[ Поиск ] [ Регистрация ] [ Пользователи ] [ Вход ]

  Список форумов ›››› Видео ›››› Просмотр темы

ELEMENTS III

  • (4 Страниц)
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Автор Сообщение
 h0pper

На сайте с 31.07.2008
Репутация: 86
Сообщений 122
Пол: Мужской(28)
Город: Сумы
Стиль: MTB:Street
Байк: Большой
16 мар 2011 в 14:34

Можете залить на upload.com.ua?


Cсылка на пост
0
 Romaniuk

На сайте с 25.10.2005
Репутация: 390
Сообщений 1613
Пол: Мужской(37)
Город: Lviv
Стиль: MTB:DirtJumping
Байк: Elements Titanium+Fox 831 & Scutum+66RC2X
16 мар 2011 в 19:07

h0pper,
попробую, але трохи пізніше...

Мої контакти [ Ссылка ]
Cсылка на пост
0
 c.silva

На сайте с 06.04.2010
Репутация: -3
Сообщений 18
ЗАБАНЕН.
Пол: Мужской(33)
Город: Ровна!
Стиль: BMX:Street
17 мар 2011 в 16:20

zamesbike писал(а):
Тепер поясніть як можна в 10 хв. вкласти 4 профайли, змагання з 4-рьох змагань і пару кадрів, які просто говорять про сам фетиваль, щоб люди які схочуть поїхати мали уявлення, а ще приколи + придумати сюжет + рекламу спонсорів(що дали кошти на підтримку) + титри.
ЯК??????????????


Хватить оправдуватися вже. Критику або приймають або ні. А висновки роблять для себе.

zhup(andrey) писал(а):
Elements team как всегда в своем репертуаре, с каждым новым фильмом ничего не меняется кроме уровня катания, но в этом фильме из-за ужасных съемок и монтажа даже это плохо просматривается.


+100500

Cсылка на пост
0
 zamesbike

На сайте с 16.04.2010
Репутация: 72
Сообщений 27
Пол: Мужской(36)
Город: Львов
Стиль: MTB:DirtJumping
Байк: Dmr
17 мар 2011 в 20:10

Чуваки з Ужгорода!!!
Я розумію що вам завидно.
Тому що ви ні кататися ні знімати толком не вмієте. А ще недолюблюєте одного зі спонсорів.
Ваше судження про зйомки і про монтаж хибне. За вашими словами це знімали алканафти, лівою рукою зі задниці.
Так от ця фраза підходить під ваш фільм, як він там? Навіть назви не пямятаю.
Ідея якась тупа, ганстери чи що там у вас.
Я його почав дивитися і врешті моментом схарився, навіть до половини не додивися.
Так що перш ніж когось осудити, зробіть самі краще.

Сайт команди Elements
[ Ссылка ]
Cсылка на пост
0
 c.silva

На сайте с 06.04.2010
Репутация: -3
Сообщений 18
ЗАБАНЕН.
Пол: Мужской(33)
Город: Ровна!
Стиль: BMX:Street
17 мар 2011 в 20:55

zamesbike писал(а):
Ваше судження про зйомки і про монтаж хибне.


Це погані слова для людини, яка займається творчою зйомкою і монтажем.

zamesbike писал(а):
це знімали алканафти, лівою рукою зі задниці.


Сам сказав..
zamesbike писал(а):
Ідея якась тупа, ганстери чи що там у вас.


В нас вона присутня. А в вас нема, пусто, пустота.
zamesbike писал(а):
Я його почав дивитися і врешті моментом схарився, навіть до половини не додивися.


Так і я, того і не взмозі написати цілісну критику на ваш фільм.
zamesbike писал(а):
Так що перш ніж когось осудити, зробіть самі краще.


Дійсьно?) Ну от наприклад виходить новий фільм. ЙОго показують в кінотеатрах. Критики пишуть свої рецензії, беруть інтервю у простих людей журналісти і ті, в свою чергу говорять їм свою думку про фільм, можливо ця думка негативна. Але це ж не значить що ці пересічні глядачі , які "осудили" фільм зняли перед цим кращий фільм, правда ж?

---

Ви катаєте класно дуже, присутній менталітет і характер для цього. Моя вам порада - знайдіть людину, в якої є ентузіазм займатися зйомкою і монтажем такого роду фільмів. Ви ж найкращі в Україні саме в цих видах катання. Такшо я думаю така людина мала б бути.
А якшо немає можливості, то побільше дивіться на пінкбайку і тд тп відео, не для того, шоб скопіювати, а для того, шоб розвити у собі бачення і смак..

Прошлого року я писав вам критику досить конструктивну. Ше під ніком "Backy". Цього року не буду. Ви із тої критики ніякі висновки не зробили.
Найбільша помилка - не виправляти своїх минулих помилок.



zamesbike писал(а):
А ще недолюблюєте одного зі спонсорів.


Ага, щас, ми про фільм говоримо, я не докотився до того, шоб всовувати в таке міжособисті відносини..

Cсылка на пост
0
 zamesbike

На сайте с 16.04.2010
Репутация: 72
Сообщений 27
Пол: Мужской(36)
Город: Львов
Стиль: MTB:DirtJumping
Байк: Dmr
17 мар 2011 в 21:40

Щодо висновків, то ми завжди їх робимо, і в більшості випадків їх виправляємо.
Щодо критики, то з вашого боку її не було, я говою про змістовну критику, про факти, а так як висловився Жуп "зйомка і монтаж - Г"
Це не критика а більше на образу схоже.
Просто ця тема про обговорення фільму, про плюси та мінуси. А тут пусті образливі слова.
Щодо ідеї фільму: ми не старалися стилізувати відео під фільм, це свого роду щоденник про життя команди.
Так що чуваки робіть самі висновки і старайтесь давати змістовну критику, а не пусті слова!!!!

Сайт команди Elements
[ Ссылка ]
Cсылка на пост
0
 c.silva

На сайте с 06.04.2010
Репутация: -3
Сообщений 18
ЗАБАНЕН.
Пол: Мужской(33)
Город: Ровна!
Стиль: BMX:Street
17 мар 2011 в 22:07

zamesbike писал(а):
як висловився Жуп "зйомка і монтаж - Г"


Не так чуть було сказано. Це критика.

zamesbike писал(а):
про факти


Я маю вчити вас як знімати? як монтувати? дивіться відео на пінкбайку і вчіться. Створення таких фільмів - це мистецтво.

Висновок такий для мене, шо катаєтеся ви краще, але зйомки і монтаж - на такому самому рівні. На низькому рівні. А саме про зйомки і монтаж я вам писав прошлого року.

Cсылка на пост
0
 zamesbike

На сайте с 16.04.2010
Репутация: 72
Сообщений 27
Пол: Мужской(36)
Город: Львов
Стиль: MTB:DirtJumping
Байк: Dmr
17 мар 2011 в 22:42

Це якраз не критика а просто обсералово.
Щодо зйомок, вони не ідеальні, але і не "Г", монтаж так само.
Щодо фільму, то вам гріх щось казати, бо в самих повна лажа.
А щодо теми: якщо не можете написати обєктивну критику, тоді не пишіть взагалі, ато тему засераєте.

Сайт команди Elements
[ Ссылка ]
Cсылка на пост
0
 Romaniuk

На сайте с 25.10.2005
Репутация: 390
Сообщений 1613
Пол: Мужской(37)
Город: Lviv
Стиль: MTB:DirtJumping
Байк: Elements Titanium+Fox 831 & Scutum+66RC2X
17 мар 2011 в 23:19

Стосовно ідеї фільму: вона була присутня лише в самому першому фільмі.
Цей фільм просто зібраний матеріал за весь рік, причому більшість кадрів зі штатива, відповідно майже половина динамічних кадрів особливо з зумом - це програмна обробка (наглядний приклад профайл Ярослава Шандри, він знімав себе сам зі штатива, монтував його я + знайшов пару свої кадрів)

Крім того хоч фільм в HD 720, але насправді більша половна матеріалу знята на ось цю мильничку [ Ссылка ] менша половина знята на Go Pro, і біквально пару кадрів на 5D.


З оператором проблема, перший фільм був Юра Дункан, який постійно з нами їдив і майже все знімав з руки. Другий і цей фільм ми знімали один одного або когось просили щоб відзняв, але з того що хтось знімав реально можна було відібрати 10% матеріалу.

Монтувати відео так само мусим власними силами.
Я коли монтував, то сідаличний нерв аж защемило від того, що зранку до ночі 2 тижні сидів то все ліпив. Це все можна було швидше змонтувати, якби були гарні постановочні кадри, але як Тарас (Zamesbike) вище сказав, що по суті фільм є докментальний і відображає життя команди за рік, як ми тренуємось, чим займаємось і куди ми їздили.

Особисто я не будую ілюзій стосовно фільму і не буду його ототожнювати з Дісордером чи Сезонами.

В нас є певний стиль зйомок і монтажу і розвивати його не так вже й легко, якщо знімати фільм раз в рік і сидіти весь матераіл пережовувати за 2 тижні, треба як мінміму 3 рази на рік щось робити, щоб чомусь навчитись.

А от так нагло брати і обсирати - це як мінімум не гарно відносно своїх колег, які так само катаються на байках як і ви!


А ось це, взагалі немає слів. я думав що у вас там мадярів багато, але реально дибилів у вас більше.

Я пишу
Romaniuk писал(а):
Диманчелло, mILOrd,
самі баяни!

тут хіба була сислка на то відео? ні!
тому

KOLYANDRA, +1

а мені відписують



lacondeguy писал(а):
Romaniuk,
не завідуй!



І це по вашому нормальна адекватна людина?




З такими коментами, я бачу, що наступний фільм буде з елементами блок бастера, як б"ють морди ужгородським відморозкам

Мої контакти [ Ссылка ]
Cсылка на пост
0
 zhup(andrey)

На сайте с 22.12.2005
Репутация: 3
Сообщений 7
Пол: Мужской(34)
Город: Киев
Стиль: MTB:Freeride
Байк: Two6Player RS Argyle
20 мар 2011 в 21:35

Вот блин раздули тему, я лично не хотел никого обижать. И не обсирал, а написал свое мнение. Нам уже все равно на ваших спонсоров и критика не из-за них. Вы отлично катаете, и это нужно показывать в качественно виде, так намного лучше выйдет. Очень жаль когда нет оператора, и он должен быть постоянным и любить снимать так он будет улучшать свое мастерство. Я всегда интересовался Вашими фильмами и ждал новых, но мне прошлый больше понравился.

P.S. Я не писал что фильм - "Г", я написал что мне не понравилось, могу описать детальней если захочете. И наш фильм называется Substance - везде где он выложен можете писать свою критику и комментарии. И не надо думать что я испугался из-за:
Romaniuk писал(а):
З такими коментами, я бачу, що наступний фільм буде з елементами блок бастера, як б"ють морди ужгородським відморозкам


Cсылка на пост
0
 Romaniuk

На сайте с 25.10.2005
Репутация: 390
Сообщений 1613
Пол: Мужской(37)
Город: Lviv
Стиль: MTB:DirtJumping
Байк: Elements Titanium+Fox 831 & Scutum+66RC2X
25 мар 2011 в 22:50

zhup(andrey) писал(а):
Romaniuk писал(а):
З такими коментами, я бачу, що наступний фільм буде з елементами блок бастера, як б"ють морди ужгородським відморозкам


Ну це не стосується особисто тебе , але щось бачу пішла тенденція ваших райдерів наїжджати на нас...

Мої контакти [ Ссылка ]
Cсылка на пост
0
 zhup(andrey)

На сайте с 22.12.2005
Репутация: 3
Сообщений 7
Пол: Мужской(34)
Город: Киев
Стиль: MTB:Freeride
Байк: Two6Player RS Argyle
29 мар 2011 в 14:43

Я навіть точно не знаю хто це - c.silva, але догадуюсь, він здається вже не катає. Мадяр казав що збирається до вас, так що за пивом буде про що поговорити )

Cсылка на пост
0
 sava3456

На сайте с 06.09.2011
Репутация: 0
Сообщений 1
Пол: Мужской(23)
Город: Новомосковск
Стиль: BMX:Street
6 сен 2011 в 21:46

Превет=))))
Я був в городе Сxiдниця i бачив як виступали пацаны!!!
В одного було стiки шрамiв шо наверно його собирали!!!(шрам на правiй руцi та на стегнi)


Cсылка на пост
0
  [ Подписаться на ответы в данной теме ]

  • (4 Страниц)
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4



ПОХОЖИЕ ТЕМЫ (сортировать по релевантности или по дате)
Посл. ответ Тема Автор Ответ. Просм.
26 апр 2011 в 00:00
  ELEMENTS Ramp або бізнесова Ідея Х від ELEMENTS Team
  На страницу 1, 2, 3
Romaniuk4614825
11 фев 2013 в 00:00
  Elements WRX STi75229
4 июн 2010 в 00:00
  ELEMENTS (teaser)
  На страницу 1, 2
Romaniuk2513401
9 янв 2011 в 00:00
  ELEMENTS III - trailer
  На страницу 1, 2
Romaniuk2310307
18 июн 2010 в 00:00
  ELEMENTS (повна версія DVDrip)
  На страницу 1, 2, 3...6
Romaniuk10633160

  Список форумов ›››› Видео

  Форум:   







© 2003-2024 X-Bikers.com - горный велосипед, велотриал, фрирайд, стрит, дёрт, BMX
Размещение рекламы на сайте
Использование материалов без разрешения владельцев не допускается