[ Поиск ] [ Регистрация ] [ Пользователи ] [ Вход ]

  Список форумов ›››› Розыск ›››› Просмотр темы

Неприємна ситуація з продавцем Gray_universe (Гончаренко Сергій Леонідович, м. Харків)

  • (3 Страниц)
  • 1
  • 2
  • 3

[ ТЕМА ЗАКРЫТА ]
Автор Сообщение
 xlr8r

На сайте с 05.09.2012
Репутация: 156
Сообщений 894
Пол: Мужской(33)
Город: Київ-Чернівці
Стиль: MTB:Freeride
Байк: Specialized
26 мая 2020 в 22:33

Друзі, до останнього не хотів виносити це на форум, але ситуація, що трапилась, дуже сильно мене здивувала і роздратувала.

Тому просто вважаю за обов'язок поділитись з вами вкрай неприємним досвідом покупки у досить відомого на форумі продавця Gray_universe.

В результаті у мене опинились нові рукавиці з діркою, у поверненні яких було відмовлено.

 

Тепер по порядку:

20 травня я замовив у даного продавця дві пари рукавиць:

- Fly Racing Lite Ссылка

- Fox Flexair Ссылка

Звісно, я довірився продавцю з хорошою репутацією, тому без вагань вніс повну передоплату на картку.

Довго чекати не довелось, продавець спрацював швидко, і 21 травня посилка вже їхала до мене Новою Поштою, а 22 травня (п'ятниця) я її отримав.

Як я завжди роблю у випадку повної передоплати, перевірив цілісність і неушкодженість упаковки і спокійно забрав посилку додому, щоб там все оглянути і приміряти.

І тут, на жаль, виявилась не дуже приємна річ: на лівій рукавиці Fox було помічено недолік у вигляді невеликої дірки біля основи великого пальця. Я одразу відписався продавцю про отримання товару із повідомленням про виявлений недолік. Все сказане підкріпив детальними фотографіями дефекту. Все ввічливо описав, сподіваючись на розуміння та людяність, але де там...

Не буду заглиблюватись у деталі переписки (всі скріншоти я прикріпив нижче), але у кількох словах, вийшло так, що продавець спочатку наче запропонував повернення грошей, але потім раптово скинув з себе відповідальність за дефект, мовляв, це вже сталось у мене після отримання товару, і аргументував це тим, що я відписався йому з дому через годину після отримання на пошті (ну дійсно, як же я посмів так довго тягнути, треба було прямо на пошті міряти!). Але найбільше мене убив аргумент: "якщо ви забрали з пошти, значить вас все влаштовує". При тому, нагадую, що це був не накладний платіж, а повна передоплата! Щось вперше чую, щоб при повній передоплаті обов'язково потрібно було перевіряти та здійснювати дефектовку прямо в приміщенні пошти!

На даний момент діалог з продавцем завершено, він вперся у свою "правду" і навіть не спробував увійти в моє положення. Мабуть, сплачені мною 385 грн за неякісний товар йому важливіші за репутацію. Ну що ж, поінформую і вас всіх. Деталі переписки нижче у скріншотах під спойлером. Думаю, вам буде цікаво глянути на наш діалог.

[+] Скрытый текст

IMG_5912.png

 

 

IMG_5913.jpg

 

 

IMG_5914.jpg

 

 

IMG_5915.jpg

 

 

IMG_5916.jpg

 

 

IMG_5917.png

 

 

IMG_5918.png

 

 

IMG_5919.jpg

 

 

IMG_5920.png

 

 

IMG_5924.png

 

 

IMG_5926.png

 

 

IMG_5927.png

 

 

IMG_5928.png

 

 

IMG_5929.png

 

 

IMG_5930.png

 

 

IMG_5931.png

 

 

IMG_5932.png

 

 

IMG_5933.png

 

 

IMG_5934.png

 

 

IMG_5936.png

 

 

IMG_5937.png

 

 

IMG_5938.png

 

 

IMG_5940.png

 

 

IMG_5941.png

 

 

IMG_5942.png

 



Cсылка на пост
+79
Поделиться:
VKontakte Facebook
 TAb

На сайте с 27.05.2011
Репутация: 36
Сообщений 29
Пол: Мужской(32)
Город: Київ
Стиль: MTB:Downhill
Байк: Honda CR250R
27 мая 2020 в 00:00

Хороша репутація, на жаль, ніяк не може гарантувати, що продавець не є простим невихованим чортом, а меседж про "перечитайте эту фразу столько раз, сколько нужно для того, чтобы до вас дошел её смысл" - це взагалі клас, далеко піде продаван з такою манерою спілкування. 

Cсылка на пост
+18
 xlr8r

На сайте с 05.09.2012
Репутация: 156
Сообщений 894
Пол: Мужской(33)
Город: Київ-Чернівці
Стиль: MTB:Freeride
Байк: Specialized
27 мая 2020 в 00:43

TAb писал(а):
"перечитайте эту фразу столько раз, сколько нужно для того, чтобы до вас дошел её смысл"
Так, це дійсно "перлина" всього діалогу)) Мабуть, продавець дуже сильно переймався тим, щоб я точно затямив, що він не несе відповідальності за власний товар.

NArtemD писал(а):
пригласил в тему продавца.
Дякую.

Cсылка на пост
+5
 Pasaliskiy

На сайте с 19.02.2016
Репутация: 143
Сообщений 755
Пол: Мужской(72)
Город: Киев
Стиль: MTB:Urban Freeride
27 мая 2020 в 01:42

Представьте себя на месте того кто завозит перчатки из Китая. Там половина товара может быть с подобными дефектами, и что теперь делать, не продавать...

Cсылка на пост
-32
 shootolik

На сайте с 09.10.2012
Репутация: 13
Сообщений 161
Пол: Мужской(30)
Город: Харьков
Стиль: MTB:DirtJumping
Байк: 24" хардтейл с жёсткой вилкой
27 мая 2020 в 08:15

В принципе "маленька дирочка" на подделках перчаток не редкость. Наш народ, как всегда, думает что он самый мудрый, покупает китайскую копию за 3 копейки, а потом возмущается что качество не устраивает)


24 колёса - лучшие из всех, что я когда-либо пробовал.
Cсылка на пост
-24
 Давидок

На сайте с 10.10.2014
Репутация: 15
Сообщений 13
Пол: Мужской(25)
Город: Запорожье
Стиль: MTB:Street
27 мая 2020 в 08:39

shootolik писал(а):

То есть, если у тебя нет финансов на дорогое и ты хочешь что то бюджетное то ты должен получать это исключительно с браком? 

Cсылка на пост
+14
 Pasaliskiy

На сайте с 19.02.2016
Репутация: 143
Сообщений 755
Пол: Мужской(72)
Город: Киев
Стиль: MTB:Urban Freeride
27 мая 2020 в 08:53




Давидок, нет не исключительно с браком, 50/50, с точки зрения продавца это единственный способ работать не в убыток, ну или половину товара выкидывать

Cсылка на пост
0
 xlr8r

На сайте с 05.09.2012
Репутация: 156
Сообщений 894
Пол: Мужской(33)
Город: Київ-Чернівці
Стиль: MTB:Freeride
Байк: Specialized
27 мая 2020 в 09:20

Я прекрасно розумію, що то копія. Ціни на оригінали стартують від 25 доларів. Супер якості та довговічності від них і не очікую. Ми отримуємо те, за що заплатили. Але дірка в нових рукавицях - то вже занадто, про таке ми не домовлялись.

Pasaliskiy писал(а):
Представьте себя на месте того кто завозит перчатки из Китая. Там половина товара может быть с подобными дефектами, и что теперь делать, не продавать...
Продавати, але все це проговорювати і вказувати на можливі недоліки, зважаючи на дешевизну. І якщо покупця не влаштовує, робити повернення без зайвих розмов. А не доводити як баран, що то сам покупець порвав, коли ніс їх додому в пакеті. Є  різниця?

Cсылка на пост
+16
 tark

На сайте с 16.07.2017
Репутация: 4
Сообщений 55
Пол: Мужской(40)
Город: Киев
Стиль: MTB:Freeride
Байк: salsa fargo gx
27 мая 2020 в 09:26

Когда заказываешь из китая - да, 50/50, риски твои. Когда заказываешь у местного барыги, который заказывает с китая - риски его, отбраковка и споры с продавцом - его, навар к цене - тоже его, в этом собсно суть нормального барыги - буферная прокладка.

Cсылка на пост
+60
 murik5891

На сайте с 26.05.2016
Репутация: 28
Сообщений 171
Пол: Мужской(36)
Город: Кам'янка
Стиль: MTB:Enduro
27 мая 2020 в 12:29

Я полностью на стороне покупана. Вижу некоторые не понимают разницу между некачественной или качественной вещью и браком.

Для примера.
Я надеюсь никто не хотел бы купить новую вилку у которой одна нога без покрытия. И не важно сколько она будет стоять. А продаван сказал бы - она ж новая.

Cсылка на пост
+4
 *Pitbull*

На сайте с 15.03.2010
Репутация: 939
Сообщений 413
Пол: Мужской(33)
Город: Василівка
Стиль: MTB:Street
Байк:
27 мая 2020 в 13:19

Це якийсь провал !
Продавала заробляє бабло на підробці, по писанині деяких виходить, якщо покупець розуміючи що це підробка може отримати браковану підробку / копію? Це перемога.


Cсылка на пост
+5
 N-Drey

На сайте с 02.10.2003
Репутация: 97
Сообщений 69
Пол: Мужской(40)
Город: Энергодар
Стиль: MTB:Street
27 мая 2020 в 13:35

Дело не в репутации(циферки),а дело в адекватном отношении,покупатель берет 2 пары,предложил замену на целые(не просит сразу деньги),да тут как минимум продаец мог предложить скидку,если важна репутация в циферках, но нет же цена репутации -380грн. Нести пургу про "вынес с почты" это отдельная история.

Lion.: Дрючка это-Делаешь трюк таким как он должен быть но падаешь
Cсылка на пост
+7
 tremolo

На сайте с 19.10.2007
Репутация: 150
Сообщений 2283
Пол: Мужской(44)
Город: киев
Стиль: MTB:Freeride
Байк: отсутствует
27 мая 2020 в 13:53

кормить этих шаромыжников- последнее дело!

дразню гусей и идиотов.
Cсылка на пост
0
 korvin959

На сайте с 06.06.2013
Репутация: 46
Сообщений 89
Пол: Мужской(36)
Город: Киев
Стиль: MTB:Freeride
Байк: двухколесный
27 мая 2020 в 14:19

Бро просто забей, есть такой тип людей который за 3 копейки удавится но не вернет, просто время потраченное на доказывание своей правоты просто дороже. А на форуме теперь будут знать что это недобросовестный барыга и мудак с большими цыферками.

Cсылка на пост
+3
 Wariat

На сайте с 23.10.2017
Репутация: 34
Сообщений 33
Пол: Мужской(26)
Город: Ивано-Франковск
Стиль: MTB:Freeride
27 мая 2020 в 14:20

як все роздуто...
можна просто цю маленьку незайману дирочку добротно зашити звичайною голкою і любою ниткою, якщо грамотно прошити і не жаліти нитки то буде служити дуже довго вірою і правдою
і не потрібно бавитись зараз з заміною товару чи грошей і зайвої трати нервів та часу

Питання-фото скину в:
Telegram mx_qb

О99 О9В З1 41
вайбер
Cсылка на пост
-17
 Zibers

На сайте с 24.02.2018
Репутация: 4
Сообщений 137
Пол: Мужской(41)
Город: Луцк
Стиль: MTB:Street
Байк: Trek Scratch
27 мая 2020 в 14:32

smiley-trololo.gif
Старый конунг, король викингов стоит на скале фьорда и говорит сам себе:
— Я, конунг Олаф, построил два прекрасных города. Но никто не называет меня "Олаф — Градостроитель!"
— Я, конунг Олаф, имею под своим начальством пять тысяч воинов! Но никто не называет меня "Олаф — военачальник!"
— Я, конунг Олаф, завоевал все земли от Британии до Греции, но никто не называет меня "Олаф — завоеватель!"
— Но стоило мне ОДИН РАЗ тра*** овцу…


Cсылка на пост
+12
 voland

На сайте с 08.09.2012
Репутация: 676
Сообщений 1196
Пол: Мужской(42)
Город: Житомир
Стиль: MTB:Freeride
27 мая 2020 в 14:40

tremolo писал(а):
кормить этих шаромыжников- последнее дело!
 
Поседникі, або баригі як багато хто їх називає, просто необхідні!!
Припустимо, переплачуєш людині, припустимо, 100 грн на перчатках, ніж міг самостійно замовити з Китаю. Це втрати.
За 100 грн ти:
1. лишаєшся місячного томного очікування вантажу.
2. лишаєшся теоретичної можливості втрати вантажу укрпоштою, а також можливості провести тривалий діалог з співробітниками та гарячою лінією укрпошти.
3. лишаєшся можливості радісного спілкування з китайськими друзями і спроби довести що отриманий товар бракований і вибити якусь компенсацію
4. лишаєшся відчуття азарту - буде ця кітайська хрень працювати взагалі, і якщо працює то наскільки її вистачить.
5. лишаєшся такої чудової авантюри як наложка)
Одні втрати для потенційного клієнта.
Але я категорично ЗА бариг. З ними цікавіше.

@Q.wheels
Cсылка на пост
+22
 xlr8r

На сайте с 05.09.2012
Репутация: 156
Сообщений 894
Пол: Мужской(33)
Город: Київ-Чернівці
Стиль: MTB:Freeride
Байк: Specialized
27 мая 2020 в 14:53

Wariat писал(а):
можна просто цю маленьку незайману дирочку добротно зашити звичайною голкою і любою ниткою, якщо грамотно прошити і не жаліти нитки то буде служити дуже довго вірою і правдою
Згоден, відремонтувати можна, і я шити вмію добре, але принципово не чіпаю ці рукавиці поки що. Тут справа у самому ставленні продавця, який явний брак власного товару перекидає на мене, наче я сам порвав ті рукавиці. Більше того, якщо переглянути наш діалог, стає видно, що продавець не відповідає не лише за товар, але й за власні слова: говорить одне, а потім протилежне. На поведінку адекватного дорослого чоловіка це зовсім не схоже.

Cсылка на пост
+12
 Jinner

На сайте с 19.05.2010
Репутация: 193
Сообщений 2074
ЗАБАНЕН.
Пол: Мужской(34)
Город: Вонючий хутор жлобов и рагулья
Стиль: MTB:Downhill
Байк: Scott Ransom 2020
27 мая 2020 в 15:29

Ребят, те, кто пытаются аргументировать нормальность присутствия дырки на новых, но не оригинальных перчатках, вы гандоны по такому же принципу покупаете?

Смерть москалям
Cсылка на пост
+73
 Zibers

На сайте с 24.02.2018
Репутация: 4
Сообщений 137
Пол: Мужской(41)
Город: Луцк
Стиль: MTB:Street
Байк: Trek Scratch
27 мая 2020 в 16:55

Тим, що морозиться і не хоче владнати конфліктну ситуацію ? Це не новина для перекупа-продавана. Була схожа ситуація зі мною smiley-ah.gif - компенсував поповненням телефону Була схожа ситуація з Tuko - не ті колодкі приїхали, відправили друг другу назад, кожен за свій рахунок Смислу собі і людям настрій псувати не бачу, але і проти того щоб псували мені.

Cсылка на пост
+1
[ ТЕМА ЗАКРЫТА ]
  [ Подписаться на ответы в данной теме ]

  • (3 Страниц)
  • 1
  • 2
  • 3



ПОХОЖИЕ ТЕМЫ (сортировать по релевантности или по дате)
Посл. ответ Тема Автор Ответ. Просм.
14 дек 2017 в 00:00
  кидало ситуація вирішена все компенсовано )
  На страницу 1, 2
sheremet389330
28 июн 2016 в 00:00
  Спірна ситуація -Your IMHO is needed!
  На страницу 1, 2
xex.sxe277719
28 сен 2015 в 00:00
  Руденко Сергій "Деталі за едіт" від BIKESTUFF RSA44171
24 июл 2015 в 00:00
  Їду завтра на авто: Київ - Харків - Ізюм - Славянськ - Рубіжне - Лисичанськ ShiZ04467
4 ноя 2013 в 00:00
  неприємна історія з покупцем komodo (Колисниченко Владимир)
  На страницу 1, 2
Vova hevy279946

  Список форумов ›››› Розыск

  Форум:   







© 2003-2024 X-Bikers.com - горный велосипед, велотриал, фрирайд, стрит, дёрт, BMX
Размещение рекламы на сайте
Использование материалов без разрешения владельцев не допускается