[ Поиск ] [ Регистрация ] [ Пользователи ] [ Вход ]

  Список форумов ›››› Общий ›››› Просмотр темы

Історія про те, чому потрібно перевіряти посилки на пошті (многа букаф і 0 фото)

Чому мені так не щастить з деталями зараз?
Карма-карма  51%
Випадковість  49%
Проголосовало 51 человек(а).
Голосовать могут только зарегистрированные посетители. [ Вход ]

  • (2 Страниц)
  • 1
  • 2

Автор Сообщение
 SyncExplose

На сайте с 30.08.2011
Репутация: 25
Сообщений 86
Пол: Мужской(72)
Город: Жижер все ще їсть жепп
Стиль: MTB:Urban Freeride
Байк: SC B + SR D T
9 янв 2013 в 03:38

Почну все з початку... Було мені 15 років... Вдалось назбирати перші 1600 гривень... По пораді брата вирішив витратити їх на байк... Довго шукав-вибирав... І (о диво) на Харьков-Туристе (КК форум) найшов драгстара на дроп оффі 4, якого я зміг (!) купити... Тоді ще по залізу не сильно розбирався, то ж забрав без проблем... байк був убитий, але ж за 1600 гривень... Стрельнуло мені в голову продати вилку, купити боксера за 1200гривень (було колись таке оголошення)... В першу годину існування теми (щодо продажу мого дроп оффа) домовився щодо продажу вилки за 1500 гривень... (Я таки єврейsmiley-ab.gif)... Пишу людині щодо боксера, а там все забито якимось другом... Та мені знову стрельнуло в голову взяти раму підвіс... Найшов КаЕйчЕса за 1750 гривень (дякую Петі Бойківу за це)... Домовились про обмін драгстар+1100 гривень= каейчес+фокс ванілла... Приїхала рама, радий як слон... За кілька днів пише Петя, мов, чорт забирай, рама закоцана, найшов тріщину, ти мене кинув... А я в тому ділі був ще нуб і абсолютно не розбирався що до чого... В загальному домовились на шатуни і картку поповнення в якості компенсації:)Та і то ще не все... Ще десь через тиждень пише чувачок, якому я продав вилку, мов, чорт забирай, вилці - дрова, на ладан дихає, тріщини на короні... Звичайно, я був настільки нубом, коли купував байк, що про ті всі нюанси не знав... Але з дати продажу пройшов місяць (!) та й грошей в мене лишилось небагато... Дуже довго домовлялись, домовились про компенсацію в 300 гривень... Пройшло багато часу... Знову почав перезбирувати байк... Купив недорогу раму... Став дивитись на вилки... Гоп! Надивився на РСТ Спейс Фрі... Домовились - висилають її мені... Дивлюсь на пошті - тріщина на короні... Відправив назад... Далі надумав купувати Дуро ДЖ... Найшов хороший екземпляр... На пошті подивився, начебто все норм (хоча трохи сильнувато люфтила, але...)... Приїхав додому, взявся перебирати, а тамsmiley-at.gif... Пишу людині мов так і так, в вилки замість кишок пюре, а замість штанів - галоші, так не годиться... Спершу щось казав про компенсацію, потім геть забив... Ну і біс з нею... Купив старшу дуро за 350 гривень... А весь цей час рама була на переварці... От і осінь настала... Рама прибула... Давай складати байк, а там smiley-dash2.gif... Відстань між пірями чомусь лише 100 міліметрів... Давай її розгинати, начебто норм... 135 мм... Та десь за тиждень глянув, а там тріщини в двох місцях, взагалі біда сумsmiley-facepalm.gif

Суть цієї байки така: дуже уважно перевіряйте на пошті, що берете (сотні раз вже, мабуть, чули) і наперед домовляйтесь про манібек... Два моїх перші випадкових кидалова остаточно зіпсували мені карму (smiley-ac.gif), через що і йшла вся ця череда невдач... Саме тому я і надумав виходити з каталова (або пересідати на щось міське, що, вприципі, одне і те ж) (бо якщо продовжуватиметься в такому ж дусі, то взагалі всі гроші на ламане залізо ітимуть)... 

Не розмістив цю тему в розділ "Наші байки", бо тут швидше історія про кидалова... Ну і невеличке опитування вам:)

Дякую всім, хто прочитав... Надалі, будьте обережнішими:) Добра вам і міцних деталей:)

І нехай пробачать мене всі, кого я випадково кинув...smiley-az.gif



susspens писал(а):
В силу увелечения жиросферы Земли нужны мягкие огромные сиденья и гидроусилитель всего.
Cсылка на пост
+31
Поделиться:
VKontakte Facebook
 InVeRT

На сайте с 22.05.2009
Репутация: 605
Сообщений 3333
Пол: Мужской(27)
Город: Кошице
Стиль: MTB:Enduro
Байк: Canyon Spectral
9 янв 2013 в 04:07

SyncExplose писал(а):
Суть цієї байки така:


что покупайте железо попервой с проверенными людьми....
 сами если не шарите попросите кого то что бы с вами за сок прогулялся на почту осмотрел все нормально и сказал брать или нет 




Cсылка на пост
+5
 Костярик

На сайте с 04.02.2011
Репутация: 564
Сообщений 3255
Пол: Мужской(26)
Город: Ужгород
Стиль: MTB:Freeride
Байк: YT TUES+Boxxer
9 янв 2013 в 04:10

SyncExplose писал(а):
кого я випадково кинув
это как?

Cсылка на пост
+1
 SyncExplose

На сайте с 30.08.2011
Репутация: 25
Сообщений 86
Пол: Мужской(72)
Город: Жижер все ще їсть жепп
Стиль: MTB:Urban Freeride
Байк: SC B + SR D T
9 янв 2013 в 04:12

Костярик писал(а):
SyncExplose писал(а):кого я випадково кинув это как?

По причині незнання мат.частини:)




InVeRT писал(а):
что покупайте железо попервой с проверенными людьми.... сами если не шарите попросите кого то что бы с вами за сок прогулялся на почту осмотрел все нормально и сказал брать или нет 

Погодься, що уважність - важлива штука...



susspens писал(а):
В силу увелечения жиросферы Земли нужны мягкие огромные сиденья и гидроусилитель всего.
Cсылка на пост
0
 prototype

На сайте с 08.07.2011
Репутация: 395
Сообщений 927
Пол: Мужской(26)
Город: Севастополь
Стиль: MTB:Freeride
9 янв 2013 в 04:18

SyncExplose писал(а):
Чому мені так не щастить з деталями зараз?

украина...

Cсылка на пост
+1
 InVeRT

На сайте с 22.05.2009
Репутация: 605
Сообщений 3333
Пол: Мужской(27)
Город: Кошице
Стиль: MTB:Enduro
Байк: Canyon Spectral
9 янв 2013 в 04:19

SyncExplose, та никто же не спорит... но блин просто 100500 раз все уже обсуждалось на форумах и некоторые даже статьи пишут новичкам где по пунктам расписано для начала какие детали норм а какие нет... и всеравно все хотят заново велосипед придумать и покупают убитое в хлам железо, которое потом продают за копейки, или которое портит им репутацию....

от катания надо удовольствие получать как и от собирания байка... кому что больше по душе...

Cсылка на пост
+1
 prototype

На сайте с 08.07.2011
Репутация: 395
Сообщений 927
Пол: Мужской(26)
Город: Севастополь
Стиль: MTB:Freeride
9 янв 2013 в 04:19

SyncExplose, ну а ты сам подумай какое будет состояние у дуры за 350грн?
ей же цена вроде 700грн

Cсылка на пост
+1
 InVeRT

На сайте с 22.05.2009
Репутация: 605
Сообщений 3333
Пол: Мужской(27)
Город: Кошице
Стиль: MTB:Enduro
Байк: Canyon Spectral
9 янв 2013 в 04:20

prototype писал(а):
SyncExplose писал(а): Чому мені так не щастить з деталями зараз?

украина...


не скажи.... 

довольно много порядочных людей сидит тут и спокойно можно все что нужно купить за адекватные деньги....
меня долгое время на**ли у себя в городе.... то пока там скуплялся то прогреса в железе не было... шило на мыло... а железо херня была... только перешел на иксах и по инету закупатся сразу вгору пошло железо... 

Cсылка на пост
+2
 SyncExplose

На сайте с 30.08.2011
Репутация: 25
Сообщений 86
Пол: Мужской(72)
Город: Жижер все ще їсть жепп
Стиль: MTB:Urban Freeride
Байк: SC B + SR D T
9 янв 2013 в 04:21

InVeRT писал(а):
SyncExplose, та никто же не спорит... но блин просто 100500 раз все уже обсуждалось на форумах и некоторые даже статьи пишут новичкам где по пунктам расписано для начала какие детали норм а какие нет... и всеравно все хотят заново велосипед придумать и покупают убитое в хлам железо, которое потом продают за копейки, или которое портит им репутацию....от катания надо удовольствие получать как и от собирания байка... кому что больше по душе...

 

Якби мені та людина, що купила вилку сказала про беди відразу ж, то я все повернув би все в повному обсязі... І людина, шарить, досвідчена... Просто не звернув уваги... То ж... Будьте уважнішими:)



prototype писал(а):
SyncExplose, ну а ты сам подумай какое будет состояние у дуры за 350грн? ей же цена вроде 700грн

Ні-ні-ні... Ти не зрозумів. Саме та Дуро, що я купив за 350 гривень виявилась чудовою! А та, на яку я втратив 600 гривень, виявилась просто Торовським Верхом в пюре і галошах:(



susspens писал(а):
В силу увелечения жиросферы Земли нужны мягкие огромные сиденья и гидроусилитель всего.
Cсылка на пост
0
 ShadowXX

На сайте с 29.05.2012
Репутация: 67
Сообщений 1061
Пол: Мужской(67)
Город: Сумы
Стиль: MTB:Enduro
9 янв 2013 в 04:59

сначала купил драг , тоже убитый, и наепал меня не ктото, а человек коиорый был мне другом до недавнего времени.... потом уже разбиратся начал в деталях и тд... найди норм человека который бы обьяснил чтолибо тебе , посоветывал, благо на хб таких много))

Cсылка на пост
0
 SLOV

На сайте с 01.09.2008
Репутация: 255
Сообщений 1770
Пол: Мужской(29)
Город: Липецк
Стиль: MTB:Enduro
Байк: Norco Fluid 7
9 янв 2013 в 09:14

Прочитал бы если бы понимал украинский язык. Хоть на английском бы написали - он понятнее.

Cсылка на пост
-3
 ivankozzz

На сайте с 04.09.2009
Репутация: 553
Сообщений 4225
Пол: Мужской(26)
Город: Кременчуг
Стиль: MTB:Downhill
Байк: мегатоп
9 янв 2013 в 12:11

просто нєфіг купувати підвіси по 1700грн, раму+ вилку по тій самій халяві. що купуєш - те ц отримуєш. У твоєму випадку ти тільки старюче гімно купляв.

Cсылка на пост
0
 Vattmann

На сайте с 05.01.2011
Репутация: 381
Сообщений 1096
Пол: Мужской(26)
Город: Ровно
Стиль: MTB:Street
Байк: Capital x Stoker x MTX
9 янв 2013 в 12:31

SLOV писал(а):
Прочитал бы если бы понимал украинский язык. Хоть на английском бы написали - он понятнее.
за что ви его минусуете??? он не сказал что укр язик плох или гавно или ми салоедиsmiley-trololo.gif,он сказал что не понемает + с россии

[+] Подпись
подпись
Cсылка на пост
+1
 POp KoRn

На сайте с 29.06.2011
Репутация: 248
Сообщений 1692
Пол: Мужской(30)
Город: Чернигов
Стиль: MTB:Downhill
Байк: Картон
9 янв 2013 в 12:35

Один из главных "врагов" на почте - эмоции, держишь детальку в руках, столько фапов, ахов ...smiley-ap.gif что хочеться забрать/ставить/катать)

Cсылка на пост
+2
 alegka87

На сайте с 01.12.2009
Репутация: 782
Сообщений 6327
Пол: Мужской(34)
Город: Ровно
Стиль: MTB:Enduro
Байк: Specialized SJ EVO Comp 650b 2015
9 янв 2013 в 12:49

SyncExplose писал(а):
Два моїх перші випадкових кидалова остаточно зіпсували мені карму (), через що і йшла вся ця череда невдач... Саме тому я і надумав виходити з каталова (або пересідати на щось міське, що, вприципі, одне і те ж) (бо якщо продовжуватиметься в такому ж дусі, то взагалі всі гроші на ламане залізо ітимуть)... 

історія не погана але не бачу логічної зв"язки... не шариш сам проси когось щоб разом прийшов на пошту і перевірив, як уже казали - купуй у перевірених людей, халяви не буває. за 1600грн що у тебе були можна було купити нормального драгстара з ДЖ і далі збирати на все решту. Було б врази краще ніж гратися з недопідвісами...
замути з підвісом я взагалі в упор не зрозумів - з г*вна пулю не зробиш. 
було б менше ліні і більше читав інфу то знав би проблемні місця деталей і вже як мінімум міг би понаходити хоч якісь дефекти

Cсылка на пост
0
 Leader Fox

На сайте с 26.10.2008
Репутация: 98
Сообщений 300
Пол: Мужской(30)
Город: Киев
Стиль: MTB:Downhill
Байк: Commencal DH 11 and 888 RC2X
9 янв 2013 в 13:11

лично у меня много денег нет.раму и вилку новую не могу позволить,но я их купил бу у хороших людей и не жалуюсь.руль купил новый.
правда одна-покупай у проверенных, либо у тех кого знают твои проверенные знакомые

ЗВЕЗДЫ Gagbарук ПО САМЫМ ДОСТУПНЫМ ЦЕНАМ
Cсылка на пост
+1
 Mr.Downhill

На сайте с 16.07.2011
Репутация: 201
Сообщений 1556
Пол: Мужской(23)
Город: Ялта
Стиль: MTB:Freeride
Байк: Мотоцикл
9 янв 2013 в 15:13

Leader Fox писал(а):
ично у меня много денег нет

Leader Fox писал(а):
888 RC2X
smiley-trololo.gif
Когда приходишь на почту,смотришь на детальку,даже если есть лишних пару коцок,ты понимаеншь что она уже практически твоя,хочется побыстрее обкатать,и из за той самой спешки забываешь проверить все


Cсылка на пост
0
 Leader Fox

На сайте с 26.10.2008
Репутация: 98
Сообщений 300
Пол: Мужской(30)
Город: Киев
Стиль: MTB:Downhill
Байк: Commencal DH 11 and 888 RC2X
9 янв 2013 в 15:26

Mr.Downhill писал(а):
Leader Fox писал(а): 888 RC2X

я ее купил БУ,это же не новая за 8к

ЗВЕЗДЫ Gagbарук ПО САМЫМ ДОСТУПНЫМ ЦЕНАМ
Cсылка на пост
0
 ivankozzz

На сайте с 04.09.2009
Репутация: 553
Сообщений 4225
Пол: Мужской(26)
Город: Кременчуг
Стиль: MTB:Downhill
Байк: мегатоп
9 янв 2013 в 15:56

Leader Fox писал(а):
я ее купил БУ,это же не новая за 8к


3-4к это не много денег smiley-trololo.gif

Cсылка на пост
+1
 ShadowXX

На сайте с 29.05.2012
Репутация: 67
Сообщений 1061
Пол: Мужской(67)
Город: Сумы
Стиль: MTB:Enduro
9 янв 2013 в 15:59

ivankozzz, вообще копейки, я каждый день в индию жертвую по 5к 

Cсылка на пост
0
  [ Подписаться на ответы в данной теме ]

  • (2 Страниц)
  • 1
  • 2



ПОХОЖИЕ ТЕМЫ (сортировать по релевантности или по дате)
Посл. ответ Тема Автор Ответ. Просм.
18 дек 2020 в 00:00
  Як швидко отримати консультацію або чому все потрібно обслуговувати
  На страницу 1, 2, 3...5
AxMeDoff8010045
15 апр 2015 в 00:00
  Заощаджуйте на Новій Пошті
  На страницу 1, 2
NazarcheG249292
4 ноя 2018 в 00:00
  Всі іноземні посилки дорожчі 22 євро обкладатимуться ПДВ tsypa_broiler133838
12 фев 2007 в 00:00
  как сделать шобы была многа репутации???
  На страницу 1, 2
churin2511342
20 июн 2014 в 00:00
  Це потрібно побачити! Hemen65677

  Список форумов ›››› Общий

  Форум:   







© 2003-2024 X-Bikers.com - горный велосипед, велотриал, фрирайд, стрит, дёрт, BMX
Размещение рекламы на сайте
Использование материалов без разрешения владельцев не допускается