[ Поиск ] [ Регистрация ] [ Пользователи ] [ Вход ]

  Список форумов ›››› Фишки ›››› Просмотр темы

180. Укажите ошибки(видео)

  • (6 Страниц)
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6

[ ТЕМА ЗАКРЫТА ]
Автор Сообщение
 ShadowXX

На сайте с 29.05.2012
Репутация: 67
Сообщений 1061
Пол: Мужской(67)
Город: Сумы
Стиль: MTB:Enduro
24 окт 2012 в 02:43

воот, именно это почти я и хотел сказать. Частично конечно я и хотел сказать что бмх мелкая херня, но в большей части что на нем мне сложней, я не могу вот так сразу сесть и сделать банник и тд. Вообщем всем мир, добро и жвачка)))) Вот так) Кстати раз тут куча срача по поводу размера колес.... Чем вообще стритриал отличается от стрита? Типа там вынос подлинее, ну и тормоза,жестяк. Что еще в себе включает стритриал?

Cсылка на пост
0
 [/skript]

На сайте с 14.08.2012
Репутация: 186
Сообщений 1380
Пол: Мужской(53)
Город: Київ
Стиль: MTB:Urban Freeride
Байк: да. є.
24 окт 2012 в 03:50

Ну це прилизно як чим відрізняєцця дх і фр. Далеко не дуже точно, а геть зовсім приблизно. Ну от чистий тріал це важка, суха академічна дисципліна.  І дуже не вдячна. Вчитись там неймовірно довго і важко. А понтів нема. Тут нема місця кривлянню. В принципі. Ти або можеш, або не можеш. Крапка.

Крім такогож тріальщика тебе більш ніхто не зрозіміє. 

Стріт це так , по простіше, для народу. Це зрозуміло всім. Причом зразу.Там тільки зробив шось - зразу результат. Всі хлопають. ( ну от зараз мені ше стрітери навтикають. Ну хоч не живи.)

Так стріт-тріал це такий вид урбан фр. Де важить не сила (силає ума не треба) а техніка. Техніка теж спецефічна. Це можна сказать тріал не статичний, а в русі. Тріальна точність, артистичність, вишуканість але на ходу. Тріальна винахідливість в використанні оточуючих перешкод, ну і показуха, самолюбування.

Що до заліза, то тут має буть міцнішим ніж в тріалі, причому в різних напрямках.


у трохи коротший передній трикутник. Міцніші ободи. Взагалі вся конструкція більш міцна ніж легка. Хоча я тут не сильно шурупаю. Решта за смаком. Бо якшо навіть на тріал ставлять вилку аморт (причом давно вже) то вже зараз можуть і 2сосіс тріальний зробить.

На скільки я спросоня можу сообразить десь так.

ось  тобі, шо значить різний розмір коліс, і різна техніка. В порівнянні.

 



Cсылка на пост
+2
[ ТЕМА ЗАКРЫТА ]
  [ Подписаться на ответы в данной теме ]

  • (6 Страниц)
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6



ПОХОЖИЕ ТЕМЫ (сортировать по релевантности или по дате)
Посл. ответ Тема Автор Ответ. Просм.
9 мар 2023 в 00:00
  Видео-ролики велотематики из инета - СЮДА!
  На страницу 1, 2, 3...254
PilliGriM5076699916
7 янв 2022 в 00:00
  Помогите найти видео о том как "на коленке" делают стальные МТБ рули в СНГ Aleccio73668
21 ноя 2021 в 00:00
  [Помогите найти видео Club]
  На страницу 1, 2, 3...16
Vladimir KTM315169906
8 июн 2021 в 00:00
  Чистый триал / Весеннее видео Kirill_k14193
21 янв 2021 в 00:00
  Лёгкое тёплое стрит-триальное видео ;) Kirill_k35254

  Список форумов ›››› Фишки

  Форум:   







© 2003-2024 X-Bikers.com - горный велосипед, велотриал, фрирайд, стрит, дёрт, BMX
Размещение рекламы на сайте
Использование материалов без разрешения владельцев не допускается