[ Поиск ] [ Регистрация ] [ Пользователи ] [ Вход ]

  Список форумов ›››› Розыск ›››› Просмотр темы

Как бороться с угонами


Автор Сообщение
 Cho.

На сайте с 16.06.2015
Репутация: 251
Сообщений 63
Пол: Мужской(42)
Город: Львів
Стиль: MTB:Urban Freeride
Байк: Powerover
30 ноя 2015 в 02:29

я взагалі то не очікував, що тема перейде в логіку пов"язану зі зброєю (тим паче, що на кожну "провокацію" не виймати ж зброю) - швидше про ДОДАТКОВІ засоби і методи безпеки простору і людини

така сама ситуація могла виникнути з велосипедистом на вулиці (у Львові про такий спосіб я чув мінімум два випадки протягом цього року - відеозаписів немає)

переглядаючи багаторазово відео, що я виклав вище - зрозумів, що в магазині 1. має бути кілька УВАЖНИХ працівників одночасно, 2. двері закриватися зсередини ЕЛЕКТРОЗАМКОМ, 3. в працівника - ТРИВОЖНА КНОПКА

користі з камери вистачає лише для доведення фактів злочину заволодіння майном, але не для упізнання особи чи запобіганню злочину


... і от сьогодні 1 грудня о 21:30 в центрі Львова у вуличних обставинах (50 м від Площі Ринок на вулиці Староєврейській) 6 гопніків (віком приблизно по 30 років кожен - тверезі) мали намір "ВІДЖАТИ" в мене велосипед, і тільки якийсь неймовірний фарт і збіг обставин завадив їм це зробити - бо фізична сила була явно на їхньому боці; 


тому засоби захисту від "людоподібних" істот варто все ж МАТИ (принаймі стримуючої дії) - суспільство стає голодним і сильно поляризується - мені сьогоднішній вечір нагадав чорні 90-ті



ВСІ МОЇ ТОВАРИ ==>> [ Ссылка ]
Cсылка на пост
+4
 drotik

На сайте с 07.09.2011
Репутация: 84
Сообщений 119
Пол: Мужской(36)
Город: Киев
Стиль: MTB:Freeride
Байк: GT force 3.0
2 мар 2016 в 15:09

Вот очень хороший пример замка, на которые НЕЛЬЗЯ вообще возлагать  даже мизерные надежды Ссылка

не хороший  человек впаривает это говно! надеюсь  ни кто не воспользуется


216561_3.jpg



Cсылка на пост
0
 Cho.

На сайте с 16.06.2015
Репутация: 251
Сообщений 63
Пол: Мужской(42)
Город: Львів
Стиль: MTB:Urban Freeride
Байк: Powerover
2 мар 2016 в 15:14

рекламну вивіску - щоб не здуло - можна причепляти, а до велосипеда може і не дуже підходить - питання в свідомості

... але все ж продає, а не впарює - моя така думка

ВСІ МОЇ ТОВАРИ ==>> [ Ссылка ]
Cсылка на пост
0
 drotik

На сайте с 07.09.2011
Репутация: 84
Сообщений 119
Пол: Мужской(36)
Город: Киев
Стиль: MTB:Freeride
Байк: GT force 3.0
4 мар 2016 в 18:40

Я всё же считаю что впаривает, потому как  «надежный высококачественный противоугонный велосипедный замок» так не выглядит, и потом в разделе «Розыск» появляются бывшие пользователи



Cсылка на пост
0
 Cho.

На сайте с 16.06.2015
Репутация: 251
Сообщений 63
Пол: Мужской(42)
Город: Львів
Стиль: MTB:Urban Freeride
Байк: Powerover
27 янв 2020 в 21:27

Фрагмент позитиву в темі безпеки велосипедів.
Сьогодні 27.01.2020 у Львові за адресою вул. Городоцька 153 була спроба вкрасти велосипед групою осіб з велопарковки (у вигляді дорожнього знаку).

Спрацював замок Abus U-mini 40 який злочинцям не вдалося перекусити і один з них почав колупатися в щілині замка. За цей час (відсутності власника 3 хв) злодії не змогли впоратися з замком. Прийшов власник до велосипеда - бачачи спробу крадіжки власного велосипеда застосував перцевий балон в обличчя злодія чим дезорієнтував його і не дав втекти, далі підбіг ще один злочинець в якого стирчали кусачки з під куртки - був вирублений 2 інтуїтивними ударами, поруч проходив поліцейський патруль, що звернув увагу на потасовку.

Результат 2 осіб вже в клітці де очікуватимуть суда, адже були затримані зі всім знаряддям свого ремесла на місці події. Власник не постраждав. 
Тепер справа за суддями, адже заява написана, свідки є.
З питання слідчого до власника "Чому Ви так жорстко зреагували стосовно підозрюваних осіб?" - був зроблений висновок, про специфіку трактування третіми особами подій, яких вони не бачили і у випадку без свідків - власник претендував на роль дурня. Будьте пильні !

Всім вдалого і безпечного велосезону !

ВСІ МОЇ ТОВАРИ ==>> [ Ссылка ]
Cсылка на пост
+22
 Andre

На сайте с 29.03.2013
Репутация: 96
Сообщений 929
Пол: Мужской(33)
Город: Бровари
Стиль: MTB:Freeride
Байк: Самовар
29 янв 2020 в 21:38

Cho. писал(а):
Чому Ви так жорстко зреагували стосовно підозрюваних осіб?"
ага. требуло пальцем помахати "ну,ну,ну хлопці, , ідіть звідси і більше так не робіть" або "Зупиніться! не тікайте! треба ж поліцію дочекатись".smiley-dash2.gif

Cсылка на пост
+3
 Cho.

На сайте с 16.06.2015
Репутация: 251
Сообщений 63
Пол: Мужской(42)
Город: Львів
Стиль: MTB:Urban Freeride
Байк: Powerover
29 янв 2020 в 22:44

в цій кримінальній справі є ще 2 позитивних моменти - але поки триває досудове слідство - мовчок

а от затриманим позитиву мало - претендують на 3-6 позбалення волі




ВСІ МОЇ ТОВАРИ ==>> [ Ссылка ]
Cсылка на пост
+1
 tark

На сайте с 16.07.2017
Репутация: 4
Сообщений 55
Пол: Мужской(40)
Город: Киев
Стиль: MTB:Freeride
Байк: salsa fargo gx
30 янв 2020 в 08:24

вангую год-два условно

Cсылка на пост
0
 Cho.

На сайте с 16.06.2015
Репутация: 251
Сообщений 63
Пол: Мужской(42)
Город: Львів
Стиль: MTB:Urban Freeride
Байк: Powerover
10 фев 2020 в 23:58

по цій історії (що написано вище) все серйозно і завдяки ній ще двом постраждалим повернуть свої велосипеди

Нове і теж позитив:
Сьогодні 10.02.2020 близько 19 год.,у Львові за адресою вул.Карбишева-вул.Литвиненка завдяки неймовірному збігу обставин - по гарячих слідах буде повернуто своїм власникам - ще 2 велосипеди. Подробиць не писатиму - ніхто й так не повірить (єдине уточнення - теж за допомогою поліції, яка проїзджала повз ситуацію патрулюючи район - тобто толк з цієї діяльності є)

Головне вірити і діяти - Бережіть і правильно організовуйте безпеку велосипедів !

ВСІ МОЇ ТОВАРИ ==>> [ Ссылка ]
Cсылка на пост
+1
 бумек

На сайте с 25.10.2009
Репутация: 61
Сообщений 169
Пол: Мужской(29)
Город: харьков
Стиль: MTB:Street
Байк: сода
11 фев 2020 в 17:09

Cho. писал(а):
Подробиць не писатиму - ніхто й так не повірить

ну почему? хорошие новости ведь никому не навредят)

На x-bikers есть поле ICQ ... АЙ-СИ-КЬЮ КАРЛ!!! это все что нужно знать об актуальности данного сайта (с) ASmith
Cсылка на пост
0
 Cho.

На сайте с 16.06.2015
Репутация: 251
Сообщений 63
Пол: Мужской(42)
Город: Львів
Стиль: MTB:Urban Freeride
Байк: Powerover
11 фев 2020 в 17:35

інколи - добрі новини (в подробицях) для ВСІХ - можуть стати поганими для учасників процесів (тому всі методи, обставини і інформацію не варто виставляти напоказ) - єдиний меседж до ВЕЛОСПІЛЬНОТИ, що я хотів тут донести - одна єдина людська історія здатна довести, що в житті є злочин і кара, є справедливість, що варто очікувати допомогу і підтримку з неочікуваної сторони, що злочинці - будуть ізольовані від суспільства - надовго, що будуть щасливі власники своїх велосипедів (які не тусуються на форумах) - бо 5 велосипедів за 14 діб -> це дуже круто -> назвемо цей досвід нетиповим і суто львівським

І водночас - бережіть велосипеди, на кожному квадратному метрі нашого суспільства є істоти, що полюють на НАШЕ майно (по одній з локацій наприклад діє ціла злочинна група - ровер може бути без уваги - максимум хвилину - коршуни літають)

update - по ситуації від 10.02.2020 щойно відбувся суд - затриманому дали 3 роки за гратами

це про tark "вангую год-два условно"

справа 27.01.2020 триває бо багато подій - 3 осіб в процесі - строки на які претендують 8-12 (суд за тиждень)

Вітаю власників повернутих велосипедів !



update: по подіях від 27.01.2020 у Львові за адресою вул. Городоцька 153 - трьох осіб засуджено до 8. 9 і 11 років за гратами

ВСІ МОЇ ТОВАРИ ==>> [ Ссылка ]
Cсылка на пост
+4
 Zibers

На сайте с 24.02.2018
Репутация: 4
Сообщений 137
Пол: Мужской(41)
Город: Луцк
Стиль: MTB:Street
Байк: Trek Scratch
3 июн 2020 в 15:31

В товариша увели велік з кладовкі в "зимовий період" (поставив осіню, весною нема). В поліцію відразу не заявляв, №рами немає, фото вела не може знайти - це класичний випадок. Однак на лох.юа нещодавно велосипед зявився в продажі в місті викрадення. Повідомив власника про це. Знайшлося фото, буде писати заяву. - і жде що йому додому приведуть, ленточкою обвяжуть і урочисто вручать. Самому дупу підняти і щось робити "ні-ні, це робота поліцаїв, хай працюють" - удачі йому smiley-trololo.gif - оголошення зникло, тіпа "барига" продав, кому не каже. Був шанс вернути і того втратив, пічалька.

Cсылка на пост
0
 Cho.

На сайте с 16.06.2015
Репутация: 251
Сообщений 63
Пол: Мужской(42)
Город: Львів
Стиль: MTB:Urban Freeride
Байк: Powerover
21 ноя 2020 в 18:47

попередніх викрадачів - 4 осіб (січня-лютого 2020 року) засуджено до 3, ... 8,9,11  років (4 осіб) за сукупними факторами  - всі сидять без-умовно
НОВЕ : у Львові знову чудові новини (щодо теми - взаємодія правоохоронних органів і жертв)  - 2 тижні тому розбійним нападом в мого клієнта 2 злочинців насильно на Сихові відібрали велосипед - сьогодні 2 злочинці в клітці, чекаємо на суд (ровер повернуто)........ продовження згодом...

ВСІ МОЇ ТОВАРИ ==>> [ Ссылка ]
Cсылка на пост
+14
 Illya Danger

На сайте с 03.06.2011
Репутация: 49
Сообщений 66
Пол: Мужской(28)
Город: Новоград-Волынский
Стиль: MTB:Enduro
Байк: Dragstar DP 07
9 дек 2020 в 13:40

Був випадок у моєму місті, розказували знайомі. Підійшов до малого 10-11 років, мужик років 30-40 та й каже - "я вмію робити сальто на вєліку, ось зроблю з цього вильота(підйом на ступеньки, типу пандуса)". Малий йому дав байк і мужик поїхав в невідомому напрямку. Байк був звичайний, якийсь там Ардіс, чи щось таке, а малий був просто наївним. Ні мужика, ні байка не знайдено, свідків також поруч не було.

Cсылка на пост
0
 FRITZ

На сайте с 06.02.2011
Репутация: 350
Сообщений 336
Пол: Мужской(35)
Город: Лодзь
Стиль: MTB:Freeride
12 дек 2020 в 02:58

Я купил вот такой замок Криптонит. пр.США цена без копеек 100 уе. закаленая цепь. и два ключа. после покупки сделал регистрацию замка. при утере ключей 1 или 2х компания высылает 1 комплект безплатно. в случае угона байка и открывании замка или перерезании его компания производитель компенсирует 500 уе.   единственный минус он тяжеловат.   Kryptonite-Keeper-785-Integrated-Chain-L

Cсылка на пост
+7
 Cho.

На сайте с 16.06.2015
Репутация: 251
Сообщений 63
Пол: Мужской(42)
Город: Львів
Стиль: MTB:Urban Freeride
Байк: Powerover
18 дек 2020 в 22:26

... знову чудові новини у Львові (сьогодні 17:50 - знову Сихів, знову район Санта-Барбари) - при спробі відбору велосипеда в кур"єра трьома тіпами - вступив в дію засіб багатоцільового призначення ABUS U mini  40 який випадково зламав руку одному з нападників, нагородив іншого зламаним носом і поставив два ліхтаря під очима третього - Бережіть свої велосипеди ! ... (на пропозицію викликати патруль нападники не погодилися - так і розійшлися ... далі буде... жодна ЛЮДИНА не постраждала при нападі)

72 години паркування велосипеда в еволюції - не повторюйте помилки власника велосипеда


1_800.jpgi.gif
2_800.jpgi.gif
3_800.jpgi.gif

ВСІ МОЇ ТОВАРИ ==>> [ Ссылка ]
Cсылка на пост
+19
  [ Подписаться на ответы в данной теме ]




ПОХОЖИЕ ТЕМЫ (сортировать по релевантности или по дате)
Посл. ответ Тема Автор Ответ. Просм.
31 мая 2007 в 00:00
  как бороться с жарой
  На страницу 1, 2
PilliGriM2612324
6 мая 2012 в 00:00
  Как бороться с трескающими петухами?
  На страницу 1, 2, 3
MonsterFox4913096
6 янв 2007 в 00:00
  Как бороться с куреоием у окружающих?
  На страницу 1, 2
Reks@R2112397
17 ноя 2005 в 00:00
  Кризис и как с этим бороться....?
  На страницу 1, 2
Veterenar3111752
20 июн 2006 в 00:00
  Как бороться со скрипами и чем лучше смазывать??? KATANA_UA96500

  Список форумов ›››› Розыск

  Форум:   







© 2003-2024 X-Bikers.com - горный велосипед, велотриал, фрирайд, стрит, дёрт, BMX
Размещение рекламы на сайте
Использование материалов без разрешения владельцев не допускается