[ Поиск ] [ Регистрация ] [ Пользователи ] [ Вход ]

  Список форумов ›››› Розыск ›››› Просмотр темы

Как бороться с угонами


Автор Сообщение
 Cho.

На сайте с 16.06.2015
Репутация: 251
Сообщений 63
Пол: Мужской(42)
Город: Львів
Стиль: MTB:Urban Freeride
Байк: Powerover
28 ноя 2015 в 19:16

синьо-зелений Ghost - з магазину мого друга. за посиланнями є контактні дані

ВСІ МОЇ ТОВАРИ ==>> [ Ссылка ]
Cсылка на пост
0
 alegka87

На сайте с 01.12.2009
Репутация: 782
Сообщений 6327
Пол: Мужской(34)
Город: Ровно
Стиль: MTB:Enduro
Байк: Specialized SJ EVO Comp 650b 2015
28 ноя 2015 в 19:31

Cho., це ппц, це вже не вкрали, а чистої води розбій

Cсылка на пост
+7
 Cho.

На сайте с 16.06.2015
Репутация: 251
Сообщений 63
Пол: Мужской(42)
Город: Львів
Стиль: MTB:Urban Freeride
Байк: Powerover
28 ноя 2015 в 19:37

alegka87 писал(а):
я власне хочу на цьому закцентувати - розбій повертається - як цивілізовано на таке реагувати ?

ВСІ МОЇ ТОВАРИ ==>> [ Ссылка ]
Cсылка на пост
0
 alegka87

На сайте с 01.12.2009
Репутация: 782
Сообщений 6327
Пол: Мужской(34)
Город: Ровно
Стиль: MTB:Enduro
Байк: Specialized SJ EVO Comp 650b 2015
28 ноя 2015 в 19:38

Cho. писал(а):
як цивілізовано на таке реагувати ?

я без поняття, без травмата чи балона скоро з хати виходити буде стрьомно.
але судячи з камер, тіп уже в тому магазі був не вперше і йшов туди ціленаправлено і підготовлений.

Cсылка на пост
+1
 Yuretz81

На сайте с 22.07.2012
Репутация: 338
Сообщений 3060
Пол: Мужской(42)
Город: Бровары
Стиль: MTB:Park
28 ноя 2015 в 19:48

цивилизовано только легализацией огнестрела.  Многие против,но тут как иначе.... вместо пены же могла быть и кислота,щелочь и т д...включая тот же ствол боевой. Мрак канешн. 

Cсылка на пост
+3
 am.ok

На сайте с 24.09.2013
Репутация: 107
Сообщений 509
Пол: Мужской(35)
Город: Стрий
Стиль: Стритец
28 ноя 2015 в 19:49

Cho. писал(а):
я власне хочу на цьому закцентувати - розбій повертається - як цивілізовано на таке реагувати ?

Цивілізовано - ніяк. Гопота таку мову НЕ розуміє. В такій ситуації (як на відео) - неможливо нічого зробити. Банально не вистачить ні реакції, ні часу.

Cсылка на пост
0
 formazon

На сайте с 23.01.2013
Репутация: 191
Сообщений 2562
Пол: Мужской(36)
Город: Житомир
Стиль: MTB:Enduro
29 ноя 2015 в 11:51

am.ok писал(а):
Цивілізовано - ніяк.

Не совсем корректнй ответ. Конкретно ВЫ, цивилизованно с этим бороться не сможете никак, это верно. Даже легализация огнестрела(Которую я приветствую, с соответствующими законами, конечно), тут никак не поможет. Этот вопрос должен решаться не на уровне отдельных индивидумов, или групп, а на уровне государства.
Сейчас в Милиции(Кое-где уже в Полиции) серьезные перетрубации. И они неоднократно почти официально заявляли, что сейчас реально беруться только за тяжкие преступления. Остальное, кладется "в стол". Вор выбрал оптимальное время для такого рода кражи. Хотя, это не кража, а разбойное нападение, с целью незаконного завледения имуществом, без тяжких телесных.

Cсылка на пост
0
 am.ok

На сайте с 24.09.2013
Репутация: 107
Сообщений 509
Пол: Мужской(35)
Город: Стрий
Стиль: Стритец
29 ноя 2015 в 14:26

formazon писал(а):
Не совсем корректнй ответ. Конкретно ВЫ, цивилизованно с этим бороться не сможете никак, это верно. Даже легализация огнестрела(Которую я приветствую, с соответствующими законами, конечно), тут никак не поможет. Этот вопрос должен решаться не на уровне отдельных индивидумов, или групп, а на уровне государства.
Сейчас в Милиции(Кое-где уже в Полиции) серьезные перетрубации. И они неоднократно почти официально заявляли, что сейчас реально беруться только за тяжкие преступления. Остальное, кладется "в стол". Вор выбрал оптимальное время для такого рода кражи. Хотя, это не кража, а разбойное нападение, с целью незаконного завледения имуществом, без тяжких телесных.

Держава (як і поліція) до лампочки. По тій простій причині, що коли стається якась халепа - Ви і тільки Ви будете захищати себе/рідних/майно саме в ту, конкретну мить. Поліція приїде тільки ПІСЛЯ того, як все станеться. Але, захищатись Ви фактично НЕ маєте ніякого права, бо закони в нашій країні написані тупими мудаками. І посадять Вас. Ось така ось пічальбіда. А якби були якісь зміни - НОРМАЛЬНИЙ & АДЕКВАТНИЙ закон про самооборону був би вже написаний. І можна було б запросто ловити різне гоповате лайно на живця і рахувати їм ребра, ламати кінцівки і т.д. без всяких дурних наслідків для себе. Більше того, поліція ще й подяку би виголошувала. І після цього у багатьох би відпало бажання будь-що віджимати/красти. Але все це мої вологі мрії і не більше, на жаль.

Cсылка на пост
+4
 formazon

На сайте с 23.01.2013
Репутация: 191
Сообщений 2562
Пол: Мужской(36)
Город: Житомир
Стиль: MTB:Enduro
29 ноя 2015 в 14:30

am.ok, я вас понимаю, но, если вы посмотрите на видео, видно, что продавца ослепили очень быстро. Что-бы ему дал ствол под стойкой? Ничего. Смысл стрелять, если ты не видишь ничего?
А вообще, да. В Украине 
formazon писал(а):
легализация огнестрела(Которую я приветствую, с соответствующими законами, конечно)

am.ok писал(а):
все це мої вологі мрії і не більше, на жаль.
 

Cсылка на пост
0
 am.ok

На сайте с 24.09.2013
Репутация: 107
Сообщений 509
Пол: Мужской(35)
Город: Стрий
Стиль: Стритец
29 ноя 2015 в 14:44

formazon писал(а):
я вас понимаю, но, если вы посмотрите на видео, видно, что продавца ослепили очень быстро. Что-бы ему дал ствол под стойкой? Ничего.

Я з цим повністю згідний, написав вище, що банально б не вистачило часу/реакції. Але крім цієї ситуації було багато інших, коли віджимали байки просто на вулиці. От в таких випадках нормальний закон про самооборону + рішучість & наявність у «жертви» КС/ножа/і т.д. вирішувала б багато чого. А наразі ми як шмат шинки, зажатий в гамбургері: з однієї сторони виродки при владі, з іншої гопота/бидло і т.д.

Cсылка на пост
0
 formazon

На сайте с 23.01.2013
Репутация: 191
Сообщений 2562
Пол: Мужской(36)
Город: Житомир
Стиль: MTB:Enduro
29 ноя 2015 в 15:08

Да, про гамбургер, это хорошо сказанно. Согласен.

Cсылка на пост
0
 Yuretz81

На сайте с 22.07.2012
Репутация: 338
Сообщений 3060
Пол: Мужской(42)
Город: Бровары
Стиль: MTB:Park
29 ноя 2015 в 15:30

formazon, ну кто ж так рассуждает:). Во всем мире цивилизованом наличие оружия легального в свободном доступе, означает и служит не как средство для мочилова всех по всем,а ЧИСТО ПРЕВЕНТИВНАЯ ,СДЕРЖИВАЮЩАЯ МЕРА и Уважение частной собственности. Лишний раз задуматься гопнику,что можно и получить и три раза подумать. Плюс правильно прописаное законодательство и сложность получения оного для того же уголовника,психически нестабильных итпрочих групп граждан ,такого рода. В данном случае,после пены, уголовник мог легко получить в спину привет. В общем сложно это все,но подвижки есть и неплохие,в этом плане. Жаль война все карты смешала. С кучей нелегального оружия на руках.Петиция наша почти прошла, да определенное лобби в вр, не пустило....пока.

Cсылка на пост
0
 am.ok

На сайте с 24.09.2013
Репутация: 107
Сообщений 509
Пол: Мужской(35)
Город: Стрий
Стиль: Стритец
29 ноя 2015 в 16:35

Yuretz81 писал(а):
Во всем мире цивилизованом наличие оружия легального в свободном доступе, означает и служит не как средство для мочилова всех по всем,а ЧИСТО ПРЕВЕНТИВНАЯ ,СДЕРЖИВАЮЩАЯ МЕРА и Уважение частной собственности.

Трохи не так. У «загниваючих» США, при вільному володінні КС, все рівно грабують & вбивають, але а) рівні шанси; б) багато випадків коли КС рятував життя/майно «жертви». Ну і частково працює те, що ти написав, важко гоп-стопити людину, не знаючи що там в неї за курткою.

Yuretz81 писал(а):
Петиция наша почти прошла, да определенное лобби в вр, не пустило....пока.

Петиція була провальна по двох причинах:

1. Який був би сенс з володіння КС, якщо його НЕ можна адекватно застосувати? Спершу потрібно написати АДЕКВАТНИЙ закон про самооборону, а тоді запросто можна вводити вільне володіння КС.
2. Нашій владі невигідно вводити вільне володіння КС. З однієї сторони це була б непогана кормушка для владних мудаків, а з іншої - народ зі зброєю небезпечна річ & де гарантії, шо чергового мажорчика-депутата не стрельнуть на вулиці, після того як він зіб'є цілу зупинку з людьми або при черговому Майдані події можуть розгортатись зовсім по-іншому, і всі 400 рил можуть полягти в братській могилі ВР. Їм нафіг таке не потрібно.

Cсылка на пост
+4
 alegka87

На сайте с 01.12.2009
Репутация: 782
Сообщений 6327
Пол: Мужской(34)
Город: Ровно
Стиль: MTB:Enduro
Байк: Specialized SJ EVO Comp 650b 2015
29 ноя 2015 в 16:41

am.ok писал(а):
або при черговому Майдані події можуть розгортатись зовсім по-іншому

зараз зброї з АТО по руках ходить стільки що навіть уявити важко і зброя там набагато цікавіша ніж ПМ чи Форт якого можна буде купити в магазі.

Cсылка на пост
0
 am.ok

На сайте с 24.09.2013
Репутация: 107
Сообщений 509
Пол: Мужской(35)
Город: Стрий
Стиль: Стритец
29 ноя 2015 в 16:56

alegka87 писал(а):
зараз зброї з АТО по руках ходить стільки що навіть уявити важко і зброя там набагато цікавіша ніж ПМ чи Форт якого можна буде купити в магазі.

Олег, я не те мав на увазі. Якби, для прикладу, на зиму 2013-го року в людей на руках була б ЛЕГАЛЬНА зброя, яку можна носити де заманеться і застосовувати - хід подій міг би бути зовсім інший. Будь-яка влада, яка є корумпованою & не виконує своїх обіцянок боїться своїх громадян, а озброєні громадяни для неї - старшний сон.

Cсылка на пост
+1
 alegka87

На сайте с 01.12.2009
Репутация: 782
Сообщений 6327
Пол: Мужской(34)
Город: Ровно
Стиль: MTB:Enduro
Байк: Specialized SJ EVO Comp 650b 2015
29 ноя 2015 в 17:10

am.ok, мисливську зброю ніхто не відміняв... вона легальна! тут річ не про масові заворушення а про банальний самозахист

Cсылка на пост
0
 am.ok

На сайте с 24.09.2013
Репутация: 107
Сообщений 509
Пол: Мужской(35)
Город: Стрий
Стиль: Стритец
29 ноя 2015 в 17:20

alegka87 писал(а):
мисливську зброю ніхто не відміняв... вона легальна! тут річ не про масові заворушення а про банальний самозахист

Воно все пов'язано. В будь-якому випадку, легалізація КС без відповідного закону про самооборону & її застосування - ідіотизм.

P.S. З тим шо наразі є дозволено легально ти по вулиці відкрито не походиш. smiley-ad.gif

Cсылка на пост
+1
 formazon

На сайте с 23.01.2013
Репутация: 191
Сообщений 2562
Пол: Мужской(36)
Город: Житомир
Стиль: MTB:Enduro
29 ноя 2015 в 17:48

Yuretz81 писал(а):
ну кто ж так рассуждает:)

А что я не так сказал? В конкретном случае - ствол бесполезен. А вообще, я только за, соответствующей законодательной базой, конечно.


am.ok писал(а):
легалізація КС без відповідного закону про самооборону & її застосування - ідіотизм.

+много-много.

Cсылка на пост
0
 Andre

На сайте с 29.03.2013
Репутация: 96
Сообщений 929
Пол: Мужской(33)
Город: Бровари
Стиль: MTB:Freeride
Байк: Самовар
29 ноя 2015 в 20:26

Cho. писал(а):
як цивілізовано на таке реагувати ?
Для таких випадків на майбутнє зробити так, щоб двері магазину закривались при натисканні кнопки чи решітки опускались на вікнах та дверях - щоб мати можливість зразу люлєй гниді вломити, мати змогу покликати на допомогу інших співробітників магазину. Чи щоб охоронець був при магазині.В моєму розумінні: камери в магазині є - є підтвердження, що він напав, можна пи..ти його (самооборона)П.С. В юриспуденції не сильно розбираюсь.

Cсылка на пост
0
 formazon

На сайте с 23.01.2013
Репутация: 191
Сообщений 2562
Пол: Мужской(36)
Город: Житомир
Стиль: MTB:Enduro
29 ноя 2015 в 20:51

Andre писал(а):
є - є підтвердження, що він напав, можна пи..ти його (самооборона)

В том-то и дело, что нельзя.
Andre писал(а):
В юриспуденції не сильно розбираюсь.

smiley-ab.gif
Советую перед тем, как кого-то 
Andre писал(а):
пи..ти

всё-таки поинтересоваться такими мелочами, как ККУ.
Или АКУ, если собираетесь совсем не сильно 
Andre писал(а):
пи..ти
.

Cсылка на пост
0
  [ Подписаться на ответы в данной теме ]




ПОХОЖИЕ ТЕМЫ (сортировать по релевантности или по дате)
Посл. ответ Тема Автор Ответ. Просм.
17 апр 2015 в 00:00
  О "болтунах" в барахолке, и как с этим бороться.
  На страницу 1, 2, 3
nik40fox4414193
6 мая 2012 в 00:00
  Как бороться с трескающими петухами?
  На страницу 1, 2, 3
MonsterFox4913087
15 июн 2010 в 00:00
  в тапках кто-то умер...как бороться с запахом?
  На страницу 1, 2, 3
SHOOTERIST4713759
3 окт 2008 в 00:00
  Как бороться со страшными снами про велосипед?
  На страницу 1, 2, 3
SLOV4311624
16 мая 2008 в 00:00
  Теперь в метро непускают ни под каким предлогом - НАДО БОРОТЬСЯ
  На страницу 1, 2, 3...9
Akirka16221076

  Список форумов ›››› Розыск

  Форум:   







© 2003-2024 X-Bikers.com - горный велосипед, велотриал, фрирайд, стрит, дёрт, BMX
Размещение рекламы на сайте
Использование материалов без разрешения владельцев не допускается