалі взагалі перестануть крутитсь. (Це моя думка та догадка, в жодному разі не претензія чи обвинувачення)

Я бачив чимало тем та чув відгуки та претензії до товару Віталія - деякі правда, а деякі - ні. Сам часто беру собі залізки /байки з Pinkbike/Ebay і скажу що брати б/у залізо це завжди ризик. Тут головне все чітко перевіряти та все узгоджувати. Не всі продавці слідкують за залізом, і не всі шарять як і коли це робити. Ось наприклад дана вилка  (дісталась майже задарма як мусор) ні разу не бачила сервісу. Заспокою - її віддали  на експерименти і металолом.

Все це наводить на 3 висновки:

  • Продавці, що возять/ перепродують Б/У залізо - перевіряйте його усіма способами: робіть ТО і вказуйте чесно стан товару (ну продасте на 200грн дешевше, зате ніхто зайвий раз в спину плювати не буде). Якщо вам приїхав поганий товар на продаж- це ваш косяк (ви фіговий бізнесмен), нехай покупці не стаждають.
  • Продавці і покупці, узгоджуйте всі нюанси: питайте чи підійде на ваш байк/раму деталь, гугліть інфу. Це не важко написати декілька додаткових питань чи дати декілька відповідей на питання  - це ваші гроші, час, нерви))
  • Клієнти, ЗАВЖДИ перевіряйте товар та домовляйтеся за манібек.
Проблеми з Б/У залізом будуть завжди, і вискакувати вони будуть в самий херовий момент. Кожен раз коли читаю такі теми стає якось ху@ово. Я коли планую купити нову залізку гуглю по 2-3 дня щоб пересвідчитись чи все ок. 
Щодо Віталія...то він мені нічим не насолив, і можливо звернусь до нього ще раз. Для того щоб  всі були задоволені продаван і покупець мають старатись однаково. Наше комюніті не таке вже й велике і всі одне одного знають - хочеться щоб проблем було поменше smiley-good.gifsmiley-good.gifsmiley-good.gif

!!!Я пишу як нейтральна особа. Це моя особиста думка і нікого образити не мав наміру!!!


Cсылка на пост
+19
 mykhalenko

На сайте с 08.05.2011
Репутация: 183
Сообщений 371
Пол: Мужской(28)
Город: Киев
Стиль: MTB:Enduro
Байк: Strive
5 фев 2020 в 14:18

Все такие повылазили сразу и начали гадить) хотя все плохие комменты которые были - это купил у продавца, там какой-то мелкий косяк - продавец вернул деньги без вопрос. Но он  все равно гавно и я напишу это на форуме.

Интересно когда вы все у него покупаете, вы тоже такие мышки как тут, только насрать?)  Или "Виталик, а можешь пожалуйста сделать скидку на и так нормальный товар и цену?)" .

Или вы все перебираете, ставите новые ремки, обсматриваете и обсдуживаете каждый узел, делаете фотки всего разобраного и потом продаете по самой низкой цене?)


Blackbeard писал(а):
А всё знаешь почему? А потому, что ты фаченые шохи продаешь и не указываешь в описании, что там башенг кривой.



а почему ты не написал что тебе всю сумму вернули без вопросо, после недели катания? И почему ты такой уверенный, что те шохи что в обьяве он не сделал? 

Cсылка на пост
+9
 Snoshoo

На сайте с 19.09.2014
Репутация: 204
Сообщений 59
Пол: Мужской(25)
Город: Lviv
Стиль: MTB:Downhill
Байк: MDK Summum 2017 carbon
5 фев 2020 в 14:49

mykhalenko писал(а):
всю сумму вернули без вопросо, после недели катания?

(мурза - шохи на фото моя)Шукав переписку з Данилом, але не знашйов, справді катався тиждень а потім передумав і без проблем отримав гроші назад. Причому купував вилку з рук у Мукавеві повністю розібрану і все бачив, і так, башинг було поправлено.  DKZ , це ж правда, чи не так? якісь претензіїї??

mykhalenko писал(а):
Все такие повылазили сразу и начали гадить)
наприкладі arteks - якщо я вірно памятаю, купував білий лірік Р роки три тому, наложкою. Забрав з пошти, вдома йому вже не сподобалося що є невеличкі кільця чи щось типу того, але повертати не захотів, досі воняє по форумі. 


dentrial7 писал(а):
Руководствуюсь в своих заключениях исключительно логикой.
 
Ви ніби нормальний майстр, але фантазія точно покраще аніж робота. Чи це від недостачі кислю глюки зявляються?("Жаба Давить")
Фантазії про далекобійника - це десь на рівні з Тарантіно, о а списки , чого варті списки покупців  краденого, які нібито існують, і в яких нібито є я. 

Неадекватний мамойо**ць(можливо хтось найде тут матюк-замалював), чудово вписуюється у загальне комюніті моїх хейтерів.

Я нівякому разі нізащо не виправдовуюся, немає за що.
Весь мій власний товар куплений на eBay та pinkbike, ніколи не купував нічого краденого, і тим більше "велосипеди з Європи". Кого буде цікавити покупка, можу пошукати скріни з форумів/аукціонів і тд. 


Вживаний товар-вживаний, це завжди ризик. Побачити, діагностувати, відчути всі недоліки не завжди є можливість, навіть більше, все ніколи не побачиш, ми не провидці, але у адекватних, вихованих людей завжди є діалог, і я на нього йду завжди, якщо покупець не задоволений чи товар не відповідає заявленому стану, чи просто не підійшов по будь-якій причині. 

Раджу всім новачкам чи не експертам питати і консультуватися, всі ми колись були зелені, багато чого не знали і ще не все знаємо, щоб уникнути ситуацій, яка трапилася у покупця моїх шатунів. 


Якщо комусь щось пече стосовно мене, відкривайте свою тему, пишіть мені у приват, дзвоніть, подавайте до суду, пишість заяви у поліцію - ця тема про неадекватного мамойо**я, який навіть неспроможний зрозуміти, що не правий, а не про те, що вам колись-десь не сподобалося у співпраці зі мною. Для цього є окремий розділ.


P.S. +-80% відсотків тих, хто раніше писав про мене нейтральні чи негативні відгуки, з часу їх написання до тепер купували і були задоволені. (смайл який розводить руками)

P.P.S - зробив знижки на вилки, заходьте-вибирайте собі обновки, перевіряйте всі параметри))


093-474-16-16 Віталій

Cсылка на пост
+7
 dkz

На сайте с 30.04.2019
Репутация: 16
Сообщений 13
Пол: Мужской(28)
Город: Ужгород
Стиль: MTB:Street
Байк: Hardy#4
5 фев 2020 в 15:03

Snoshoo, претензий у меня нет. Манибек у тебя рабочий. Правда покататься я так и не смог, после подсчета суммы ремонта я понял, что она мне зотой будет, если ее восстанавливать до состояния использования по назначению.
Вилка была разобрана, не отрицаю. Но чтоб провести нормально дефектовку пришлось постоять над ней день-второй, чтоб полностью отчистить.
Мои нервы - это мои нервы, на тебя я их применять желания не имею, так как речи идет о катаной старой вилке. Да, описание было не полным, но на это и есть конкретно у тебя возможность манибека.
Если подсумировать - были разногласия, но ты отреагировал на них адекватно. Учить или советовать тебе как вести дела как минимум не мое дело.

Cсылка на пост
0
 Snoshoo

На сайте с 19.09.2014
Репутация: 204
Сообщений 59
Пол: Мужской(25)
Город: Lviv
Стиль: MTB:Downhill
Байк: MDK Summum 2017 carbon
5 фев 2020 в 15:10

dkz писал(а):
Да, описание было не полным,

Я привіз розібрану вилку, без масла, ти мав можливість бачити все, і бачив все,  ми хвилин 30 стояли під дощем біля мого авто і ти вирішив її взяти.  Не зважаючи на це , я без питань повернув кошти через кілька днів, коли ти передумав. На мою думку, це більш ніж адекватно і клієнто оріентовано. Дякую за співпрацю. 


093-474-16-16 Віталій

Cсылка на пост
+9
 Creamy

На сайте с 28.08.2015
Репутация: 8
Сообщений 28
Пол: Мужской(24)
Город: Івано-Франківськ/Львів
Стиль: MTB:Downhill
Байк: В пошуках
5 фев 2020 в 15:10

mykhalenko, Такі теми і піднімаються щоб зібрати відгуки. Люди з таким самим ж успіхом купують товари на неті, і ставлять йому мінімальний відгук по різним причинам. А не повертають бо вважають лишній гемор не вартий того косяка. Плюс, як я вже казав, при покупці просто не перевіряють товар на 100% (хтось на роботі, зайнятий, або немає грошей одразу віднести на переборку в майстерню щоб там все перевірили)
mykhalenko писал(а):
И почему ты такой уверенный, что те шохи что в обьяве он не сделал?

Навіть якщо зробив ремонт, вказати що у цій вилці мінялися башинги варто. А не вказується така річ по одній причині - це насторожує покупця що товар був проблемний і його бажання купити цей товар різко іде до нуля.
Ось ще приклад: https://x-bikers.com/board/show_topic.php?id=293005
Тут вказано є тріщина на пері і що фото тріщини тільки в ПП (Фото пера). А чому не викласти фото тріщини в обяві??? Може тому що там перо майже відірвано??))) Чи таке не може бути? І чи є шанс що який необізнаний купить цю раму за 450 баксів де треба варитиміняти пера?)
!!!Варто донести всім що перевіряти товар треба дотошно, особливо коли товар перепродується!!!

Cсылка на пост
+1
 dkz

На сайте с 30.04.2019
Репутация: 16
Сообщений 13
Пол: Мужской(28)
Город: Ужгород
Стиль: MTB:Street
Байк: Hardy#4
5 фев 2020 в 15:16

P.S. я тоже порой излишки продаю, но если я пишу, что сделано ТО - то оно таки сделано, не смотря на то, что я этим детальем дальше пользоваться не буду, я понятия не имею, кто купит то, что я продаю, потому и стараюсь сделать так, чтоб клиент понимал за что он платит, а не стоял со спиртом и салфетками какое-то время;)

Cсылка на пост
+1
 Snoshoo

На сайте с 19.09.2014
Репутация: 204
Сообщений 59
Пол: Мужской(25)
Город: Lviv
Стиль: MTB:Downhill
Байк: MDK Summum 2017 carbon
5 фев 2020 в 15:24

dkz писал(а):
А чому не викласти фото тріщини в обяві???

Мені так зручніше, я вказав про проблему і пояснив як отримати детальні фото (просто попросити їх скинути) - навтіь у тебе є вони(фото).
Дочепитися можна до будь чого, наприклад: Ти продаєш байк з боксером, боксери часто світліють, фото під світлом ніг і башингів у тебе немає  - згідно твоїх слів, це не порядок. Але я переконаний, що якщо тебе спитають про них(фото) то ти зробиш і скинеш, ось і коли мене спитають-я іх скину без питань.


dkz писал(а):
но если я пишу, что сделано ТО - то оно таки сделано,

Я теж пишу що ТО зроблене, і вказую де його зробили і хто робив. 
Я оплачую варість ТО майстру, і відповідальність за свою роботу(якість ТО) несе він.
Манібек звісно нікуди не зникає.

 


093-474-16-16 Віталій

Cсылка на пост
+1
 Blackbeard

На сайте с 04.03.2015
Репутация: 98
Сообщений 974
Пол: Мужской(34)
Город: Караганда
Стиль: MTB:Freeride
5 фев 2020 в 15:32

Snoshoo, давай ты не будешь нам по ушам ездить.

Во-первых ты выставил вилку на продажу сразу же, как только dkz тебе ее вернул. Чуть-ли не в тот же день. Башенг ты выровнял? Ага, охотно верю.

Во-вторых: там ведь не только башенг перекошен. Там и нога стёрта (внутри штанов, где не видно), и на кишках лютый износ ДО ДЫР, и с дропаутами какая-то лажа. Там по факту живого места нет к чему не присмотрись.

dkz по неопытности купил, а потом нашел меня в темах про мурзы и начал вопросы задавать, "а что? а как?".

Уже в процессе подробного изучения пришло понимание что ту вилку проще выкинуть, чем вкладываться в её восстановление. Тупо неликвид.

Snoshoo писал(а):
Я теж пишу що ТО зроблене, і вказую де його зробили і хто робив.  Я оплачую варість ТО майстру, і відповідальність за свою роботу(якість ТО) несе він.

Очень удобная позиция. "Я не я и хата не моя".

Всё-то ты знал. Про все косяки. Просто жаба душит их описывать. А какой-нить неопытный гляди и купит.

Cсылка на пост
+3
 Snoshoo

На сайте с 19.09.2014
Репутация: 204
Сообщений 59
Пол: Мужской(25)
Город: Lviv
Стиль: MTB:Downhill
Байк: MDK Summum 2017 carbon
5 фев 2020 в 15:38

Blackbeard писал(а):
Башенг ты выровнял? Ага, охотно верю.

Мені по цимбалах у що ти віриш, з даром яснобачення- у битву екстрасенсів раджу сходити. 
Blackbeard писал(а):
Всё-то ты знал. Про все косяки.
тут теж, що і вище. 


Blackbeard писал(а):
Очень удобная позиция. "Я не я и хата не моя".

А ось тут ти вже у напрямку фантазера-дентріала похилився, я несу відповідальність за свій товар, і завжди готовий на манібек. 
Тобі теж кислю бракує?("Жаба Давить") 

Blackbeard писал(а):
Просто жаба душит их описывать. А какой-нить неопытный гляди и купит.

Плагіат про жабу не зараховано, ось Данило купив, купив з рук, 90% продавців вже би забули про його існування, а я без проблем повернув йому кошти. Твоя система зламалася. Фіаско з твого боку, братан.   


093-474-16-16 Віталій

Cсылка на пост
0
 Blackbeard

На сайте с 04.03.2015
Репутация: 98
Сообщений 974
Пол: Мужской(34)
Город: Караганда
Стиль: MTB:Freeride
5 фев 2020 в 15:42

Snoshoo, ооооо, уже ощутил?))) Это твои кокушки сжимаются в наших крепких руках)))

Вы слышите это? Слышите?? Тихий-тихий писк... Бедный, несчастный Snoshoo. Он и не подозревал, куда попал.

Cсылка на пост
0
 Snoshoo

На сайте с 19.09.2014
Репутация: 204
Сообщений 59
Пол: Мужской(25)
Город: Lviv
Стиль: MTB:Downhill
Байк: MDK Summum 2017 carbon
5 фев 2020 в 15:47

Blackbeard писал(а):
Он и не подозревал, куда попал.

У болото з заздрісними, неадекватними мамойоб**ми, які переповнені ненавистю і жовчю.  


093-474-16-16 Віталій

Cсылка на пост
+2
 Blackbeard

На сайте с 04.03.2015
Репутация: 98
Сообщений 974
Пол: Мужской(34)
Город: Караганда
Стиль: MTB:Freeride
5 фев 2020 в 15:56

Snoshoo писал(а):
У болото з заздрісними, неадекватними мамойоб**ми, які переповнені ненавистю і жовчю.

Зависть? Чему тут завидовать? Ты скрываешь деффекты продаваемого товара, что строго запрещено правилами барахолки.

Не дай Бог докатиться до подобного.

Ненависть и желчь? А как еще на подобное реагировать? Похвалить тебя? По голове погладить?)

Cсылка на пост
+5
 Lajoe

На сайте с 25.09.2011
Репутация: 91
Сообщений 129
Пол: Мужской(32)
Город: Киев
Стиль: MTB:Freeride
Байк: UMF Hardy 5, Norco Aurum 6.2
5 фев 2020 в 16:25

Blackbeard писал(а):

Ты можешь доказать, что он специально скрывает косяки ? Если нет доказательств - не делают тебе чести, эти голословные обвинения. Выглядит как бабье на скамейке сидит и поносит "она шлюха, а тот наркоман".
Исходя из всех отзывов, видно пока лишь то, что парень (snoshoo), в случае чего, делает полный манибек, в отличии от некоторых продаванов, местных. 



Cсылка на пост
+2
 Creamy

На сайте с 28.08.2015
Репутация: 8
Сообщений 28
Пол: Мужской(24)
Город: Івано-Франківськ/Львів
Стиль: MTB:Downhill
Байк: В пошуках
5 фев 2020 в 16:37

Snoshoo писал(а):
У болото з заздрісними, неадекватними мамойоб**ми, які переповнені ненавистю і жовчю. 

Не круто кидатися такими гучними словами. Краще просто ігнорити такі повідомлення, це не піде на користь.
Snoshoo писал(а):
Ти продаєш байк з боксером, боксери часто світліють

Так, продаю. Добавлю, я продаю свій байк, який я лелеяв і хухав))) Всі фото є у доступі. Я вилку перебирав і фоткав по власній ініціативі, ніхто не казав "перебери, пофоткай"





Cсылка на пост
0
 dkz

На сайте с 30.04.2019
Репутация: 16
Сообщений 13
Пол: Мужской(28)
Город: Ужгород
Стиль: MTB:Street
Байк: Hardy#4
5 фев 2020 в 16:41

Чтоб ни у кого небыло больше вопросов.

Вот все, что у меня понаходилось по перепискам по этой вилке. Все дефеты, которые были на момент возврата.
В summary.txt перечень всех работ, которые нужно сделать, чтоб как минимум ее не заклинило или перекосило в горах (перекошеный верхний правый буш, левая нога в своем буше ведет себя как сосиска в стакане).

Ииии да, тертую ногу снизу я видел, но я бы все-равно ее под свою раму бы сгонял и это не имело бы импакта на нижний буш, в случае его замены.

https://drive.google.com/drive/folders/1GqIw2Jrqotv2g7gyu...

Cсылка на пост
+5
 mykhalenko

На сайте с 08.05.2011
Репутация: 183
Сообщений 371
Пол: Мужской(28)
Город: Киев
Стиль: MTB:Enduro
Байк: Strive
5 фев 2020 в 16:59



ну так на этих фото аж баш видно чуть кривой,как ты и говорил, сколы на ноге, царапину не видно, плохо сфоткал, ммм станно на вилке 15 летней)
Но бабки все вернули, без вопросов, наездов и тд) 

Вы что все думаете что покупая бу вещи 20 летней давности, они будут в идеале и как с магаза и с гарантией? Тогда вам всем в магаз, но кто туда пойдет? если все за бу и говорят. ( но не факт что там буде норм) 


Вот человек дает вам возмость купить что бу, не по ценам забугорных магазов, тем более не наших. БУ за адекватные деньги, потому что 80% райдеров тут не могут позволить купить себе что новое.  Даже если есть косяк - он идет на встречу. ПОнятно что из 10000 продаж будет какие-то два три недочета. 

Но по факту все Высеры в сторону продавца не более чем - "я купил" , "мне сказали что-то не то, продавец вернул бабки, но мне кажеться он хотел на*бать"  такой себе ПШИК) 




Cсылка на пост
+5
 Blackbeard

На сайте с 04.03.2015
Репутация: 98
Сообщений 974
Пол: Мужской(34)
Город: Караганда
Стиль: MTB:Freeride
5 фев 2020 в 17:15

mykhalenko писал(а):
И почему ты такой уверенный, что те шохи что в обьяве он не сделал? 
 
А просто потому, что ни слова ни о багах, ни о ремонте в объялении нет. Ведь по хорошему там надо заменить: буши, ногу, кишку. Ремонт попросту не окупится.

А даже если ремонт был, то о нём нужно написать. Это не банальное ТО, а серьезное вмешательство в конструктив.

mykhalenko писал(а):
Даже если есть косяк - он идет на встречу.

А представляешь что бы было, если б на встречу он не шел? О скольки подобных случаях мы не узнали просто потому, что все "замято"?

Я бы, может, тоже ничего не писал. Но с коммента пользователя 69 и последующей отговорки про "чистую карму" - меня понесло. Оказывается это уже не первый случай.

mykhalenko писал(а):
Но по факту все Высеры в сторону продавца не более чем - "я купил"

Есть факт наличия дефектов, есть лот, в котором об этом ни слова. Не более, чем подлое нарушение правил форума.

Всё остальное - уже не важно. Это просто обстоятельства, которые привели к тому, что есть.

Cсылка на пост
0
  [ Подписаться на ответы в данной теме ]

  • (6 Страниц)
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6



ПОХОЖИЕ ТЕМЫ (сортировать по релевантности или по дате)
Посл. ответ Тема Автор Ответ. Просм.
25 фев 2015 в 00:00
  Попытка кидалова на Slando OLX Лысак Дмитрий Юрьевич
  На страницу 1, 2
Serega19872413649
21 дек 2011 в 00:00
  Одынец Александр RMC KOXX0935316
2 авг 2012 в 00:00
  Александр Абрамов - крэши RYO_street145480
3 авг 2012 в 00:00
  KINGSBIKES.NET X Александр Мельников Aleks@KB115643
11 ноя 2011 в 00:00
  Александр Шабалин 2011 г. Саки ReDIsK@54894

  Список форумов ›››› Общий

  Форум:   







© 2003-2024 X-Bikers.com - горный велосипед, велотриал, фрирайд, стрит, дёрт, BMX
Размещение рекламы на сайте
Использование материалов без разрешения владельцев не допускается