[ Поиск ] [ Регистрация ] [ Пользователи ] [ Вход ]

  Список форумов ›››› Розыск ›››› Просмотр темы

[Нашли] Стащили с квартиры DC Cocker, Львов

  • (2 Страниц)
  • 1
  • 2

Автор Сообщение
 doctor drive

На сайте с 10.11.2007
Репутация: 44
Сообщений 344
Пол: Мужской(31)
Город: Львов
Стиль: MTB:Street
Байк: DC Cocker, Echo Czar Neuron
28 июн 2021 в 03:34

Во время моей поездки в Киев в период с 10:40 25.06.2021 до 20:50 28.06.2016 вскрыли сьемную кватриру во Львове на Княгині Ольги 100, распидарасили вещи, но утащили только Кокер и еще один вел, стоковый Mongoose Tyax Comp. Но нас, конечно, интересует Кокер. Немного денег и украшения не стащили, хотя находили. Очень мало кто знал, что я уезжаю а тем более когда я буду, и те люди вне подозрения.

Фотки и комплектацию можете найти тут https://x-bikers.com/foto/fotogalerea.php?id=55787
Из примет, на Шивере наклейка поцарапана с какой-то внешней стороны.
Царапины на верхней трубе ближе к рулевой.

- Я хочу посрать пойти, можно мне бесплатно?
- Если дома у себя то можно, а если на вокзале и тебя запомнила бабка что ты пи*д*тый триалист и прыгаешь на заднем колесе то все в твоих руках...
Cсылка на пост
+18
Поделиться:
VKontakte Facebook
 Stal|{er

На сайте с 26.04.2008
Репутация: 146
Сообщений 631
Пол: Мужской(32)
Город: Сарны
Стиль: Trial
Байк: Продал
28 июн 2021 в 10:54

Охренеть просто, деньги и украшения не взяли а байк прихватили, видимо тебя давно пасли. 
Будем надеяться что байк найдут

Cсылка на пост
+3
 TH0R26

На сайте с 09.05.2016
Репутация: 69
Сообщений 329
Пол: Мужской(32)
Город: Житомир
Стиль: MTB:Freeride
Байк: DunCon Cane Corso 09 + Marzocchi Monster 2
28 июн 2021 в 15:06

квартира сьёмная, очень странно, что не взяли деньги... владельцы квартиры точно вне подозрения ? Такое ощущение, что это чья-то месть. Человек который спёр кокер знал, насколько он тебе дорог.

Italy Marzocchi One Love
Cсылка на пост
+1
 -Den-

На сайте с 03.08.2011
Репутация: 26
Сообщений 51
Пол: Мужской(32)
Город: Львов
Стиль: MTB:Freeride
Байк: Україна
28 июн 2021 в 18:11

може щось на камерах поблизу вдасться розгледіти ?



Cсылка на пост
+1
 Zibers

На сайте с 24.02.2018
Репутация: 4
Сообщений 137
Пол: Мужской(41)
Город: Луцк
Стиль: MTB:Street
Байк: Trek Scratch
29 июн 2021 в 00:22

Сйомная хата, стразики с купюрами на месте....99% наводка обиженого корешка-петушка, соседа мутанта  и 1% тупо не фарт на гастрольора. Удачи в поисках по ломбардах, лох.юа. №рамы и заява надеюсь уже в деле.

Cсылка на пост
+2
 SerBurMed

На сайте с 12.09.2020
Репутация: 5
Сообщений 9
Пол: Мужской(18)
Город: Bad Sackingen
Стиль: Стритец
Байк: Santa Cruz v10 2003
29 июн 2021 в 09:27

Выродки просто, как у них на такое руки поднялись...

на*уй войну!
Cсылка на пост
+2
 Valtagrex

На сайте с 28.09.2020
Репутация: 1
Сообщений 2
Пол: Мужской(17)
Город: Одесса
Стиль: MTB:Freeride
Байк: norco rampage scott volatge
29 июн 2021 в 10:31

Дожились , вскрывают квартиру и воруют только байк . Где вел прятать то ?!

Cсылка на пост
+2
 NEMESIS_999

На сайте с 25.09.2012
Репутация: 232
Сообщений 1193
Пол: Мужской(27)
Город: Дважды Герой
Стиль: MTB:Freeride
29 июн 2021 в 15:10

Valtagrex писал(а):
Где вел прятать то ?!
уничтожить. ни себе, ни людям. удачи в поиске, уверен, что найдёшь!

Cсылка на пост
+1
 king79

На сайте с 10.05.2015
Репутация: 47
Сообщений 335
Пол: Мужской(72)
Город: Львовcкая обл.
Стиль: MTB:Enduro
Байк: Ns clash 2019
29 июн 2021 в 15:38

doctor drive писал(а):
вскрыли
чи взломали?замок виламали чи відкрили?

Cсылка на пост
0
 doctor drive

На сайте с 10.11.2007
Репутация: 44
Сообщений 344
Пол: Мужской(31)
Город: Львов
Стиль: MTB:Street
Байк: DC Cocker, Echo Czar Neuron
29 июн 2021 в 15:56

king79 писал(а):
чи взломали?замок виламали чи відкрили?

Відкрили, в один з замків туго залазив ключ і туго крутився. Інший ідеально працює.


NEMESIS_999 писал(а):

Valtagrex писал(а):
Где вел прятать то ?!

уничтожить. ни себе, ни людям. удачи в поиске, уверен, что найдёшь!

То же самое думал! Либо не имеешь велик, либо имеешь велик - спиздят, и не будешь иметь велик. Такое чуство, что все заключается в том, что ты покупаешь велик на время - пока у тебя не спиздят, и тогда снова будешь покупать. Сколько уже случаев было. Расходник. smiley-dash2.gif
Если уже в квартире в новострое с домофоном, соседями и камерой у подьезда даже нельзя держать, то что говорить о других местах для хранения.


- Я хочу посрать пойти, можно мне бесплатно?
- Если дома у себя то можно, а если на вокзале и тебя запомнила бабка что ты пи*д*тый триалист и прыгаешь на заднем колесе то все в твоих руках...
Cсылка на пост
0
 king79

На сайте с 10.05.2015
Репутация: 47
Сообщений 335
Пол: Мужской(72)
Город: Львовcкая обл.
Стиль: MTB:Enduro
Байк: Ns clash 2019
29 июн 2021 в 16:06

doctor drive писал(а):
Відкрили, в один з замків туго залазив ключ і туго крутився. Інший ідеально працює.
виходить або відкрили ключем бо мали його,або профі відмичкою(хоча малоймовірно по багатьом причинам).до речі а замки взагалі нормально працювали до від"їзду в київ?бо якшо роздовбана серединка то можна і викруткою відкрити 

Cсылка на пост
0
 doctor drive

На сайте с 10.11.2007
Репутация: 44
Сообщений 344
Пол: Мужской(31)
Город: Львов
Стиль: MTB:Street
Байк: DC Cocker, Echo Czar Neuron
29 июн 2021 в 16:12

king79 писал(а):
виходить або відкрили ключем бо мали його,або профі відмичкою(хоча малоймовірно по багатьом причинам).до речі а замки взагалі нормально працювали до від"їзду в київ?бо якшо роздовбана серединка то можна і викруткою відкрити 

Замки працювали ідеально, серцевина мінялась кілька місяців тому, і після того як ми прокрутили силою ключ він знову працює як новий. Існують не тільки відмички, є більш тонкі інструменти для відкриття.

- Я хочу посрать пойти, можно мне бесплатно?
- Если дома у себя то можно, а если на вокзале и тебя запомнила бабка что ты пи*д*тый триалист и прыгаешь на заднем колесе то все в твоих руках...
Cсылка на пост
0
 king79

На сайте с 10.05.2015
Репутация: 47
Сообщений 335
Пол: Мужской(72)
Город: Львовcкая обл.
Стиль: MTB:Enduro
Байк: Ns clash 2019
29 июн 2021 в 16:21

doctor drive писал(а):
є більш тонкі інструменти для відкриття.
то вже не суть важливо.по наводці однозначно.той кого добре знаєш полюбе свій вклад вніс.монітор знайомих,кентів,товаришів і т.д. і тих хто шарить в велокомпонентах

Cсылка на пост
0
 doctor drive

На сайте с 10.11.2007
Репутация: 44
Сообщений 344
Пол: Мужской(31)
Город: Львов
Стиль: MTB:Street
Байк: DC Cocker, Echo Czar Neuron
29 июн 2021 в 16:59

king79 писал(а):
то вже не суть важливо.по наводці однозначно.той кого добре знаєш полюбе свій вклад вніс.монітор знайомих,кентів,товаришів і т.д. і тих хто шарить в велокомпонентах

Ця версія в першу чергу провірялась, оскільки я переїхав в жовтні минулого року, дуже мало людей за той час взнали в якій квартирі я живу і коли я їду, я знаю конкретно хто і тут все чисто


Новая инфа: ограбили еще соседние квартиры, на других этажах тоже подкрутили вверх датчики движения и метили двери. А значит суто за великом не лезли, лезли на фонарь. Не повезло.

- Я хочу посрать пойти, можно мне бесплатно?
- Если дома у себя то можно, а если на вокзале и тебя запомнила бабка что ты пи*д*тый триалист и прыгаешь на заднем колесе то все в твоих руках...
Cсылка на пост
0
 TH0R26

На сайте с 09.05.2016
Репутация: 69
Сообщений 329
Пол: Мужской(32)
Город: Житомир
Стиль: MTB:Freeride
Байк: DunCon Cane Corso 09 + Marzocchi Monster 2
1 июл 2021 в 14:22

doctor drive писал(а):
А значит суто за великом не лезли
и не взяли деньги и украшения ? Л-логика у воров супер. У других людей, которых ограбили тоже взяли только велосипеды ?

Italy Marzocchi One Love
Cсылка на пост
0
 Blackbeard

На сайте с 04.03.2015
Репутация: 98
Сообщений 974
Пол: Мужской(34)
Город: Караганда
Стиль: MTB:Freeride
1 июл 2021 в 16:50

doctor drive, профессионалы в первую очередь выносят деньги и только ту бытовую технику, от которой смогли найти коробки/чеки/документы.

Банально если будет лежать 2 мобилы, то заберут ту, от которой коробку найдут. Причем запросто укомплектуют ее зарядкой и оригинальными наушниками, если найдут. 

С коробкой проще сдать в ломбард и отмазаться от ментов, если вдруг возникнут какие-то вопросы.

Наличку - берут в первую очередь, ее невозможно отследить (и не важно какая сумма) .

Украшения - 50/50. Если вещь уникальная, то можно доказать ее происхождение и принадлежность. Если это какая-то банальная цепочка - сопрут.

Могут спереть еще какой-то рюкзак или сумку, в который сложат весь скарб. Потом пустую выбросят.

Это так, из пережитого опыта + опыта знакомых и бывших коллег.

Как-то я работал в подразделении одной известной организации с офисом на 200 человек. И был период, когда раз в неделю-две кого-то грабили. Ворюги знали где находится офис, и что там не бедные люди работают.
Пасли от работы до дома на общественном транспорте, а потом, вскрывали квартиру, пока никого нет дома.

То что у тебя тут описано - это очень подозрительно.

Красть два велосипеда. Которые в карман не спрячешь и по улице незаметно не пронесёшь...

И что они, по-твоему, теперь будут с ними делать? В ломбард не сдашь, на ОЛХ тоже спалят.

А соседские сигнализации могли чисто для отвода глаз попортить.

Cсылка на пост
+2
 citrus493

На сайте с 04.12.2015
Репутация: 131
Сообщений 95
Пол: Мужской(30)
Город: Хмельницкий
Стиль: MTB:Urban Freeride
Байк: Demo 8 2012
1 июл 2021 в 18:10

А не было мыслишки что свиснуть мог тот, кто тебе квартиру сдает?




Дочитал. Не актуально.

Cсылка на пост
+1
 doctor drive

На сайте с 10.11.2007
Репутация: 44
Сообщений 344
Пол: Мужской(31)
Город: Львов
Стиль: MTB:Street
Байк: DC Cocker, Echo Czar Neuron
28 мар 2022 в 22:42

Байк знову в мене.

22.03.2022 було опубліковане повідомлення в x-bikers барахолці, зміст якого полягав "чи ні в кого раптом Кокер на Шивері не спіздили" і прикріплене фото. Одразу ж отримав дзвінок від Bobas, за що дуже вдячний, і також мене відмітили в обох ТГ групах з пересланим повідомленням, за що також вдячний. Сконтактувався з автором повідомлення. Ним виявився Шайтан. Він розказав, що був внутрішньо переміщений в Ходорів, і гуляючи з собакою побачив на площі мутного тіпа на Кокері. Поговоривши з ним, він почув, що мутний тіп велосипед "нажив", та готовий його продати і спитав скільки за нього дадуть. Шайтан відповів, що "ну може 1000$" і спитався чи можна сфотографувати. Мутний тіп дозволив сфотографувати за умови "тільки не викладай нікуди", і дав свій номер телефону. Шайтан готовий домовитись про зустріч з мутним тіпом, щоб я забрав велосипед.

Порадившись з деякими людьми, мені порекомендували не їхати віджимати і передати справу поліції, хоча я підозрював, що це ускладнить ситуацію. В цей же день, приблизно о 16:00 я пішов в Франківське відділення, розказав всю діч в їхній домофон, і мені сказали зачекати. Зачекавши 15 хв почалась повітряна тривога і я поїхав додому. Тривога закінчилась пізно я був змушений перенести це на наступний день.

День 2. Приблизно об 11:00 я розказую ту саму діч в домофон поліції, мені знову кажуть зачекати. На цей раз приблизно за хвилин 8 до мене виходить (якщо правильно запам'ятав) старший лейтенант поліції, і я йому починаю ту саму діч розказувати третій раз. Він зрозумів, про що я, і розказав, що виявляється, гастарбайтер з Грузії, який був в моїй квартирі, з своїм подєльніком піймався на гарячому на іншій квартирній крадіжці, і перебуває в СІЗО ще з вересня 2021. Знову таки, отримав пораду не подавати заяву бо немає змісту, бо за кожен епізод буде суд окремо і потрібні окремо всі матеріали, а термін буде відбувати все одно той же. Пообіцяв допомогти вернути велосипед і передати інформацію своїм в Ходорові. Попросив до нього підійти на наступний день о 9 ранку.

День 3. Приблизно 9:15, до мене виходить інший службовець поліції (звання не пам'ятаю), і він сказав, що той, з ким я говорив вчора, зараз на стрільбищі і щоб я йому передав номер телефону мутного тіпа і фотографії велосипеда. Я попросив не дзвонити напряму мутному тіпу, а подзвонити Шайтану, щоб той в свою чергу домовився про зустріч.

День 4. Приблизно 11:00, дзвоню старшому лейтенанту спитатись, чи не забув і як що. Отримав відповідь, що інформація була передана поліції, яка відповідає за Ходорів, але відповіді від них ще не було. Приблизно о 16:00 я дзвоню ще раз, і отримую інформацію, що вони намагались набрати мутного тіпа, але телефон був виключений. Я напрягся, бо якби вони до нього додзвонились, то точно би спугнули. Ще раз наголосив, що нехай йому на пряму не дзвонять.

День 5. Не отримавши від поліції ніякої інформації, я подав запит в двох групах в Телеграмі, де є наші пацани на вєліках. Зголосився Max Frei, і підключив ще чотирьох людей, які могли виїхати на своєу авто. Отримавши підтвердження, я попросив Шайтана набрати мутного штріха, ніби то він в нього купить вєл за 750$, але казав, що може не мати при собі готівку і запитався, чи можна скинути на карту, на що отриав позитивну відповідь. Уявіть собі, цей мутний барига навіть не ссикує карту свою палити. Отже, визначились з часом і виїхали двома машинами. Доїхавши на місце, стали на вулиці збоку, але так, щоб видно було площу, де мала відбуватись сдєлка. Чекали ми хвилин 20, після чого ми побачили іншого підозрілого штріха на якомусь велосипеді, який подивився на нас, як ми стояли біля авто і пасли площу, розвернувся і за рогом щось в телефоні писав чи то дзвонив. Ми вже подумали, що нас спалили. Зробивши коло і проїхавши біля нас він зник. А через 5 хв до Шайтана таки під'їхав мутний тіп на Кокері. Ми розділились і без палєва приближались до них, поки Шайтан начебто розглядав вєлік для купівлі. Підійшовши я сказав мутному штріху, що вєлік в мене піжжений і я його забираю. У відповідь почув, що "не може бути" і що він наче "купив його за 200 євро в Стрию", і він же почав кудись дзвонити. Після короткої розмови він передає мені телефон і просить поговорити. На тому кінці мені якийсь грозний муділа з східним акцентом розказує щось в стилі "да кто ты такой", "у кого спиздили" і т.д. Коротко розказав йому шо до чого і віддав трубу. Взяв вєлік і ми з пацанами повезли його в сторону тачки. Той нас доганяв і просив ще раз взяти трубу, на що був посланий. Ми спакувались і поїхали. В цей же вечір Шайтан почав отримувати по телефону погрози від хачів.

Стан Кокєра:
- всі деталі на місці, нічого не замінили, нічого не перефарбували
- брудний в пізду. На обох колесах гамно.
- здерті наклейки на лівому штані на Шивері
- на Шивері над нижньою короною симетрично наклеєні якісь тупі світловідбиваючі наклейки
- якоюсь червоною єболою помальовані топкепи
- коцки на коронах зафарбовані якоюсь чорною єболою
- чимось чорним замальовані болти виноса
- на верхніх трубах рами якісь повздовжні наклейки типу карбон
- після наклейки DC з правої сторони біля стакану якась невелика єбола типу буква S нанесена якоюсь фарбою кольору поносу
- з іншої сторони наклейка DC чуть чуть відстала наче її збирались знімати, але передумали
- та ж поносна хуйня нанесена збоку однієї корони, але не буквою S, а довільної форми
- якимось сраним червоним маркером нанесено якусь розмазню типу лінії на одному з стікерів Cocker на правому пері.
- на лівому пері була прозора наклейка, я так поняв, щоб не коцалась рама.
- на верхніх трубах і біля дропаутів є невеликі коцки
- передня зірка має коцки по боках зубців від ланцюга
- ланцюг провірений інструментом, зношений менше, ніж на 0.75, але чомусь порвався при першому ж виїзді
- гальмівні колодки чимось засрані бо практично не гальмують навіть після чистки Muc Off break cleaner-ом
- гріпси стерті а одна гріпса прокручується (хоча гріпси lock on)
- заднє світло Lezyne відсутнє

Дуже вдячний всім пацанам, які допомогли провернути операцію. Особливо вдячний Шайтану, який найшов власника і забив зустріч. І дуже надіюсь, що хачі скоро від нього від'їбуться.

Байк після мийки і зняття тупих наклейок: https://photos.app.goo.gl/hiAfz8hCC3D7crui6


- Я хочу посрать пойти, можно мне бесплатно?
- Если дома у себя то можно, а если на вокзале и тебя запомнила бабка что ты пи*д*тый триалист и прыгаешь на заднем колесе то все в твоих руках...
Cсылка на пост
+23
 NEMESIS_999

На сайте с 25.09.2012
Репутация: 232
Сообщений 1193
Пол: Мужской(27)
Город: Дважды Герой
Стиль: MTB:Freeride
29 мар 2022 в 00:56

найс, поздравляю с хэппи эндом! 

Cсылка на пост
+1
 sheremet

На сайте с 13.02.2014
Репутация: 235
Сообщений 1995
Пол: Мужской(25)
Город: Львов
Стиль: MTB:Freeride
Байк: оговау
29 мар 2022 в 01:55

хороші новини в такий час

оговау
Cсылка на пост
+2
  [ Подписаться на ответы в данной теме ]

  • (2 Страниц)
  • 1
  • 2



ПОХОЖИЕ ТЕМЫ (сортировать по релевантности или по дате)
Посл. ответ Тема Автор Ответ. Просм.
14 янв 2015 в 00:00
  Вопрос к харьковчанам о долговременном снятии квартиры. insane_fa95654
9 янв 2017 в 00:00
  КИЕВ АЛЛАРМ!!! Украден из квартиры big hit III 2006года TREW43173
9 ноя 2006 в 00:00
  Нашли ли вы друга на сайте?
  На страницу 1, 2, 3
Cooperinka6665711795
17 фев 2008 в 00:00
  +++++АААААА!!!!! 24SEVEN SL V24!!!!!! НАШЛИ!!!!!!!!++++++
  На страницу 1, 2
DJ RAF307444
25 ноя 2013 в 00:00
  Украли два вело в Черкассах. Нашли) Napalm65931

  Список форумов ›››› Розыск

  Форум:   







© 2003-2024 X-Bikers.com - горный велосипед, велотриал, фрирайд, стрит, дёрт, BMX
Размещение рекламы на сайте
Использование материалов без разрешения владельцев не допускается