[ Поиск ] [ Регистрация ] [ Пользователи ] [ Вход ]

  Список форумов ›››› Железки ›››› Просмотр темы

Подскажите не дорогие бескамерные обода

  • (3 Страниц)
  • 1
  • 2
  • 3

Автор Сообщение
 sheremet

На сайте с 13.02.2014
Репутация: 235
Сообщений 1995
Пол: Мужской(25)
Город: Львов
Стиль: MTB:Freeride
Байк: оговау
17 фев 2021 в 00:52

Eugen Pedchenko,вони не міцні, вузькі але високі, тонкі стінки

оговау
Cсылка на пост
0
 voland

На сайте с 08.09.2012
Репутация: 676
Сообщений 1196
Пол: Мужской(42)
Город: Житомир
Стиль: MTB:Freeride
17 фев 2021 в 09:45

sheremet, як раз навпаки.
Це все рівно що на камазі їхати в Карпати, коли є можливість на меган.

@Q.wheels
Cсылка на пост
0
 Eugen Pedchenko

На сайте с 09.10.2015
Репутация: 127
Сообщений 188
Пол: Мужской(29)
Город: Киев
Стиль: MTB:Enduro
17 фев 2021 в 12:50

sheremet писал(а):
вони не міцні, вузькі але високі, тонкі стінки

це бронячі ободія, які можна качати на 7 атмосфер!! я на Г500 більш лайтових і з покрами 2,0 їхав "Курну дорогу" по булигах і розвалених дорогах, з напів спущеним переднім колесом, прилітало дай боже. середня швидкість була 30 км/год на 70км заїзді. Ободія себе показали мега классно. Зберу на таких ще один вілсет під новий гревольц.


voland писал(а):
Це все рівно що на камазі їхати в Карпати, коли є можливість на меган.

якщо у ТСа немає бажання збирати легкі катки і якось виступати хочаб на любительских стартах то взагалі до лампочки на ту вагу. А якщо є то алю колеса взагалі не його варіант, тут вже карбоободія з внутрянкою 30мм і вагою в 320-350г на обід.

Cсылка на пост
0
 Zibers

На сайте с 24.02.2018
Репутация: 4
Сообщений 137
Пол: Мужской(41)
Город: Луцк
Стиль: MTB:Street
Байк: Trek Scratch
17 фев 2021 в 12:59

Eugen Pedchenko писал(а):
Eugen Pedchenko писал(а):
не слухайте "розумників" що пишуть бескамерність ободу це макретинговий хід!
  Ясно-понятно, конвертаційні набори для перетворення звичайного обода в безкамерний лохотрон :) . Тепер  розкажи, можеш з посиланям, про неможливість використовувати звичайний обод безкамерно (крім випадків для дх з низьким тиском і то не факт). Можливо мова про зацеп покри за бортікі ? Саме цим і відрязняється звичайна покра від безкамерної (натягнути важче). Але основне питання, чи можна використовувати камерні обода безкамерно - відповідь, так. Чи є обода "спец безкамерні" - також, да. Навіщо платити більше та обмежувати себе в виборі ? Якщо маєш натхнення провести лікбез - буду вдячний за можливість взнати щось нове.

Cсылка на пост
-10
 Eugen Pedchenko

На сайте с 09.10.2015
Репутация: 127
Сообщений 188
Пол: Мужской(29)
Город: Киев
Стиль: MTB:Enduro
17 фев 2021 в 13:10

Zibers писал(а):
конвертаційні набори для перетворення звичайного обода в безкамерний

покажи, не в курсі про таку штуку.


Zibers писал(а):
про неможливість використовувати звичайний обод безкамерно

я вже писав вище, що у БК ободу має бути спец полиця і бажано з зацепом(але не обов'зково)


Zibers писал(а):
Саме цим і відрязняється звичайна покра від безкамерної

не тілкьи, БК покра відрізняється від НЕ БК тим що має інший борутвальний шнур, він вищий і ширший, + компаунд бокових стінок більш товстий і з іншог оматеріалу. Так інколи НЕ БК покру можна встановити бескамерно і вона буде їздити але це не всі покришки, зазвичай важкі версії і шиповані( типу Нобініку в мене такає звичайна яка гарно стає бескамерно)

Zibers писал(а):
Навіщо платити більше та обмежувати себе в виборі ?

Бо кроілово веде до попадалова. я роки 4 тому награвся з різними НЕ БК ободами і НЕ БК покрами встановлючи їх безкамерно. Тримається НЕ БК покри на НЕ БК ободах вкрай паршиво, зірвати покру з ободу дуже легко катаючи навіть кантрі. Боковини НЕ БК покри тонкі і сильно підминаються + дотогож їх легко порізати + часто через них травить повітря. Але були і досить вдалі експерименти, та це скоріш фарт і виключення з правил чим норма.
А купуючи НЕ БК обід і НЕ БК покришку колхозити це все і ставити як БК - дуже легко можна отримати дуже поганий результат. Черз таке потім бігають і кричать що БК це гівно собаче камери рулять і інша єресь.

Якщо вже купувати все нове то відрузе БК. А не жати ті 300-1000 грн щоб в результаті себе розчарувати бо це максимально тупо і по жлобські

Cсылка на пост
+11
 voland

На сайте с 08.09.2012
Репутация: 676
Сообщений 1196
Пол: Мужской(42)
Город: Житомир
Стиль: MTB:Freeride
17 фев 2021 в 13:26

Zibers, Так гарно все розписуєте) Є достатньо практичних перевірок чи це суто теоретичні висновки?

Приклад одного з клієнтів:
Камерний обід безкамерно. КК. На швидкості входить у поворот, підминається покра з одночасним наїздом на невеличку нерівність. Миттєва розгерметизація та втрата контролю. Каміння, кущі. Травмпункт. Місяць лікарняного з переломом ключиці.

Приклад можна не враховувати при наявності гарної медичної страховки.

@Q.wheels
Cсылка на пост
+1
 sheremet

На сайте с 13.02.2014
Репутация: 235
Сообщений 1995
Пол: Мужской(25)
Город: Львов
Стиль: MTB:Freeride
Байк: оговау
17 фев 2021 в 13:33

Zibers, чел. якщо ти їздиш, на камерному ободі безкамерно, і воно в тебе працює, це не панацея, при бажанні навіть на тиску 2.0 пи заїзді в контр, підриває покру і навіть герметик випльовує , що буде наободі на якому покра В СПУЩЕНОМУ СТАНІ не тримаєтьться ? вона просто злетить. основна функція безкамерного обода в тому що покришка за нього тримається, і не те що туго налазить, тут від профіля обода залежить, а тримється в защолкнотому стані.якщо ти їздиш безкамерно постійно на тиску більше 2.5, то розмова закінчена, не треба всіх рівняти під себе. я наприклад зимою їжджу на 2.5 покрах з тиском 0.5, як мені таке провернути на камерних ободах ? ніяк. далі. конвертаційні набори, я вангую шо ти маєш на увазі такі гумові фліппери з ніпелями, края яких треба відрізати, то це ше той калхоз, який люто бісить при потребі переставляти покришки. 

технічно, так будь який обід, і будь яку покришку можна зібрати безкамерно, я так колись робив, кевларові дешеві хкінги+діск булл. по факту, покришка часто розбортовується на низькому тиску, і її дуже геморно хлпати. працює ? так. повноцінно ? точно ні.

оговау
Cсылка на пост
0
 Zibers

На сайте с 24.02.2018
Репутация: 4
Сообщений 137
Пол: Мужской(41)
Город: Луцк
Стиль: MTB:Street
Байк: Trek Scratch
17 фев 2021 в 14:27

Злюкі ви :). Мануал таблиця вілсетів/ободів ДТ  має стовбець "конвертація в БК" для кого ? Ми ж про КК говорили (не злітає), фразу для дх - пропустили між очі. Можете далі продовжувати кідати лузли smiley-trololo.gif

Cсылка на пост
-5
 alex_zp_ua

На сайте с 22.11.2009
Репутация: 544
Сообщений 5497
Пол: Мужской(29)
Город: Люблин
Стиль: MTB:Enduro
Байк: seicento
17 фев 2021 в 15:17

остановите этот срач, ТСу давно похер

BMX inst/FB: alexmtbbmxshop
MTB inst/FB: lama_bike_parts
viber: +3BO955O5I5B3
Cсылка на пост
0
 sheremet

На сайте с 13.02.2014
Репутация: 235
Сообщений 1995
Пол: Мужской(25)
Город: Львов
Стиль: MTB:Freeride
Байк: оговау
17 фев 2021 в 15:20

Zibers, до твого відома, кк теж на 3.5 давно ніхто не катає. нормальним є тиск в 2.0 на якому лайтові покри підвертає.voland, переплутав модель.

оговау
Cсылка на пост
0
 Zibers

На сайте с 24.02.2018
Репутация: 4
Сообщений 137
Пол: Мужской(41)
Город: Луцк
Стиль: MTB:Street
Байк: Trek Scratch
17 фев 2021 в 17:15

Eugen Pedchenko.  Посилання в магазінчик для прикладу.
Ти правий в тому, що з дешевим ободом нонейм геморой і травми. З нормальними - конвертація без проблем. Просив вище лікбез - нахватав мінусов smiley-good.gif. Бо я вважав що розумні хлопці мені розкажуть чим відрізняється внутрішня стінка в розрізі безкамерного ободу від камерного. Я вдумчиво опаную інформацію, прочитаю графікі досліджень, зрозумію їхню позицію і не буду вважати гешефтом "безкамерні" обода. На практиці в кк-турінгу на розмірі 26" епохи дінозаврів (давно позбувшись пластилінових колеста, купуючи ust покри) - проводив експерименти. Не зривало, не сцало, але безкамерка виявилась економічно не ефективною - це моє імхо.    

Cсылка на пост
-5
 Eugen Pedchenko

На сайте с 09.10.2015
Репутация: 127
Сообщений 188
Пол: Мужской(29)
Город: Киев
Стиль: MTB:Enduro
17 фев 2021 в 17:17

Zibers писал(а):
виявилась економічно не ефективною

велосипед в принципі економічно не ефективний вид транспорту

Cсылка на пост
0
 voland

На сайте с 08.09.2012
Репутация: 676
Сообщений 1196
Пол: Мужской(42)
Город: Житомир
Стиль: MTB:Freeride
17 фев 2021 в 17:37

Zibers писал(а):
Просив вище лікбез
ох йо....дядьку, давайте послідовно.
Спочатку категоричні заяви з натяком на авторитетність думки. Потім гальмуємо і просимо провести лікбез.
І ще жаліємось на мінуси. 
Зараз отсиплю на повну і рука не дрогне.

@Q.wheels
Cсылка на пост
+5
 Zibers

На сайте с 24.02.2018
Репутация: 4
Сообщений 137
Пол: Мужской(41)
Город: Луцк
Стиль: MTB:Street
Байк: Trek Scratch
17 фев 2021 в 18:14

  1. voland писал(а):
    Давай smiley-sarcastic_hand.gif послідовно, бо бачу що довбешся в очі та гориш бажанням самореалізації. 1. Не хитруй. Кагеторичні заяви стосовно чого саме ? Що любий обід можна використовувати безкамерно ? Дик, пришлося розжовувати і дати відповідь, чи в котрий раз не є бажання прийняти чужу думку ? Ой...самих швейцарців, а за ними і домашніх умільців-практикантів з підручними засобами канфетку створюючи. Те що в когось не вдалося, буває всяке.
  2. Я пригальмував ? Що ти, це просто ти почав доганяти хід моїх думок під кінець дня. Але ж так легко образити якогось "новачка"
  3. Провтикав вперше
    Zibers писал(а):
    Якщо маєш натхнення провести лікбез - буду вдячний за можливість взнати щось нове.
    побачив друге
    Zibers писал(а):
    Просив вище лікбез
      і маніпулюєш контекстом.
  4. Жалівся на мінуси ? Смайлом "smiley-good.gif" ?  Ну реально...така кількість тупняка це вже зашквар.
  5. Який привіт така відповідь.... так і бути поставлю тобі "мінуси"..вперше і в цій темі :)
  6.  Може досить ? (стосуєть всіх під дією стадного інстинкту smiley-trololo.gif) - і прочитати мої пости ще раз, та спробувати знайти в них образу, обман чи недостовірну інформацію 


Cсылка на пост
-5
 Skorp_y

На сайте с 24.01.2021
Репутация: 0
Сообщений 15
Пол: Мужской(36)
Город: Чернигов
Стиль: MTB:Enduro
Байк: Merida
18 фев 2021 в 23:22

Ого сколько написали) Всем спасибо) Сейчас смотрю на 533, но будут ли они хорошо держать покру? 
Вес 90-95кг 

Cсылка на пост
+1
 sheremet

На сайте с 13.02.2014
Репутация: 235
Сообщений 1995
Пол: Мужской(25)
Город: Львов
Стиль: MTB:Freeride
Байк: оговау
18 фев 2021 в 23:26

Skorp_y, залежно скільки качати.

оговау
Cсылка на пост
0
 Skorp_y

На сайте с 24.01.2021
Репутация: 0
Сообщений 15
Пол: Мужской(36)
Город: Чернигов
Стиль: MTB:Enduro
Байк: Merida
21 фев 2021 в 00:34

sheremet, буду качать поменьше, люблю заходить в повороты и мне важно, чтобы покра надежно держалось, и чтобы я не улетел контре или наехав на камень. По цене 533 мне идеально, но Вы говорили про високую полку. 

Cсылка на пост
0
 sheremet

На сайте с 13.02.2014
Репутация: 235
Сообщений 1995
Пол: Мужской(25)
Город: Львов
Стиль: MTB:Freeride
Байк: оговау
21 фев 2021 в 00:36

Skorp_y,поменше це скільки ???? 1.5 ? 2.2 ? 3.0 ?  про полку я казав лише те що вона там дуже погана як на безкамерні обода. і чому дт описала ці обода як безкамерні мені взагалі не зрозуміло

оговау
Cсылка на пост
0
 Skorp_y

На сайте с 24.01.2021
Репутация: 0
Сообщений 15
Пол: Мужской(36)
Город: Чернигов
Стиль: MTB:Enduro
Байк: Merida
21 фев 2021 в 00:41

sheremet, 1.8-2.2

Cсылка на пост
0
 sheremet

На сайте с 13.02.2014
Репутация: 235
Сообщений 1995
Пол: Мужской(25)
Город: Львов
Стиль: MTB:Freeride
Байк: оговау
21 фев 2021 в 00:43

Skorp_y, ну якщо ваг 95 кг, і це хардтейл, то при 1.8 вже буде ризик підвертання покришки в повороті.

оговау
Cсылка на пост
+1
  [ Подписаться на ответы в данной теме ]

  • (3 Страниц)
  • 1
  • 2
  • 3



ПОХОЖИЕ ТЕМЫ (сортировать по релевантности или по дате)
Посл. ответ Тема Автор Ответ. Просм.
29 апр 2011 в 00:00
  Подскажите пожалуйста ERD обода zonder65984
18 окт 2011 в 00:00
  Подскажите обода 26 под 2.7 резину
  На страницу 1, 2
Smitty3610065
9 окт 2014 в 00:00
  обода Сrazy Bike как и что? (подскажите)
  На страницу 1, 2, 3
mixanya044510908
6 фев 2015 в 00:00
  Дорогие шатуны ?
  На страницу 1, 2, 3
c0reman5612965
25 сен 2011 в 00:00
  не дорогие рамы ASTRO
  На страницу 1, 2
SS rider2312587

  Список форумов ›››› Железки

  Форум:   







© 2003-2024 X-Bikers.com - горный велосипед, велотриал, фрирайд, стрит, дёрт, BMX
Размещение рекламы на сайте
Использование материалов без разрешения владельцев не допускается