[ Поиск ] [ Регистрация ] [ Пользователи ] [ Вход ]

  Список форумов ›››› Наши байки ›››› Просмотр темы

БайкЧек електрички своїми руками Turner 5Spot

Автор Сообщение
 BilkyBilly

На сайте с 25.09.2013
Репутация: 232
Сообщений 42
Пол: Мужской(30)
Город: Київ
Стиль: MTB:Freeride
26 сен 2021 в 14:19

Привіт ВєлосіПісти!

Жив не тужив в гармонії зі своїм байком Turner 5 Spot 2005 року, крутив ногами Race Face Aeffect в связці з Shimano Deore XT на 9 шв і мене все максимально влаштовувало!
Як на мене байк ідеальний!
Придбав взимку 2021 року, хоча рама 2005 року, потрапила вона до мене без єдиної коцки і тепер на фарбі(порошок) красуються і потертості і подряпини від мене )

[+] Перший день як склав
 AM-JKLXFJSlPO7i7Z9AhbSOPBTbk5TUbwC-IeulY


Після ТО усіх вузлів та заміни рємки аморта, хоча це і 26 колеса, а я звик до 27.5, провів тест на місцевому споті + прогулянка на 25км перехотів продавати цю раму і вирішив зупинитись! ( мав десятки велосипедів та різних рам )
Я не примхливий райдер, але коли воно катить, вгризається в повороти, контріки, вжухає, дьоргається і стабільне на вильотах, то шо ще треба!
І по геометрії нічо так
Річ 440мм ( мені при рості 175см по формулі якраз ) 
450мм підсидільна труба + довгий 400мм Race Face Deus тих років з офсетом 35мм
ЕТТ 580мм
Пера 410мм
Кут рульової при 140мм на пайку з чарджером з перепресованим штоком 1.1/8   69 градусів
Хід підвіски 140мм в рамі
То шо ще треба???

[+] Старе гівно?
 AM-JKLXeT7KDRuu4yrrqvyAlfm3u7ObRpEY3Nc5J 

Вага 13.8кг

[+] В твоєму кубі такого нема
 AM-JKLVk1xmarSzXftlBHiXcjduaXMTeC9zY7Wps AM-JKLWqzQEPc0_woZbyhRqZZ9gXIjkKraPRd2o5 AM-JKLXiF39WaaKqVGtLeMQAJdquYkrzQnkcICC8


На фото Колеса різні, але це тимчасове явище, просто переднє біле колесо 110х20, а коли робив фото небуло адаптерів  на 100х15 зараз колеса різні по іншій прицині )
Але пара білих Інфернів є 

Я за #крутінняпедалями і завжди нейтрально відносився до Ебайків та і сам кіт для Єбайкування свого коника коштує як нормальний скутер/табурєтка.
В майстерню прийшло декілька замовлень на інтеграцію Електрокомплектів в парочку Дорожних великів. Розібравшись в темі я приступив до роботи і після того пройшовшись по форумам + переглянувши декілька обзорів я захотів, щось аля Турболєво чи може якийсь Хайбайк і подібні, благо на Лох.УА їх запропоновано в достатній кількості і з різними бюджетами в районі 3к можна шось вибрати!

Так от! ЖивКатав і мені підвернувся непоганий електромотор розрахований на #КрутінняПедалями  48 воль 250 Ват + в мене був контроллер 500 Ват + я придбав пульт до нього + важіль акселератора, ну думаю ПОРА!
Почав збирати на батарейку
За 7200грн з зарядкую і сумкою з захистом від вологи, чайніс виробника, сумка Rockbros об'ємом в 5 літрів і саме в розмір монго арума 28см довжини 16см висоти та 7см ширини. Складено на холдерах 2х2см на точечній зварці з параметрами 14С / 48 Вольт / 17.5 АЧ повний заряд за 3 години 30 хв.

[+] Фото Акумулятора
 AM-JKLX0jvwIwdkH-auO_8NI8ZELeTUVFjkApECm AM-JKLXlMhxG95AsqX-aPtDGt72iWUeJC4xm3us9 AM-JKLVBxrh6JzRb7FzRQBIoSFF0kfAP5sq6nnSj AM-JKLVUxbTIvyGQIJRHJ9w0d-3ESNB3fFwc71jC 


От вагу Акума зараз незнаю, але він швидкоз'ємний, надійно зафіксований та вологозахищений

Враховуючи те, що #Бевушний мотор був придбаний на ЛОХ.УА мене не здивувало те, що велик не поїхав, була ніч і за браком часу я тиждень їздив на важкому байку, правда без батарейки і нічого тік духом крепший став! Насправді на моє здивування їхати було легко, друге питання це вистрибувати баніком на бардюри чи ступєньки, можливо, але не приємно
Нє ну раз такі діла, то на Ел-Вел був придбаний Кіловатний контроллер 750 ватний мотор і тут все вийшло не так гладко! На фото мотор був з барабаном, а прийшов на тріщьотці, нє ну за шо? ... Той мотор не стартанув, тут тріщотка! Ало це Ел-Вел? ТАК! А чому на фото і в кошику було одне, а приїхало інше? Мало ж бути на барабані. НА чому? На барабані. Так! Касета чи тріщотка? Барабан - Касета  А Ви що не знаєте що 750 ватних MXUS на "Касеті" не буває. 
Ссылка    - АГА, ЩАс би в 2021 не слідкувати за розбіжністю описа і фото товару

Я зрозумів, що спорити немає сенсу і змерився з тріщоткою... 
[+] МхуС
 AM-JKLXIWE1KHUHQWaysSgMvUixJ3Z1X3APDz6xS AM-JKLWbUC41gP41bVFeZdPjVidtxad2ZXgN2PP7
 

Замовив в зборі, бо думав що там буде хороший широкий обод, це ж 750 ват, а по факту базарТОПАШАН + шпиці 2.3мм які груться на кінці ніпеля, бо обод має дуже тонкий отвір. Ну ЗБС! Буду шукати АлексРІМ ДМ24 на 36 шпиць і мінятиму шпиці. 

НУ ладно, склав як є 
Поставив ТРІЩОТКУ  Якже в мене бомбить!!!!!!!
Склав байк 
[+] Фото
 AM-JKLUzrrLL9XnF-_nOGOyPMENSDESIHfL7bkCF AM-JKLVFmnjSO_gC3xUM0arMAJBDKJL8E3eaGAck AM-JKLUScAy6YC72s7Y8N0FrD-6t8yfa90A8C8es


ОУ! 750 ват витягують на #нічотакі під'йоми та і по лісах кластно катати ! Кайф ВОооОоопше! Макс шв на рівнині 45км по лісним стежинам 25-40, шоб не убратись! 
Дропати з ступєньок норм чи з бардюра, бо комусь заважаєш, або треба швидко відреагувати, безлишньої тряски. Прольотки вже так собі, бо байк хочу вземлити в свічу і доводиться контролювати цей момент
З місця розгін до макс шв. наручці займає 11сек , а от з асистента вже повеселіше, усього 5 секунд і летиш 45км/год !
Повного заряду вичтачає на 55км ( Сам проїзджав! ОСОБИСТО )

Концепція така, що я хочу за пару кліків переводити велик з електротяги на М'язову за  15хв і їхати на спот! мотор колесо та звичайне повністю укомплектоване своєю покришкою, ротором та тріщоткою 

Комплектація:

ФреймСет:
Рама Turner 5Spot 140 мм Алюм
Аморт 2 аморта Fox Float RP2 та Fox Float RP 2  190x50 мм
Вилка Rock Shox Pike Solo AIR RCT3 Charger зігнана до 140мм
Вілсет на ободах SunRingle Inferno 29 з втулками Novatec та ECC на ретчеті 24 зуба ( версія яка ніколи не проскоче )
Покри Maxxis Ardent 26x2.35  на 
МоторКолесо MXUS ZWG36 XF19R 48В 750Вт редукторне, заднє
АнгелСет Amoeba ST-D230 50-55мм Руль Reverse DH810 Карбон і норм гріпси
ГрупСет Система Race Face Aefect з кареткою Saint трансмісія Deore XT і касетою Sram 990 + новий цеп KMC на 9 шв.
Тріщотка Sunrace 9 шв.
БрейкСет Formula The One Custom + ротори Hayes 203 та 180
Батарейка на елементах Samsung 18650 14С / 48 Вольт / 17.5 АЧ повний заряд за 3 години 30 хв.
Контроллер KUNTENG KT48 25A 48В до 800Вт для LCD 
Дисплей LCD4 5 режимів потужності, адометр, спідометр з макс.шв. до 72км/год. з підсвіткою
маленьке, акуратне, робоче, дешеве

Ще хочу спробувати поставити 27.5 на перід з покрою 2.35

На цьому ще не все! Колесо то через 30 км залюфтіло і завтра я його відправлю по гарантії, Ел-Вел сказав, що як отримають колесо сформують запит на завод і будуть розбиратись...
Ваші ставки? На скікльки це затягнеться? )


Велик зараз в бета версії, в планах переробити кріплення сумки до рами + додати декілька додаткових ременів для фіксації, хоч і так можна катати, нічого не труситься, але  я так хочу )
Як отримаю зад колесо займусь покрасом шпиць і нового заднього обода AlexRim DM24 на 36 шпиць
Заміна гальм на Avid Juicy 7 ( Формули мені на карбонову трейлову пушку )
Руль буде 740мм фан і винос Giant 60мм ( Мій сет на карбонову трейлову пушку )

Дякую за увагу 


[+] Вага
 AM-JKLVecr6kSsJ4Oq9oLzbJM0SyB78BpXEYdIIE




Cсылка на пост
+15
Поделиться:
VKontakte Facebook
 sheremet

На сайте с 13.02.2014
Репутация: 235
Сообщений 1995
Пол: Мужской(25)
Город: Львов
Стиль: MTB:Freeride
Байк: оговау
26 сен 2021 в 18:05

чому мотор колесо а не кареточний електродригетель ? дропаути з цим добром не сильно дружать, вага колеса робить роботу підвіски в стилі відбійного молотка....

оговау
Cсылка на пост
0
 BilkyBilly

На сайте с 25.09.2013
Репутация: 232
Сообщений 42
Пол: Мужской(30)
Город: Київ
Стиль: MTB:Freeride
26 сен 2021 в 18:24

sheremet,
1. Мотор близько до землі, це хіба якогось канйона 2012 року чи кону супрім
2. Вартість кареточного
3. Цепочки міняти можен місяць
4. На колесо, яке поїхало на діагностику є якісні посилювачі дропаутів, з дропаутами все буде гаразд.
5. Підвіска працює , ударів немає, аморт вірпрацьовує як має бути

Але насправді ти маєш рацію, я б поганяв на кареточному, прийде час щей такий комплектик отрмаю ) 

[+] Поставлю сюди
AM-JKLUzm129-Ld21JDObf1MGQwU7DxncgMOVQQm


Cсылка на пост
+1
 Zef

На сайте с 13.06.2009
Репутация: 404
Сообщений 653
Пол: Мужской(34)
Город: Мелитополь
Стиль: MTB:Freeride
Байк: Many
26 сен 2021 в 19:50

с кареточным цепям капец

катаю больше года жеско и часто на xmus fx15 не люфтит до сих пор если не считать барабан под кассету , он сразу люфтел немного так и оставил
 +25 кг набрал  совственного весма , думаю как с него слезть !!!! :((( осторрожно !

Никакого здоровья не хватит чтобы приспособиться к этому тяжело больному обществу
Cсылка на пост
+1
 sheremet

На сайте с 13.02.2014
Репутация: 235
Сообщений 1995
Пол: Мужской(25)
Город: Львов
Стиль: MTB:Freeride
Байк: оговау
27 сен 2021 в 00:35

про роботу підвіски - маю на увазі що підвіска втрачає контроль, я це замітив коли покатав на свому вєлі на сінглі, знявши переклюк і касету (десь 750 грам в купі) і поставив сс кіт і самопальний натяжок, десь 200-250 грам в купі - і різниця в роботі підвіски дуже замітна, значно більша чутливість, і жЕпу вєла стало в рази лекше піднімати, тому останнім часом я все більше почав хотіти вєл на гірбоксі )

оговау
Cсылка на пост
+6
 Pasaliskiy

На сайте с 19.02.2016
Репутация: 143
Сообщений 755
Пол: Мужской(72)
Город: Киев
Стиль: MTB:Urban Freeride
28 сен 2021 в 06:00

BilkyBilly писал(а):
Колесо то через 30 км залюфтіло і завтра я його відправлю по гарантії, Ел-Вел сказав, що як отримають колесо сформують запит на завод і будуть розбиратись...

та ничего они не будут формувать, разберут соберут за 5 минут и перестанет люфтеть ты это сам сможешь сделать, там нечему люфтеть на самом деле, я тоже думал шо это сложно пока не взялся и не перебрал себе 2 штуки недавно

Cсылка на пост
+6
 Leva Rodriguez

На сайте с 24.05.2011
Репутация: 178
Сообщений 2331
Пол: Мужской(17)
Город: Hamburg
Стиль: MTB:Downhill
Байк: Winora flitzer/trek slash 9.8
28 сен 2021 в 22:06

Китайские промы раздолбались...

Я бы стал чемпионом мира по ДХ,
но мне мешают силы природы
Гравитация и возможность обосраться...
Cсылка на пост
0
  [ Подписаться на ответы в данной теме ]



ПОХОЖИЕ ТЕМЫ (сортировать по релевантности или по дате)
Посл. ответ Тема Автор Ответ. Просм.
30 дек 2016 в 00:00
  turner dhr redbull_biker123085
12 мая 2012 в 00:00
  Turner DHR DH_шник75708
26 сен 2008 в 00:00
  Turner 2009
  На страницу 1, 2
FPDen2210556
3 июн 2010 в 00:00
  Turner Bikes 2010
  На страницу 1, 2
STREETRIDER0092015204
28 мая 2009 в 00:00
  подвеска Turner и др вопросы
  На страницу 1, 2
T!mmy2110927

  Список форумов ›››› Наши байки

  Форум:   







© 2003-2024 X-Bikers.com - горный велосипед, велотриал, фрирайд, стрит, дёрт, BMX
Размещение рекламы на сайте
Использование материалов без разрешения владельцев не допускается