[ Поиск ] [ Регистрация ] [ Пользователи ] [ Вход ]

  Список форумов ›››› События/UA ›››› Просмотр темы

ELEMENTS Ramp або бізнесова Ідея Х від ELEMENTS Team

  • (3 Страниц)
  • 1
  • 2
  • 3

Автор Сообщение
 Romaniuk

На сайте с 25.10.2005
Репутация: 390
Сообщений 1613
Пол: Мужской(37)
Город: Lviv
Стиль: MTB:DirtJumping
Байк: Elements Titanium+Fox 831 & Scutum+66RC2X
2 мар 2011 в 16:40

Так як цього року Нескафе дає 3 гранти за Ідею Х, тому гріх не скористатися можливістю.
Висуваю бізнесову Ідею Х, для створення виробничого підприємства по виготовленню паркових конструкцій для вело і скейт парків.
Я надіюсь ви розумієте наскільки це актуальна тема, коли в Україні буде подібна фірма і ціни на її продукцію будуть в 5-10 раз дешевші ніж скажімо на той самий ТехРампс, то кількість парків по всій Україні буде невпинно рости.

[ Ссылка ]

Мої контакти [ Ссылка ]
Cсылка на пост
+1
Поделиться:
VKontakte Facebook
 ShineDark

На сайте с 15.04.2010
Репутация: 66
Сообщений 546
Пол: Мужской(28)
Город: Киев
Стиль: MTB:Street
2 мар 2011 в 16:43

хорошая идея

Cсылка на пост
0
 Biev

На сайте с 17.10.2006
Репутация: 359
Сообщений 2586
Пол: Мужской(36)
Город: Днепр
Стиль: MTB:Downhill
Байк: Santa Cruz V10
2 мар 2011 в 16:52

поддержал и буду поддерживать каждый день.
Надеюсь нашу идею ты тоже поддержишь и скажи своим друзьям тоже.

Cсылка на пост
0
 Amur

На сайте с 12.11.2009
Репутация: 762
Сообщений 2359
Пол: Мужской(30)
Город: Киев
Стиль: MTB:Enduro
Байк: Canyon
2 мар 2011 в 16:57

поддерживаю..а то в стоолице (!!! центр вселенной!!!) нет скейт парка нормального..позор..и стыд..а еще европЭЙСЬКА стоЛЫЦЯ..

Слышь, бросай курить!
Cсылка на пост
0
 Chase

На сайте с 03.01.2008
Репутация: 333
Сообщений 961
Пол: Мужской(33)
Город: Чернигов
Стиль: MTB:DirtJumping
Байк: продан(
2 мар 2011 в 17:11

підтримав!)


Cсылка на пост
0
 Romaniuk

На сайте с 25.10.2005
Репутация: 390
Сообщений 1613
Пол: Мужской(37)
Город: Lviv
Стиль: MTB:DirtJumping
Байк: Elements Titanium+Fox 831 & Scutum+66RC2X
2 мар 2011 в 17:20

Дуже всім дякую.

Макс і про тебе незабуватиму

Мої контакти [ Ссылка ]
Cсылка на пост
0
 pashamel

На сайте с 25.11.2009
Репутация: 363
Сообщений 1064
Пол: Мужской(35)
Город: Саки
Стиль: MTB:Street
Байк: Norco Ryde 08 Custom
2 мар 2011 в 17:25

Romaniuk, Проголосовал. Но ты слишком поздно спохватился. Лидеров уже не догнать.

Cсылка на пост
0
 Romaniuk

На сайте с 25.10.2005
Репутация: 390
Сообщений 1613
Пол: Мужской(37)
Город: Lviv
Стиль: MTB:DirtJumping
Байк: Elements Titanium+Fox 831 & Scutum+66RC2X
2 мар 2011 в 17:27

Ще все не так запущено:

Правила: 15 лютого — 15 квітня:
експертна група вибирає 42 півфіналіста, ще трьох обирає публіка на сайті.

16 квітня — 9 травня:
голосуванням на сайті визначаються 9 фіналістів.

А в кінці травня зіркове журі визначить трьох переможців у ефірі MTV Україна, вручить їм по 50 000, а іншим шістьом фіналістам — по 10 000 гривень.

Мої контакти [ Ссылка ]
Cсылка на пост
0
 Констонтин

На сайте с 14.10.2008
Репутация: 1229
Сообщений 5464
Пол: Мужской(25)
Город: Зажописк
Стиль: Trial
2 мар 2011 в 17:48

Romaniuk писал(а):
наскільки це актуальна тема ,коли в Україні буде подібна фірма і ціни на її продукцію будуть в 5-10 раз дешевші ніж скажімо на той самий ТехРампс, то кількість парків по всій Україні буде невпинно рости.


А кто по твоему будет покупать эту продукцию?
Скейт парки в основном строятся на общих началах, при поддержке властей и тд
Простые смертные не каждый день покупают фанбоксы

"Папа, папа! Купи мне фанбокс!"

Так что толку от этого підприємства будет мало...
В лучшем случае оно переквалифицируется на постройку мебели

А если кому-то и надо построить в своём городе фигуры, так вот вам сайт со всеми инструкциями: [ Ссылка ]

Был. Есть. Буду.
Cсылка на пост
0
 Romaniuk

На сайте с 25.10.2005
Репутация: 390
Сообщений 1613
Пол: Мужской(37)
Город: Lviv
Стиль: MTB:DirtJumping
Байк: Elements Titanium+Fox 831 & Scutum+66RC2X
2 мар 2011 в 18:01

Констонтин,
З таким підходом прогресу в нашій країні не буде!
По-перше не кожен може виготовити такі конструкції, навіть при наявності креслень.
По-друге влада помаленьку, але починає виділяти кошти на такі парки, але вона хоче готову продукцію з ліцензією і гарантією, саме ближче це TechRamps, але там ціни явно кусаються, такий проект як в них коштує 350-450 тис грн, ми виконуємо за 80-100 тис. грн, найбільший мінус в даній ситуації - це відсутність ліцензії на таку продукцію!

Не подобається ідея, не голосуй, кому це потрібно, той буде кожен день голосувати. Але щоб потім ніхто не говорив, чому в Україні не будуються скейт-байк парки...

Мої контакти [ Ссылка ]
Cсылка на пост
0
 LifeIsGood

На сайте с 05.10.2010
Репутация: 225
Сообщений 1569
Пол: Мужской(28)
Город: Днепропетровск
Стиль: MTB:Freeride
Байк: cannondale gemini / honda civic
2 мар 2011 в 18:02

Romaniuk писал(а):
Висуваю бізнесову Ідею Х, для створення виробничого підприємства по виготовленню паркових конструкцій для вело і скейт парків.


хорошая идея, если бы ещё всё получилось

Сява Author писал(а):
насри ему в 3-х литровую банку , отправь наложенным платежем за 1500 гривен
Cсылка на пост
0
 Romaniuk

На сайте с 25.10.2005
Репутация: 390
Сообщений 1613
Пол: Мужской(37)
Город: Lviv
Стиль: MTB:DirtJumping
Байк: Elements Titanium+Fox 831 & Scutum+66RC2X
2 мар 2011 в 18:03

Констонтин,
Звичайно краще віддати свій голос за якусь автомайстерську чи за кафе, яких в нашій країні і так на кожному куті по 10 штук.....


Я підкинув ідею, а вам вирішувати, що з нею робити...

Мої контакти [ Ссылка ]
Cсылка на пост
0
 Констонтин

На сайте с 14.10.2008
Репутация: 1229
Сообщений 5464
Пол: Мужской(25)
Город: Зажописк
Стиль: Trial
2 мар 2011 в 18:03

Romaniuk писал(а):
З таким підходом прогресу в нашій країні не буде!


Хочу тебя огорчить: спрос рождает предложения, а не наоборот

Romaniuk писал(а):
По-перше не кожен може виготовити такі конструкції, навіть при наявності креслень.


Любой мебельный магазин соберёт тебе такие конструкции без проблем.


Romaniuk писал(а):
чому в Україні не будуються скейт-байк парки...


Потому что на скейтпарках наша власть много денег не отмоет... А вот на футболе отмывает еще и как... думаете для чего строят все эти стадионы?


Romaniuk писал(а):
Звичайно краще віддати свій голос за якусь автомайстерську чи за кафе, яких в нашій країні і так на кожному куті по 10 штук.....


Я голосую за проэкт днепропетровцев... Это более перспективно.


Был. Есть. Буду.
Cсылка на пост
0
 pashamel

На сайте с 25.11.2009
Репутация: 363
Сообщений 1064
Пол: Мужской(35)
Город: Саки
Стиль: MTB:Street
Байк: Norco Ryde 08 Custom
2 мар 2011 в 21:05

Констонтин писал(а):
Я голосую за проэкт днепропетровцев...


Кагбэ они в разных номинациях, "бизнес" и "социальная".
В действительности у государства не выбить деньги даже на одни материалы, не говоря уж о готовой продукции. Правительству наплевать на спортивное развитие страны. Но всё-равно голосовать будем

Cсылка на пост
0
 Romaniuk

На сайте с 25.10.2005
Репутация: 390
Сообщений 1613
Пол: Мужской(37)
Город: Lviv
Стиль: MTB:DirtJumping
Байк: Elements Titanium+Fox 831 & Scutum+66RC2X
2 мар 2011 в 21:20

Констонтин писал(а):
Хочу тебя огорчить: спрос рождает предложения, а не наоборот


Перепрошую, але спрос вже є, виконані парки для Калуша, Запоріжжя, Львова. Запити на виконання з Тернополя, Білої Церкви, Сум і з твого міста - Маріуполя (скажу навіть більше, проект вже навіть погоджений, тепер лише залишилось щоб виділили кошти. Цим займається Євгеній Яровий, якщо це ім"я тобі щось говорить).


Констонтин писал(а):
Любой мебельный магазин соберёт тебе такие конструкции без проблем.


Перша проблема мебельного магазина буде - це незнання всі габаритів, розмірів і т.д. - це то саме, що токарю дати виточити деталь, але без розмірів, по малюнку він зробить, але вона не підійде за призначенням! І практи показує, що з 20 райдерів в кращому випадку лише один може зробити виліт з правильним радіусом.
Крім того ми виготовляєм металевий каркас і відповідно, автоматично меблевий магазин цього не зробить, а на любому заводі, ціна буде завишена, крім того їм так само прийдеться подавати детальний проект зі всіма розмірами і допусками, а розробити такий проект може лише людина, яка безпосередньо мала з цим справу і щоб його правильно оформити піде багато зусиль і часу, тому можна за проект додавати ще мінімум 5 тис. грн, а це додаткові витрати.


Констонтин писал(а):
Потому что на скейтпарках наша власть много денег не отмоет... А вот на футболе отмывает еще и как... думаете для чего строят все эти стадионы?


Ну тут я спорити не буду, але для того щоб відмивати гроші треба бути при владі, а щоб бути при владі треба робити якісь соціальні проекти, щоб люди за "нього" голосували.


Констонтин писал(а):
Я голосую за проэкт днепропетровцев... Это более перспективно.

Я нічого проти немаю, сам голосую за його ідею, але тут можна віддавати свій голос не одній ідеї, а декільком, так що якщо не дуже важко і невпадло, то було б добре отримати і твій голос.


pashamel писал(а):
Но всё-равно голосовать будем


Ось це правильний підхід, "під лежачий камін вода не тече".

Мої контакти [ Ссылка ]
Cсылка на пост
0
 Biev

На сайте с 17.10.2006
Репутация: 359
Сообщений 2586
Пол: Мужской(36)
Город: Днепр
Стиль: MTB:Downhill
Байк: Santa Cruz V10
4 мар 2011 в 13:52

Romaniuk, разложил все по полочкам.

Я в шоке с народа, который ни кому не верит и живет без оптимизма!

Cсылка на пост
0
 Констонтин

На сайте с 14.10.2008
Репутация: 1229
Сообщений 5464
Пол: Мужской(25)
Город: Зажописк
Стиль: Trial
4 мар 2011 в 15:03

Romaniuk писал(а):
і з твого міста - Маріуполя (скажу навіть більше, проект вже навіть погоджений, тепер лише залишилось щоб виділили кошти.


Нас уже лет 10 кормят готовыми проэктами и обещаниями. В этом году нам построили скейтпарк
Выделили автомобильную стоянку. Тупо пустырь безничего. Теперь мы гордо зовём этот пустырь СКЕЙТПАРКОМ

Romaniuk писал(а):
Цим займається Євгеній Яровий, якщо це ім"я тобі щось говорить).


Чувак из рекламы мивины)) Лично не знаком, но кто это и что это знаю.

Romaniuk писал(а):
Перша проблема мебельного магазина буде - це незнання всі габаритів, розмірів і т.д.


Габариты, размеры и тд

Romaniuk писал(а):
ми виготовляєм металевий каркас і відповідно, автоматично меблевий магазин цього не зробить, а на любому заводі, ціна буде завишена


Ты ололо? Даже если на то пошло, я живу в промышленном городе, у нас станции для космических ракет строили, не то чтобы каркасы для скейтпарка.

Biev писал(а):
Я в шоке с народа, который ни кому не верит и живет без оптимизма!


Будь реалистом. То что кто-то начнёт делать скейтпарки еще не значит что все сразу начнуть их покупать. СПРОС РОЖДАЕТ ПРЕДЛОЖЕНИЯ и никак не иначе.

Romaniuk, мне не впадлу голосовать за твою идею, по мере возможности плюсону пару раз... Но смотри на вещи реальнее. В жизни все сложнее чем на словах

Был. Есть. Буду.
Cсылка на пост
0
 Romaniuk

На сайте с 25.10.2005
Репутация: 390
Сообщений 1613
Пол: Мужской(37)
Город: Lviv
Стиль: MTB:DirtJumping
Байк: Elements Titanium+Fox 831 & Scutum+66RC2X
4 мар 2011 в 15:47

Констонтин писал(а):
Чувак из рекламы мивины)) Лично не знаком, но кто это и что это знаю.


Я не про Жеку з Бравадо говорю, а про однофамільця, старшу людину, це він через Бієва на мене вийшов...

Констонтин писал(а):
Габариты, размеры и тд


Я це вже бачив, скажу - це застарівші розміри фігури, ТехРампс тоже вроді робить непоган скейт-парки, але вони морально застарівші, подивись на любі Х-Ґеймс, Сімпл Сейшн чи Дю Тур, там фігури дуже відрізняються від твого посилання чи від ТехРампсу

Констонтин писал(а):
Ты ололо? Даже если на то пошло, я живу в промышленном городе, у нас станции для космических ракет строили, не то чтобы каркасы для скейтпарка


Сам ти ололо! А в мене в місті танковий завод і авіаремонтний і що з того? Ти думаєш вони занють як правильно зробити звичайний фанбокс? Чи ти думаєш, що вони візмуться до такого роду заказу?
Наші малиші 2 роки назад виграли першу ідею Х, почали будувати критий скейт-парк, перші 3 фігури замовляли на заводі, 3 настпуні робили Ми, так от, то що вони замовили на заводі, лише самі металеві каркаси їм обійшлось в стільки скільки ми взяли за то, що поністю зробили все самі від початку до кінця, від розрахунку і зварювання, до помалювання і зашиття фанерою.

Констонтин писал(а):
То что кто-то начнёт делать скейтпарки еще не значит что все сразу начнуть их покупать. СПРОС РОЖДАЕТ ПРЕДЛОЖЕНИЯ и никак не иначе.


А ти думаєш Ми з фанаря почали робити парки? Появився спрос, ми дали пропозицію, з цього все і почалось, а не навпаки!

Мої контакти [ Ссылка ]
Cсылка на пост
0
 Констонтин

На сайте с 14.10.2008
Репутация: 1229
Сообщений 5464
Пол: Мужской(25)
Город: Зажописк
Стиль: Trial
4 мар 2011 в 16:36

Romaniuk писал(а):
А ти думаєш Ми з фанаря почали робити парки? Появився спрос, ми дали пропозицію, з цього все і почалось, а не навпаки!


Если появился спрос, что тебе мешает самостоятельно занятся разработкой и постройкой парков под спонсорством государства (или еще бог знает кого)?

Составь проэкт, расчеты стоимости работы и материалов и покажи что твой вариант обойдется спонсорам дешевле чем забугорный!

В чем проблема собственно?

Еще интересует вот что:

Існує команда ELEMENTS Team, яка окрім занять екстремальним спортом так само організовує і проводить змагання блаблабла
На даний момент всі збудовані траси і проведені змагання були здійснені лише за допомогою власних зусиль членів команди, а також людей, яким небайдужий даний вид спорту.
Але в багатьох містах є необхідність в побудові велосипедних спорт-майданчиків, в Україні немає організацій, які надають такі послуги, а конструкції із-за кордону дуже дорого коштують.


Ты благотворительностью собрался заниматся или бизнесом?
Одно дело если ты на выигранные деньги будешь строить парки по всей стране, другое дело если хочешь открыть свою фирму по строительству фанбоксов и тд...

Был. Есть. Буду.
Cсылка на пост
0
 Romaniuk

На сайте с 25.10.2005
Репутация: 390
Сообщений 1613
Пол: Мужской(37)
Город: Lviv
Стиль: MTB:DirtJumping
Байк: Elements Titanium+Fox 831 & Scutum+66RC2X
4 мар 2011 в 17:38

Констонтин,
Ящо чесно, таке враження, що я говорю зі стіною.

Попробую пояснити ще раз:

Мені нічого не мішає самостійно займатися розробкою і побудовою фігур, і парків, і я вже цим займаюсь, маю немалі напрацюваня, проекти і креслення.
А також хоч і не весь, але необхідний інструмент я теж маю.
Але сама найбільша проблема заключається в тому, що в нас немає ліцензії, взагалі ніякої ліцензії, а це автоматично нам забороняє робити продукцію для соціальних проектів.
Пояснюю: влада виділяє кошти на придбання скейт парку, а це специфічна продукція, відповідно за виділені кошти вона хоче придбати не тільки скейт парк і його фігури, а так само в ту ціну має входити сертифікат, що продукція пройшла певне атестацію і може використовуватись і ще вони хочуть гарантію.
Це так само що автомобіль чи навіть простіше, прицеп, може зробити багато хто в нашій країні, але без реєстрації і техогляду він не має право його використовувати на автошляхах України чи за кордоном.

Власних коштів в нас ще немає, щоб піти і купити хоча б якусь елементарну ліцензію на яку би ми могли зсилатися при поданні проекту і продажі продукції.
Взагалі є ідея, щоб скласти пакет документів, проектів, креслень і піти в УкрСепро (орган по сертифікації продукції), але знов же ш для реєстрації потрібні кошти і немалі.


Тому я планую на виграні кошти це все зробити, а ціну на елементи залишити колишньою.
Можна знайти спонсора, подати йому бізнес план, проекти і т.д. але тоді ціна на всю продукцію автоматично виросте, щоб спонсор міг відбити вкладені кошти і купівлю ліцензії, але тоді наші ціни не особливо буду відрізнятися від продукції європейських фірм!

Мої контакти [ Ссылка ]
Cсылка на пост
0
  [ Подписаться на ответы в данной теме ]

  • (3 Страниц)
  • 1
  • 2
  • 3



ПОХОЖИЕ ТЕМЫ (сортировать по релевантности или по дате)
Посл. ответ Тема Автор Ответ. Просм.
30 июн 2011 в 00:00
  ФЭВ & Elements team: 25 июня, день Молодежи г.Никополь Biev108960
26 июн 2011 в 00:00
  ФЭВ & Elements team: 26 июня, день Молодежи г.Днепропетровск Biev66630
6 июл 2018 в 00:00
  Скейт-байк парк м.Кіровоград (Elements-team)
  На страницу 1, 2
zamesbike2417707
5 июл 2014 в 00:00
  Stanislav Romaniuk ELEMENTS Team 2013-2014 profile Romaniuk135666
4 июн 2013 в 00:00
  Новий скейт-парк від Elements-Team (Баку, Азербайджан) zamesbike128542

  Список форумов ›››› События/UA

  Форум:   







© 2003-2024 X-Bikers.com - горный велосипед, велотриал, фрирайд, стрит, дёрт, BMX
Размещение рекламы на сайте
Использование материалов без разрешения владельцев не допускается